О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 октября 1994 года № 1161 "Об утверждении Порядка оформления временных разрешений на захоронение радиоактивных отходов в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2011 года № 1319
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 октября 1994 года № 1161 "Об утверждении Порядка оформления временных разрешений на захоронение радиоактивных отходов в Республике Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Кaзахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасында радиоактивті қалдықтарды көмуге уақытша рұқсат беруді ресiмдеу тәртiбiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 11 қазандағы № 1161 каулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 қарашадағы № 1319 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасында радиоактивті қалдықтарды көмуге уақытша рұқсат беруді ресiмдеу тәртiбiн бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 11 қазандағы № 1161 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов