Об утверждении формы, правил и сроков представления декларации об остатках и (или) обороте табачных изделий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2011 года № 1294. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2015 года № 573
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.07.2015 № 573 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях реализации подпункта 7) статьи 4 Закона Республики Казахстан от 12 июня 2003 года "О государственном регулировании производства и оборота табачных изделий" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) форму декларации об остатках и (или) обороте табачных изделий (далее - декларация);
2) Правила представления декларации.
2. Установить, что декларация представляется лицами, осуществляющими импорт и оптовую реализацию табачных изделий, ежемесячно не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 ноября 2011 года № 1294
Правила
представления декларации об остатках
и (или) обороте табачных изделий
1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с подпунктом 7) статьи 4 Закона Республики Казахстан от 12 июня 2003 года "О государственном регулировании производства и оборота табачных изделий" и определяют порядок представления и составления декларации об остатках и (или) обороте табачных изделий (далее - Декларация).
2. Декларация состоит из самой декларации (форма 440.00) и приложений 1, 2, 3 к ней (формы 440.01, 440.02 и 440.03).
3. Декларация представляется лицом, осуществляющим импорт и оптовую реализацию табачных изделий (далее - декларант), в соответствующий налоговый орган Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (далее - налоговый орган).
Производителями табачных изделий Декларация не представляется.
4. Отчетным периодом представления Декларации является календарный месяц.
5. Декларация при составлении:
1) на бумажном носителе - заполняется шариковой ручкой или перьевой ручкой, черными или синими чернилами, заглавными печатными символами или с использованием печатающего устройства;
2) на электронном носителе - заверяется электронной цифровой подписью.
6. При заполнении Декларации не допускаются исправления, подчистки и помарки.

Темекi өнiмдерiнiң қалдықтары және (немесе) айналымы туралы декларация нысанын, қағидалары мен тапсыру мерзiмдерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 қарашадағы № 1294 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 23 шілдедегі № 573 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 23.07.2015 № 573 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Темекi өнiмдерiнiң өндiрiлуi мен айналымын мемлекеттiк реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 12 маусымдағы Заңының 4-бабы 7) тармақшасын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Темекi өнiмдерiнiң қалдықтары және (немесе) айналымы туралы декларацияның нысаны (бұдан әрi – Декларация);
2) Декларацияны тапсыру қағидалары бекітілсін.
2. Декларацияны темекi өнiмдерiнiң импортын және оларды көтерме саудамен өткiзудi жүзеге асыратын тұлғалар ай сайын, есептi айдың кейiнгi айдың 15 күнiнен кешіктiрмей тапсырады деп белгіленciн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 4 қарашадағы
№ 1294 қаулысымен
бекітілген
Темекi өнiмдерiнiң қалдықтары және (немесе) айналымы туралы декларацияны ұсыну қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Қағидалар «Темекi өнiмдерiнiң өндiрiлуi мен айналымын мемлекеттiк реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 12 маусымдағы Заңының 4-бабы 7) тармақшасына сәйкес әзiрленген және темекi өнiмдерiнiң қалдықтары және (немесе) айналымы туралы декларацияны (бұдан әрi - Декларация) тапсыру және жасау тәртiбiн айқындайды.
2. Декларация Декларацияның өзiнен (440.00-нысан) және оған қосымшалардан 1, 2, 3 (440.01, 440.02 және 440.03-нысандар) тұрады.
3. Декларацияны темекi өнiмдерiн импорттау мен көтерме саудамен сатуды жүзеге асыратын тұлға (бұдан әрi - декларант) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің тиiстi салық органына (бұдан әрi – салық органы) тапсырады.
Темекi өнiмдерiн өндiрушiлер Декларация тапсырмайды.
4. Декларация тапсырудың есептi кезеңi күнтiзбелiк ай болып табылады.
5. Декларацияны жасау кезiнде:
1) қағаз тасығышта – шарикті қаламсаппен немесе қаламұшпен, қара немесе көк сиямен, баспаханалық бас әрiптермен немесе баспа құрылғысы пайдаланыла отырып, толтырылады;
2) электрондық тасығышта – электронды цифрлік қолтаңбамен куәландырылады.
6. Декларацияны толтыру кезiнде түзетуге, тазартуға және өшіруге жол берiлмейдi.

7. Декларация заполняется в натуральных показателях (штуки/кг).
8. При отсутствии показателей соответствующие ячейки декларации не заполняются.
9. При заполнении строк, требующих раскрытия информации в соответствующих приложениях, указанные приложения подлежат заполнению в обязательном порядке.
10. В случае отсутствия данных, подлежащих отражению в приложениях, указанные приложения не представляются.
11. Декларация представляется на бумажных или электронных носителях.
12. В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О национальных реестрах идентификационных номеров" (далее - Закон о национальных реестрах) подлежат обязательному заполнению при представлении Декларации и приложений к ней:
1) РНН - регистрационный номер налогоплательщика до введения в действие подпункта 4) пункта 4 статьи 3 Закона о национальных реестрах;
2) ИИН (БИН) - индивидуальный идентификационный (бизнес-идентификационный) номер налогоплательщика со дня введения в действие подпункта 4) пункта 4 статьи 3 Закона о национальных реестрах.
2. Составление Декларации (форма 440.00)
13. В Декларации отражаются остатки и (или) оборот табачных изделий декларантов.
14. В разделе "Общая информация о декларанте" декларант с учетом пункта 12 настоящих Правил указывает следующие данные:
1) РНН - регистрационный номер налогоплательщика;
2) ИИН (БИН) - индивидуальный идентификационный (бизнес-идентификационный) номер налогоплательщика;
3) отчетный период, за который представляется Декларация.
Отчетный период указывается арабскими цифрами.
Если номер месяца имеет менее двух символов, то он указывается в правой ячейке;
4) наименование юридического лица или фамилия, имя, отчество индивидуального предпринимателя, физического лица. Указывается полное наименование декларанта в соответствии с учредительными документами или фамилия, имя, отчество индивидуального предпринимателя, физического лица;
5) Общий классификатор видов экономической деятельности (далее - ОКЭД). Указываются коды видов деятельности по ОКЭД и их удельный вес.
В ячейках ОКЭД указываются коды ОКЭД (до пяти знаков) по видам деятельности организации в порядке убывания их удельного веса.
В ячейках "Удельный вес, %" указывается удельный вес (с одним десятичным знаком) данного вида деятельности (сумма этих ячеек не обязательно должна быть равна 100 %).
Для расчета удельного веса ОКЭД используются данные, указываемые декларантом в строке 100 раздела I ("Продукция") государственной статистической отчетности (далее - ГСО) формы N1-ПФ (квартальная) за последний отчетный квартал. Удельный вес ОКЭД определяется как отношение данных соответствующего столбца строки 100 к данным столбца 3 по строке 100.

7. Декларация заттай көрсеткiштермен (дана /кг) толтырылады.
8. Көрсеткiштер жоқ болған кезде Декларацияның тиiстi торкөздері толтырылмайды.
9. Тиiстi қосымшаларда көрсеткiштердi ашуды талап ететiн жолдарды толтыру кезiнде көрсетілген қосымшалар мiндеттi түрде толтыруға жатады.
10. Қосымшаларда көрсетiлуге жататын деректер жоқ болған жағдайда аталған қосымшалар берiлмейдi.
11. Декларация қағаз тасығышта немесе электрондық тасығышта ұсынылады.
12. «Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңына (бұдан әрi - Ұлттық тізілімдер туралы заң) сәйкес декларацияларды және қосымшаларды тапсыру кезінде олар:
СТН - Ұлттық тізілімдер туралы заңның 3-бабы 4-тармағының 4) тармақшасы қолданысқа енгізілгенге дейінгі салық төлеушінің тіркеу нөмірі.
ЖСН (БСН) - Ұлттық тізілімдер туралы заңның 3-бабы 4-тармағының  4) тармақшасы қолданысқа енгiзiлген күннен бастап салық төлеушінің жеке сәйкестендіру (бизнес-сәйкестендіру) нөмірі міндетті түрде толтыруға жатады.
2. Декларацияны жасау (440.00-нысан)
13. Декларацияда декларанттардың темекi өнiмдерiнiң қалдықтары мен (немесе) айналымы көрсетiледi.
14. «Декларант туралы жалпы ақпарат» бөлiмiнде осы Қағидалардың 12-тармағын ескере отырып, декларант мынадай деректердi көрсетедi:
1) СТН - салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрi;
2) ЖСН (БСН) - салық төлеушiнiң жеке сәйкестендіру (бизнес-сәйкестендіру) нөмірі;
3) Декларация тапсырылатын есепті кезең.
Есепті кезең араб сандарымен көрсетiледi.
Егер айдың нөмiрі екi белгiден кем болса, онда ол оң торкөзде көрсетiледi;
4) заңды тұлғаның атауы немесе жеке кәсіпкердің, жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты көрсетіледі. Құрылтай құжаттарына сәйкес декларанттың толық атауы немесе дара кәсiпкердiң, жеке тұлғаның тегi, аты, әкесiнiң аты көрсетіледі;
5) Экономикалық қызмет түрлерiнiң жалпы жiктеуiшi (бұдан әрi - ЭҚЖЖ). ЭҚЖЖ бойынша қызмет түрлерiнiң коды және олардың үлес салмағы көрсетiледi.
«ЭҚЖЖ» деген торкөздерде ЭҚЖЖ кодтары (бес белгiге дейiн) ұйым қызметiнiң түрлерi бойынша олардың үлес салмағының кему тәртiбiмен көрсетiлуi тиiс.
«Yлec салмағы, %» деген торкөздерде осы қызмет түрiнiң үлес салмағы (бiр ондық белгiмен) көрсетіледі (осы торкөздердің жинақтығы 100 %-ға тең болуы мiндеттi емес).
ЭҚЖЖ үлес салмағын есептеу үшiн декларант N1-ӨН (тоқсандық) нысандағы мемлекеттiк статистикалық есептiлiктiң (бұдан әрi - МСЕ) I бөлiмiнiң («Өнiм») деген 100-жолында көрсететiн деректер пайдаланылады. ЭҚЖЖ үлес салмағы 100 жол бойынша 3-бағанның деректерiне 100 жолдың сәйкес бағаны деректерiнiң қатынасы ретiнде айқындалады.

Юридические лица - субъекты малого предпринимательства, представляющие ГСО формы N2-МП, вышеуказанным способом заполняют сведения по ОКЭД на основании данных строк 100 - 107 раздела 2 ("Сведения о выпуске товаров (работ, услуг) и расходах на их производство") формы 2-МП (квартальная) также за последний отчетный квартал.
В случае если организацией ранее не представлялась отчетность форм 1-ПФ или 2-МП, то заполняется код ОКЭД только основной деятельности;
6) вид Декларации. В зависимости от вида Декларации отмечается соответствующая ячейка.
Ячейка "Первоначальная" отмечается в том случае, если Декларация представляется декларантом впервые после начала осуществления деятельности, связанной с подакцизными товарами.
При предоставлении последующих деклараций отмечается ячейка "Очередная".
При внесении изменений и дополнений в ранее представленные декларации отмечается ячейка "Дополнительная".
Ячейка "По уведомлению" отмечается в случае, если декларантом получено уведомление от налогового органа, на основании которого требуется внести изменения и дополнения в ранее представленную Декларацию. В этом случае декларантом отмечаются одновременно ячейки "По уведомлению" и "Дополнительная".
При ликвидации или реорганизации декларанта в последней Декларации, представляемой в налоговый орган, отмечается ячейка "Ликвидационная";
7) представленные приложения. Отмечаются ячейки представленных приложений;
8) номер и дата уведомления, заполняется в случае представления дополнительной Декларации по уведомлению;
9) указывается общее количество заполненных страниц формы 440.01;
10) указывается общее количество заполненных страниц формы 440.02;
11) указывается общее количество заполненных страниц формы 440.03.
15. В разделе "Остаток на начало отчетного периода":
1) в строке 440.00.001 указывается остаток сигарет с фильтром, имеющихся у декларанта на начало отчетного периода;
2) в строке 440.00.002 указывается остаток сигарет без фильтра, папирос, имеющихся у декларанта на начало отчетного периода;
3) в строке 440.00.003 указывается остаток сигар, имеющихся у декларанта на начало отчетного периода;
4) в строке 440.00.004 указывается остаток сигарилл, имеющихся у декларанта на начало отчетного периода;
5) в строке 440.00.005 указывается остаток табака курительного, жевательного, нюхательного и прочего табака, упакованного в потребительскую тару и предназначенного для конечного потребления (далее - табак), имеющегося у декларанта на начало отчетного периода.
16. В разделе "Получено в отчетном периоде":

№ 2-ШК нысанының МСЕ тапсыратын заңды тұлға – шағын кәсiпкерлiк субъектiлерi ЭҚЖЖ бойынша мәлiметтердi 2-ШК (тоқсандық) нысаны 2-бөлiмiнiң («Тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) шығару және оларды өндiру шығыстары туралы мәлiметтер») 100-107-жолдарының деректерi негiзінде, жоғарыда көрсетiлген тәсiлмен толтырады.
Егер ұйым бұрын 1-ӨН немесе 2-ШК нысандарын тапсырмаған жағдайда, онда тек негізгі қызметтің ЭҚЖЖ коды толтырылады;
6) Декларацияның түрi. Декларацияның түрiне байланысты тиiстi торкөз белгiленедi.
«Бастапқы» деген торкөз, егер декларант акциздiк тауарларға байланысты қызметтi жүзеге асыруды бастағаннан кейiн алғаш рет Декларация берiлсе белгiленедi.
Одан кейiнгi декларацияларды беру кезiнде «Кезектi» деген торкөз белгiленедi.
Бұрын берiлген декларацияларға өзгерiстер мен толықтыруларды енгiзу кезiнде «Қосымша» деген торкөз белгiленедi.
«Хабарлама бойынша» деген торкөз, егер декларант салық органынан хабарлама алып, соның негiзiнде бұрын берiлген Декларацияға өзгерiстер мен толықтырулар енгiзудi қажет ететiн жағдайда белгiленедi. Бұл жағдайда декларант «Хабарлама бойынша» және «Қосымша» деген торкөздерді бiр мезгiлде белгiлейдi.
Декларантты таратқан немесе қайта ұйымдастырған кезде салық органына тапсыратын соңғы Декларацияда «Тарату» деген торкөз белгiленедi.
7) берiлген қосымшалар. Берiлген қосымшалардың торкөздерi белгiленедi;
8) хабарламаның нөмiрi мен күнi, хабарлама бойынша қосымша Декларацияны табыс еткен жағдайда толтырылады;
9) 440.01-нысанның толтырылған беттерiнiң жалпы саны көрсетiледi;
10) 440.02-нысанның толтырылған беттерiнiң жалпы саны көрсетiледi;
11) 440.03-нысанның толтырылған беттерiнiң жалпы саны көрсетiледi.
15. «Eceпті кезеңнің басындағы қалдық» деген бөлімде:
1) 440.00.001-жолда есепті кезеңнің басында декларантта бар фильтрлі сигареталардың қалдығы көрсетіледі;
2) 440.00.002-жолда есепті кезеңнің басында декларантта бар фильтрсіз сигареталардың, папиростардың қалдығы көрсетіледі;
3) 440.00.003-жолда есепті кезеңнің басында декларантта бар сигаралардың қалдығы көрсетіледі;
4) 440.00.004-жолда есепті кезеңнің басында декларантта бар сигариллалардың қалдығы көрсетіледі;
5) 440.00.005-жолда есепті кезеңнің басында декларантта бар тұтыну ыдысына салынған және түпкілікті тұтынуға арналған шегетін, шайнайтын, иіскейтін темекінің және өзге де темекінің (бұдан әрі - темекі) қалдығы көрсетіледі.
16. «Есепті кезеңде алынды» деген бөлімде:

1) в строке 440.00.006 указывается общее поступление количества сигарет с фильтром в отчетном периоде от лиц, осуществляющих деятельность в сфере производства и оборота табачных изделий;
2) в строке 440.00.007 указывается общее поступление количества сигарет без фильтра, папирос в отчетном периоде от лиц, осуществляющих деятельность в сфере производства и оборота табачных изделий;
3) в строке 440.00.008 указывается общее поступление количества сигар в отчетном периоде от лиц, осуществляющих деятельность в сфере производства и оборота табачных изделий;
4) в строке 440.00.009 указывается общее поступление количества сигарилл в отчетном периоде от лиц, осуществляющих деятельность в сфере производства и оборота табачных изделий;
5) в строке 440.00.010 указывается общее поступление табака в отчетном периоде от лиц, осуществляющих деятельность в сфере производства и оборота табачных изделий;
6) в строке 440.00.011 указывается общее количество сигарет с фильтром, импортированных (ввезенных) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде;
7) в строке 440.00.011 I указывается количество сигарет с фильтром, импортированных (ввезенных) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Российской Федерации;
8) в строке 440.00.011 II указывается количество сигарет с фильтром, импортированных (ввезенных) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Республики Беларусь;
9) в строке 440.00.011 III указывается количество сигарет с фильтром, импортированных (ввезенных) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из третьих стран;
10) в строке 440.00.012 указывается общее количество сигарет без фильтра, папирос, импортированных (ввезенных) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде;
11) в строке 440.00.012 I указывается количество сигарет без фильтра, папирос, импортированных (ввезенных) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Российской Федерации;
12) в строке 440.00.012 II указывается количество сигарет без фильтра, папирос, импортированных (ввезенных) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Республики Беларусь;
13) в строке 440.00.012 III указывается количество сигарет без фильтра, папирос, импортированных (ввезенных) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из третьих стран;
14) в строке 440.00.013 указывается общее количество сигар, импортированных (ввезенных) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде;
15) в строке 440.00.013 I указывается количество сигар, импортированных (ввезенных) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Российской Федерации;

1) 440.00.006-жолда есепті кезеңде темекі өнімдерінің өндірілуі мен айналымы саласындағы қызметті жүзеге асыратын тұлғалардан келіп түскен фильтрлі сигареталардың жалпы саны көрсетіледі;
2) 440.00.007-жолда есепті кезеңде темекі өнімдерінің өндірілуі мен айналымы саласындағы қызметті жүзеге асыратын тұлғалардан келіп түскен фильтрсіз сигареталардың, папиростардың жалпы саны көрсетіледі;
3) 440.00.008-жолда есепті кезеңде темекі өнімдерінің өндірілуі мен айналымы саласындағы қызметті жүзеге асыратын тұлғалардан келіп түскен сигаралардың жалпы саны көрсетіледі;
4) 440.00.009-жолда есепті кезеңде темекі өнімдерінің өндірілуі мен айналымы саласындағы қызметті жүзеге асыратын тұлғалардан келіп түскен сигариллалардың жалпы саны көрсетіледі;
5) 440.00.010-жолда есепті кезеңде темекі өнімдерінің өндірілуі мен айналымы саласындағы қызметті жүзеге асыратын тұлғалардан келіп түскен темекінің жалпы саны көрсетіледі;
6) 440.00.011-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына импортталған (әкелінген) фильтрлі сигареталардың жалпы саны көрсетіледі;
7) 440.00.011 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясынан импортталған (әкелінген) фильтрлі сигареталардың саны көрсетіледі;
8) 440.00.011 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Беларусь Республикасынан импортталған (әкелінген) фильтрлі сигареталардың саны көрсетіледі;
9) 440.00.011 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына үшінші елдерден импортталған (әкелінген) фильтрлі сигареталардың саны көрсетіледі;
10) 440.00.012-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына импортталған (әкелінген) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың жалпы саны көрсетіледі;
11) 440.00.012 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясынан импортталған (әкелінген) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
12) 440.00.012 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Беларусь Республикасынан импортталған (әкелінген) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
13) 440.00.012 IIІ жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына үшінші елдерден импортталған (әкелінген) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
14) 440.00.013-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына импортталған (әкелінген) сигаралардың жалпы саны көрсетіледі;
15) 440.00.013 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясынан импортталған (әкелінген) сигаралардың саны көрсетіледі;

16) в строке 440.00.013 II указывается количество сигар, импортированных (ввезенных) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Республики Беларусь;
17) в строке 440.00.013 III указывается количество сигар, импортированных (ввезенных) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из третьих стран;
18) в строке 440.00.014 указывается общее количество сигарилл, импортированных (ввезенных) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде;
19) в строке 440.00.014 I указывается количество сигарилл, импортированных (ввезенных) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Российской Федерации;
20) в строке 440.00.014 II указывается количество сигарилл, импортированных (ввезенных) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Республики Беларусь;
21) в строке 440.00.014 III указывается количество сигарилл, импортированных (ввезенных) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из третьих стран;
22) в строке 440.00.015 указывается общее количество табака, импортированного (ввезенного) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде;
23) в строке 440.00.015 I указывается количество табака, импортированного (ввезенного) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Российской Федерации;
24) в строке 440.00.015 II указывается количество табака, импортированного (ввезенного) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Республики Беларусь;
25) в строке 440.00.015 III указывается количество табака, импортированного (ввезенного) на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из третьих стран.
17. В разделе "Реализовано за отчетный период":
1) в строке 440.00.016 указывается общее количество реализованных сигарет с фильтром за отчетный период. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.021, 440.00.026, 440.00.031 и 440.00.036;
2) в строке 440.00.017 указывается общее количество реализованных сигарет без фильтра, папирос за отчетный период. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.022, 440.00.027, 440.00.032 и 440.00.037;
3) в строке 440.00.018 указывается общее количество реализованных сигар за отчетный период. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.023, 440.00.028, 440.00.033 и 440.00.038;
4) в строке 440.00.019 указывается общее количество реализованных сигарилл за отчетный период. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.024, 440.00.029, 440.00.034 и 440.00.039;

16) 440.00.013 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Беларусь Республикасынан импортталған (әкелінген) сигаралардың саны көрсетіледі;
17) 440.00.013 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына үшінші елдерден импортталған (әкелінген) сигаралардың саны көрсетіледі;
18) 440.00.014-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына импортталған (әкелінген) сигариллалардың жалпы саны көрсетіледі;
19) 440.00.014 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясынан импортталған (әкелінген) сигариллалардың саны көрсетіледі;
20) 440.00.014 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Беларусь Республикасынан импортталған (әкелінген) сигариллалардың саны көрсетіледі;
21) 440.00.014 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына үшінші елдерден импортталған (әкелінген) сигариллалардың саны көрсетіледі;
22) 440.00.015-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына импортталған (әкелінген) темекінің жалпы саны көрсетіледі;
23) 440.00.015 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясынан импортталған (әкелінген) темекінің саны көрсетіледі;
24) 440.00.015 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Беларусь Республикасынан импортталған (әкелінген) темекінің саны көрсетіледі;
25) 440.00.015 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына үшінші елдерден импортталған (әкелінген) темекінің саны көрсетіледі.
17. «Есепті кезеңде өткізілді» деген бөлімде:
1) 440.00.016-жолда есепті кезеңде өткізілген фильтрлі сигареталардың жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың шамасы 440.00.021, 440.00.026, 440.00.031 және 440.00.036-жолдарында көрсетілген шамаларды қосумен айқындалады;
2) 440.00.017-жолда есепті кезеңде өткізілген фильтрсіз сигареталардың, папиростардың жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың шамасы 440.00.022, 440.00.027, 440.00.032 және 440.00.037-жолдарында көрсетілген шамаларды қосумен айқындалады;
3) 440.00.018-жолда есепті кезеңде өткізілген сигаралардың жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың шамасы 440.00.023, 440.00.028, 440.00.033 және 440.00.038-жолдарында көрсетілген шамаларды қосумен айқындалады;
4) 440.00.019-жолда есепті кезеңде өткізілген сигариллалардың жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың шамасы 440.00.024, 440.00.029, 440.00.034 және 440.00.039-жолдарында көрсетілген шамаларды қосумен айқындалады;

5) в строке 440.00.020 указывается общее количество реализованного табака за отчетный период. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.025, 440.00.030, 440.00.035 и 440.00.040;
6) в строке 440.00.021 указывается количество реализованных сигарет с фильтром лицам, осуществляющим оптовую реализацию табачных изделий;
7) в строке 440.00.022 указывается количество реализованных сигарет без фильтра, папирос лицам, осуществляющим оптовую реализацию табачных изделий;
8) в строке 440.00.023 указывается количество реализованных сигар лицам, осуществляющим оптовую реализацию табачных изделий;
9) в строке 440.00.024 указывается количество реализованных сигарилл лицам, осуществляющим оптовую реализацию табачных изделий;
10) в строке 440.00.025 указывается количество реализованного табака лицам, осуществляющим оптовую реализацию табачных изделий;
11) в строке 440.00.026 указывается количество реализованных сигарет с фильтром в розницу самостоятельно либо лицам, осуществляющим розничную реализацию табачных изделий;
12) в строке 440.00.027 указывается количество реализованных сигарет без фильтра, папирос в розницу самостоятельно либо лицам, осуществляющим розничную реализацию табачных изделий;
13) в строке 440.00.028 указывается количество реализованных сигар в розницу самостоятельно либо лицам, осуществляющим розничную реализацию табачных изделий;
14) в строке 440.00.029 указывается количество реализованных сигарилл в розницу самостоятельно либо лицам, осуществляющим розничную реализацию табачных изделий;
15) в строке 440.00.030 указывается количество реализованного табака в розницу самостоятельно либо лицам, осуществляющим розничную реализацию табачных изделий;
16) в строке 440.00.031 указывается общее количество экспортированных (вывозимых) сигарет с фильтром за пределы территории Республики Казахстан за отчетный период;
17) в строке 440.00.031 I указывается количество экспортированных (вывозимых) сигарет с фильтром за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Российскую Федерацию;
18) в строке 440.00.031 II указывается количество экспортированных (вывозимых) сигарет с фильтром за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Республику Беларусь;
19) в строке 440.00.031 III указывается количество экспортированных (вывозимых) сигарет с фильтром за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в третьи страны;
20) в строке 440.00.032 указывается общее количество экспортированных (вывозимых) сигарет без фильтра, папирос за пределы территории Республики Казахстан за отчетный период;

5) 440.00.020-жолда есепті кезеңде өткізілген темекінің жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың шамасы 440.00.025, 440.00.030, 440.00.035 және 440.00.040-жолдарында көрсетілген шамаларды қосумен айқындалады;
6) 440.00.021-жолда темекі өнімдерін көтерме саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткізілген фильтрлі сигареталардың саны көрсетіледі;
7) 440.00.022-жолда темекі өнімдерін көтерме саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткізілген фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
8) 440.00.023-жолда темекі өнімдерін көтерме саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткізілген сигаралардың саны көрсетіледі;
9) 440.00.024-жолда темекі өнімдерін көтерме саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткізілген фильтрлі сигариллалардың саны көрсетіледі;
10) 440.00.025-жолда темекі өнімдерін көтерме саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткізілген темекінің саны көрсетіледі;
11) 440.00.026-жолда бөлшек саудада өзі сатқан не темекі өнімдерін бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткізілген фильтрлі сигареталардың саны көрсетіледі;
12) 440.00.027-жолда бөлшек саудада өзі сатқан не темекі өнімдерін бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткізілген фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
13) 440.00.028-жолда бөлшек саудада өзі сатқан не темекі өнімдерін бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткізілген сигаралардың саны көрсетіледі;
14) 440.00.029-жолда бөлшек саудада өзі сатқан не темекі өнімдерін бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткізілген фильтрлі сигариллалардың саны көрсетіледі;
15) 440.00.030-жолда бөлшек саудада өзі сатқан не темекі өнімдерін бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға өткізілген темекінің саны көрсетіледі;
16) 440.00.031-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталған (әкетілген) фильтрлі сигареталардың жалпы саны көрсетіледі;
17) 440.00.031 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс Ресей Федерациясына экспортталған (әкетілген) фильтрлі сигареталардың саны көрсетіледі;
18) 440.00.031 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс Беларусь Республикасына экспортталған (әкетілген) фильтрлі сигареталардың саны көрсетіледі;
19) 440.00.031 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс үшінші елдерге экспортталған (әкетілген) фильтрлі сигареталардың саны көрсетіледі;
20) 440.00.032-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталған (әкетілген) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың жалпы саны көрсетіледі;

21) в строке 440.00.032 I указывается количество экспортированных (вывозимых) сигарет без фильтра, папирос за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Российскую Федерацию;
22) в строке 440.00.032 II указывается количество экспортированных (вывозимых) сигарет без фильтра, папирос за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Республику Беларусь;
23) в строке 440.00.032 III указывается количество экспортированных (вывозимых) сигарет без фильтра, папирос за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в третьи страны;
24) в строке 440.00.033 указывается общее количество экспортированных (вывозимых) сигар за пределы территории Республики Казахстан за отчетный период;
25) в строке 440.00.033 I указывается количество экспортированных (вывозимых) сигар за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Российскую Федерацию;
26) в строке 440.00.033 II указывается количество экспортированных (вывозимых) сигар за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Республику Беларусь;
27) в строке 440.00.033 III указывается количество экспортированных (вывозимых) сигар за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в третьи страны;
28) в строке 440.00.034 указывается общее количество экспортированных (вывозимых) сигарилл за пределы территории Республики Казахстан за отчетный период;
29) в строке 440.00.034 I указывается количество экспортированных (вывозимых) сигарилл за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Российскую Федерацию;
30) в строке 440.00.034 II указывается количество экспортированных (вывозимых) сигарилл за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Республику Беларусь;
31) в строке 440.00.034 III указывается количество экспортированных (вывозимых) сигарилл за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в третьи страны;
32) в строке 440.00.035 указывается общее количество экспортируемого (вывозимого) табака за пределы территории Республики Казахстан за отчетный период;
33) в строке 440.00.035 I указывается количество экспортируемого (вывозимого) табака за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Российскую Федерацию;
34) в строке 440.00.035 II указывается количество экспортируемого (вывозимого) табака за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Республику Беларусь;
35) в строке 440.00.035 III указывается количество экспортируемого (вывозимого) табака за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в третьи страны;

21) 440.00.032 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс Ресей Федерациясына экспортталған (әкетілген) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
22) 440.00.032 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс Беларусь Республикасына экспортталған (әкетілген) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
23) 440.00.032 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс үшінші елдерге экспортталған (әкетілген) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
24) 440.00.033-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталған (әкетілген) сигаралардың жалпы саны көрсетіледі;
25) 440.00.033 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс Ресей Федерациясына экспортталған (әкетілген) сигаралардың саны көрсетіледі;
26) 440.00.033 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс Беларусь Республикасына экспортталған (әкетілген) сигаралардың саны көрсетіледі;
27) 440.00.033 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс үшінші елдерге экспортталған (әкетілген) сигаралардың саны көрсетіледі;
28) 440.00.034-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталған (әкетілген) сигариллалардың жалпы саны көрсетіледі;
29) 440.00.034 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс Ресей Федерациясына экспортталған (әкетілген) сигариллалардың саны көрсетіледі;
30) 440.00.034 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Беларусь Республикасынан импортталған (әкелінген) сигариллалардың саны көрсетіледі;
31) 440.00.034 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс үшінші елдерге экспортталған (әкетілген) сигариллалардың саны көрсетіледі;
32) 440.00.035-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталған (әкетілген) темекілердің жалпы саны көрсетіледі;
33) 440.00.035 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс Ресей Федерациясына экспортталған (әкетілген) темекілердің саны көрсетіледі;
34) 440.00.035 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс Беларусь Республикасына экспортталған (әкетілген) темекілердің саны көрсетіледі;
35) 440.00.035 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс үшінші елдерге экспортталған (әкетілген) темекілердің саны көрсетіледі;

36) в строке 440.00.036 указывается количество сигарет с фильтром, использованных при натуральной оплате, испорченных, утерянных и прочее, подтвержденные документально;
37) в строке 440.00.037 указывается количество сигарет без фильтра, папирос, использованных при натуральной оплате, испорченных, утерянных и прочее, подтвержденные документально;
38) в строке 440.00.038 указывается количество сигар, использованных при натуральной оплате, испорченных, утерянных и прочее, подтвержденные документально;
39) в строке 440.00.039 указывается количество сигарилл, использованных при натуральной оплате, испорченных, утерянных и прочее, подтвержденные документально;
40) в строке 440.00.040 указывается количество табака, использованного при натуральной оплате, испорченного, утерянного и прочее, подтвержденные документально.
18. В разделе "Остаток на конец отчетного периода":
1) в строке 440.00.041 указывается остаток сигарет с фильтром, оставшегося у декларанта на конец отчетного периода. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.001 и 440.00.006, за минусом величины, указанной в строке 440.00.016. При представлении Декларации за следующий отчетный период показатель данной строки переносится в строку 440.00.001 указанной Декларации;
2) в строке 440.00.042 указывается остаток сигарет без фильтра, папирос, оставшихся у декларанта на конец отчетного периода. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.002 и 440.00.007, за минусом величины, указанной в строке 440.00.017. При представлении Декларации за следующий отчетный период показатель данной строки переносится в строку 440.00.002 указанной Декларации;
3) в строке 440.00.043 указывается остаток сигар, оставшихся у декларанта на конец отчетного периода. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.003 и 440.00.008, за минусом величины, указанной в строке 440.00.018. При представлении Декларации за следующий отчетный период показатель данной строки переносится в строку 440.00.003 указанной Декларации;
4) в строке 440.00.044 указывается остаток сигарилл, оставшихся у декларанта на конец отчетного периода. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.004 и 440.00.009, за минусом величины, указанной в строке 440.00.019. При представлении Декларации за следующий отчетный период показатель данной строки переносится в строку 440.00.004 указанной Декларации;
5) в строке 440.00.045 указывается остаток табака, оставшегося у декларанта на конец отчетного периода. Величина данной строки определяется сложением величин, указанных в строках 440.00.005 и 440.00.010, за минусом величины, указанной в строке 440.00.020. При представлении Декларации за следующий отчетный период показатель данной строки переносится в строку 440.00.005 указанной Декларации.

36) 440.00.036-жолда заттай төлегенде пайдаланылған, бүлінген, жоғалған және өзге де құжаттай расталған фильтрлі сигареталардың саны көрсетіледі;
37) 440.00.037-жолда заттай төлегенде пайдаланылған, бүлінген, жоғалған және өзге де құжаттай расталған фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
38) 440.00.038-жолда заттай төлегенде пайдаланылған, бүлінген, жоғалған және өзге де құжаттай расталған сигаралардың саны көрсетіледі;
39) 440.00.039-жолда заттай төлегенде пайдаланылған, бүлінген, жоғалған және өзге де құжаттай расталған сигариллалардың саны көрсетіледі;
40) 440.00.040-жолда заттай төлегенде пайдаланылған, бүлінген, жоғалған және өзге де құжаттай расталған темекінің саны көрсетіледі.
18. «Есепті кезеңнің соңындағы қалдық» деген бөлімде:
1) 440.00.041-жолда есепті кезеңнің соңында декларанттағы фильтрлі сигареталардың қалдығы көрсетіледі. Осы жолдың шамасы 440.00.001 және 440.00.006-жолдарында көрсетілген шамаларды қосып, 440.00.016-жолында көрсетілген шаманы алумен айқындалады. Декларацияны келесі есепті кезең үшін тапсырған кезде, осы жолдың көрсеткіші көрсетілген Декларацияның 440.00.001-жолына көшіріледі;
2) 440.00.042-жолда есепті кезеңнің соңында декларанттағы фильтрсіз сигареталардың, папиростардың қалдығы көрсетіледі. Осы жолдың шамасы 440.00.002 және 440.00.007-жолдарында көрсетілген шамаларды қосып, 440.00.017-жолында көрсетілген шаманы алумен айқындалады. Декларацияны келесі есепті кезең үшін тапсырған кезде, осы жолдың көрсеткіші көрсетілген Декларацияның 440.00.002-жолына көшіріледі;
3) 440.00.043-жолда есепті кезеңнің соңында декларанттағы сигаралардың қалдығы көрсетіледі. Осы жолдың шамасы 440.00.003 және 440.00.008-жолдарында көрсетілген шамаларды қосып, 440.00.018-жолында көрсетілген шаманы алумен айқындалады. Декларацияны келесі есепті кезең үшін тапсырған кезде, осы жолдың көрсеткіші көрсетілген Декларацияның 440.00.003-жолына көшіріледі;
4) 440.00.044-жолда есепті кезеңнің соңында декларанттағы сигариллалардың қалдығы көрсетіледі. Осы жолдың шамасы 440.00.004 және 440.00.009-жолдарында көрсетілген шамаларды қосып, 440.00.019-жолында көрсетілген шаманы алумен айқындалады. Декларацияны келесі есепті кезең үшін тапсырған кезде осы жолдың көрсеткіші көрсетілген Декларацияның 440.00.004-жолына көшіріледі;
5) 440.00.045-жолда есепті кезеңнің соңында декларанттағы темекінің қалдығы көрсетіледі. Осы жолдың шамасы 440.00.005 және 440.00.010-жолдарында көрсетілген шамаларды қосып, 440.00.020-жолында көрсетілген шаманы алумен айқындалады. Декларацияны келесі есепті кезең үшін тапсырған кезде осы жолдың көрсеткіші көрсетілген Декларацияның 440.00.005-жолына көшіріледі.

3. Составление приложения 1 к Декларации (форма 440.01) -
Сведения об объемах табачных изделий
19. Форма 440.01 предназначена для отражения информации об объемах табачных изделий по наименованиям, посредством персональных идентификационных номеров - кодов (далее - ПИН-код), оставшихся на начало и конец, полученных и реализованных за отчетный период декларантами.
20. В разделе "Общая информация о декларанте" декларант с учетом пункта 12 настоящих Правил указывает следующие данные:
1) РНН - регистрационный номер налогоплательщика;
2) ИИН (БИН) - индивидуальный идентификационный (бизнес-идентификационный) номер налогоплательщика;
3) отчетный период, за который представляется Декларация.
Отчетный период указывается арабскими цифрами.
Если номер месяца имеет менее двух символов, то он указывается в правой ячейке.
21. В разделе "Объемы табачных изделий":
1) в строке 440.01.001 указывается код расшифровываемой строки Декларации, каждой в отдельности. На каждый код строки составляется отдельная страница, при этом нумерация страниц остается сквозной;
2) строка 440.01.002 состоит из пяти граф:
в графе А указывается порядковый номер строки;
в графе В указывается наименование поставщика или получателя;
в графе С в соответствии с Законом о национальных реестрах указывается РНН поставщика или получателя при представлении Декларации и приложения к ней до введения в действие подпункта 4) пункта 4 статьи 3 Закона о национальных реестрах, а при представлении Декларации и приложения к ней со дня введения в действие подпункта 4) пункта 4 статьи 3 Закона о национальных реестрах в данной графе указывается ИИН/БИН поставщика или получателя;
в графе D указывается ПИН-код для табачных изделий, присвоенный в соответствии с порядком, утвержденным уполномоченным органом в области государственного регулирования производства и оборота табачных изделий;
в графе Е указываются объемы отпускаемых, получаемых или остаток табачных изделий (штуки);
3) в строке 440.01.003 указывается итоговое количество сигарет с фильтром, отраженных на заполняемой странице формы 440.01;
4) в строке 440.01.004 указывается итоговое количество сигарет без фильтра, папирос, отраженных на заполняемой странице формы 440.01;
5) в строке 440.01.005 указывается итоговое количество сигар, отраженных на заполняемой странице формы 440.01;
6) в строке 440.01.006 указывается итоговое количество сигарилл, отраженных на заполняемой странице формы 440.01;
7) в строке 440.01.007 указывается итоговое количество табака, отраженного на заполняемой странице формы 440.01.

3. Декларацияға (440.01-нысан) 1-қосымшаны жасау –
Темекi өнiмдерiнiң көлемi туралы мәлiметтер
19. 440.01-нысан декларанттардың есептi кезеңде алған және өткiзген, оның басында және соңында қалған, дербес сәйкестендiру нөмiрлер-кодтар (бұдан әрi – ДСН-код) арқылы атаулары бойынша темекi өнiмдерiнiң көлемi туралы ақпараттарды көрсетуге арналған.
20. «Декларант туралы жалпы ақпарат» деген бөлiмде осы Қағидалардың 12-тармағын ескере отырып, декларант мынадай деректердi көрсетедi:
1) СТН – салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрi;
2) ЖСН (БСН) – салық төлеушiнiң жеке сәйкестендіру (бизнес-сәйкестендіру) нөмірі;
3) Декларация тапсырылатын есепті кезең.
Есепті кезең араб сандарымен көрсетiледi.
Егер айдың нөмiрi екi белгiден кем болса, онда ол оң торкөзде көрсетiледi.
21. «Темекi өнiмдерiнiң көлемi» деген бөлiмде:
1) 440.01.001-жолда Декларацияның түсiндiрiлетiн жолының коды әрқайсысы жеке көрсетiледi. Әрбір жолдың кодына жеке бет жасалады бұл ретте беттердің нөмірлері бастан аяқ ретпен нөмірленеді;
2) 440.01.002-жолы бес бағаннан тұрады:
А бағанында жолдың реттiк нөмiрi көрсетiледi;
В бағанында жеткiзушiнiң немесе алушының атауы көрсетiледi;
С бағанында Ұлттық тізілімдер туралы заңға сәйкес Декларацияны және оған қосымшалары тапсыру кезінде жеткiзушiнiң немесе алушының Ұлттық тізілімдер туралы заңның 3-бабы 4-тармағы 4) тармақшасы қолданысқа енгізілгенге дейінгі СТН-i көрсетiледi, ал Декларацияны және оған қосымшалары тапсыру кезінде Ұлттық тізілімдер туралы заңның 3-бабы 4-тармағы 4) тармақшасы күшiне енгiзiлген күннен бастап аталған бағанда жеткiзушiнiң немесе алушының ЖСН (БСН) көрсетіледі;
D бағанында темекi өнiмдерiне арналған ДСН-коды темекі өнімдерінің өндірілуін және айналымын мемлекеттік реттеу саласындағы уәкілетті орган бекіткен тәртіпке сәйкес көрсетiледi;
E бағанында темекi өнiмдерiнiң босатылатын, алынатын немесе қалдықтарының көлемдерi (дана) көрсетiледi;
3) 440.01.003-жолда 440.01-нысанының толтырылатын бетінде көрсетiлген фильтрлi сигареталардың жиынтық саны көрсетiледi;
4) 440.01.004-жолда 440.01-нысанының толтырылатын бетінде көрсетілген фильтрсіз сигареталардың, папиростардың жиынтық саны көрсетiледi;
5) 440.01.005-жолда 440.01-нысанының толтырылатын бетінде көрсетілген сигаралардың жиынтық саны көрсетіледі;
6) 440.01.006-жолда 440.01-нысанының толтырылатын бетінде көрсетілген сигариллалардың жиынтық саны көрсетіледі;
7) 440.01.007-жолда 440.01-нысанының толтырылатын бетінде көрсетілген темекінің жиынтық саны көрсетіледі.

4. Составление приложения 2 к Декларации (форма 440.02) -
Сведения о поступлении табачных изделий по импорту
22. Форма 440.02 предназначена для отражения информации об импорте (ввозе) табачных изделий на территорию Республики Казахстан лицами, осуществляющими импорт табачных изделий.
23. В разделе "Общая информация о декларанте" декларант с учетом пункта 12 настоящих Правил указывает следующие данные:
1) РНН - регистрационный номер налогоплательщика;
2) ИИН (БИН) - индивидуальный идентификационный (бизнес-идентификационный) номер налогоплательщика;
3) отчетный период, за который представляется Декларация.
Отчетный период указывается арабскими цифрами.
Если номер месяца имеет менее двух символов, то он указывается в правой ячейке;
4) код ТН ВЭД. Указываются коды товаров в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического сообщества;
5) регистрационный номер таможенной декларации, в соответствии с которой табачные изделия импортированы, за исключением из Российской Федерации и Республики Беларусь;
6) договор (контракт) по импорту (ввозу). Указываются номер и дата заключения договора (контракта) с поставщиком.
24. В разделе "Объем импорта табачных изделий":
1) в строке 440.02.001 указывается количество импортируемых (ввозимых) сигарет с фильтром на территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
2) в строке 440.02.002 указывается количество импортируемых (ввозимых) сигарет без фильтра, папирос на территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
3) в строке 440.02.003 указывается количество импортируемых (ввозимых) сигар на территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
4) в строке 440.02.004 указывается количество импортируемых (ввозимых) сигарилл на территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
5) в строке 440.02.005 указывается количество импортируемого (ввозимого) табака на территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку.
25. В разделе "Общая стоимость поставки":
1) в строке 440.02.006 указывается общая стоимость импортируемых (ввозимых) сигарет с фильтром на территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) с поставщиком;
2) в строке 440.02.007 указывается общая стоимость импортируемых (ввозимых) сигарет без фильтра, папирос на территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) с поставщиком;

4. Декларацияға (440.02-нысан) 2-қосымшаны жасау –
Импорт бойынша темекi өнiмдерiнiң түсуi туралы мәлiметтер
22. 440.02-нысаны темекi өнiмдерiнiң импортын жүзеге асыратын тұлғалардың Қазақстан Республикасының аумағына темекі өнімдерінің импорты (әкелуі) туралы ақпараттарды көрсетуге арналған.
23. «Декларант туралы жалпы ақпарат» деген бөлiмде осы Қағидалардың 12-тармағын ескере отырып, декларант мынадай деректердi көрсетедi:
1) СТН – салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрi;
2) ЖСН (БСН) – салық төлеушiнiң жеке сәйкестендіру (бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
3) Декларация берiлетiн есепті кезеңi.
Есепті кезең араб сандарымен көрсетiледi.
Егер айдың нөмiрi екi белгiден кем болса, онда ол оң торкөзде көрсетiледi;
4) СЭҚ ТН коды. Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасына сәйкес тауарлардың коды көрсетіледі;
5) Ресей Федерациясынан және Беларусь Республикасынан әкелінетіндерді қоспағанда, темекi өнiмдерiнің импортталғанына сәйкес кедендiк декларацияны тіркеу нөмiрi;
6) импорт (әкелу) бойынша шарт (келiсiмшарт). Жеткiзушімен жасалған шарттың (келiсiмшарттың) нөмiрi мен күнi көрсетiледi.
24. «Темекі өнімдері импортының көлемі» деген бөлімде:
1) 440.02.001-жолда жеткізуге жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын (әкелінетін) фильтрлі сигареталардың саны көрсетіледі;
2) 440.02.002-жолда жеткізуге жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын (әкелінетін) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
3) 440.02.003-жолда жеткізуге жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын (әкелінетін) сигаралардың саны көрсетіледі;
4) 440.02.004-жолда жеткізуге жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын (әкелінетін) сигариллалардың саны көрсетіледі;
5) 440.02.005-жолда жеткізуге жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын (әкелінетін) темекінің саны көрсетіледі.
25. «Жеткізудің жалпы құны» деген бөлімде:
1) 440.02.006-жолда жеткізушімен жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын (әкелінетін) фильтрлі сигареталардың жалпы құны көрсетіледі;
2) 440.02.007-жолда жеткізушімен жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын (әкелінетін) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың жалпы құны көрсетіледі;

3) в строке 440.02.008 указывается общая стоимость импортируемых (ввозимых) сигар на территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) с поставщиком;
4) в строке 440.02.009 указывается общая стоимость импортируемых (ввозимых) сигарилл на территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) с поставщиком;
5) в строке 440.02.010 указывается общая стоимость импортируемого (ввозимого) табака на территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) с поставщиком.
26. В разделе "Количество импортированных табачных изделий за отчетный период":
1) в строке 440.02.011 указывается общее количество импортированных (ввозимых) сигарет с фильтром на территорию Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01;
2) в строке 440.02.011 I указывается количество импортированных (ввозимых) сигарет с фильтром на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Российской Федерации;
3) в строке 440.02.011 II указывается количество импортированных (ввозимых) сигарет с фильтром на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Республики Беларусь;
4) в строке 440.02.011 III указывается количество импортированных (ввозимых) сигарет с фильтром на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из третьих стран;
5) в строке 440.02.012 указывается общее количество импортированных (ввозимых) сигарет без фильтра, папирос на территорию Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01;
6) в строке 440.02.012 I указывается количество импортированных (ввозимых) сигарет без фильтра, папирос на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Российской Федерации;
7) в строке 440.02.012 II указывается количество импортированных (ввозимых) сигарет без фильтра, папирос на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Республики Беларусь;
8) в строке 440.02.012 III указывается количество импортированных (ввозимых) сигарет без фильтра, папирос на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из третьих стран;
9) в строке 440.02.013 указывается общее количество импортированных (ввозимых) сигар на территорию Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01;
10) в строке 440.02.013 I указывается количество импортированных (ввозимых) сигар на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Российской Федерации;
11) в строке 440.02.013 II указывается количество импортированных (ввозимых) сигар на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Республики Беларусь;

3) 440.02.008-жолда жеткізушімен жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын (әкелінетін) сигаралардың жалпы құны көрсетіледі;
4) 440.02.009-жолда жеткізушімен жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын (әкелінетін) сигариллалардың жалпы құны көрсетіледі;
5) 440.02.010-жолда жеткізушімен жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын (әкелінетін) темекінің жалпы құны көрсетіледі.
26. «Есепті кезеңде импортталған темекі өнімдерінің саны» деген  бөлімде:
1) 440.02.011-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына импортталған (әкелінген) фильтрлі сигареталардың жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың көрсеткіші 440.01-нысанда ашып жазылуы тиіс;
2) 440.02.011 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясынан импортталған (әкелінген) фильтрлі сигареталардың саны көрсетіледі;
3) 440.02.011 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Беларусь Республикасынан импортталған (әкелінген) фильтрлі сигареталардың саны көрсетіледі;
4) 440.02.011 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына үшінші елдерден импортталған (әкелінген) фильтрлі сигареталардың саны көрсетіледі;
5) 440.02.012-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына импортталған (әкелінген) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың көрсеткіші 440.01-нысанда ашып жазылуы тиіс;
6) 440.02.012 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясынан импортталған (әкелінген) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
7) 440.02.012 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Беларусь Республикасынан импортталған (әкелінген) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
8) 440.02.012 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына үшінші елдерден импортталған (әкелінген) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
9) 440.02.013-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына импортталған (әкелінген) сигаралардың жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың көрсеткіші 440.01-нысанда ашып жазылуы тиіс;
10) 440.02.013 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясынан импортталған (әкелінген) сигаралардың саны көрсетіледі;
11) 440.02.013 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Беларусь Республикасынан импортталған (әкелінген) сигаралардың саны көрсетіледі;

12) в строке 440.02.013 III указывается количество импортированных (ввозимых) сигар на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из третьих стран;
13) в строке 440.02.014 указывается общее количество импортированных (ввозимых) сигарилл на территорию Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01;
14) в строке 440.02.014 I указывается количество импортированных (ввозимых) сигарилл на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Российской Федерации;
15) в строке 440.02.014 II указывается количество импортированных (ввозимых) сигарилл на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Республики Беларусь;
16) в строке 440.02.014 III указывается количество импортированных (ввозимых) сигарилл на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из третьих стран;
17) в строке 440.02.015 указывается общее количество импортированного (ввозимого) табака на территорию Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01;
18) в строке 440.02.015 I указывается количество импортированного (ввозимого) табака на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Российской Федерации;
19) в строке 440.02.015 II указывается количество импортированного (ввозимого) табака на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из Республики Беларусь;
20) в строке 440.02.015 III указывается количество импортированного (ввозимого) табака на территорию Республики Казахстан в отчетном периоде из третьих стран.
27. В разделе "Стоимость импортированных табачных изделий за отчетный период":
1) в строке 440.02.016 указывается стоимость импортированных (ввозимых) сигарет с фильтром на территорию Республики Казахстан за отчетный период;
2) в строке 440.02.017 указывается стоимость импортированных (ввозимых) сигарет без фильтра, папирос на территорию Республики Казахстан за отчетный период;
3) в строке 440.02.018 указывается стоимость импортированных (ввозимых) сигар на территорию Республики Казахстан за отчетный период;
4) в строке 440.02.019 указывается стоимость импортированных (ввозимых) сигарилл на территорию Республики Казахстан за отчетный период;
5) в строке 440.02.020 указывается стоимость импортированного (ввозимого) табака на территорию Республики Казахстан за отчетный период.
5. Составление приложения 3 к Декларации (форма 440.03) -
Сведения о поставках табачных изделий на экспорт
28. Форма 440.03 предназначена для отражения информации об экспорте (вывозе) табачных изделий за пределы территории Республики Казахстан лицами, осуществляющими оптовую реализацию табачных изделий.

12) 440.02.013 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына үшінші елдерден импортталған (әкелінген) сигаралардың саны көрсетіледі;
13) 440.02.014-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына импортталған (әкелінген) сигариллалардың жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың көрсеткіші 440.01-нысанда ашып жазылуы тиіс;
14) 440.02.014 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясынан импортталған (әкелінген) сигариллалардың саны көрсетіледі;
15) 440.02.014 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Беларусь Республикасынан импортталған (әкелінген) сигариллалардың саны көрсетіледі;
16) 440.02.014 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына үшінші елдерден импортталған (әкелінген) сигариллалардың саны көрсетіледі;
17) 440.02.015-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына импортталған (әкелінген) темекілердің жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың көрсеткіші 440.01-нысанда ашып жазылуы тиіс;
18) 440.02.015 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясынан импортталған (әкелінген) темекілердің саны көрсетіледі;
19) 440.02.015 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Беларусь Республикасынан импортталған (әкелінген) темекілердің саны көрсетіледі;
20) 440.02.015 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына үшінші елдерден импортталған (әкелінген) темекілердің саны көрсетіледі.
27. «Есепті кезеңде импортталған темекі өнімдерінің құны» деген бөлімде:
1) 440.02.016-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына импортталған (әкелінген) фильтрлі сигареталардың құны көрсетіледі;
2) 440.02.017-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына импортталған (әкелінген) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың құны көрсетіледі;
3) 440.02.018-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына импортталған (әкелінген) сигаралардың құны көрсетіледі;
4) 440.02.019-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына импортталған (әкелінген) сигариллалардың құны көрсетіледі;
5) 440.02.020-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына импортталған (әкелінген) темекінің құны көрсетіледі.
5. Декларацияға (440.03-нысан) 3-қосымшаны жасау –
Экспорт бойынша темекi өнiмдерiнің жеткізілуі туралы мәлiметтер
28. 440.03-нысан Қазақстан Республикасының аумағынан тыс темекi өнiмдерiн көтерме саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғалардың темекi өнiмдерiнiң экспорты (әкетілуі) туралы ақпараттарды көрсетуге арналған.

29. В разделе "Общая информация о декларанте" декларант с учетом пункта 12 настоящих Правил указывает следующие данные:
1) РНН - регистрационный номер налогоплательщика;
2) ИИН (БИН) - индивидуальный идентификационный (бизнес-идентификационный) номер налогоплательщика;
3) отчетный период, за который представляется Декларация.
Отчетный период указывается арабскими цифрами.
Если номер месяца имеет менее двух символов, то он указывается в правой ячейке;
4) код ТН ВЭД. Указываются коды товаров в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического сообщества;
5) регистрационный номер таможенной декларации, в соответствии с которой табачные изделия экспортированы, за исключением в Российскую Федерацию и Республику Беларусь;
6) договор (контракт) по экспорту (вывозу). Указываются номер и дата заключения договора (контракта) с получателем.
30. В разделе "Объем экспорта табачных изделий":
1) в строке 440.03.001 указывается количество экспортируемых (вывозимых) сигарет с фильтром за пределы территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
2) в строке 440.03.002 указывается количество экспортируемых (вывозимых) сигарет без фильтра, папирос за пределы территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
3) в строке 440.03.003 указывается количество экспортируемых (вывозимых) сигар за пределы территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
4) в строке 440.03.004 указывается количество экспортируемых (вывозимых) сигарилл за пределы территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
5) в строке 440.03.005 указывается количество экспортируемого (вывозимого) табака за пределы территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку.
31. В разделе "Общая стоимость поставки на экспорт":
1) в строке 440.03.006 указывается общая стоимость экспортируемых (вывозимых) сигарет с фильтром за пределы территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
2) в строке 440.03.007 указывается общая стоимость экспортируемых (вывозимых) сигарет без фильтра, папирос за пределы территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
3) в строке 440.03.008 указывается общая стоимость экспортируемых (вывозимых) сигар за пределы территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
4) в строке 440.03.009 указывается общая стоимость экспортируемых (вывозимых) сигарилл за пределы территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;

29. «Декларант туралы жалпы ақпарат» деген бөлiмде декларант осы Қағидалардың 12-тармағын ескере отырып, мынадай деректердi көрсетедi:
1) СТН – салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрi;
2) ЖСН(БСН) – салық төлеушiнiң жеке сәйкестендіру (бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
3) Декларация берiлетiн есепті кезең.
Есепті кезең араб сандарымен көрсетiледi.
Егер айдың нөмiрi екi белгiден кем болса, онда ол оң торкөзде көрсетiледi;
4) СЭҚ ТН коды. Еуразиялық экономикалық қоғамдастық сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасына сәйкес тауарлардың коды көрсетіледі;
5) Ресей Федерациясына және Беларусь Республикасына экспорттауды қоспағанда, темекi өнiмдерiнің экспортталғанына сәйкес кедендiк декларацияны тіркеу нөмiрi;
6) экспорт (әкету) бойынша шарт (келiсiмшарт). Жеткiзушiмен жасалған шарттың (келiсiм) нөмiрi мен күнi көрсетiледi.
30. «Темекі өнімдері экспортының көлемі» деген бөлімде:
1) 440.03.001-жолда жеткізуге жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталатын (әкетілетін) фильтрлі сигареталардың саны көрсетіледі;
2) 440.03.002-жолда жеткізуге жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталатын (әкетілетін) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
3) 440.03.003-жолда жеткізуге жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталатын (әкетілетін) сигаралардың саны көрсетіледі;
4) 440.03.004-жолда жеткізуге жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталатын (әкетілетін) сигариллалардың саны көрсетіледі;
5) 440.03.005-жолда жеткізуге жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталатын (әкетілетін) темекінің саны көрсетіледі.
31. «Экспортқа жеткізудің жалпы құны» деген бөлімде:
1) 440.03.006-жолда жеткізуге жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталатын (әкетілетін) фильтрлі сигареталардың жалпы құны көрсетіледі;
2) 440.03.007-жолда жеткізуге жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес  Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталатын (әкетілетін) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың жалпы құны көрсетіледі;
3) 440.03.008-жолда жеткізуге жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталатын (әкетілетін) сигаралардың жалпы құны көрсетіледі;
4) 440.03.009-жолда жеткізуге жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталатын (әкетілетін) сигариллалардың жалпы құны көрсетіледі;

5) в строке 440.03.010 указывается общая стоимость экспортируемого (вывозимого) табака за пределы территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку.
32. В разделе "Количество экспортированных табачных изделий за отчетный период":
1) в строке 440.03.011 указывается общее количество экспортированных (вывозимых) сигарет с фильтром за пределы территории Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01;
2) в строке 440.03.011 I указывается количество экспортированных (вывозимых) сигарет с фильтром за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Российскую Федерацию;
3) в строке 440.03.011 II указывается количество экспортированных (вывозимых) сигарет с фильтром за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Республику Беларусь;
4) в строке 440.03.011 III указывается количество экспортированных (вывозимых) сигарет с фильтром за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в третьи страны;
5) в строке 440.03.012 указывается общее количество экспортированных (вывозимых) сигарет без фильтра, папирос за пределы территории Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01;
6) в строке 440.03.012 I указывается количество экспортированных (вывозимых) сигарет без фильтра, папирос за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Российскую Федерацию;
7) в строке 440.03.012 II указывается количество экспортированных (вывозимых) сигарет без фильтра, папирос за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Республику Беларусь;
8) в строке 440.03.012 III указывается количество экспортированных (вывозимых) сигарет без фильтра, папирос за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в третьи страны;
9) в строке 440.03.013 указывается общее количество экспортированных (вывозимых) сигар за пределы территории Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01;
10) в строке 440.03.013 I указывается количество экспортированных (вывозимых) сигар за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Российскую Федерацию;
11) в строке 440.03.013 II указывается количество экспортированных (вывозимых) сигар за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Республику Беларусь;
12) в строке 440.03.013 III указывается количество экспортированных (вывозимых) сигар за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в третьи страны;

5) 440.03.010-жолда жеткізуге жасалған шартқа (келісімшартқа) сәйкес Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталатын (әкетілетін) темекінің жалпы құны көрсетіледі.
32. «Есепті кезеңде экспортталған темекі өнімдерінің саны» деген бөлімде:
1) 440.03.011-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталған (әкетілген) фильтрлі сигареталардың жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың көрсеткіші 440.01-нысанда ашып жазылуы тиіс;
2) 440.03.011 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс Ресей Федерациясына экспортталған (әкетілген) фильтрлі сигареталардың саны көрсетіледі;
3) 440.03.011 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс Беларусь Республикасына экспортталған (әкетілген) фильтрлі сигареталардың саны көрсетіледі;
4) 440.03.011 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс үшінші елдерге экспортталған (әкетілген) фильтрлі сигареталардың саны көрсетіледі;
5) 440.03.012-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталған (әкетілген) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың көрсеткіші 440.01-нысанда ашып жазылуы тиіс;
6) 440.03.012 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс Ресей Федерациясына экспортталған (әкетілген) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
7) 440.03.012 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс Беларусь Республикасына экспортталған (әкетілген) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
8) 440.03.012 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс үшінші елдерге экспортталған(әкетілген) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың саны көрсетіледі;
9) 440.03.013-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталған (әкетілген) сигаралардың жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың көрсеткіші 440.01-нысанда ашып жазылуы тиіс;
10) 440.03.013 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс Ресей Федерациясына экспортталған (әкетілген) сигаралардың саны көрсетіледі;
11) 440.03.013 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс Беларусь Республикасына экспортталған (әкетілген) сигаралардың саны көрсетіледі;
12) 440.03.013 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс үшінші елдерге экспортталған (әкетілген) сигаралардың саны көрсетіледі;

13) в строке 440.03.014 указывается общее количество экспортированных (вывозимых) сигарилл за пределы территории Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01;
14) в строке 440.03.014 I указывается количество экспортированных (вывозимых) сигарилл за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Российскую Федерацию;
15) в строке 440.03.014 II указывается количество экспортированных (вывозимых) сигарилл за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Республику Беларусь;
16) в строке 440.03.014 III указывается количество экспортированных (вывозимых) сигарилл за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в третьи страны;
17) в строке 440.03.015 указывается общее количество экспортируемого (вывозимого) табака за пределы территории Республики Казахстан за отчетный период. Показатель данной строки подлежит расшифровке в форме 440.01;
18) в строке 440.03.015 I указывается количество экспортируемого (вывозимого) табака за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Российскую Федерацию;
19) в строке 440.03.015 II указывается количество экспортируемого (вывозимого) табака за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в Республику Беларусь;
20) в строке 440.03.015 III указывается количество экспортируемого (вывозимого) табака за пределы территории Республики Казахстан в отчетном периоде в третьи страны.
33. В разделе "Стоимость экспортированных табачных изделий за отчетный период":
1) в строке 440.03.016 указывается стоимость экспортированных (вывозимых) сигарет с фильтром за пределы территории Республики Казахстан за отчетный период;
2) в строке 440.03.017 указывается стоимость экспортированных (вывозимых) сигарет без фильтра, папирос за пределы территории Республики Казахстан за отчетный период;
3) в строке 440.03.018 указывается стоимость экспортированных (вывозимых) сигар за пределы территории Республики Казахстан за отчетный период;
4) в строке 440.03.019 указывается стоимость экспортированных (вывозимых) сигарилл за пределы территории Республики Казахстан за отчетный период;
5) в строке 440.03.020 указывается стоимость экспортированного (вывозимого) табака за пределы территории Республики Казахстан за отчетный период.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 ноября 2011 года № 1294

13) 440.03.014-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталған (әкетілген) сигариллалардың жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың көрсеткіші 440.01-нысанда ашып жазылуы тиіс;
14) 440.03.014 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс Ресей Федерациясына экспортталған (әкетілген) сигариллалардың саны көрсетіледі;
15) 440.03.014 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағына Беларусь Республикасынан импортталған (әкелінген) сигариллалардың саны көрсетіледі;
16) 440.03.014 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс үшінші елдерге экспортталған (әкетілген) сигариллалардың саны көрсетіледі;
17) 440.03.015-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталған (әкетілген) темекілердің жалпы саны көрсетіледі. Осы жолдың көрсеткіші 440.01-нысанда ашып жазылуы тиіс;
18) 440.03.015 I жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс Ресей Федерациясына экспортталған (әкетілген) темекілердің саны көрсетіледі;
19) 440.03.015 II жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс Беларусь Республикасына экспортталған (әкетілген) темекілердің саны көрсетіледі;
20) 440.03.015 III жолында есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс үшінші елдерге экспортталған (әкетілген) темекілердің саны көрсетіледі.
33. «Есепті кезеңде экспортталған темекі өнімдерінің құны» деген бөлімде:
1) 440.03.016-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталған (әкетілген) фильтрлі сигареталардың құны көрсетіледі;
2) 440.03.017-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталған (әкетілген) фильтрсіз сигареталардың, папиростардың құны көрсетіледі;
3) 440.03.018-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталған (әкетілген) сигаралардың құны көрсетіледі;
4) 440.03.019-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталған (әкетілген) сигариллалардың құны көрсетіледі;
5) 440.03.020-жолда есепті кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс экспортталған (әкетілген) темекінің құны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 4 қарашадағы
№ 1294 қаулысымен
бекітілген