О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 25 января 2000 года № 123 "Об утверждении размера базового должностного оклада" и от 14 января 2003 года № 8 "Об утверждении размера базового должностного оклада"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2011 года № 1359
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2000 года № 123 "Об утверждении размера базового должностного оклада" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 3, ст. 48);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2003 года № 8 "Об утверждении размера базового должностного оклада" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 1, ст. 5).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Базалық лауазымдық жалақының мөлшерін бекіту туралы" 2000 жылғы 25 қаңтардағы № 123 және "Базалық лауазымдық айлықақының мөлшерін бекіту туралы" 2003 жылғы 14 қаңтардағы № 8 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 қарашадағы № 1359 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Базалық лауазымдық жалақының мөлшерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 25 қаңтардағы № 123қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 3, 48-құжат);
2) «Базалық лауазымдық айлықақының мөлшерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 қаңтардағы № 8 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 1, 5-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов