О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1680 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2012 года № 453
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1680 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год» следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 9, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 18-1, следующего содержания:
«18-1. О внесении          НБ (по      Май  Июнь  Август   Акишев
изменений и      согласованию)                        Д.Т.
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
страхования и
исламского
финансирования
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1680 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 453 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1680 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 9-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 18-1-жолмен толықтырылсын:
«
18-1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сақтандыру және исламдық қаржыландыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰБ (келісім бойынша)
Мамыр
Маусым
Тамыз
Д.Т. Ақышев
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов