О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 97 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2012 года № 436
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 97 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) на 2011 - 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 214) следующие изменения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 7. «Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Услуги по обеспечению защиты конкуренции, ограничению монополистической деятельности и недопущению недобросовестной конкуренции»:
в графе 2012 год:
в строке «Услуги по обеспечению защиты конкуренции, ограничению монополистической деятельности и недопущению недобросовестной конкуренции» цифры «679566» заменить цифрами «721087»;
в строке «Затраты на одного сотрудника» цифры «3146,1» заменить цифрами «3338,4»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «679566» заменить цифрами «721087»;
в бюджетной программе 002 «Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции»:
строку:
"
Наименование
показателей
бюджетной
программы:
Эффективное
исполнение задач
и функций,
входящих в
компетенцию
Агентства
тыс.
тенге

"Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 97 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 436 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 97 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген каулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
001 «Бәсекелестікті қорғау, монополиялық қызметті шектеу және жосықсыз бәсекеге жол бермеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Бәсекелестікті қорғау, монополистік қызметті шектеу және жосықсыз бәсекеге жол бермеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген жолдағы «679 566» деген сандар «721 087» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бір қызметкерге шығындар» деген жолдағы «3 146,1» деген сандар «3 338,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «679 566» деген сандар «721 087» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
мына:
«
Бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы:
мың теңге