Об Ергожине Д.Е., Шукпутове А.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2012 года № 203
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Ергожина Даулета Едиловича вице-министром финансов Республики Казахстан, освободив от этой должности Шукпутова Андаря Маулешевича.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Д.Е. Ерғожин, A.M. Шоқпытов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 3 ақпандағы № 203 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Дәулет Еділұлы Ерғожин Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі болып тағайындалсын, Андарь Мәулешұлы Шоқпытов бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                          К. Мәсімов