О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2010 года № 409 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции развития финансового сектора Республики Казахстан в посткризисный период"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года № 182. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 1344
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.12.2014 № 1344.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2010 года № 409 «Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции развития финансового сектора Республики Казахстан в посткризисный период» следующие изменения:
в Плане мероприятий по реализации Концепции развития финансового сектора Республики Казахстан в посткризисный период, утвержденном указанным постановлением:
в графе 2 строки, порядковый номер 2.5., слово «концепции» заменить словом «стратегии»;
в графе 3:
в строках, порядковые номера 1.3., 1.9., 1.24., 1.26., 2.7., 2.9., 2.10., 2.11., 2.13., 2.15., 2.20., 2.30., 2.34., 2.36., аббревиатуру «АФН» заменить аббревиатурой «НБ»;
в строках, порядковые номера 2.14., 2.16., слова «Постановление Правления АФН и» исключить;
в графе 4:
в строках, порядковые номера 1.4., 2.6., 2.14., слова «АФН (по согласованию),», «,АРДРФЦА (по согласованию)» исключить;
в строках, порядковые номера 1.7., 1.9., 1.12., 1.13., 2.1., 2.7., 2.10., 2.11., 2.13., 2.16., 2.17., 2.22., 2.23., 2.24., 2.25., 2.28., 2.31., 2.32., 2.33., 2.34., 3.1., 3.2., слова «АФН (по согласованию),» исключить;
в строках, порядковые номера 1.3., 1.16., 1.26., 2.2., 2.9., 2.15., 2.18., 2.19., 2.21., 2.26., 2.30., 2.36., аббревиатуру «АФН» заменить аббревиатурой «НБ»;
в строке, порядковый номер 1.5., слова «АФН (по согласованию), АРДРФЦА (по согласованию),» исключить;
в строке, порядковый номер 1.6., слова «АРДРФЦА (по согласованию), АФН (по согласованию),» исключить;
в строках, порядковые номера 1.8., 1.10., 1.11., 2.3., 2.4., 2.5., 3.5., слова «, АФН (по согласованию)» исключить;
в строке, порядковый номер 1.17., слова «АРДРФЦА (по согласованию),» исключить;
в строке, порядковый номер 2.20., слова «АФН (по согласованию), АРДРФЦА (по согласованию)» заменить словами «НБ (по согласованию)»;
в строке, порядковый номер 2.35., слова «АРДРФЦА (по согласованию),», «АФН (по согласованию),» исключить;

"Қазақстан Республикасының қаржы секторын дағдарыстан кейінгі кезеңде дамыту тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 мамырдағы № 409 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 182 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1344 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.12.2014 № 1344 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының қаржы секторын дағдарыстан кейінгі кезеңде дамыту тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 мамырдағы № 409 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының қаржы секторын дағдарыстан кейінгі кезеңде дамыту тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 2.5.-жолдың 2-бағанында «тұжырымдамасын» деген сөз «стратегиясын» деген сөзбен ауыстырылсын;
3-бағанда:
реттік нөмірлері 1.3., 1.9., 1.26., 2.7., 2.9., 2.10., 2.11., 2.13., 2.15, 2.20, 2.30, 2.34, 2.36.-жолдардағы «ҚҚА» деген аббревиатура «ҰБ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1.24.-жолдағы «ҚҚА-ға» деген сөз «ҰБ-ға» деген сезбен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 2.14, 2.16.-жолдардағы «ҚҚА Басқармасының қаулысы және» деген сөздер алынып тасталсын;
4-бағанда:
реттік немірлері 1.4, 2.6, 2.14.-жолдардағы «ҚҚА (келісім бойынша),», «АӨҚОА (келісім бойынша)» деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірлері 1.7, 1.9, 1.12, 1.13, 2.7, 2.10, 2.11, 2.13, 2.16, 2.17, 2.22, 2.23, 2.24, 2.25, 2.28, 2.31, 2.32, 2.33, 2.34, 3.1, 3.2.-жолдардағы «ҚҚА (келісім бойынша),» деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірлері 1.3, 1.16, 1.26, 2.2, 2.9, 2.15, 2.18, 2.19, 2.21, 2.26, 2.30, 2.36.-жолдардағы «ҚҚА» деген аббревиатура «ҰБ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік немірі 1.5.-жолдағы «ҚҚА (келісім бойынша), АӨҚОА (келісім бойынша),» деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 1.6.-жолдағы «АӨҚОА (келісім бойынша), ҚҚА (келісім бойынша),» деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірлері 1.8., 1.10., 1.11., 2.3., 2.4., 2.5., 3.5.-жолдардағы «, ҚҚА (келісім бойынша)» деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 1.17.-жолдағы «АӨҚОА (келісім бойынша),» деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 2.20.-жолдағы «ҚҚА (келісім бойынша), АӨҚОА (келісім бойынша)» деген сөздер «ҰБ (келісім бойынша)» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2.35.-жолдағы «АӨҚОА (келісім бойынша),», «ҚҚА (келісім бойынша),» деген сөздер алынып тасталсын;

в графе 5 строки, порядковый номер 2.5., цифры «2012» заменить цифрами «2013»;
в примечании: расшифровка аббревиатур:
строки «АФН — Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций
АРДРФЦА - Агентство Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы» исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

реттік нөмірі 2.5.-жолдың 5-бағанында «2012» деген сандар «2013» деген сандармен ауыстырылсын;
Ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында:
«ҚҚА - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі
АӨҚОА - Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі» деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi                                К. Мәсімов