Об утверждении перечня парниковых газов, являющихся объектами государственного регулирования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2012 года № 655. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2015 года № 406
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.06.2015 № 406 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 9) статьи 16 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень парниковых газов, являющихся объектами государственного регулирования.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                          К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 мая 2012 года № 655
Перечень
парниковых газов, являющихся объектами
государственного регулирования
1. Двуокись углерода СО2.
2. Метан СН4.

Мемлекеттік реттеу объектілері болып табылатын парниктік газдар тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2012 жылғы 22 мамырдағы № 655 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 406 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.06.2015 № 406 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 16-бабының 9) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік реттеу объектілері болып табылатын парниктік газдар тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 22 мамырдағы
№ 655 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік реттеу объектілері болып табылатын
парниктік газдар тізбесі
1. Көміртегінің қос тотығы С02.
2. Метан СН4