О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Республике Болгария"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 279
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Республике Болгария».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в
Республике Болгария
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Республикой Болгария ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Республике Болгария путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Республике Болгария.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                  Н.Назарбаев

"Қазақстан Республикасының Болгария Республикасындағы Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 279 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасының Болгария Республикасындағы Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының Президенті
ЖАРЛЫҚ Қазақстан Республикасының Болгария Республикасындағы
Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасының Болгария Республикасымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Болгария Республикасындағы Елшілігі ретінде қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Болгария Республикасындағы Дипломатиялық миссиясы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев