Об определении Государственного фонда фильмов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 82. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2019 года № 551.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.07.2019 № 551.
В соответствии с подпунктом 16-2) статьи 1 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года "О культуре" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Государственным фондом фильмов, осуществляющим хранение национальных фильмов, фильмов совместного производства, а также их исходных материалов, акционерное общество "Казахфильм" имени Шакена Айманова.
2. Комитету по культуре Министерства культуры Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры по реализации настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

Фильмдердің мемлекеттік қорын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қантардағы № 82 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 31 шілдедегі № 551 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 31.07.2019 № 551 қаулысымен.
"Мәдениет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы Заңының 1-бабының 16-2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шәкен Айманов атындағы "Қазақфильм" акционерлік қоғамы ұлттық фильмдерді, бірлесіп түсірілген фильмдерді, сондай-ақ олардың бастапқы материалдарын сақтауды жүзеге асыратын Фильмдердің мемлекеттік қоры болып айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің Мәдениет комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны іске асыру жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов