О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1673
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 «Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений» следующие изменения:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 2:
строку:
«
Министерство внутренних дел Республики
Казахстан с учетом его территориальных органов
и подведомственных ему государственных
учреждений, в том числе:
126002
»
изложить в следующей редакции:
«
Министерство внутренних дел Республики
Казахстан с учетом его территориальных органов
и подведомственных ему государственных
учреждений, в том числе:
128422
»;
строку:
«
Государственные учреждения, подведомственные
министерству внутренних дел Республики
Казахстан, в том числе:
60011
»
изложить в следующей редакции:
«
Государственные учреждения, подведомственные
министерству внутренних дел Республики
Казахстан, в том числе:
62431
»;
строку:
«
Соединения и части внутренних войск,
25873
»
изложить в следующей редакции:
«
Соединения и части внутренних войск,
28293
»;
строку:
«
в том числе военнослужащие срочной службы:
10482
»
изложить в следующей редакции:
«
в том числе военнослужащие срочной службы:
11682
».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1673 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
2-бөлімде:
мына:
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:
126002
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:
128422
»
мына:
«
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер, оның ішінде:
60011
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қазақстан Республикасы Ішкі істер  министрлігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер, оның ішінде:
62431
»
мына:
«
Ішкі әскерлердің құрамалары мен бөлімдері,
25873
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ішкі әскерлердің құрамалары мен бөлімдері,
28293
»
мына:
«
оның ішінде мерзімді қызметтегі әскери қызметшілер:
10482
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
оның ішінде мерзімді қызметтегі әскери қызметшілер:
11682
»
2. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов