Об увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2011 года и использовании (доиспользовании) в 2012 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2011 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2012 года № 241
В соответствии с пунктом 5 статьи 44 и статьями 104111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Увеличить годовые плановые назначения соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств республиканского бюджета 2011 года согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012 – 2014 годы» следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«2) затраты – 5 270 477 113 тысяч тенге;»;
подпункты 5)6) изложить в следующей редакции:
«5) дефицит – -775 593 880 тысяч тенге, или 2,6 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) финансирование дефицита бюджета – 775 593 880 тысяч тенге.»;
в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе «2012 год»:
в строке «Всего:» цифры «827 081 250» заменить цифрами «840 321 655»;
в строке «I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты» цифры «391 819 809» заменить цифрами «405 060 214»;
в графе «2012 год»:
в функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера» цифры «12 614 222» заменить цифрами «13 151 939»;
по администратору 217 «Министерство финансов Республики Казахстан» цифры «9 299 908» заменить цифрами «9 837 625»;
в программе 026 «Строительство объектов таможенного контроля и таможенной инфраструктуры» цифры «3 152 475» заменить цифрами «3 679 614»;
в подразделе «Алматинская область»:
в строке «Строительство служебных жилых домов на участке таможенного поста «Калжат» Уйгурского района Алматинской области» цифры «83 097» заменить цифрами «122 210»;
в подразделе «Восточно-Казахстанская область»:
в строке «Реконструкция таможенного поста «Бахты» в Урджарском районе Восточно-Казахстанской области» цифры «305 549» заменить цифрами «338 597»;

2011 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2011 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын 2012 жылы пайдалану (түгел пайдалану) туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 241 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнiң 44-бабының 5-тармағына104111-баптарына және «Бюджеттiң атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2011 жылғы республикалық бюджеттің бюджет қаражатының қалдықтары есебiнен тиiстi бюджеттiк бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту.
2. «2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақта:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«2) шығындар – 5 270 477 113 мың теңге;»;
5), 6) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
«5) тапшылық – -775 593 880 мың теңге немесе елдің жалпы ішкі өнімінің 2,6 пайызы;
«6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 775 593 880 мың теңге.»;
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Барлығы:» деген жолда «827 081 250» деген сандар «840 321 655» деген сандармен ауыстырылсын;
«І. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар» деген жолда «391 819 809» деген сандар «405 060 214» деген сандармен ауыстырылсын;
«2012 жылы» деген бағанда:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» деген функционалдық топта «12 614 222» деген сандар «13 151 939» деген сандармен ауыстырылсын;
217 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi» деген әкімші бойынша «9 299 908» деген сандар «9 837 625» деген сандармен ауыстырылсын;
026 «Кедендік бақылау және кедендік инфрақұрылым объектілерін салу» деген бағдарламада «3 152 475» деген сандар «3 679 614» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы облысы» деген кіші бөлімде:
«Алматы облысы Ұйғыр ауданының «Қалжат» кеден бекетінің учаскесіндегі қызметтік тұрғын үйлердің құрылысы» деген жолда «83 097» деген сандар «122 210» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шығыс Қазақстан облысы» деген кіші бөлімде:
«Шығыс Қазақстан облысының Үржар ауданындағы «Бақты» кеден бекетін қайта жаңғырту» деген жолда «305 549» деген сандар «338 597» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «Строительство единого контрольно-пропускного пункта «Майкапчагай» в Зайсанском районе Восточно-Казахстанской области» цифры «353 877» заменить цифрами «417 494»;
в строке «Строительство служебных жилых домов в Каратальском сельском округе Зайсанского района Восточно-Казахстанской области» цифры «309 517» заменить цифрами «350 897»;
в строке «Строительство служебных жилых домов в Бахтинском сельском округе Урджарского района Восточно-Казахстанской области» цифры «366 076» заменить цифрами «421 761»;
в подразделе «Жамбылская область»:
в строке «Строительство служебных жилых домов в г. Тараз Жамбылской области» цифры «588 029» заменить цифрами «590 629»;
в строке «Строительство служебных жилых домов в сельском округе Андас батыр Меркенского района Жамбылской области» цифры «103 026» заменить цифрами «103 619»;
в строке «Строительство служебных жилых домов на станции Луговая района Т. Рыскулова Жамбылской области» цифры «94 534» заменить цифрами «95 119»;
после строки «Строительство служебных жилых домов в с. Кордай Кордайского сельского округа Жамбылской области 317 504» дополнить строками следующего содержания:
«
Строительство и обслуживание единого контрольно-пропускного пункта
«Карасу» таможенного поста «Кордай» в Карасуском сельском округе
Кордайского района Жамбылской области
61 220
Строительство служебных жилых домов в с. Кордай Кордайского сельского
округа Кордайского района Жамбылской области
1 367
»;
в подразделе «Мангистауская область»:
в строке «Строительство общежития квартирного типа в селе Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области» цифры «47 271» заменить цифрами «66 623»;
в строке «Строительство общежития квартирного типа на участке таможенного поста «Темир Баба» Каракиянского района Мангистауской области» цифры «32 962» заменить цифрами «49 660»;
в строке «Строительство общежития квартирного типа на участке таможенного поста «Тажен» Бейнеуского района Мангистауской области» цифры «32 739» заменить цифрами «49 561»;
в подразделе «Южно-Казахстанская область»:
в строке «Строительство служебных жилых домов в г. Сарыагаш Сарыагашского района Южно-Казахстанской области» цифры «468 294» заменить цифрами «643 353»;
после строки «033 «Развитие автоматизированной интегрированной информационной системы «Электронные государственные закупки 5 105» дополнить программами следующего содержания:
«
036
Модернизация информационных систем Налоговых органов,
связанных с изменением налогового законодательства
6 087
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
Модернизация информационных систем налоговых
органов, связанных с изменением налогового
законодательства
6 087

«Шығыс Қазақстан облысының Зайсан ауданындағы «Майқапшағай» бірыңғай бақылау-өткізу пунктiнiң құрылысы» деген жолда «353 877» деген сандар «417 494» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шығыс Қазақстан облысының Зайсан ауданы Қаратал ауылдық округіндегі қызметтік тұрғын үйлер құрылысы» деген жолда «309 517» деген сандар «350 897» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Бақты ауылдық округіндегі қызметтік тұрғын үйлердің құрылысы» деген жолда «366 076» деген сандар «421 761» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жамбыл облысы» деген кіші бөлімде:
«Жамбыл облысының Тараз қаласындағы қызметтік тұрғын үйлердің құрылысы» деген жолда «588 029» деген сандар «590 629» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жамбыл облысы Меркі ауданының Андас батыр ауылдық округіндегі қызметтік тұрғын үйлердің құрылысы» деген жолда «103 026» деген сандар «103 619» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданының Луговой станциясындағы қызметтік тұрғын үйлердің құрылысы» деген жолда «94 534» деген сандар «95 119» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жамбыл облысының Қордай ауылдық округының Қордай ауылындағы қызметтік тұрғын үйлердің құрылысы 317 504» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Жамбыл облысы Қордай ауданының Қарасу ауылдық округіндегі «Қордай» кеден бекетінің «Қарасу» бірыңғай бақылау-өткізу пунктінің құрылысы және оған қызмет көрсету
61 220
Жамбыл облысы Қордай ауданының Қордай ауылдық округіндегі «Қордай» ауылындағы қызметтік тұрғын үйлердің құрылысы
1 367
»;
«Маңғыстау облысы» деген кіші бөлімде:
«Маңғыстау облысының Бейнеу ауданының Бейнеу ауылында пәтерлік үлгідегі жатақхананың құрылысы» деген жолда «47 271» деген сандар «66 623» деген сандармен ауыстырылсын;
«Маңғыстау облысының Қарақия ауданы «Темір баба» кеден бекетінің учаскесінде пәтерлік үлгідегі жатақхананың құрылысы» деген жолда «32 962» деген сандар «49 660» деген сандармен ауыстырылсын;
«Маңғыстау облысының Бейнеу ауданы «Тәжен» кеден бекетінің учаскесінде пәтерлік үлгідегі жатақхананың құрылысы» деген жолда «32 739» деген сандар «49 561» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы» деген кіші бөлімде:
«Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Сарыағаш қаласындағы қызметтік тұрғын үйлердің құрылысы» деген жолда «468 294» деген сандар «643 353» деген сандармен ауыстырылсын;
033 «Электрондық мемлекеттік сатып алу» автоматтандырылған интеграцияланған ақпараттық жүйесін дамыту 5 105» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы бағдарламалармен толықтырылсын:
«
036
Салық заңнамасын өзгертуге байланысты салық органдарының ақпараттық жүйелерін жаңғырту
6 087
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
Салық заңнамасын өзгертуге байланысты Салық органдарының ақпараттық жүйелерін жаңғырту
6 087

040
Строительство центров приема и обработки информации
налоговых органов
4 491
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
Строительство центров обработки информации
Налогового Комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
4 491
»;
в графе «2012 год»:
в функциональной группе 02 «Оборона» цифры «20 754 256» заменить цифрами «21 308 763»;
по администратору 202 «Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» цифры «1 731 768» заменить цифрами «1 869 556»;
в программе 003 «Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций» цифры «1 731 768» заменить цифрами «1 869 556»;
после строки «в том числе на инвестиционные проекты:» дополнить строками следующего содержания:
«
Алматинская область
Строительство пожарного депо V-типа на 4 выезда в п. Достык
Алакольского р-на Алматинской области
81 220
Атырауская область
Строительство пожарного депо на 4 выезда в с. Ганюшкино
Курмангазинского района Атырауской области
56 568
»;
по администратору 208 «Министерство обороны Республики Казахстан»:
цифры «18 772 488» заменить цифрами «19 189 207»;
в программе 004 «Строительство объектов вооруженных сил» цифры «14 735 908» заменить цифрами «15 152 627»;
в строке «Для служебного пользования» цифры «14 735 908» заменить цифрами «15 152 627»;
в графе «2012 год»:
в функциональной группе 03 «Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность»:
цифры «18 904 839» заменить цифрами «28 542 905»;
по администратору 201 «Министерство внутренних дел Республики Казахстан» цифры «4 143 383» заменить цифрами «4 233 532»;
в программе 007 «Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности и уголовно-исполнительной системы» цифры «3 812 628» заменить цифрами «3 902 777»;
в подразделе «Акмолинская область»:
после строки «Разработка ПСД на строительство котельной учреждения ЕЦ 166/26 в пос. Степной 5 885» дополнить строкой следующего содержания:
«
Строительство объектов для размещения военнослужащих внутренних войск по охране исправительных учреждений в поселке Степной Акмолинской области
90 149
»;
по администратору 410 «Комитет национальной безопасности Республики Казахстан»:
цифры «7 944 590» заменить цифрами «17 272 739»;
в программе 002 «Программа развития системы национальной безопасности» цифры «7 944 590» заменить цифрами «17 272 739»;
в строке «Программа развития системы национальной безопасности» цифры «7 944 590» заменить цифрами «17 272 739»;
по администратору 501 «Верховный Суд Республики Казахстан»:

040
Салық органдарының ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын құру
4 491
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің ақпаратты өңдеу орталықтарын құру
4 491
»;
«2012 жыл» деген бағанда:
02 «Қорғаныс» деген функционалдық топта «20 754 256» деген сандар «21 308 763» деген сандармен ауыстырылсын;
202 «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi» деген әкімші бойынша «1 731 768» деген сандар «1 869 556» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау» деген бағдарламада «1 731 768» деген сандар «1 869 556» деген сандармен ауыстырылсын;
«оның ішінде инвестициялық жобаларға:» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Алматы облысы
Алматы облысы Алакөл ауданының Достық ауылында 4 шығуға арналған V типті өрт сөндіру депосын салу
81 220
Атырау облысы
Атырау облысы Құрманғазы ауданының Ганюшкино ауылында 4 шақыртуға баратын өрт сөндіру депосын салу
56 568
»;
208 «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi» деген әкімші бойынша:
«18 772 488» деген сандар «19 189 207» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Қарулы күштердің объектілерін салу» деген бағдарламада «14 735 908» деген сандар «15 152 627» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қызмет бабында пайдалану үшін» деген жолда «14 735 908» деген сандар «15 152 627» деген сандармен ауыстырылсын;
«2012 жыл» деген бағанда:
03 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі»:
«18 904 839» деген сандар «28 542 905» деген сандармен ауыстырылсын;
201 «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi» деген әкімші бойынша «4 143 383» деген сандар «4 233 532» деген сандармен ауыстырылсын;
007 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік және қылмыстық-атқару жүйесі объектілерін салу, реконструкциялау» деген бағдарламада «3 812 628» деген сандар «3 902 777» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақмола облысы» деген кіші бөлімде:
«Степной кентіндегі ЕЦ-166/26 мекемесінің қазандық құрылысына ЖСҚ әзірлеу 5 885» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Ішкі әскерлердің Ақмола облысының Степной кентіндегі түзеу мекемелерін күзету жөніндегі әскери қызметшілерін орналастыруға арналған объектілерді салу
90 149
»;
410 «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi» деген әкімші бойынша:
«7 944 590» деген сандар «17 272 739» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту бағдарламасы» деген бағдарламада «7 944 590» деген сандар «17 272 739» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту бағдарламасы» деген жолда «7 944 590» деген сандар «17 272 739» деген сандармен ауыстырылсын;
501 «Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты» деген әкімші бойынша:

цифры «3 019 277» заменить цифрами «3 226 684»;
в программе 012 «Строительство объектов органов судебной системы» цифры «2 689 885» заменить цифрами «2 897 292»;
в подразделе «Костанайская область»:
после строки «Строительство здания суда в городе Лисаковск Костанайской области 263 868» дополнить строками следующего содержания:
«
Павлодарская область
Реконструкция здания областного суда Павлодарской области,
строительство пристройки к зданию областного суда по адресу
г. Павлодар, ул. Площадь Победы, 1
207 407
»;
по администратору 680 «Служба охраны Президента Республики Казахстан»:
цифры «1 871 070» заменить цифрами «1 883 431»;
в программе 002 «Программа развития Службы охраны Президента Республики Казахстан» цифры «1 871 070» заменить цифрами «1 883 431»;
в строке «Программа развития Службы охраны Президента Республики Казахстан» цифры «1 871 070» заменить цифрами «1 883 431»;
в графе «2012 год»:
в функциональной группе 04 «Образование»:
цифры «14 534 063» заменить цифрами «15 548 006»;
после строки «Образование 14 534 063» дополнить:
администратором бюджетной программы следующего содержания:
«
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
23 719
007
Строительство и реконструкция объектов образования в
сфере сельского хозяйства
23 719
в том числе на инвестиционные проекты:
город Астана
Строительство учебного корпуса технического факультета
Казахстанский аграрно-технический университет
им. С.Сейфуллина
23 719
»;
по администратору 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан»:
цифры «14 534 063» заменить цифрами «15 434 368»;
в программе 005 «Строительство и реконструкция объектов образования и науки» цифры «7 628 439» заменить цифрами «8 528 744»;
после строки «в том числе на инвестиционные проекты:» дополнить строками следующего содержания:
«
Атырауская область
Строительство Межрегионального профессионального учебного центра по
подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего
труда для нефтегазовой отрасли на 700 ученических мест в городе
Атырау
668 642
Карагандинская область
Строительство спортивно-оздоровительного комплекса Республиканской
школы-интерната имени Т.Бегельдинова в г. Караганда
25 290
»;
в строке «Строительство общежития на 610 мест Египетского университета Исламской культуры «Нур-мубарак» на закрепленном земельном участке по пр. Аль-Фараби, 73 в Бостандыкском районе г. Алматы» цифры «682 130» заменить цифрами «880 219»;

«3 019 277» деген сандар «3 226 684» деген сандармен ауыстырылсын;
012 «Сот жүйесі органдарының объектілерін салу» деген бағдарламада «2 689 885» деген сандар «2 897 292» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қостанай облысы» деген кіші бөлімде:
«Қостанай облысының Лисаков қаласында сот ғимаратын салу 263 868» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Павлодар облысы
Павлодар облысы облыстық сотының ғимаратын қайта жаңарту, Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі 1 мекенжайы бойынша облыстық сот ғимаратына жапсаржай салу
207 407
»;
680 «Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі» деген әкімші бойынша:
«1 871 070» деген сандар «1 883 431» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінің дамыту бағдарламасы» деген жолда «1 871 070» деген сандар «1 883 431» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Президентінің күзет қызметі» деген жолда «1 871 070» деген сандар «1 883 431» деген сандармен ауыстырылсын;
«2012 жыл» деген бағанда:
04 «Бiлiм беру» деген функционалдық топта:
«14 534 063» деген сандар «15 548 006» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бiлiм беру 14 534 063» деген жолдан кейін:
мынадай мазмұндағы бюджеттік бағдарлама әкімшісімен толықтырылсын:
«
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
23 719
007
Ауыл шаруашылығы саласындағы білім беру объектiлерін салу және реконструкциялау
23 719
Оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласы
Астана қаласындағы С. Сейфуллин атындағы Қазақ аграрлық техникалық университетінің техникалық факультетінің оқу корпусын салу
23 719
»;
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» деген әкімші бойынша:
«14 534 063» деген сандар «15 434 368» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау» деген бағдарламада «7 628 439» деген сандар «8 528 744» деген сандармен ауыстырылсын;
«оның ішінде инвестициялық жобаларға:» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Атырау облысы
Атырау қаласында мұнай-газ саласы үшін техникалық және қызмет көрсететін еңбек кадрларын даярлау және қайта даярлау бойынша 700 оқушылық орынға арналған аймақаралық кәсіптік оқу орталығын салу
668 642
Қарағанды облысы
Қарағанды қаласы Т. Бегелдинов атындағы республикалық мектеп интернатының спорттық-сауықтыру кешенінің құрылысы
25 290
»;
«Алматы қаласы Бостандық ауданы Аль-Фараби даңғылы,73 мекен-жайындағы бекітілген жер учаскесінде орналасқан «Нұр-Мүбарак» Ислам мәдениеті Египет университетінің 610 орынды жатақханасын салу» деген жолда «682 130» деген сандар «880 219» деген сандармен ауыстырылсын;

после строки «Строительство малосемейного общежития по ул. Кажымукан в районе домов № 3 и № 5 г. Астаны 336 342» дополнить строкой и администратором бюджетной программы следующего содержания:
«
Разработка ПСД на строительство общежития на 500 мест
Евразийского национального университета имени Л.Н. Гумилева
для Казахстанского филиала МГУ им. Ломоносова в г. Астана
8 284
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
89 919

«Астана қаласы Қажымұқан көшесі, № 3 және № 5 үйлер аймағындағы шағын отбасылық жатақхана құрылысы 336 342» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен және бюджеттік бағдарлама әкімшісімен толықтырылсын:
«
Ломоносов атындағы ММУ-нiң Қазақстан филиалы үшін Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетiнiң 500 орынға арналған жатақханасын салуға ЖСҚ әзірлеу
8 284
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
89 919

026
Строительство и реконструкция объектов образования
89 919
в том числе на инвестиционные проекты:
Актюбинская область
Строительство общежития на 1000 мест при РГКП
Западно-Казахстанский государственный медицинский
университет им. М. Оспанова» в г. Актобе (разработка
проектно-сметной документации)
29 120
Восточно-Казахстанская область
Строительство общежития на 1000 мест при РГП
«Государственном медицинском университете г. Семей» в
г. Семей (разработка проектно-сметной документации)
29 120
Южно-Казахстанкая область
Строительство спортивного и лекционного зала на ранее
отведенном земельном участке на площади Аль-Фараби, №
3б Южно-Казахстанской государственной медицинской
академии в г. Шымкенте и строительство 4-х этажного
учебного корпуса на своей территории, пл. Аль-Фараби,
№ 3б Южно-Казахстанской государственной медицинской
академии в г. Шымкенте
2 559
г. Алматы
Строительство общежития на 1000 мест при РГП
«Казахский национальный университет им. С.Д.
Асфендиярова» в г. Алматы (разработка проектно-сметной
документации)
29 120
»;
в графе «2012 год»:
в функциональной группе 05 «Здравоохранение»:
цифры «16 260 344» заменить цифрами «16 421 514»;
по администратору 226 «Министерство здравоохранения Республики Казахстан» цифры «13 978 291» заменить цифрами «14 139 461»;
в программе 016 «Строительство и реконструкция объектов здравоохранения» цифры «1 503 502» заменить цифрами «1 513 183»;
после строки «Реконструкция здания РГКП «Республиканский клинический госпиталь для инвалидов ВОВ» (разработка проектно-сметной документации) 141 143» дополнить строками следующего содержания:
«
г. Астана
Разработка проектно-сметной документации и проведение
вневедомственной государственной экспертизы на строительство
многопрофильной больницы на 300 коек при АО «Национальный научный
медицинский центр» в городе Астане
9 681
»;
в программе 019 «Создание информационных систем здравоохранения»:
цифры «1 685 413» заменить цифрами «1 787 002»;
в строке «Создание Единой информационной системы здравоохранения Республики Казахстан» цифры «1 685 413» заменить цифрами «1 787 002»;
дополнить программой следующего содержания:
«
023
Развитие мобильной и телемедицины в здравоохранении аульной
(сельской) местности
49 900
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
Развитие мобильной и телемедицины в здравоохранении
аульной (сельской) местности
49 900
»;
в графе «2012 год»:
в функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство»:
цифры «10 428 889» заменить цифрами «10 529 623»;
в подразделе «город Астана»:

026
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
89 919
Оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақтөбе облысы
Ақтөбе қаласындағы «М. Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медициналық университеті» РМҚК жанында 1000 орындық жатақхана салу (жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу)
29 120
Шығыс Қазақстан облысы
Семей қаласындағы «Семей қаласының мемлекеттік медициналық университеті» РМК жанында 1000 орындық жатақхана салу (жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу)
29 120
Оңтүстік Қазақстан облысы
Шымкент қаласындағы мемлекеттiк медициналық академиясының Әл-Фараби, 3б алаңындағы бұрын бөлiнген жер учаскесiндегi спорт және лекция залдарының құрылысы және Шымкент қаласындағы мемлекеттік медициналық академиясының Әл-Фараби, 3б алаңындағы төрт қабатты оқу корпусын салу
2 559
Алматы қаласы
Алматы қаласындағы «С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық университеті» РМК жанында 1000 орындық жатақхана салу (жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу)
»;
«2012 жыл» деген бағанда:
05 «Денсаулық сақтау» деген функционалдық топта:
«16 260 344» деген сандар «16 421 514» деген сандармен ауыстырылсын;
226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» деген әкімші бойынша «13 978 291» деген сандар «14 139 461» деген сандармен ауыстырылсын;
016 «Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау» деген бағдарламадағы «1 503 502» деген сандар «1 513 183» деген сандармен ауыстырылсын;
«Республикалық клиникалық Отан соғысы мүгедектеріне арналған госпиталь» РМҚК ғимаратын реконструкциялау (жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу) 141 143» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Астана қаласы
Астана қаласындағы «Ұлттық ғылыми медициналық орталық» АҚ жанындағы 300 төсектiк көп бейiндi аурухананың құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу және ведомстводан тыс мемлекеттік сараптама жүргізу
9 681
»;
019 «Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру» деген бағдарламада:
«1 685 413» деген сандар «1 787 002» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасының Бірыңғай денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйесін құру» деген жолдағы «1 685 413» деген сандар «1 787 002» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай келесі мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
«
023
Ауылдық (селолық) жерлердегі денсаулық сақтауда ұтқыр және телемедицинаны дамыту
49 900
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Басқалар
Ауылдық (селолық) жерлердегі денсаулық сақтауда ұтқыр және телемедицинаны дамыту
49 900
»;
«2012 жыл» деген бағанда:
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» деген функционалдық топта:
«10 428 889» деген сандар «10 529 623» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласы» деген кіші бөлімде:

после строки «Реконструкция спортивно-оздоровительного комплекса, расположенного по ул. Стадионной, № 3 в городе Астане 190 618» дополнить администратором бюджетной программы следующего содержания:
«
206
Министерство культуры Республики Казахстан
100 734
010
Строительство, реконструкция объектов культуры
в том числе на инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
Строительство государственного историко-культурного
заповедника-музея «Берель» в Катон-Карагайском районе
Восточно-Казахстанской области
100 734
»;
в графе «2012 год»:
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
цифры «56 112 420» заменить цифрами «56 988 521»;
по администратору 212 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан» цифры «50 833 965» заменить цифрами «51 605 921»;
в программе 011 «Строительство, реконструкция и оснащение ветеринарных лабораторий, биохранилища и здания подведомственного учреждения» цифры «6 340 397» заменить цифрами «6 545 966»;
в строке «Приведение в соответствии с требованиями международных стандартов зданий и ветеринарных лабораторий Республики Казахстан» цифры «6 340 397» заменить цифрами «6 545 966»;
в программе 029 «Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений» цифры «41 733 954» заменить цифрами «42 130 673»;
в подразделе «Акмолинская область»:
в строке «Реконструкция Кокшетауского группового водопровода (2-очередь строительства)» цифры «3 209 798» заменить цифрами «3 222 212»;
в строке «Реконструкция и модернизация Преображенского гидроузла с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения на канале Нура-Ишим в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации» цифры «500 000» заменить цифрами «504 265»;
в строке «Реконструкция и модернизация сооружений Астанинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации» цифры «500 000» заменить цифрами «504 280»;
в строке «Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации» цифры «500 000» заменить цифрами «504 320»;
после строки «Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации 500 000» дополнить строкой следующего содержания:
«
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Строительство и
реконструкция и техническое перевооружение Кокшетауского
промводопровода»

«Астана қаласындағы Стадионная көшесі бойындағы № 3-үйде орналасқан спорт-сауықтыру кешенін қайта жаңарту 190 618» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
«
206
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
100 734
010
Мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Шығыс Қазақстан облысы
Шығыс Қазақстан облысы Катон-Қарағай ауданындағы «Берель» мемлекеттік тарихи-мәдени қорық мұражайын салу
100 734
»;
«2012 жыл» деген бағанда:
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» деген функционалдық топта:
«56 112 420» деген сандар «56 988 521» деген сандармен ауыстырылсын;
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi» деген әкімші бойынша «50 833 965» деген сандар «51 605 921» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Ветеринариялық зертханаларды, биосақтау орны мен ведомстволық бағыныстағы мекеменің ғимаратын салу, реконструкциялау және жарақтандыру» деген бағдарламадағы «6 340 397» деген сандар «6 545 966» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасының ғимараттарын және ветеринарлық зертханаларын халықаралық стандарттар талаптарына сәйкес келтіру» деген жолдағы «6 340 397» деген сандар «6 545 966» деген сандармен ауыстырылсын;
029 «Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау» деген бағдарламадағы «41 733 954» деген сандар «42 130 673» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақмола облысы» деген кіші бөлімде:
«Көкшетау топтық су құбырын қайта жаңғырту (2 кезек құрылысы)» деген жолдағы «3 209 798» деген сандар «3 222 212» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақмола облысындағы Нұра-Есіл каналында суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Преображенск гидроторабын жетілдіру және реконструкциялау. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу» деген жолдағы «500 000» деген сандар «504 265» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақмола облысында суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Астана су қоймасының құрылыстарын реконструкциялау және жаңғырту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу» деген жолдағы «500 000» деген сандар «504 280» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақмола облысында суды бөлу және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Сілеті су қоймасы құрылыстарын жетілдіру және қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу» деген жолдағы «500 000» деген сандар «504 320» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақмола облысында суды бөлу және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Сілеті су қоймасы құрылыстарын жетілдіру және қайта жаңарт жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу 500 000» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Көкшетау өндірістік су құбырын салу және реконструкциялау және техникалық қайта жарақтандыру

54 318
»;
в подразделе «Алматинская область»:
после строки «Реконструкция Бартогайского водохранилища Алматинской области (1-я очередь. 2 пусковой комплекс) 830 129» дополнить строкой следующего содержания:
«
«Реконструкция Большого Алматинского канала с внедрением систем
автоматизации водоучета и водораспределения в Алматинской области.
Разработка проектно-сметной документации»
4 500
»;
в подразделе «Атырауская область» дополнить строкой следующего содержания:
«
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция и
модернизация водозаборных сооружений и трассы водовода Кояндинского
группового водопровода в Курмангазинском районе Атырауской области»
1 015
»;
в строке «Строительство Кояндинского группового водопровода 3-й очереди Курмангазинского района Атырауской области с подключением населенных пунктов Контыртерек, Батырбек, Егинкудук - 2 этап» цифры «47 300» заменить цифрами «71 887»;
в подразделе «Восточно-Казахстанская область»:
после строки «Реконструкция сооружений Чарского водохранилища с гидроузлом и магистральным каналом «Центральный» Жарминского района Восточно-Казахстанской области» дополнить строкой следующего содержания:
«
Реконструкция сооружений водохранилища на реке Каракол Урджарского
района Восточно-Казахстанской области, 2-я очередь.
Разработка проектно-сметной документации
1 250
»;
после строки «Реконструкция плотинного гидроузла на р. Кельды-Мурат с МК «Актоган» Урджарского района Восточно-Казахстанской области» дополнить строками следующего содержания:
«
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Коктерек Урджарского
района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной
документации
1 250
Реконструкция плотинного гидроузла на р. Карабута с магистральным
каналом «Актоган» Урджарского района Восточно-Казахстанской области.
Разработка проектно-сметной документации
1 563
»;
после строки «Реконструкция плотинного гидроузла на р. Карабута с магистральным каналом «Актоган» Урджарского района Восточно-Казахстанской области» дополнить строкой следующего содержания:
«
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кусак Урджарского района
Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной
документации
1 255
»;
в подразделе «Жамбылская область»:
после строки «Вторая очередь повышения сейсмоустойчивости плотины Терс-Ащибулакского водохранилища с реконструкцией дренажно-насосной станции в с. Бурно-Октябрьское в Жуалинском районе Жамбылской области 449 895» дополнить строкой следующего содержания:
«
Повышение сейсмоустойчивости плотины Тасоткельского водохранилища
в Шуском районе Жамбылской области, 2-очередь. Разработка
проектно-сметной документации

54 318
»;
«Алматы облысы» деген кіші бөлімде:
«Алматы облысындағы Бортоғай су қоймасын қайта жаңғырту (1-ші кезек. 2-ші қосу кешені) 830 129» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
«Алматы облысында суды бөлу және суды есептеудi автоматтандыру жүйесiн енгiзумен Үлкен Алматы каналын реконструкциялау. Жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу»
4 500
»;
«Атырау облысы» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
«Атырау облысы Құрманғазы ауданындағы Қоянды топтық су құбырының сутартқыш трассасын және су жинағыш имараттарын модернизациялау және қайта құру» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзiрлеу
1 015
»;
«Атырау облысының Құрманғазы ауданындағы Қонтыртерек, Батырбек, Егiнқұдық елдi мекендерiн қосуымен 3-шi кезектегi Қоянды топталған су құбырының құрылысы. 2-шi кезең.» деген жолдағы «47 300» деген сандар «71 887» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шығыс Қазақстан облысы» деген кіші бөлімде:
«Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданындағы «Центральный» магистралдық каналын және Шар су сақтау гидроторабын реконструкциялау» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қаракөл өзенiндегi су қоймасы имараттарын қайта жаңғырту, 2-шi кезең. Жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 250
»;
«Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының «Ақтоған» магистралды каналымен Келді-Мұрат өзенiндегi бөгеттi гидроторапты реконструкциялау» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Көктерек өзеніндегі бөгетті гидроторапты реконструкциялау. Жобалау-сметалық құжаттаманы әзiрлеу
1 250
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының «Ақтоған» магистралдық каналымен Қаработа өзенiндегi бөгеттi гидроторапты реконструкциялау. Жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 563
»;
«Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Қарабұта өзенiндегi «Ақтоған» магистралды каналымен бөгеттi гидроторапты реконструкциялау» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Кусак өзенiндегi бөгеттi гидроторапты реконструкциялау. Жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 255
»;
«Жамбыл облысы» деген кіші бөлімде:
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Бурно-Октябрьск ауылындағы Теріс-Ащыбұлақ су қоймасы бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылатудың екінші кезеңі және сорғы станциясын қайта құру 449 895» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Жамбыл облысының Шу ауданында Тасөткел су қоймасы бөгетінің сейсмоорнықтылығын көтеру, 2-кезек. Жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу

2 800
»;
после строки «Повышение сейсмоустойчивости плотины Тасоткельского водохранилища в Шуском районе Жамбылской области, II - очередь» дополнить строкой следующего содержания:
«
Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала «Базарбай»
с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи
поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области. Разработка
проектно-сметной документации
2 000
»;
в подразделе «Карагандинская область»:
после строки «Реконструкция канала имени Каныша Сатпаева с ПК0+00 по ПК 1020+00. II очередь» дополнить строкой следующего содержания:
«
Реконструкция и техническое перевооружение гидроузла Самаркандского
водохранилища Карагандинской области.
Разработка проектно-сметной документации
13 700
»;
в подразделе «Кызылординская область»:
после строки «Кызылординская область 2 851 384» дополнить строкой следующего содержания:
«
Разработка проектно-сметной документации «Реконструкция АСГВ 1-ой
очереди на участке Бердиколь-Саксаульск с ПК 433+45 по ПК 601+03
Аральского района Кызылординской области»
950
»;
после строки «Реконструкция АСГВ 1-ой очереди на участке Бердиколь-Саксаульск с ПК 433+45 по ПК 601+03 Аральского района Кызылординской области 500 000» дополнить строкой следующего содержания:
«
Разработка проектно-сметной документации «Реконструкция АСГВ 1-ой
очереди на участке Саксаульск-Аральск с ПК 722+03 по ПК 1127+44
Аральского района Кызылординской области»
1 900
»;
после строки «Строительство Сырдарьинского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области» дополнить строкой следующего содержания:
«
Разработка проектно-сметной документации «Реконструкция АСГВ 2-ой
очереди на участке Аральск-Аралкум Аральского района Кызылординской
области»
3 100
»;
после строки «Реконструкция АСГВ 2-ой очереди на участке Аральск-Аралкум Аральского района Кызылординской области» дополнить строкой следующего содержания:
«
Разработка проектно-сметной документации «Реконструкция АСГВ 3-ей
очереди от НС № 5 до НС № 9 н.п. Аккулак Аральского района
Кызылординской области»
3 661
»;
после строки «Реконструкция АСГВ 3-ей очереди от НС № 5 до НС № 9 н.п. Аккулак Аральского района Кызылординской области» дополнить строкой следующего содержания:
«
Разработка проектно-сметной документации «Реконструкция АСГВ от ВК 23
(н.п. Акбай) до Н.С. № 7 в Казалинском районе Кызылординской области»
2 803
»;
после строки «Реконструкция АСГВ от ВК 23 (н.п. Акбай) до Н.С. № 7 в Казалинском районе Кызылординской области» дополнить строкой следующего содержания:
«
Разработка проектно-сметной документации «Реконструкция веток
подключения АСГВ 2-ой очереди Казалинского района Кызылординской
области»

2 800
»;
«Жамбыл облысы Шу ауданында Тасөткел су қоймасы бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылату. 2 кезек» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Жамбыл облысының Байзақ ауданында суармалы су беруді реттеу және автоматтандырылған есептеу жүйесін енгізумен Талас бөгетін реконструкциялау. Жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу және «Базарбай» магистралды каналы реттеу
2 000
»;
«Қарағанды облысы» деген кіші бөлімде:
«Қаныш Сатпаев атындағы арнаны ПК0+00 дан ПК1020+00 дейін қайта жаңартуға» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Қарағанды облысы Самарқанд су қоймасы гидроторабын қайта жаңарту және техникалық қайта жабдықтау. Жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
13 700
»;
«Қызылорда облысы» деген кіші бөлімде:
«Қызылорда облысы» деген жолдағы «2 851 384» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
«Қызылорда облысы Арал ауданы ПК 433+45 тен ПК 601+03 ке дейін Бердікөл-Сексеуіл учаскесінде АСТСҚ 1-кезегін реконструкциялау» жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
950
»;
«Қызылорда облысы Арал ауданы ПК 433+45 тен ПК 601+03 ке дейін Бердікөл-Сексеуіл учаскесінде АСТСҚ 1-кезегін реконструкциялауға 500 000» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
«Қызылорда облысы Арал ауданы ПК 722+03 ПК 1127+44 ке дейін Сексеуіл-Арал учаскесінде АСТСҚ 1-кезегін реконструкциялау» жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
1 900
»;
«Қызылорда облысы Жанақорған ауданының Сырдария топтық су құбырының құрылысына» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
«Қызылорда облысы Арал ауданы Арал-Аралқұм учаскесінде 2-ші кезек АСГВ реконструкциялау» жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
3 100
»;
«Қызылорда облысы Арал ауданы Арал-Аралқұм учаскесінде 2-ші кезек АСГВ реконструкциялау» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
«Қызылорда облысы Арал ауданы Аққұлақ кенті № 5 СС-нан № 9 СС дейін 3-ші кезекті реконструкциялау» жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
3 661
»;
«Қызылорда облысы Арал ауданы Аққұлақ к.н. № 5 СС-нан № 9 СС дейiн 3-шi кезектi АСГВ реконструкциялау» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
«Қызылорда облысы Қазалы ауданында ВК 23-тен (Ақбай к.н) № 7 ММ дейін АСГВ реконструкциялау» жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
2 803
»;
«Қызылорда облысы Қазалы ауданында ВК 23-тен (Ақбай к.н.) № 7 ММ дейiн АСГВ реконструкциялау» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
«Қызылорда облысы Қазалы ауданы 2-кезек АСГВ қосу тармақтарын реконструкциялау» жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу

5 686
»;
после строки «Реконструкция водозаборных скважин Арало-Сарыбулакского группового водопровода» дополнить строкой следующего содержания:
«
Разработка проектно-сметной документации «Реконструкция ЖГВ от
насосной станции № 5 до н.п. Талаптан Шиелийского района
Кызылординской области»
6 927
»;
после строки «Реконструкция ЖГВ от насосной станции № 5 до н.п. Талаптан Шиелийского района Кызылординской области» дополнить строкой следующего содержания:
«
Разработка проектно-сметной документации «Реконструкция водозаборных
скважин Жиделинского группового водопровода»
360
»;
после строки «Разработка проектно-сметной документации «Строительство Талапского группового водопровода Жанакорганского района, Кызылординской области 8 875» дополнить строками следующего содержания:
«
Мангистауская область
Реконструкция группового водопровода Бескудук-Бекинский
Мангистауского района Мангистауской области
13 010
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Водоснабжение
населенных пунктов села Акжигит, села Сынгырлау подключаемых к
Акжигит-Майлинскому групповому водопроводу Бейнеуского района
Мангистауской области»
2 250
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Водоснабжение
населенных пунктов села Баскудук, села Беки подключаемых к
Бескудук-Бекинскому групповому водопроводу Мангистауского района
Мангистауской области»
500
»;
в подразделе «Павлодарская область»:
в строке «Реконструкция Беловодского группового водопровода Павлодарской области» цифры «2 340 877» заменить цифрами «2 341 277»;
в подразделе «Северо-Казахстанская область»:
в строке «Разработка проектно-сметной документации реконструкции Ишимского группового водопровода Северо-Казахстанской области» цифры «15 000» заменить цифрами «50 136»;
в строке «Реконструкция Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области» цифры «2 000 000» заменить цифрами «2 092 158»;
в строке «Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция Ишимского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов подключаемых к Ишимскому групповому водопроводу» цифры «207 000» заменить цифрами «257 000»;
в подразделе «Южно-Казахстанская область»:
в строке «Реконструкция коллекторов Банный, Межаульный, Токсанбай, Западный и К-20-57 в Мактаральском районе Южно-Казахстанской области»:
цифры «нет» заменить цифрами «362»;
после строки «Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактаральском районе ЮКО 300 000» дополнить строкой следующего содержания:
«
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими
сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения
в Мактаральском районе ЮКО. Разработка проектно-сметной документации

5 686
»;
«Қызылорда облысының Арал - Сарыбұлақ су құбыры тобының реконструкциялау» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
«Қызылорда облысы Шиелі ауданы № 5 сорғы станциясынан Талаптан дейін ЖТС реконструкциялау» жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
6 927
»;
«Қызылорда облысы Шиелі ауданы № 5 сорғы станциясынан Талаптан к.н. дейін ЖТС реконструкциялау» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
«Жиделі топтық су құбырының су жинау ұңғымасын реконструкциялау» жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
360
»;
«Қызылорда облысы Жанақорған ауданында Талап топтық су құбырының құрылысына» жобалық-сметалық құжаттамалар әзiрлеу 8 875» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Маңғыстау облысы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданының Бесқұдық-Бекі топтық су құбырын реконструкциялау
13 010
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданының Ақжігіт-Майлы топтық су құбырына қосылатын Ақжігіт ауылы, Сыңғырлау ауылының елді мекендерін сумен жабдықтау» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2 250
«Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданының Бесқұдық-Бекі топтық су құбырына қосылатын Бесқұдық ауылы, Бекі ауылының елді мекендерін сумен жабдықтау» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
500
»;
«Павлодар облысы» деген кіші бөлімде:
«Павлодар облысы Беловод топтық су құбырын реконструкциялау» деген жолдағы «2 340 877» деген сандар «2 341 277» деген сандармен ауыстырылсын;
«Солтүстiк Қазақстан облысы» деген кіші бөлімде:
«Солтүстiк Қазақстан облысында Есiл топтық су құбырын реконструкциялау жобалық-сметалық құжаттарын дайындау» деген жолдағы «15 000» деген сандар «50 136» деген сандармен ауыстырылсын;
«Солтүстiк Қазақстан облысының Булаев топтық су құбырын реконструкциялау» деген жолда «2 000 000» деген сандар «2 092 158» деген сандармен ауыстырылсын;
«Есіл топтық су құбырын реконструкциялау және қосылған ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» объекті бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу» деген жолдағы «207 000» деген сандар «257 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстiк Қазақстан облысы» деген кіші бөлімде:
«Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтарал ауданындағы Банный, Ауыларалық, Тоқсанбай, Западный және К-20-57 коллекторларын реконструкциялау» деген жолда:
«жоқ» деген сөз «362» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданындағы шаруашылық аралық К-30 гидротехникалық құрылыстармен суды бөлу және суды есептеуді автоматтандырып енгізумен реконструкциялау 300 000» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
ОҚО-ның Мақтаарал ауданында суды есептеу және суды бөлуді автоматтандыруды енгiзе отырып, гидротехникалық құрылыстары бар шаруашылық аралық К-26 каналын реконструкциялау. Жобалау–сметалық құжаттама әзiрлеу

5 000
»;
после строки «Строительство катастрофического водосброса из Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе Южно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации 7 692» дополнить строками следующего содержания:
«
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция и
модернизация водоочистных сооружений, водопроводных сетей населенных
пунктов Сарыагашского района, подключаемых к Сарыагашскому групповому
водопроводу Южно-Казахстанской области»
3 500
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция и
модернизация систем водоснабжения ближайших населенных пунктов и
города Арысь, подключаемых к Арысскому групповому водопроводу
Южно-Казахстанской области»
2 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция и
модернизация систем водоснабжения ближайших населенных пунктов
Отырарского района, подключаемых к Шаульдерскому групповому
водопроводу Южно-Казахстанской области»
9 533
Реконструкция межхозяйственного канала К-28 с сооружениями
Махтаралького района Южно-Казахстанской области
23 966
»;
в программе 032 «Развитие объектов охраны подземных вод и очистки промышленных стоков в городе Усть-Каменогорске»:
цифры «194 563» заменить цифрами «204 563»;
в подпрограмме 016 «За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета» цифры «194 563» заменить цифрами «204 563»;
в подразделе «Восточно-Казахстанская область»:
в строке «Восстановление окружающей среды города Усть-Каменогорск» цифры «194 563» заменить цифрами «204 563»;
в программе 056 «Повышение конкурентоспособности сельскохозяйственной продукции» цифры «894 148» заменить цифрами «1 053 816»;
в подпрограмме 016 «За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета» цифры «845 548» заменить цифрами «1 005 216»;
в строке «Повышение конкурентоспособности сельскохозяйственной продукции» цифры «845 548» заменить цифрами «1 005 216»;
по администратору 234 «Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан» цифры «5 278 455» заменить цифрами «5 382 600»;
в программе 004 «Строительство и реконструкция объектов охраны окружающей среды» цифры «4 001 943» заменить цифрами «4 013 299»;
в строке «Очистка водоемов (озера Щучье, Боровое, Карасу) Щучинско-Боровской курортной зоны» цифры «4 001 943» заменить цифрами «4 013 299»;

5 000
»;
«Оңтүстiк Қазақстан Облысы Шардара су қоймасының бөгетiнiң сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылату және қайта жаңарту. Жобалау–сметалық құжаттама әзiрлеу 7 692» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
«Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш топтық су құбырына қосылатын Сарыағаш ауданы елді мекендерінің суды тазарту құрылыстарын, су құбыры желiлерiн реконструкциялау және жаңғырту» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 500
«Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс топтық су құбырына қосылатын жақын елді мекендердің және Арыс қаласының суды тазарту құрылыстарын, су құбыры желiлерiн реконструкциялау және жаңғырту» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2 000
«Оңтүстiк Қазақстан облысы Шәуілдер топтық су құбырына қосылатын Отырар ауданының маңайындағы елді мекендердің суды тазарту құрылыстарын, су құбыры желiлерiн реконструкциялау және жаңғырту» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
9 533
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы шаруашылықаралық К-28 каналын реконструкциялау
23 966
»;
032 «Өскемен қаласында жерасты суларын қорғау және өнеркәсiп ағындыларын тазарту объектiлерiн дамыту» деген бағдарламада:
«194 563» деген сандар «204 563» деген сандармен ауыстырылсын;
016 «Сыртқы қарыздарды республикалық бюджеттен бірлесіп қаржыландыру есебінен» деген кіші бағдарламадағы «194 563» деген сандар «204 563» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шығыс Қазақстан облысы» деген кіші бөлімде:
«Өскемен қаласының қоршаған ортасын қалпына келтiру» деген жолдағы «194 563» деген сандар «204 563» деген сандармен ауыстырылсын;
056 «Ауыл шаруашылығы өнімінің бәсекеге қабілеттілігін арттыру» деген бағдарламадағы «894 148» деген сандар «1 053 816» деген сандармен ауыстырылсын;
016 «Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен» деген кіші бағдарламадағы «845 548» деген сандар «1 005 216» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ауыл шаруашылығы өнімінің бәсекеге қабілеттілігін арттыру» деген жолдағы «845 548» деген сандар «1 005 216» деген сандармен ауыстырылсын;
234 «Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi» деген әкімші бойынша «5 278 455» деген сандар «5 382 600» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Қоршаған ортаны қорғау объектiлерiн салу және реконструкциялау» деген бағдарламадағы «4 001 943» деген сандар «4 013 299» деген сандармен ауыстырылсын;
«Щучинск-Бурабай курортты аймағының су айдынын (Щучье, Бурабай, Қарасу көлдерiн) тазарту» деген жолдағы «4 001 943» деген сандар «4 013 299» деген сандармен ауыстырылсын;

в программе 014 «Модернизация гидрометеорологической службы» цифры «1 276 512» заменить цифрами «1 369 301»;
после строки «в том числе на инвестиционные проекты:» дополнить строками следующего содержания:
«
Акмолинская область
Строительство Республиканского учебного центра по гидрометеорологии
на земельном участке п. Жибек Жолы Аршалынского района Акмолинской
области
79 367
»;
в строке «Создание гидрологических и гидрохимических постов на трансграничных реках с Китайской народной республикой» цифры «1 276 512» заменить цифрами «1 289 934»;
в графе «2012 год»:
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации» цифры «219 056 123» заменить цифрами «219 059 717»;
по администратору 215 «Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» цифры «219 056 123» заменить цифрами «219 059 717»;
после строки «Строительство судоходного защитного гидротехнического сооружения Шульбинского шлюза 57 384» дополнить программой следующего содержания:
«
023
Строительство и реконструкция сети постов транспортного
контроля
3 594
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
Развитие сети постов транспортного контроля
3 594
»;
в графе «2012 год»:
в функциональной группе 13 «Прочие»:
цифры «17 942 589» заменить цифрами «18 297 162»;
по администратору 694 «Управление делами Президента Республики Казахстан»:
цифры «16 456 121» заменить цифрами «16 810 694»;
в программе 008 «Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан» цифры «16 456 121» заменить цифрами «16 810 694»;
в подразделе «Акмолинская область»:
в строке «Сельскохозяйственный кластер по производству, переработке и реализации продукции животноводства на территории села Красноярка Целиноградского района Акмолинской области» цифры «206 335» заменить цифрами «303 950»;
после строки «Сельскохозяйственный кластер по производству, переработке и реализации продукции животноводства на территории села Красноярка Целиноградского района Акмолинской области 206 335» дополнить строкой следующего содержания:
«
Строительство 10 автомобильных боксов на территории резиденция
«Карасу» в Щучинском районе Акмолинской области
19 567
»;
в строке «Строительство Клинико-реабилитационного комплекса Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан» цифры «14 808 861» заменить цифрами «15 043 627»;
после строки «Строительство теплотрассы на участке ул. Орынбор от 23 улицы до объекта «Крытый гараж» с подключением объекта «Детский сад» 5 842» дополнить строкой следующего содержания:
«
На разработку ПСД по проекту «Теплица на территории государственной
резиденции «Кызыл-Жар»

014 «Гидрометеорологиялық қызметтi жаңғырту» деген бағдарламадағы «1 276 512» деген сандар «1 369 301» деген сандармен ауыстырылсын;
«оның ішінде инвестициялық жобаларға:» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Ақмола облысы
Ақмола облысы Аршалы ауданындағы Жiбек Жолы кентiнiң жер учаскесiнде Гидрометеорология жөніндегі республикалық оқу орталығын салу
79 367
»;
«Қытай халық республикасымен трансшекаралық өзендерде гидрологиялық және гидрохимиялық бекеттер құру» деген жолдағы «1 276 512» деген сандар «1 289 934» деген сандармен ауыстырылсын;
«2012 жыл» деген бағанда:
12 «Көлік және коммуникациялар» деген функционалдық топтағы «219 056 123» деген сандар «219 059 717» деген сандармен ауыстырылсын;
215 «Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi» деген әкімші бойынша «219 056 123» деген сандар «219 059 717» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шульба шлюзiнiң кеме жүретiн құтқару гидротехникалық құрылысын салу 57 384» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
«
023
Көлiктiк бақылау бекеттерiнiң желiлерiн салу және реконструкциялау
3 594
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
өзгелер
Көлiктiк бақылау бекеттерiнiң желiлерiн дамыту
3 594
»;
«2012 жыл» деген бағанда:
13 «Басқалар» деген функционалдық топта:
«17 942 589» деген сандар «18 297 162» деген сандармен ауыстырылсын;
694 «Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы» деген әкімші бойынша:
«16 456 121» деген сандар «16 810 694» деген сандармен ауыстырылсын;
008 «Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының объектiлерiн салу және реконструкциялау» деген бағдарламадағы «16 456 121» деген сандар «16 810 694» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақмола облысы» деген кіші бөлімде:
«Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Красноярка ауылының аумағындағы мал шаруашылығы өнiмдерiн өндiру, қайта өңдеу және iске асыру жөнiндегi ауыл шаруашылығы кластерi» деген жолдағы «206 335» деген сандар «303 950» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Красноярка ауылының аумағындағы мал шаруашылығы өнiмдерiн өндiру, қайта өңдеу және iске асыру жөнiндегi ауыл шаруашылығы кластерi 206 335» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Ақмола облысының Щучинск ауданындағы «Қарасу» резиденциясының аумағында 10 автомобиль боксын салу
19 567
»;
«Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасы Медициналық орталығының клиникалық-оңалту кешенiн салу» деген жолдағы «14 808 861» деген сандар «15 043 627» деген сандармен ауыстырылсын;
«Балабақша» объектiсiн қосумен Орынбор көшесiнiң 23 көшеден «Жабық гараж» объектiсiне дейiнгi учаскесiнде жылу трассасын салу 5 842» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
«Қызыл Жар» мемлекеттiк резиденциясының аумағындағы жылыжай» жобасы бойынша ЖСҚ әзірлеуге

2 625
».
3. Приложение 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению (для служебного пользования).
4. Местным исполнительным органам в 2012 финансовом году использовать (доиспользовать) неиспользованные (недоиспользованные) суммы целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2011 году, с соблюдением их целевого назначения, за счет остатков бюджетных средств местных бюджетов на начало финансового года на сумму неоплаченной части зарегистрированных обязательств прошедшего финансового года согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
5. Настоящее постановление водится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 февраля 2012 года № 241
Увеличение годовых плановых назначений соответствующих
бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств
республиканского бюджета 2011 года
Фун-
кцио-
наль-
ная
группа
Адми-
нист-
ратор
бюд-
жетных
прог-
рамм
Прог-
рамма
Под-
прог-
рамма
Наименование
Сумма,
тыс. тенге
1
2
3
4
5
6
Итого

2 625
»;
3. Көрсетілген қаулыға 3-қосымша осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қызмет бабында пайдалану үшін).
4. Жергілікті атқарушы органдар осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес өткен қаржы жылының тіркелген міндеттемелерінің төленбеген бөлігі сомасына қаржы жылының басына жергілікті бюджеттердің бюджет қаражатының қалдығы есебінен 2011 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму транферттерінің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын, олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2012 қаржы жылында пайдалансын (түгел пайдалансын).
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                     К. Мәсiмов
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2012 жылғы 20 ақпандағы
№ 241 қаулысына
1-қосымша
2011 жылғы республикалық бюджеттің бюджет қаражатының
қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың
жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалар әкімшілігі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Соммасы,
мың теңге
1
2
3
4
5
6
Барлығы

017
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы
водоснабжения
44 575,2
Акмолинская область
Реконструкция водопровода и сетей водоснабжения в
с. Тасты-Талды Жаркаинского района
674,0
Реконструкция площадки водозаборных сооружений и
фильтрованной станции села Дамса, села Степное,
поселка Научный Шортандинского района
9 993,8
Реконструкция водозабора с. Интернациональное
Есильского района Акмолинской области
2 069,8
Разработка проектно-сметной документации по проекту
«Реконструкция водопроводных сетей в с. Бесбидайык
Астраханского района»
1 734,0
Актюбинская область
Реконструкция водопроводного комплекса аула Есет
батыра Кикиулы (с. Павловка) Алгинского района
10 323,4
Атырауская область
Разработка проектно-сметной документации по проекту
«Строительство группового водопровода Карабау-Каракол
Кзылкугинского района»
923,0
Разработка проектно-сметной документации по проекту
«Строительство группового водопровода
Коныстану-Жаскайрат Кзылкугинского района»
951,0
Восточно-Казахстанская область
Реконструкция вопроводных сетей в с. Уланское
Восточно-Казахстанской области
6 117,5
Реконструкция водопроводных сетей в с. Ново-Азовое
Уланского района
5 261,1
Разработка проектно-сметной документации по проекту
«Реконструкция и перенос водозабора в с. Караауыл
Абайского района»
200,0
Разработка проектно-сметной документации по проекту
«Реконструкция водопроводных сетей с.Кенгирбай би
Абайского района»
195,0
Разработка проектно-сметной документации по проекту
«Реконструкция водопроводных сетей с. Каскабулак
Абайского района Восточно-Казахстанской области»
148,0
Разработка проектно-сметной документации по проекту
«Реконструкция поселкового водопровода с водозабором
в с. Карагаш Аягозского района Восточно-Казахстанской
области»

017
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
44 575,2
Ақмола облысы
Ақмола облысы Жарқайын ауданы Тасты-Талды селосын сумен қамту және ұңғымалық су қабылдағышын қайта жаңарту
674,0
Ақмола облысы Шортанды ауданы Дамса селосы станциясының, Степное селосының, Научный ауылдарындағы су тарту имараттарының алаңын қайта жаңарту
9 993,8
Ақмола облысы Есіл ауданы Интернациональное селосында сутартқышын қайта құру.
2 069,8
«Астрахан ауданы Бесбидайық ауылының су құбыры желілерін қайта құру» жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 734,0
Ақтөбе облысы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Есет батыр Көкіұлы ауылындағы (Павловка селосы) су құбыры кешенін қайта жаңарту
10 323,4
Атырау облысы
«Қызылқоға ауданы Қарабау-Қаракөл топтық су құбырының құрылысы» жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
923,0
«Қызылқоға ауданы Қоныстану-Жасқайрат топтық су құбырының құрылысы» жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
951,0
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан селосында су өткізу желілерін қайта құру
6 117,5
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Ново-Азовое селосында су өткізу желілерін қайта жаңғырту.
5 261,1
«Шығыс-Қазақстан облысы Абай ауданы Қараауыл ауылындағы су тоғанын ауыстыру және қайта құру» жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
200,0
«Шығыс-Қазақстан облысы Абай ауданы Кенгірбай ауылының су құбыры желілерін қайта құру» жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
195,0
«Шығыс-Қазақстан облысы Абай ауданы Қасқабұлақ ауылының су құбыры желілерін қайта құру» жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
148,0
«Шығыс-Қазақстан облысы Аягөз ауданы Қарағаш ауылындағы поселкелік су құбырын су тоғанымен қайта құру» жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

200,0
Кызылординская область
Строительство станции подкачки в районном центре
Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области
4 292,0
Павлодарская область
Разработка проектно-сметной документации по проекту
«Реконструкция водопровода с. Иртышск Иртышского
района Павлодарской области»
648,7
Северо-Казахстанская область
Реконструкция системы водоснабжения в селе Белое
Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
37,5
Реконструкция системы водоснабжения в с. Лобаново
Айыртауского района Северо-Казахстанской области
37,5
Реконструкция системы водоснабжения в с. Боголюбово
Кызылжарского района Северо-Казахстанской области

200,0
Қызылорда облысы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы аудан орталығындағы суды алдын-ала айдау станциясының құрылысы
4 292,0
Павлодар облысы
"Павлодар облысы Ертіс ауданы Ертіс ауылының су құбырының құрылысы" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
648,7
Солтүстік Қазақстан облысы
Солтүстік Қазақстан облысы Кызылжар ауданы Белое селосының су құбыры жүйесін қайта жаңарту
37,5
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Лобаново селосының суқұбыры жүйесінің құрылысы
37,5
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Боголюбов селосында сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту

1 216 115,8
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и
реконструкцию объектов образования и областному
бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов образования
1 216 115,8
Акмолинская область
Строительство детского сада на 280 мест в
г. Степногорск Акмолинской области
137 509,0
Восточно-Казахстанская область
Строительство средней школы на 320 мест в селе Науалы
Урджарского района Восточно-Казахстанской области
4 000,0
Жамбылская область
Строительство детского сада на 280 мест по
ул. Сарымолдаева в селе Мерке Меркенского района
34 007,5
Западно-Казахстанская область
Строительство детского сада на 280 мест в селе Сайхин
Бокейординского района Западно-Казахстанской области

1 216 115,8
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшiн берілет
1 216 115,8
Ақмола облысы
Ақмола облысы Степногорск қаласындағы 280 орындық балабақша салу
137 509,0
Шығыс Қазақстан облысы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Науалы ауылындағы 320 орындық орта мектеп құрылысы
4 000,0
Жамбыл облысы
Жамбыл облысы Меркі ауданы Меркі ауылы Сарымолдаев көшесінің бойындағы 280 орындық бала бақша құрылысы
34 007,5
Батыс Қазақстан облысы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданының Сайқын ауылындағы 280 орындық балалар бақшасы құрылысы

73 484,7
Строительство детского сада на 280 мест в селе
Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской
области
27 923,5
Кызылординская область
Строительство средней школы на 900 мест в
с. Келинтобе Жанакорганского района
34 848,0
Строительство средней школы на 1200 мест в поселке
Теренозек Сырдарьинского района
11 526,4
Строительство средней школы на 1200 мест по улице
Туркестанская в городе Кызылорде
20 588,9
Строительство средней школы на 1200 мест в поселке
Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской
области
14 034,6
Строительство средней школы на 600 мест в селе
Тогускен Жанакорганского района Кызылординской
области
69 746,7
Строительство средней школы на 600 мест в
пос. Торетам Кармакшинского района Кызылординской
области
159,0
Строительство средней школы № 170 на 600 мест в кенте
Айтекеби Казалинского района Кызылординской области
55 797,3

73 484,7
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Подстепное ауылындағы 280 орындық балалар бақшасы құрылысы
27 923,5
Қызылорда облысы
Қызылорда облысы Жанақорған ауданы Келінтөбе ауылындағы 900 оқу орындық орта мектеп құрылысы
34 848,0
Қызылорда облысы Сарыағаш ауданы Тереңөзек кентіндегі 1200 орынға арналған орта мектеп құрылысы
11 526,4
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Түркістан көшесі бойынша 1200 орынға арналған орта мектеп құрылысы
20 588,9
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентіндегі 1200 орынға арналған орта мектеп құрылысы
14 034,6
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Төгіскен ауылындағы 600 орынға арналған орта мектеп құрылысы
69 746,7
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төретам кентіндегі 600 орынға арналған орта мектеп құрылысы
159,0
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кентіндегі 600 орынға арналған № 170 орта мектеп құрылыс
55 797,3

Строительство средней школы № 252 на 600 мест в
пос. Шиели Шиелинского района Кызылординской области
198,7
Строительство средней школы на 1200 мест в пос. Шиели
Шиелинского района Кызылординской области
248,4
Мангистауская область
Строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне
Жулдыз (Рахат-3) города Жанаозен Мангистауской
области
94 762,0
Строительство средней школы на 624 места в
микрорайоне «Бостандык» (Арай-3) города Жанаозен
Мангистауской области
98 288,8
Павлодарская область
Строительство детского сада на 280 мест в городе
Павлодар Павлодарской области
1 659,4
Северо-Казахстанская область
Строительство детского сада на 320 мест в городе
Петропавловске Северо-Казахстанской области
188 808,5
Южно-Казахстанская область
Строительство детского сада на 320 мест в населенном
пункте «Сауле» города Шымкент Южно-Казахстанской
области
564,1
Строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне
«Казыгурт» города Шымкент Южно-Казахстанской области
5 216,6
Строительство детского сада на 280 мест по улице № 15
в микрорайоне «Асар» г. Шымкент Южно-Казахстанской
области
10 409,8
Строительство средней школы № 48 на 300 мест в
поселке «Наурыз» города Шымкент
67 146,2
город Алматы
Строительство детского сада на 120 мест со сносом
существующих строений на земельном участке по адресу
ул. Навои 308 Бостандыкского района города Алматы
27 286,2
Строительство детского сада на 120 мест со сносом
существующих строений на земельном участке по адресу
ул. Шилова № 19 Жетысуйского района города Алматы
28 921,5
Строительство детского сада на 120 мест со сносом
существующих строений на земельном участке по адресу
ул. Сейффуллина 188-а Турксибского района города
Алматы
23 848,7
Строительство детского сада на 80 мест со сносом
существующих строений на земельном участке по адресу
ул. Тобоякова № 26-28 Жетысуйского района города
Алматы
23 741,8
Строительство детского сада на 120 мест со сносом
существующих строений на земельном участке по адресу
ул. 2-я Остроумова № 34 Турксибского района города
Алматы
28 712,9
Строительство детского сада на 120 мест со сносом
старых строений на земельном участке по адресу
ул. Макатаева/Чайковского № 103/33 Жетысуйского района
города Алматы
18 405,2
Строительство инженерных сетей Интеллектуальной школы
Первого Президента Республики Казахстан на 960 мест с
блоком дошкольного воспитания на 90 мест
физико-математического направления в Медеуском районе
города Алматы

Қызылорда облысы Шиелі ауданы Шиелі кентіндегі 600 орынға арналған № 252 орта мектеп құрылысы
198,7
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Шиелі кентіндегі 1200 орындық орта мектеп құрылысы
248,4
Маңғыстау облысы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының «Жұлдыз» (Рахат-3) ауданындағы 320 орындық балабақша салу
94 762,0
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы«"Бостандық» (Арай-3) шағын ауданындағы 624 орындық орта мектеп құрылысы
98 288,8
Павлодар облысы
Павлодар облысы Павлодар қаласы 280 орындық балабақша құрылысы
1 659,4
Солтүстік Қазақстан облысы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласында 320 орынға арналған балабақшаның құрылысы
188 808,5
Оңтүстік Қазақстан облысы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы «Сәуле» елді мекеніндегі 320 орындық балабақша құрылысы
564,1
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы «Қазығұрт» мөлтек ауданындағы 320 орындық балабақша құрылысы
5 216,6
Оңтүстік Қахақстан облысы Шымкент қаласы «Асар» мөлтек ауданындағы № 15 көше бойындағы 280 орындық балабақша құрылысы
10 409,8
Шымкент қаласындағы "Наурыз" поселкасындағы 300 орындық № 48 мектептің құрылысы
67 146,2
Алматы қаласы
Алматы қаласы Бостандық ауданы Навои көшесі № 308 мекен жайындағы жер учаскесінде орналасқан бұрыннан бар құрылыстарды бұзу арқылы 120 орындық балабақша салу
27 286,2
Алматы қаласы Жетісу ауданы Шилов көшесі № 19 мекен жайындағы жер учаскесінде орналасқан бұрыннан бар құрылыстарды бұзу арқылы 120 орындық балабақша салу
28 921,5
Алматы қаласы Түркісіб ауданы Сейфулин көшесі № 188-а мекен жайындағы жер учаскесінде орналасқан бұрыннан бар құрылыстарды бұзу арқылы 80 орындық балабақша салу
23 848,7
Алматы қаласы Жетісу ауданы Тобаяков көшесі № 26-28 мекен жайындағы жер учаскесінде орналасқан бұрыннан бар құрылыстарды бұзу арқылы 80 орындық балабақша құрылысы
23 741,8
Алматы қаласы Түркісіб ауданы 2-ші Остраумов көшесі № 34 мекен жайындағы жер учаскесінде орналасқан ескі құрылыстарды бұзу арқылы салынатын 120 орындық балалар бақшасы құрылысы
28 712,9
Алматы қаласы Жетісу ауданы Мақатаев/Чайковский көшелері № 103/33 мекен жайындағы жер учаскесінде орналасқан ескі құрылыстарды бұзу арқылы 120 орындық балабақша салу
18 405,2
Алматы қаласы Медеу ауданы физико-математика бағытындығы 90 орындық мектепке дейінгі тәрбие беру блогы бар 960 орындық Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентінің зияткерлік мектебінің инженерлік желілерінің құрылысы

884,0
Строительство инженерных сетей Интеллектуальной школы
Первого Президента Республики Казахстан на 960 мест
со спальным корпусом на 200 мест
химико-биологического направления в мкр. Калкаман
г. Алматы
4 357,0
Строительство детского сада на 320 мест в мкр. Карасу
города Алматы
762,1
город Астана
Строительство детского сада на 240 мест на левом
берегу южнее улицы № 19 города Астаны
551,5
Строительство детского сада на 240 мест по
ул. Алматы-Акмешит в г. Астана

884,0
Алматы қаласы Медеу ауданы химико-биологиялық бағытындағы 200 орындық жатақханасы бар 960 орындық Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентінің зияткерлік мектебінің инженерлік желілерінің құрылысы
4 357,0
Алматы қаласы Қарасу шағын ауданында 320 орындық балабақша құрылысы
762,1
Астана қаласы
Астана қаласындағы солтүстік жағалаудағы № 19 оңтүстік көшесіндегі 240 орынға арналған балабақша құрылысы
551,5
Астана қаласы Алматы-Ақмешіт көшелерінде орналасқан 240 орынға арналған балабақша құрылысы

30 827,7
Строительство школы на 400 мест в поселке Куйгенжар
города Астаны
18 618,7
Строительство школы на 1200 мест в районе пересечения
улиц Манаса-Момышулы в городе Астана
27 270,4
Строительство детского сада на 240 мест южнее
Коргалжынского шоссе
10 000,0
Строительство детского сада на 280 мест по улице
Сарытогай в жилом массиве Пригородный в г. Астане
7 000,0
Строительство детского сада по улице № 14
(юго-западнее проектируемой ул. Жумабаева)
7 000,0
Строительство детского сада по улице № 14 в г. Астане
7 000,0

30 827,7
Астана қаласы Күйгенжар кентіндегі 400 орынға арналған мектеп құрылысы
18 618,7
Астана қаласы Манаса-Момышұлы көшелерінің қиылысы ауданындағы 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
27 270,4
Астана қаласы Қорғалжын тас жолының оңтүстігіне қарай орналасқан 240 орындық балабақша құрылысы
10 000,0
Астана қаласының Пригородный тұрғын алабы Сарытоғай көшесі бойындағы 280 орындық балабақша құрылысы
7 000,0
Астана қаласы № 14 көшесінде (жобаланып жатқан Жұмабаев көшесінің оңтүстік-батысына қарай) орналасқан балабақша құрылысы
7 000,0
Астана қаласының № 14 көшесіндегі балабақша құрылысы
7 000,0

226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
1 807 647,8
005
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и
реконструкцию объектов здравоохранения и областному
бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов здравоохранения
1 807 647,8
Акмолинская область
Строительство городской поликлиники на 500 посещений
в смену (взрослая поликлиника на 350 посещений в
смену, детская поликлиника на 150 посещений в смену)
в городе Кокшетау Акмолинской области
6 437,0
Лечебный корпус на 50 мест Акмолинского областного
детского противотуберкулезного санатория «Бурабай» в
п. Боровое Щучинского района
7 300,1
Строительство районной поликлиники на 250 посещений в
смену в ауле Акмол Целиноградского района Акмолинской
области (разработка проектно-сметной документации)
8 319,9
Жамбылская область
Строительство областной многопрофильной детской
больницы на 200 коек в городе Тараз
903,6
Строительство районной поликлиники на 250 посещений в
смену в а. Аса Жамбылского района Жамбылской области

226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
1 807 647,8
005
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi
1 807 647,8
Ақмола облысы
Ақмола облысының Көкшетау қаласындағы ауысымда 500 адам қабылдайтын қалалық емханасының (ауысымда 350 адам қабылдайтын ересектер емханасы, ауысымда 150 адам қабылдайтын балалар емханасы) құрылысы
6 437,0
Ақмола облысы Шучье ауданы Боровое поселкісіндегі "Бұрабай" облыстық туберкулезге қарсы балалар санаторийінің 50 орынды емдеу корпусы
7 300,1
Ақмола облысы Целиноград ауданының Ақмол ауылында бір ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана салу (жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу)
8 319,9
Жамбыл облысы
Жамбыл облысы Тараз қаласында 200 төсектік облыстық көпсалалы балалар ауруханасын салу
903,6
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Аса ауылында бір ауысымда 250 келушіге арналған аудандық емхана құрылысын салу

95 013,0
Кызылординская область
Строительство городского перинатального центра на 200
коек в г. Кызылорда
1 076 469,9
Костанайская область
Строительство областной многопрофильной больницы на
300 коек в г. Костанай Костанайской области
3,0
Мангистауская область
Строительство родильного дома на 100 коек в
г. Жанаозен Мангистауской области
418 403,4
Строительство регионального центра охраны матери и
ребенка на 150 мест в г. Актау Мангистауской области

95 013,0
Қызылорда облысы
Қызылорда қаласындағы 200 орындық қалалық перинатальды орталықтың құрылысы
1 076 469,9
Қостанай облысы
Қостанай облысының Қостанай қаласындағы 300 көйкелі көп салалы облыстық аурухананың құрылысы
3,0
Маңғыстау облысы
Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласында 100 төсектік перзентхана салу
418 403,4
Маңғыстау облысы Ақтау қаласындағы 150 орындық ана мен баланы қорғаудың аймақтық орталығы

117 382,2
Павлодарская область
Строительство врачебной амбулатории в поселке
Ленинский сельской зоны города Павлодар
7 967,4
город Астана
Строительство амбулаторно-поликлинического комплекса
на земельном участке, расположенном в микрорайоне
Юго-Восток (правая сторона) в городе Астана.
Корректировка (без инженерных сетей)
60 641,9
Строительство городской детской инфекционной больницы
на 250 коек в г. Астана
8 806,4

117 382,2
Павлодар облысы
Павлодар қаласы ауылдық аумағының Ленин селосындағы дәрігерлік амбулаторияның құрылысы
7 967,4
Астана қаласы
Астана қаласының Оңтүстік Шығыс шағын ауданындағы (оң жағындағы) жер учаскесінде орналасқан амбулаториялық-емханалық кешенінің құрылысы (инженерлік желілерісіз)
60 641,9
Астана қаласындағы балаларға арналған 250 көйкелі қалалық жұқпалы аурулар ауруханасының құрылысы
8 806,4

015
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы для развития
индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках
направления «Инвестор - 2020»
155 365,8
Мангистауская область
Строительство инженерной и транспортной
инфраструктуры специальная экономическая зона
«Морпорт Актау»
99 393,4
город Астана
Строительство инфраструктуры новой промышленной зоны
(Индустриальный парк) в городе Астана

015
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
155 365,8
Маңғыстау облысы
«Ақтау теңіз порты» арнайы экономикалық аймағының инженерлік инфраструктура объектілерінің құрылысы
99 393,4
Астана қаласы
Астана қаласында жаңа өнеркәсіп аймағының инфрақұрылымын салу (Индустриялық парк)

55 972,4
048
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
теплоэнергетической системы
1 139 721,7
Акмолинская область
Строительство и реконструкция электрических сетей
Щучинско-Боровской курортной зоны
115 665,0
Строительство новой чаши золоотвала на РК-2
г. Кокшетау
81 644,8
Мангистауская область
Реконструкция и расширение центральной котельной с
переводом на мини-ТЭЦ в г. Жанаозен Мангистауской
области

55 972,4
048
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 139 721,7
Ақмола облысы
Шучинск-Бурабай курорттық зонасының электр желілерін салу және реконструкциялау
115 665,0
Көкшетау қаласындағы РК-2 күл үйіндісін салатын жаңа айдындар салу
81 644,8
Маңғыстау облысы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы орталық қазандықты кеңейтіп кіші ЖЭО-на ауыстыру және реконструкциялау

347 585,0
город Алматы
Реконструкция магистральных и распределительных
тепловых сетей города Алматы
65 988,0
Строительство соединительной тепломагистрали
ТЭЦ-2 - ТЭЦ-1 с насосной станцией в г. Алматы
215 083,0
город Астана
Реконструкция существующих магистральных тепловых
сетей в городе Астана
1 630,3
Реконструкция существующих электрических сетей в
г. Астана
62 819,4
Строительство ПС 110/10 кВ «Коктем-2» мощностью 2х63
832,6
Строительство ТЭЦ-3 в г. Астана
247 953,3
Строительство объектов электроснабжения в г. Астана
ПС 110/10 кВ «Кирова-2» мощностью 2*40,0 МВА
520,3
234
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
1 426 670,2
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и
реконструкцию объектов охраны окружающей среды
1 426 670,2
Мангистауская область
Строительство канализационных очистных сооружений № 2
КОС-2 г. Актау производительностью 30 000 м3/сут.
(Первая очередь)
789 221,1
Реконструкция и модернизация существующих очистных
сооружений канализации производительностью 21,5 тыс.
м3/сут города Жанаозен Мангистауской области. 1-я
очередь строительства
288 264,1
Павлодарская область
Реконструкция системы канализации села Шарбакты
Щербактинского района Павлодарской области
349 185,0
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
585 414,8
012
Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны
на строительство административного здания Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан
585 414,8
город Астана
Строительство административного здания в районе
пересечения улиц Сыганак и Орынбор Генеральной
прокуратуры
585 414,8

347 585,0
Алматы қаласы
Алматы қаласының магистралдық және ішкі жылу желілерін реконструкциялау
65 988,0
Алматы қаласының сорғы станциясымен ЖЭО-2 - ЖЭО-1 жалғайтын жылу магистралін салу
215 083,0
Астана қаласы
Астана қаласындағы жұмыс істеп тұрған магистралды жылу жүйесін реконструкциялау
1 630,3
Астана қаласындағы жұмыс істеп тұрған электр жүйесін реконструкциялау
62 819,4
Астана қаласындағы қуаттылығы 2х63 МВА «Көктем-2» 110/10 кВ ҚС құрылысы
832,6
Астана қаласындағы ЖЭО-3 құрылысы
247 953,3
Астана қаласын электрмен жабдықтау нысандарының құрылысы. Қуаты 2х40,0 МВА 110/10 кВ "Киров-2" қосалқы стансасы
520,3
234
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
1 426 670,2
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қоршаған ортаны қорғау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 426 670,2
Маңғыстау облысы
Ақтау қаласында орналасқан тәулігіне 30 000 м3 өнім беретін № 2 канализациялық тазартқыш имараттарының (КТИ-2) құрылысы. (Бірінші кезек)
789 221,1
Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласындағы өнімділігі тәулігіне 21,5 мың текше метр болатын қолданылып жүрген канализацияны тазарту құрылғыларын реконструкциялау және жаңғырту. Құрылыстың 1-ші кезегі.
288 264,1
Павлодар облысы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы Шарбақты ауылының кәріз жүйесін қайта жаңарту
349 185,0
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
585 414,8
012
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Астана қаласындағы әкімшілік ғимаратының құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері
585 414,8
Астана қаласы
Астана қаласында Сығанақ және Орынбор көшелерінің қиылысында әкімшілік ғимараты салу
585 414,8

619
Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
3 968 392,6
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие,
обустройство и (или) приобретение
инженерно-коммуникационной инфраструктуры
979 065,9
Акмолинская область
из них на строительство инженерно-коммуникационной
инфраструктуры города-спутника города Астаны
241 525,1
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие,
обустройство и (или) приобретение
инженерно-коммуникационной инфраструктуры
37 736,3
Актюбинская область
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие,
обустройство и (или) приобретение
инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 440,7
Восточно-Казахстанская область
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие,
обустройство и (или) приобретение
инженерно-коммуникационной инфраструктуры
51 613,4
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на
развитие, обустройство и (или) приобретение
инженерно-коммуникационной инфраструктуры в
соответствии с программой «Нурлы-кош»
54 648,2
Западно-Казахстанская область
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие,
обустройство и (или) приобретение
инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 500,0
Кызылординская область
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие,
обустройство и (или) приобретение
инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10 148,9
Мангистауская область
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие,
обустройство и (или) приобретение
инженерно-коммуникационной инфраструктуры
20 000,0
Павлодарская область
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие,
обустройство и (или) приобретение
инженерно-коммуникационной инфраструктуры
97 618,0
Северо-Казахстанская область
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие,
обустройство и (или) приобретение
инженерно-коммуникационной инфраструктуры

619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
3 968 392,6
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
979 065,9
Ақмола облысы
оның ішінде Астана қаласының серіктес қаласының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыруға
241 525,1
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
37 736,3
Ақтөбе облысы
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 440,7
Шығыс Қазақстан облысы
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
51 613,4
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
54 648,2
Батыс Қазақстан облысы
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 500,0
Қызылорда облысы
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 148,9
Маңғыстау облысы
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
20 000,0
Павлодар облысы
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
97 618,0
Солтүстік Қазақстан облысы
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

91 012,2
из них строительство инженерно-коммуникационной
инфраструктуры жилых комплексов южнее ул. Сарайшык и
юго-восточнее поселка Коктал
168 987,8
010
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы
водоснабжения
548 565,4
005
За счет внутренних источников
548 565,4
Акмолинская область
Реконструкция системы объектов водоснабжения
водотведения города Кокшетау

91 012,2
Сарайшық көшесінің оңтүстік бөлігіндегі және Көктал кентінің оңтүстік-шығыс бөлігіндегі көп пәтерлі тұрғын үй кешендеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу және абаттандыру
168 987,8
010
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
548 565,4
005
Астана қаласын сумен жабдықтау және оған су бұру
548 565,4
Ақмола облысы
Көкшетау қаласындағы сумен қамту және су тарту жүйелерін қайта құрылымдау

107 913,4
Реконструкция инженерных сетей водоснабжения и
канализации в с. Красный Яр г. Кокшетау (2 этап)
37 178,7
Жамбылская область
Строительство водопроводных сетей в массиве Дальняя
Карасу г. Тараз
3 550,4
Кызылординская область
Расширение и реконструкция водопроводных и
канализационных сетей города Кызылорды Кызылординской
области
48,6
Реконструкция и расширение систем водоснабжения и
водоотведения в пос. «Тасбогет» Кызылординской
области (3-этап)
10 865,2
Мангистауская область
Реконструкция трассы сетей водоснабжения и сооружений
от ЦУВС-3 до точек 28-25 и 29-3 в г. Актау с
увеличением диаметра магистралей (1 очередь)

107 913,4
Акмола облысы Көкшетау қаласы Красный Яр селосының сумен қамтамасыздандыру және канализация желілерін қайта құру (2 кезең)
37 178,7
Жамбыл облысы
Тараз қаласы "Шалғай Қарасу" тұрғын алқабында су құбыры желілерінен құрылысын салу
3 550,4
Қызылорда облысы
Қызылорда қаласының су жүргізетін және арналық кәріз желілерін кеңейту және қалпына келтіру
48,6
Қызылорда облысы «Тасбөгет» кентіндегі су құбыры және су әкету жүйелерін қайта құрылымдау және кеңейту (3-кезең)
10 865,2
Маңғыстау облысы
3-ОСҚТ-тан 28 ықшамаудан 25 үйге және 29 ықшамаудан 3 үйге дейінгі имараттар мен сумен қамту торабтар трассасын қайта құрылымдау (магистралдардың диаметрін кеңейту) II кезең (1кезек)

4 813,0
Реконструкция трассы сетей водоснабжения и сооружений
от ЦУВС-3 до точек 28-25 и 29-3 в г. Актау с
увеличением диаметра магистралей (2 очередь)
6 445,0
Северо-Казахстанская область
Реконструкция сетей водоснабжения в городе
Петропавловске (водовод по ул. Крепостной, водовод на
территории ВОС, реконструкция водопроводных очистных
сооружений)
13 447,6
Реконструкция сетей водоснабжения в городе
Петропавловске (разводящие сети водоснабжения)
59 354,8
Южно-Казахстанская область
Очистные сооружения подземных вод в г. Кентау
304 948,7
011
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и
(или) приобретение жилья государственного
коммунального жилищного фонда

4 813,0
3-ОСҚТ-тан 28 ықшамаудан 25 үйге және 29 ықшамаудан 3 үйге дейінгі имараттар мен сумен қамту торабтар трассасын қайта құрылымдау (магистралдардың диаметрін кеңейту) II кезең (2кезек)
6 445,0
Солтүстік Қазақстан облысы
Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласында сумен жабдықтаудың желілерін қайта жаңғырту» (Крепостная көшесіндегі суағызғы, су құбырлық тазарту имараттар аумағындағы суағызғы, су құбырлық тазарту ғимараттарын қайта жаңғырту)
13 447,6
Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласында сумен жабдықтаудың желілерін қайта жаңғырту (сумен жабдықтаудың таратушы желілері)
59 354,8
Оңтүстік Қазақстан облысы
ОҚО Кентау қаласындағы жер асты суларын тазарту имараттары (қайта құралымдау)
304 948,7
011
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

Программа жилищного строительства в РК на 2011-2014 годы
241 264,4
Программа занятости 2020
113 935,9
Южно-Казахстанская область
Программа жилищного строительства в РК на 2011-2014 годы
588,4
город Астана
На приобретение квартир у застройщиков на объектах
строительства города Астаны
51 854,2
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
коммунального хозяйства

Қазақстан Республикасындағы Тұрғын үй құрылысының 2011-2014 жылдарға арналған бағдарламасы
241 264,4
Жұмыспен қамту бағдарламасы 2020
113 935,9
Оңтүстік Қазақстан облысы
Қазақстан Республикасындағы Тұрғын үй құрылысының 2011-2014 жылдарға арналған бағдарламасы
588,4
Астана қаласы
Астана қаласының құрылыс объектілеріндегі құрылыс салушылардан пәтерлер сатып алу
51 854,2
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

1 193 456,1
Алматинская область
Строительство центральной котельной и реконструкция
тепловых сетей п. Карабулак Ескельдинского района
Алматинской области
41 246,0
Атырауская область
Электроснабжение населенных пунктов Атырауской
области (Макатский район)
7 691,0
Восточно-Казахстанская область
Реконструкция русла реки Ульба под мостом с
устройством очистных сооружений для очистки ливневых
вод в створе проспекта Независимости города
Усть-Каменогорска

1 193 456,1
Алматы облысы
Алматы облысы Ескелді ауданының Қарабұлақ ауылындағы жылу жүйелерін қайта жаңғырту және орталық қазандықтың құрылысы
41 246,0
Атырау облысы
Атырау облысының елді мекендерін электр қуатымен жабдықтау (Мақат ауданы)
7 691,0
Шығыс Қазақстан облысы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қ. кәріз коллекторын қайта құру КНС-14-тен КНС-17-ге дейінгі қысымдық кәріз коллекторы (2 жіп). Гагарин бульварынан КНС-17-ге дейінгі өз бетіндік коллектор

107 250,7
Карагандинская область
Строительство котельной в городе Сарань
5 016,3
Мангистауская область
Строительство комбината по переработке, утилизации и
захоронению твердых бытовых отходов в г. Жанаозен
(1 очередь)
96 520,0
Южно-Казахстанская область
Реконструкция магистральных сетей теплоснабжения
южной части города Шымкент
15 992,1
город Астана
Инженерные сети и благоустройство к первоочередным
объектам в городе Астане

107 250,7
Қарағанды облысы
Саран қаласындағы қазандықтың құрылысы
5 016,3
Маңғыстау облысы
Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласындағы қатты тұрмыстық қалдықтарды өңдеуге және көмуге арналған комбинат құрылысы (1 кезек)
96 520,0
Оңтүстік Қазақстан облысы
Шымкент қаласының оңтүстік бөлігіндегі магистралды жылу жүйелерін қайта құру
15 992,1
Астана қаласы
Астана қаласының бірінші кезектегі нысандарына инженерлік желілерді өткізу және абаттандыру (Комсомольский кентіндегі желілер құрылысы)