О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан в городе Рамалла (Государство Палестина)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 36
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан в городе Рамалла (Государство Палестина)».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
УКАЗ Президента Республики Казахстан Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан в
городе Рамалла (Государство Палестина)
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Рамалла (Государство Палестина) Генеральное консульство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые  меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

"Рамалла қаласында (Палестина Мемлекеті) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 36 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Рамалла қаласында (Палестина Мемлекеті) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының Президенті
ЖАРЛЫҚ Рамалла қаласында (Палестина Мемлекеті)
Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Рамалла қаласында (Палестина Мемлекеті) Қазақстан Республикасының Бас консулдығы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев