О Жантикине Т.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2012 года № 654
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Жантикина Тимура Мифтахулы Председателем Агентства Республики Казахстан по атомной энергии.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Т.М. Жантикин туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 маусымдағы № 654 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Тимур Мифтахұлы Жантикин Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                 К. Мәсімов