Об Акчулакове Б.У.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2012 года № 28
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Акчулакова Болата Ураловича вице-министром нефти и газа Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Б.О.Ақшолақов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қаңтардағы № 28 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Болат Оралұлы Ақшолақов Қазақстан Республикасының Мұнай және газ вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов