О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2011 года № 630 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам разработки и согласования Генеральной схемы организации территории Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 328. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2011 года № 630 «О создании Межведомственной комиссии по вопросам разработки и согласования Генеральной схемы организации территории Республики Казахстан» следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 марта 2012 года № 328
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 июня 2011 года № 630
Состав
Межведомственной комиссии по вопросам разработки и согласования
Генеральной схемы организации территории Республики Казахстан
Ахметов                   - Первый заместитель Премьер-Министра
Серик Ныгметович            Республики Казахстан, председатель
Нокин                     - Председатель Агентства Республики
Серик Кенесович             Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства,
заместитель председателя
Турушова                  - директор Департамента архитектуры,
Дарибала Акылтаевна         проектных работ и сметных норм Агентства
Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального
хозяйства, секретарь
Бектуров                  - вице-министр транспорта и коммуникаций
Азат Габбасович             Республики Казахстан
Бультриков                - вице-министр охраны окружающей среды
Руслан Искандерович         Республики Казахстан
Искандиров                - вице-министр экономического развития и
Абай Мукашевич              торговли Республики Казахстан
Джаксалиев                - вице-министр индустрии и новых
Бахытжан Мухамбеткалиевич   технологий Республики Казахстан
Курмангалиева             - вице-министр здравоохранения
Аида Даденовна              Республики Казахстан
Кырыкбаев                 - вице-министр культуры и информации
Арман Оразаевич             Республики Казахстан
Нурымбетов                - вице-министр труда и социальной защиты
Биржан Бидайбекулы          населения Республики Казахстан
Смаилов                   - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Жанболат Амангельдинович    Республики Казахстан
Толибаев                  - вице-министр сельского хозяйства
Марат Еркинович             Республики Казахстан
Толумбаев                 - вице-министр нефти и газа
Берик Зиябекович            Республики Казахстан
Тусупбеков                - заместитель Министра обороны
Амиржан Нурышевич           Республики Казахстан
Шаяхметов                 - вице-министр образования и науки
Саят Болатович              Республики Казахстан
Джаркинбаев               - заместитель Председателя Агентства
Жасер Азимханович           Республики Казахстан по статистике
Макажанов                 - заместитель Председателя Агентства
Ныгмеджан Койшибаевич       Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами

"Қазақстан Республикасының аумағын ұйымдастырудың бас схемасын әзірлеу мен келісу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 маусымдағы № 630 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 328 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының аумағын ұйымдастырудың бас схемасын әзірлеу мен келісу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 маусымдағы № 630 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 12 наурыздағы
№ 328 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 6 маусымдағы
№ 630 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының аумағын ұйымдастырудың бас схемасын
әзірлеу мен келісу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық
комиссияның құрамы
Ахметов
Серік Нығметұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға
Нокин
Серік Кеңесұлы
-
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің төрағасы, төрағаның орынбасары
Тұрышова
Дәрібала Ақылтайқызы
-
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Сәулет, жобалық жұмыстар және сметалық нормалар департаментінің директоры, хатшы
Бектұров
Азат Ғаббасұлы
-
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі
Бөлтіріков
Руслан Ескендірұлы
-
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрі
Ескендіров
Абай Мұқашұлы
-
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда вице-министрі
Жақсалиев
Бақытжан Мұхамбетқалиұлы
-
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі
Құрманғалиева
Аида Дәденқызы
-
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі
Қырықбаев
Арман Оразбайұлы
-
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі
Нұрымбетов
Біржан Бидайбекұлы
-
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Смайылов
Жанболат Амангелдіұлы
-
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі
Толыбаев
Марат Еркінұлы
-
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Толымбаев
Берік Зиябекұлы
-
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ вице-министрі
Түсіпбеков Әміржан Нұрышұлы
-
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары
Шаяхметов
Саят Болатұлы
-
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Жарқынбаев
Жасер Әзімханұлы
-
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының орынбасары
Мақажанов
Нығмеджан Қойшыбайұлы
-
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі төрағасының орынбасары