Об Искакове М.Н., Бультрикове Р.И.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2012 года № 258
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Искакова Марлена Нурахметовича вице-министром охраны окружающей среды Республики Казахстан, освободив от этой должности Бультрикова Руслана Искандеровича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

М.Н. Ысқақов, Р.Е. Бөлтіріков туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 ақпандағы № 258 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Марлен Нұрахметұлы Ысқақов Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрі болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Руслан Ескендірұлы Бөлтіріков бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К.Мәсімов