О проекте Конституционного закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в Конституционный закон Республики Казахстан "О государственных символах Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1663
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Парламента Республики Казахстан проект Конституционного закона Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнения в Конституционный закон Республики Казахстан «О государственных символах Республики Казахстан».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Проект
КОНСТИТУЦИОННЫЙ ЗАКОН
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении изменений и дополнения в Конституционный закон
Республики Казахстан «О государственных символах
Республики Казахстан»
Статья 1. Внести в Конституционный закон Республики Казахстан от 4 июня 2007 года «О государственных символах Республики Казахстан» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2007 г., № 11, ст. 72; 2008 г., № 13-14, ст. 53) следующие изменения и дополнение:
1) пункт 2 статьи 6 дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
«1-1) на печатях нотариусов;»;
2) в пункте 1 статьи 11:
подпункт 3) исключить;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«4) осуществляет контроль за соблюдением требований нормативных правовых актов и нормативных документов в области технического регулирования при изготовлении и реализации Государственного Флага Республики Казахстан и Государственного Герба Республики Казахстан, а также материальных объектов с их изображением.»;
3) статью 14 исключить.
Статья 2. Настоящий Конституционный закон вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1663 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
«Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ
КОНСТИТУЦИЯЛЫҚ ЗАҢЫ «Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері туралы»
Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерістер мен
толықтыру енгізу туралы
1-бап. «Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 4 маусымдағы Конституциялық заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2007 ж., № 11, 72-құжат; 2008 ж., № 13-14, 53-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 6-баптың 2-тармағы мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
«1-1) нотариустардың мөрлерінде;»;
2) 11-баптың 1-тармағында:
3) тармақша алып тасталсын;
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«4) Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Туы мен Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Елтаңбасын, сондай-ақ олар бейнеленген материалдық объектiлердi дайындау және сату кезінде техникалық реттеу саласындағы нормативтік құқықтық актілер мен нормативтік құжаттар талаптарының сақталуын бақылауды жүзеге асырады.»;
3) 14-бап алып тасталсын.
2-бап. Осы Конституциялық заң алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті