О Матишеве А.Б., Парсегове Б.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2012 года № 227
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Матишева Алиакпара Болатовича заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство), освободив от этой должности Парсегова Бориса Анатольевича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Ә.Б Мәтішев, Б.А.Парсегов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 ақпандағы № 227 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Әлиақпар Болатұлы Мәтішев Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) төрағасының орынбасары болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Борис Анатольевич Парсегов бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                  К. Мәсімов