О Ташибаеве М.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2011 года № 1510
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отозвать из Исполнительного комитета Содружества Независимых Государств (далее - Исполнительный комитет) Досанова Бахыта Мухамеджановича - заместителя директора - начальника отдела Департамента по сотрудничеству в сфере безопасности и противодействия новым вызовам и угрозам Исполнительного комитета.
2. Направить от Республики Казахстан в Исполнительный комитет для работы на квотной должности заместителя директора - начальника отдела Департамента по сотрудничеству в сфере безопасности и противодействия новым вызовам и угрозам Исполнительного комитета Ташибаева Мурата Сейтжановича.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

М.С. Тәшібаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 1510 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы Комитетінен (бұдан әрі – Атқарушы комитет) Атқарушы комитеттің Қауіпсіздік және жаңа қыр көрсетулер мен қауіп қатерлерге қарсы іс-қимыл саласындағы ынтымақтастық департаменті директорының орынбасары – бөлім бастығы Бақыт Мұхамеджанұлы Досанов шақырып алынсын.
2. Қазақстан Республикасынан Атқарушы комитеттің Қауіпсіздік және жаңа қыр көрсетулер мен қауіп қатерлерге қарсы іс-қимыл саласындағы ынтымақтастық департаменті директорының орынбасары – бөлім бастығы квоталық лауазымында жұмыс істеу үшін Мұрат Сейітжанұлы Тәшібаев Атқарушы комитетке жіберілсін.
3. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов