Об Абдрахимове Г.Р.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2012 года № 190
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Абдрахимова Габидуллу Рахматуллаевича Председателем Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство), освободив от должности Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Ғ.Р. Әбдірахымов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2 ақпандағы № 190 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ғабидолла Рахматоллаұлы Әбдірахымов Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) төрағасы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов