О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2011 года № 134 "О Стратегическом плане Министерства нефти и газа Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2011 года № 1637
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2011 года № 134 «О Стратегическом плане Министерства нефти и газа Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 244) следующие изменения:
в Стратегическом плане Министерства нефти и газа Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 7. «Бюджетные программы»:
в подразделе «Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Услуги по координации деятельности в области нефтяной, газовой и нефтехимической промышленности»:
в графе «2011»:
в строке «Содержание сотрудников центрального аппарата и ведомств» цифры «126» заменить цифрами «136»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «788600» заменить цифрами «776812»;
в бюджетной программе 024 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие газотранспортной системы»:
в графе «2011»:
в строке «Объем выполняемых работ по завершенным инвестиционным проектам» цифры «79,2» заменить цифрами «75,8»;
в строке «Объем выполняемых работ по продолжающимся инвестиционным проектам» цифры «20,8» заменить цифрами «24,2»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «13562642» заменить цифрами «14179942»;
в бюджетной программе 064 «Строительство инфраструктуры и ограждений территорий специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк в Атырауской области»:
в графе «2011»:
в строке «Периметр огражденной территории» цифры «0,8» исключить;
в строке «Разработка (корректировка) ПСД инфраструктуры» цифру «1» исключить;
в строке «введенная в эксплуатацию огражденная территория»:
в строке «%» цифры «100» исключить;
в строке «кол-во объектов» цифру «1» исключить;
в строке «Средняя стоимость 1 км ограждения территории» цифры «17,7» исключить;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «357662» заменить цифрами «6489»;
в подразделе «Свод бюджетных расходов»:
в графе «2011»:

"Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 ақпандағы № 134 қаулысына езгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 1637 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 ақпандағы № 134 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 244-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген каулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің 2011 -2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген кіші бөлімде:
001 «Мұнай, газ және мұнай-химия өнеркәсібі саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасында:
«2011» деген бағанда:
«Орталық аппараттың және ведомстволардың қызметкерлерін ұстау» деген жолдағы «126» деген сандар «136» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «788600» деген сандар «776812» деген сандармен ауыстырылсын;
024 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламасында:
«2011» деген бағанда:
«Аяқталған инвестициялык жобалар бойынша орындалатын жұмыстардың көлемі» деген жолдағы «79,2» деген сандар «75,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жалғастырылатын инвестициялық жобалар бойынша орындалатын жұмыстардың көлемі» деген жолдағы «20,8» деген сандар «24,2» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «13562642» деген сандар «14179942» деген сандармен ауыстырылсын;
064 «Атырау облысында «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын салу және аумағын қоршау» бюджеттік бағдарламасында:
«2011» деген бағанда:
«Қоршалған аумақтың периметрі» деген жолдағы «0,8» деген сандар алып тасталсын;
«Инфрақұрылымның ЖСҚ-ын әзірлеу (түзету)» деген жолдағы «1» деген сан алып тасталсын;
«Пайдалануға берілген қоршалған аумақ» деген жолда:
«%» деген жолдағы «100» деген сандар алып тасталсын;
«Объекті саны» деген жолдағы «1» деген сан алып тасталсын;
«Қоршалған аумақтың орташа құны 1 км» деген жолдағы «17,7» деген сандар алып тасталсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «357662» деген сандар «6489» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың жиынтығы» деген кіші бөлімде:
«2011» деген бағанда:

в строке «Всего бюджетных расходов:» цифры «14886297» заменить цифрами «15140636»;
в строке «Текущие бюджетные программы» цифры «965993» заменить цифрами «954205»;
в строке «001 «Услуги по координации деятельности в области нефтяной, газовой и нефтехимической промышленности» цифры «788600» заменить цифрами «776812»;
в строке «Бюджетные программы развития» цифры «13920304» заменить цифрами «14186431»;
в строке «024 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие газотранспортной системы» цифры «13562642» заменить цифрами «14179942»;
в строке «064 «Строительство инфраструктуры и ограждений территорий специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк в Атырауской области» цифры «357662» заменить цифрами «6489».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

«Бюджеттік шығыстардың барлығы:» деген жолдағы «14886297» деген сандар «15140636» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «965993» деген сандар «954205» деген сандармен ауыстырылсын;
«001 «Мұнай, газ және мұнай-химия өнеркәсібі саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер» деген жолдағы «788600» деген сандар «776812» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «13920304» деген сандар «14186431» деген сандармен ауыстырылсын;
«024 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «13562642» деген сандар «14179942» деген сандармен ауыстырылсын;
«064 «Атырау облысында «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын салу және аумағын қоршау» деген жолдағы «357662» деген сандар «6489» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов