О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 95 "О Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1257
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 95 "О Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 212) следующие изменения и дополнение:
в Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "2. Анализ текущей ситуации и тенденции развития соответствующих отраслей (сфер) деятельности":
пункт 2 исключить;
в разделе "3. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов":
в подразделе "3.1. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов":
Стратегическое направление 2 "Совершенствование уголовно-исполнительной системы" исключить;
в подразделе "3.2. Соответствие стратегических направлений и целей Министерства юстиции стратегическим целям государства":
строку:
"
Стратегическое направление 2.
Совершенствование уголовно-исполнительной
системы
Цель 2.1. Повышение эффективности
деятельности уголовно-исполнительной системы
Концепция по правовой политике
Республики Казахстан на период с 2010
до 2020 года, утвержденная Указом
Президента Республики Казахстан от
24 августа 2009 года № 858.
"
исключить;
в разделе "4. Развитие функциональных возможностей":
в графе 1 "Наименование стратегического направления и цели государственного органа":
строки:
"Стратегическое направление 2. Совершенствование уголовно-исполнительной системы
Цель 2.1. Повышение эффективности деятельности уголовно-исполнительной системы" исключить;
в разделе "5. Межведомственное взаимодействие":
строки:
"
Стратегическое направление 2. Совершенствование уголовно-исполнительной системы
Цель 2.1. Повышение эффективности деятельности уголовно-исполнительной системы
Задача 2.1.3. Повышение качества медицинского обслуживания лиц, содержащихся в местах
лишения свободы.
1. Снижение общей смертности среди
лиц, находящихся в местах лишения
свободы в расчете на 1000 человек.
2. Снижение показателя заболеваемости
туберкулезом среди осужденных в
расчете на 100 000 человек.
3. Удержание уровня СПИД/ВИЧ-инфекций
среди лиц, содержащихся в учреждениях
уголовно-исполнительной системы.
МЗ

"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 95 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 1257 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 95 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 18, 212-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«2. Ағымдағы ахуалды және қызметтің тиісті салаларындағы (аясындағы) даму үрдістерін талдау» деген бөлімде:
2-тармақ алып тасталсын;
«3. Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, мiндеттер, нысаналы индикаторлар, iс-шаралар және нәтижелер көрсеткiштерi» деген бөлімде:
«3.1. Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген кіші бөлімде:
«Қылмыстық-атқару жүйесiн жетiлдiру» деген 2-стратегиялық бағыт алып тасталсын;
«3.2. Әділет министрлігінің стратегиялық бағыттары мен мақсаттарының мемлекеттің стратегиялық мақсаттарына сәйкес келуі» деген кіші бөлімде:
«
2-стратегиялық бағыт. Қылмыстық-атқару жүйесін жетілдіру
2.1-мақсат. Қылмыстық-атқару жүйесі қызметінің тиімділігін арттыру
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 24 тамыздағы № 858 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2010 жылдан 2020 жылдарға дейінгі құқықтық саясат тұжырымдамасы.
»
деген жол алып тасталсын;
«4. Функционалдық мүмкiндiктердi дамыту» деген бөлімде:
«Мемлекеттік органның стратегиялық бағыты мен мақсаттарының атауы» деген 1-бағанда:
мына:
«2-стратегиялық бағыт. Қылмыстық-атқару жүйесін жетілдіру
2.1-мақсат. Қылмыстық-атқару жүйесі қызметінің тиімділігін арттыру» деген жолдар алып тасталсын;
«5. Ведомствоаралық өзара іс-қимыл» деген бөлімде:
мына:
«
2-стратегиялық бағыт. Қылмыстық-атқару жүйесін жетілдіру
2.1-мақсат. Қылмыстық-атқару жүйесі қызметінің тиімділігін арттыру
2.1.3-міндет. Сотталғандар мен тергеу-қамауындағыларды медициналық қамтамасыз ету сапасын арттыру
1. 1000 адамның есебіне шаққанда бас бостандығынан айыру орындарындағы адамдардың арасында жалпы өлімді азайту.
2. 100 000 адамның есебіне шаққанда сотталғандар арасында туберкулезбен ауыратындар көрсеткішін азайту.
3. Қылмыстық-атқару жүйесі мекемелеріндегі тұлғалар арасында ЖҚТБ/АИТВ деңгейінің артпауын қадағалау.
ДСМ

1. Прохождение медицинскими работниками
уголовно-исполнительной системы курсов
повышения квалификации в институтах
усовершенствования Министерства
здравоохранения.
2. Совместно с Министерством
здравоохранения проведение ежегодного
мониторинга организации лечебно-
профилактической помощи в соматических и
психиатрической больнице уголовно-
исполнительной системы.
3. Совместно с Министерством
здравоохранения проведение ежегодного
мониторинга противотуберкулезных
мероприятий в учреждениях
уголовно-исполнительной системы.
"
исключить;
в разделе "6. Управление рисками":
строки:
"
Увеличение стоимости
строительства объектов
уголовно-исполнительной
системы за счет удорожания
цен на строительные
материалы и
энергоносители.
Недостижение заданных
параметров по завершению
строительства объектов
уголовно-исполнительной
системы в срок.
Своевременное проведение
корректировки проектно-сметной
документации и подача бюджетной
заявки на увеличение стоимости
строительства.
Увеличение фактов
совершения повторных
преступлений со стороны
лиц, ранее условно
осужденных
Недостижение заданных
параметров по сокращению
уровня рецидивной
преступности среди лиц,
осужденных к наказаниям,
не связанным с лишением
свободы
Качественная проработка
вопросов по трудоустройству
лиц, осужденных к наказаниям,
не связанным с лишением
свободы. Совершенствование
действующего законодательства,
регулирующего данную сферу
деятельности
"
исключить;
в разделе "7. Бюджетные программы":
в подразделе "7.1 Бюджетные программы":
в бюджетной программе "001 Правовое обеспечение деятельности государства":
в графе "2011 год" строки "Объем бюджетных расходов" цифры "6 499 185" заменить цифрами "6 567 389";
в бюджетной программе "002 Проведение судебных экспертиз":
в графе "2011 год" строки "Объем бюджетных расходов" цифры "1 648 112" заменить цифрами "1 902 166";
в бюджетной программе "003 Содержание осужденных, подозреваемых и обвиняемых лиц":
в графе "2011 год":
в строке "Количество лиц, содержащихся в исправительных учреждениях и следственных изоляторах (до)" цифры "64 000" заменить цифрой "0";
в строке "Количество осужденных, занятых трудом (до)" цифры "14 685" заменить цифрой "0";
в строке "Количество лиц, которым оказана медицинская помощь (не менее)" цифры "43 000" заменить цифрой "0";
в строке "Количество осужденных, получающих общее среднее образование (до)" цифры "6 800" заменить цифрой "0";

1. Қылмыстық-атқару жүйесінің медициналық қызметкерлерінің Денсаулық сақтау министрлігінің жетілдіру институттарында біліктілікті арттыру курстарынан өтуі.
2. Денсаулық сақтау министрлігімен бірлесіп, қылмыстық-атқару жүйесінің соматикалық және психиатриялық ауруханасында емдеу-алдын алу көмегін ұйымдастырудың жыл сайынғы мониторингін жүргізу.
3. Денсаулық сақтау министрлігімен бірлесіп, қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерінде туберкулезге қарсы іс-шаралардың жыл сайынғы мониторингін жүргізу.
»
деген жолдар алып тасталсын;
«6. Тәуекелдерді басқару» деген бөлімде:
мына:
«
Құрылыс материалдарына және энергия тасымалдағыштарға бағаның қымбаттауы есебінен қылмыстық-атқару жүйесі объектілерін салу құнын көбейту.
Қылмыстық-атқару жүйесі объектілерінің құрылысын мерзімінде аяқтау бойынша берілген параметрлерге қол жеткізбеу.
Жобалық-сметалық құжаттамаға уақтылы түзету жүргізу және құрылыс құнын ұлғайтуға бюджеттік өтінім беру.
Бұрын шартты түрде сотталған тұлғалардың тарапынан қайта қылмыстар жасау фактілерінің көбеюі
Бас бостандығынан айыруға қатысты емес жазаға тартылған тұлғалар арасында рецидивті қылмыстар деңгейін қысқарту бойынша берілген көрсеткіштерге қол жеткізбеу
Бас бостандығынан айыруға қатысты емес жазаға тартылған тұлғаларды еңбекпен қамту бойынша мәселелерді сапалы дайындау.
Қызметтің осы саласын реттейтін қолданыстағы заңнаманы жетілдіру
»
деген жолдар алып тасталсын;
«7. Бюджеттік бағдарламалар» деген бөлімде:
«7.1. Бюджеттік бағдарламалар» деген кіші бөлімде:
«001 Мемлекеттің қызметін құқықтық қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «2011 жыл» деген бағандағы «6 499 185» деген сандар «6 567 389» деген сандармен ауыстырылсын;
«002 Сот сараптамаларын жүргізу» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдың «2011 жыл» деген бағанындағы «1 648 112» деген сандар «1 902 166» деген сандармен ауыстырылсын;
«003 Сотталғандарды, күдіктілерді және айыпталушыларды ұстау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Түзеу мекемелері мен тергеу изоляторларында ұсталатын тұлғалар саны (дейін)» деген жолдағы «64 000» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Еңбекпен қамтылған сотталғандардың саны (дейін)» деген жолдағы «14 685» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Медициналық көмек көрсетілген тұлғалар саны (төмен емес)» деген жолдағы «43 000» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Жалпы орта білім алатын сотталғандар саны (дейін)» деген жолдағы «6 800» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;

в строке "Количество осужденных, получающих профессиональное образование (до)" цифры "3 625" заменить цифрой "0";
в строке "Количество лиц, обследованных психологами (до)" цифры "47 000" заменить цифрой "0";
в строке "Количество проведенных с осужденными и следственно-арестованными психокоррекционных и психопрофилактических мероприятий (до)" цифры "4 570" заменить цифрой "0";
в строке "Снижение уровня допущенной преступности администрациями учреждений уголовно-исполнительной системы в расчете на 1000 человек" цифры "0,8" заменить цифрой "0";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "29 177 000" заменить цифрой "0";
в бюджетной программе "004 Строительство и реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы":
в графе "2011 год":
в строке "Разработка и корректировка проектно-сметной документации для строительства объектов" цифру "1" заменить цифрой "0";
в строке "Количество объектов, строящихся и реконструируемых, продолжающихся" цифру "1" заменить цифрой "0";
в строке "Количество завершаемых объектов" цифру "1" заменить цифрой "0";
в строке "Количество завершенных объектов" цифру "1" заменить цифрой "0";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "147 051" заменить цифрой "0";
в бюджетной программе "005 Оказание юридической помощи адвокатами":
в графе "2011 год" строки "Объем бюджетных расходов" цифры "351 286" заменить цифрами "290 535";
в бюджетной программе "006 Научная экспертиза проектов НПА, международных договоров, концепций законопроектов":
в строке "Описание" после слов "ведение Государственного реестра НПА Республики Казахстан" дополнить словами ", обеспечение выпуска собрания актов";
в графе "2011 год" строки "Объем бюджетных расходов" цифры "1 835 273" заменить цифрами "1 805 273";
в бюджетной программе "007 Охрана прав интеллектуальной собственности":
в графе "2011 год" строки "Объем бюджетных расходов" цифры "9 284" заменить цифрами "4 118";
в бюджетной программе "013 Обеспечение исполнения судебных актов":
в графе "2011 год" строки "Объем бюджетных расходов" цифры "2 569 516" заменить цифрами "2 608 360";
в бюджетной программе "018 Капитальные расходы органов и учреждений уголовно-исполнительной системы":
в графе "2011 год":

«Кәсіптік білім алатын сотталғандар саны (дейін)» деген жолдағы «3 625» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Психологтармен тексерілген тұлғалар саны (дейін)» деген жолдағы «47 000» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Сотталғандар және тергеу-қамауға алынғандармен жүргізілген психокоррекциялық және психоалдын-алу іс-шараларының саны (дейін)» деген жолдағы «4 570» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерінің әкімшіліктері жол берген қылмыс деңгейінің 1000 адамға есептегенде азаюы» деген жолдағы «0,8» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «29 177 000» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«004 Қылмыстық-атқару жүйесі объектілерін салу және реконструкциялау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Объектілерді салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу және түзету» деген жолдағы «1» деген сан «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Салынып жатқан және қайта жаңартылатын, жалғасатын объектілердің саны» деген жолдағы «1» деген сан «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Аяқталатын объектілердің саны» деген жолдағы «1» деген сан «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Аяқталған объектілердің саны» деген жолдағы «1» деген сан «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «147 051» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«005 Адвокаттардың заңгерлік көмек көрсетуі» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «2011 жыл» деген бағандағы «351 286» деген сандар «290 535» деген сандармен ауыстырылсын;
«006 НҚА-нің, халықаралық шарттардың жобаларына және заң жобаларының тұжырымдамасына ғылыми сараптама» деген бюджеттік бағдарламада:
«Сипаттама» деген жолда «Қазақстан Республикасының НҚА-нің мемлекеттік тізілімін жүргізу» деген сөздерден кейін «, актілер жинағын шығаруды қамтамасыз ету» деген сөздермен толықтырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «2011 жыл» деген бағандағы «1 835 273» деген сандар «1 805 273» деген сандармен ауыстырылсын;
«007 Зияткерлік меншік құқықтарын қорғау» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «2011 жыл» деген бағандағы «9 284» деген сандар «4 118» деген сандармен ауыстырылсын;
«013 Сот актілерінің орындалуын қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «2011 жыл» деген бағандағы «2 569 516» деген сандар «2 608 360» деген сандармен ауыстырылсын;
«018 Қылмыстық-атқару жүйесі органдарының және мекемелерінің күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:

в строке "Количество оснащаемых государственных учреждений (не менее)" цифры "45" заменить цифрой "0";
в строке "Проведение капитального ремонта в учреждениях УИС (не менее)" цифры "21" заменить цифрой "0";
в строке "Приобретение запланированного оборудования для органов уголовно-исполнительной системы" цифры "100" заменить цифрой "0";
в строке "Проведение капитального ремонта в учреждениях УИС (не менее)" цифры "21" заменить цифрой "0";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "3 150 100" заменить цифрой "0";
в бюджетной программе "019 Целевые трансферты на развитие областного бюджета Восточно-Казахстанской области на строительство котельной в поселке Солнечный":
в графе "2011 год":
в строке "Своевременное и полное перечисление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета бюджету Восточно-Казахстанской области" цифры "100" заменить цифрой "0";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "425 000" заменить цифрой "0";
в бюджетной программе "020 Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания":
в графе "2011 год":
в строке "Количество лиц, которым оказана помощь в социальной адаптации (до)" цифры "20" заменить цифрой "0";
в строке "Восстановление социальных связей среди лиц, содержащихся в центрах реабилитации" цифры "100" заменить цифрой "0";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "4 258" заменить цифрой "0";
в бюджетной программе "022 Капитальные расходы органов юстиции":
в графе "2011 год" строки "Объем бюджетных расходов" цифры "441 607" заменить цифрами "496 707";
в бюджетной программе "024 Подготовка специалистов для уголовно-исполнительной системы":
в графе "2011 год":
в строке "Количество курсантов, обучаемых по очной форме (до)" цифры "1 027" заменить цифрой "0";
в строке "Количество курсантов, обучаемых по заочной форме (до)" цифры "988" заменить цифрой "0";
в строке "Количество кандидатов на службу в уголовно-исполнительную систему органов юстиции и лиц, имеющих специальное звание среднего и старшего начальствующего состава, прошедших первоначальную подготовку (до)" цифры "1 295" заменить цифрой "0";
в строке "Количество сотрудников уголовно-исполнительной системы, прошедших курсы повышения квалификации (до)" цифры "400" заменить цифрой "0";

«Жарақтандырылатын мемлекеттік мекемелер саны (кем емес)» деген жолдағы «45» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерінде күрделі жөндеу жүргізу (кем емес)» деген жолдағы «21» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Қылмыстық-атқару жүйесі органдары үшін жоспарланған жабдықтарды сатып алу» деген жолдағы «100» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерінде күрделі жөндеу жүргізу (кем емес)» деген жолдағы «21» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «3 150 100» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«019 Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне Солнечный кентінде қазандық салуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Шығыс Қазақстан облысының бюджетіне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттерін уақтылы және толық аудару» деген жолдағы «100» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «425 000» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«020 Қылмысы үшін жазасын өтегендерді әлеуметтік қалыптастыруды және оңалтуды ұйымдастыру және іске асыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Әлеуметтік бейімдеуде көмек көрсетілген адамдар саны (дейін)» деген жолдағы «20» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Оңалту орталықтарында ұсынатын адамдар арасында әлеуметтік байланыс орнату» деген жолдағы «100» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «4 258» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«022 Әділет органдарының күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «2011 жыл» деген бағандағы «441 607» деген сандар «496 707» деген сандармен ауыстырылсын;
«024 Қылмыстық-атқару жүйесі үшін мамандар даярлау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Оқытудың күндізгі нысаны бойынша оқитын курсанттардың саны (дейін)» деген жолдағы «1 027» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Оқытудың сырттай нысаны бойынша оқитын курсанттардың саны (дейін)» деген жолдағы «988» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Әділет органдары қылмыстық-атқару жүйесі қызметіне кандидаттар, арнайы атағы бар орта және аға басшы құрам адамдарының алғашқы дайындықтан өткендерінің саны (дейін)» деген жолдағы «1 295» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Біліктілігін арттыру курсынан өткен қылмыстық-атқару жүйесі қызметкерлерінің саны (дейін)» деген жолдағы «400» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;

в строке "Количество магистров (до)" цифры "30" заменить цифрой "0";
в строке "Обеспечение уголовно-исполнительной системы специалистами со средним, высшим и дополнительным профессиональным образованием" цифры "9,6" заменить цифрой "0";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "871 675" заменить цифрой "0";
в бюджетной программе "025 Услуги по координации деятельности уголовно-исполнительной системы":
в графе "2011 год":
в строке "Содержание Комитета уголовно-исполнительной системы и его территориальных органов" цифры "16" заменить цифрой "0";
в строке "Поэтапное увеличение штатной численности уголовно-исполнительных инспекций" цифры "592" заменить цифрой "0";
в строке "Своевременное обеспечение деятельности уголовно-исполнительной системы" цифры "100" заменить цифрой "0";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "3 843 720" заменить цифрой "0";
в подразделе "7.2. Свод бюджетных расходов":
в графе "2011 год":
в строке "ВСЕГО бюджетных расходов:" цифры "52 209 569" заменить цифрами "14 911 050";
в строке "Текущие бюджетные программы" цифры "51 223 201" заменить цифрами "14 903 710";
в строке "Бюджетные программы развития" цифры "986 368" заменить цифрами "7 340".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

«Магистрлер саны (дейін)» деген жолдағы «30» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Қылмыстық-атқару жүйесін орта, жоғары және қосымша кәсіби білімі бар мамандармен қамтамасыз ету» деген жолдағы «9,6» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «871 675» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«025 Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін үйлестіру жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Қылмыстық-атқару жүйесі комитетін және оның аумақтық органдарын ұстау» деген жолдағы «16» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Қылмыстық-атқару инспекцияларының штат санын кезең-кезеңмен ұлғайту» деген жолдағы «592» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін уақтылы қамтамасыз ету» деген жолдағы «100» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «3 843 720» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«7.2. Бюджет шығыстарының жиынтығы» деген кіші бөлімде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстар барлығы:» деген жолдағы «52 209 569» деген сандар «14 911 050» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «51 223 201» деген сандар «14 903 710» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «986 368» деген сандар «7340» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                           К. Мәсiмов