О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2008 года № 124 "Об утверждении Правил государственного учета источников выбросов парниковых газов в атмосферу и потребления озоноразрушающих веществ"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2012 года № 714. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2015 года № 657
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.08.2015 № 657 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2008 года № 124 «Об утверждении Правил государственного учета источников выбросов парниковых газов в атмосферу и потребления озоноразрушающих веществ» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 7, ст. 71) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об утверждении Правил государственного учета потребления озоноразрушающих веществ»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить прилагаемые Правила государственного учета потребления озоноразрушающих веществ.»;
Правила государственного учета источников выбросов парниковых газов в атмосферу и потребления озоноразрушающих веществ, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 мая 2012 года № 714
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 февраля 2008 года № 124
Правила
государственного учета потребления озоноразрушающих веществ
1. Общие положения
1. Настоящие Правила государственного учета потребления озоноразрушающих веществ (далее - Правила) разработаны в соответствии со статьей 16 Экологического кодекса Республики Казахстан.
2. Правила определяют порядок государственного учета потребления озоноразрушающих веществ.
3. Государственный учет потребления озоноразрушающих веществ представляет собой систематизированный, периодически пополняемый и уточняемый свод сведений, которые формируются в государственный кадастр потребления озоноразрушающих веществ.
4. Правила распространяются на юридических и физических лиц, осуществляющих деятельность, связанную с потреблением озоноразрушающих веществ (далее - природопользователи).
5. Правила не распространяются на случаи, когда продукция, содержащая озоноразрушающие вещества, перемещается через таможенную границу Республики Казахстан в контейнерах с личным имуществом или бытовой утварью физического лица, или аналогичных некоммерческих ситуациях.

"Парниктік газдарды атмосфераға шығаруды және озон қабатын бұзатын заттарды тұтыну көздерін мемлекеттік есепке алу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 ақпандағы № 124 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 мамырдағы № 714 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 21 тамыздағы № 657 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.08.2015 № 657 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Парниктік газдарды атмосфераға шығаруды және озон қабатын бұзатын заттарды тұтыну көздерін мемлекеттік есепке алу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 ақпандағы № 124 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 7, 71-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Озон қабатын бұзатын заттарды тұтынуды мемлекеттік есепке алу қағидаларын бекіту туралы»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қоса беріліп отырған Озон қабатын бұзатын заттарды тұтынуды мемлекеттік есепке алу қағидалары бекітілсін.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген Парниктік газдарды атмосфераға шығару және озон қабатын бұзатын заттарды тұтыну көздерін мемлекеттік есепке алу ережесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 31 мамырдағы
№ 714 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 8 ақпандағы
№ 124 қаулысымен
бекітілген
Озон қабатын бұзатын заттарды тұтынуды мемлекеттік
есепке алу қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Озон қабатын бұзатын заттарды тұтынуды мемлекеттік есепке алу қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 16-бабына сәйкес әзірленген.
2. Қағидалар озон қабатын бұзатын заттарды тұтынуды мемлекеттік есепке алудың тәртібін айқындайды.
3. Озон қабатын бұзатын заттарды тұтынуды мемлекеттік есепке алу жүйелі, мерзімді толықтырылатын және нақтыланатын мәліметтер жиынтығын білдіреді, ол озон қабатын бұзатын заттарды тұтынудың мемлекеттік кадастрында қалыптастырылады.
4. Қағидалар озон қабатын бұзатын заттарды тұтынумен байланысты қызметті жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғаларға (бұдан әрі – табиғат пайдаланушылар) қолданылады.
5. Қағидалар құрамында озон қабатын заттар бар өнім Қазақстан Республикасының кедендік шекарасы арқылы жеке тұлғаның жеке мүлкі немесе тұрмыстық заттары бар контейнерлерде немесе ұқсас коммерциялық емес жағдайларда өткен жағдайларға қолданылмайды.

2. Порядок государственного учета потребления
озоноразрушающих веществ
6. Государственному учету потребления озоноразрушающих веществ подлежат:
1) производство озоноразрушающих веществ в соответствии с перечнем озоноразрушающих веществ, указанных в приложении 1 к настоящим Правилам;
2) импорт/экспорт озоноразрушающих веществ;
3) импорт/экспорт оборудования и продукции, содержащих озоноразрушающие вещества.
7. Природопользователи, осуществляющие потребление озоноразрушающих веществ, ежегодно, не позднее 30 июня следующего за отчетным годом, представляют в уполномоченный орган в области охраны окружающей среды данные о годовом потреблении озоноразрушающих веществ по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
8. Уполномоченный орган в области охраны окружающей среды заносит данные о годовом потреблении озоноразрушающих веществ в государственный кадастр потребления озоноразрушающих веществ.
Приложение 1
к Правилам государственного
учета потребления
озоноразрушающих веществ
Перечень озоноразрушающих веществ
Список А
N
п/п
Группа
Вещество
Название
1
2
3
4
Группа I
1
CFCl 3
(ХФУ-11)
Трихлорфторметан
2
CF 2 Cl 2
(ХФУ-12)
Дихлордифторметан
3
C 2 F 3 Cl 3
(ХФУ-113)
Трихлортрифторэтаны
4
C 2 F 4 Cl 2
(ХФУ-114)
Дихлортетрафторэтан
5
C 2 F 5 Cl
(ХФУ-115)
Хлорпентафторэтан
Группа II
6
CF 2 BrCl
(Галон 1211)
Бромхлордифторметан
7
CF 3 Br
(Галон 1301)
Бромтрифторметан
8
C 2 F 4 Br 2
(Галон 2402)
Дибромтетрафторэтаны
Список В
Группа I
1
CF 3 Cl
(ХФУ-13)
Хлортрифторметан
2
C 2 FCl 5
(ХФУ-111)
Пентахлорфторэтан
3
C 2 F 2 Cl 4
(ХФУ-112)
Тетрахлордифтоэтан
4
C 3 FCl 7
(ХФУ-211)
Гептахлорфторпропан
5
C 3 F 2 Cl 6
(ХФУ-212)
Гексахлордифторпропан
6
C 3 F 3 Cl 5
(ХФУ-213)
Пентахлортрифторпропан
7
C 3 F 4 Cl 4
(ХФУ-214)
Тетрахлортетрафтор-
пропан
8
C 3 F 5 Cl 3
(ХФУ-215)
Трихлорпентафторпропан
9
C 3 F 6 Cl 2
(ХФУ-216)
Дихлоргексафторпропан
10
C 3 F 7 Cl
(ХФУ-217)
Хлоргептафторпропан
Группа II
11
СCl 4
Четыреххлористый
углерод (ЧХУ) или
тетрахлорметан
Группа III
12
С 2 Н 3 Сl31*
Метилхлороформ (МХФ),
т.е. 1, 1,
1-трихлорэтан
Список С
Группа I
1
CHFCl 2
(ГХФУ-21)
Фтордихлорметан
2
CHF 2 Cl
(ГХФУ-22)
Дифторхлорметан
3
CH 2 FCl
(ГХФУ-31)
Фторхлорметан
4
C 2 HFCl 4
(ГХФУ-121)
Фтортетрахлорэтан
5
C 2 HF 2 Cl 3
(ГХФУ-122)
Дифтортрихлорэтан
6
C 2 HF 3 Cl 2
(ГХФУ-123а)
Трифтордихлорэтан
7
CHCl 2 CF 3
(ГХФУ-123)
Трифтордихлорэтан
8
C 2 HF 4 Cl
(ГХФУ-124а)
Тетрафторхлорэтан
9
CHFClCF 3
(ГХФУ-124)
Тетрафторхлорэтан
10
C 2 H 2 FCl 3
(ГХФУ-131)
Фтортрихлорэтан
11
C 2 H 2 F 2 Cl 2
(ГХФУ-132)
Дифтордихлорэтан
12
C 2 H 2 F 3 Cl
(ГХФУ-133)
Трифторхлорэтан
13
C 2 H 3 FCl 2
(ГХФУ-141)
1-фтор-2,2-дихлорэтан
14
CH 3 CFCl 2
(ГХФУ-141b)
1,1,1-фтордихлорэтан
15
C 2 H 3 F 2 Cl
(ГХФУ-142)
Дифторхлорэтан
16

2. Озон қабатын бұзатын заттарды тұтынуды мемлекеттік
есепке алу тәртібі
6. Озон қабатын бұзатын заттарды тұтынуды мемлекеттік есепке алуға мыналар жатады:
1) осы Қағидалардың 1-қосымшасында көрсетілген озон қабатын бұзатын заттардың тізбесіне сәйкес озон қабатын бұзатын заттарды өндіру;
2) озон қабатын бұзатын заттарды импорттау/экспорттау;
3) құрамында озон қабатын бұзатын заттар бар жабдықтар мен өнімді импорттау/экспорттау.
7. Озон қабатын бұзатын заттарды тұтынуды жүзеге асыратын табиғат пайдаланушылар жыл сайын, есепті жылдан кейінгі 30 маусымнан кешіктірмей қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органға осы Қағидалардың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша озон қабатын бұзатын заттарды жылдық тұтыну туралы деректерді ұсынады.
8. Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті орган озон қабатын бұзатын заттарды тұтынудың мемлекеттік кадастрына озон қабатын бұзатын заттарды жылдық тұтыну туралы деректерді енгізеді.
Озон қабатын бұзатын заттарды
тұтынуды мемлекеттік есепке алу
қағидаларына
1-қосымша
Озон қабатын бұзатын заттар тізбесі
А тізімі
р/с N
Топ
Зат
Атауы
1
2
3
4
I топ
1
CFCl 3
(ХФУ-11)
Трихлорфторметан
2
CF 2 Cl 2
(ХФУ-12)
Дихлордифторметан
3
C 2 F 3 Cl 3
(ХФУ-113)
Трихлортрифторэтаны
4
C 2 F 4 Cl 2
(ХФУ-114)
Дихлортетрафторэтан
5
C 2 F 5 Cl
(ХФУ-115)
Хлорпентафторэтан
II топ
6
CF 2 BrCl
(Галон 1211)
Бромхлордифторметан
7
CF 3 Br
(Галон 1301)
Бромтрифторметан
8
C 2 F 4 Br 2
(Галон 2402)
Дибромтетрафторэтаны
В тізімі
I топ
1
CF 3 Cl
(ХФУ-13)
Хлортрифторметан
2
C 2 FCl 5
(ХФУ-111)
Пентахлорфторэтан
3
C 2 F 2 Cl 4
(ХФУ-112)
Тетрахлордифтоэтан
4
C 3 FCl 7
(ХФУ-211)
Гептахлорфторпропан
5
C 3 F 2 Cl 6
(ХФУ-212)
Гексахлордифторпропан
6
C 3 F 3 Cl 5
(ХФУ-213)
Пентахлортрифторпропан
7
C 3 F 4 Cl 4
(ХФУ-214)
Тетрахлортетрафтор-
пропан
8
C 3 F 5 Cl 3
(ХФУ-215)
Трихлорпентафторпропан
9
C 3 F 6 Cl 2
(ХФУ-216)
Дихлоргексафторпропан
10
C 3 F 7 Cl
(ХФУ-217)
Хлоргептафторпропан
II топ
11
СCl 4
Четыреххлористый
углерод (ЧХУ) или
тетрахлорметан
III топ
12
С 2 Н 3 Сl31*
Метилхлороформ (МХФ),
т.е. 1, 1,
1-трихлорэтан
С тізімі
I топ
1
CHFCl 2
(ГХФУ-21)
Фтордихлорметан
2
CHF 2 Cl
(ГХФУ-22)
Дифторхлорметан
3
CH 2 FCl
(ГХФУ-31)
Фторхлорметан
4
C 2 HFCl 4
(ГХФУ-121)
Фтортетрахлорэтан
5
C 2 HF 2 Cl 3
(ГХФУ-122)
Дифтортрихлорэтан
6
C 2 HF 3 Cl 2
(ГХФУ-123а)
Трифтордихлорэтан
7
CHCl 2 CF 3
(ГХФУ-123)
Трифтордихлорэтан
8
C 2 HF 4 Cl
(ГХФУ-124а)
Тетрафторхлорэтан
9
CHFClCF 3
(ГХФУ-124)
Тетрафторхлорэтан
10
C 2 H 2 FCl 3
(ГХФУ-131)
Фтортрихлорэтан
11
C 2 H 2 F 2 Cl 2
(ГХФУ-132)
Дифтордихлорэтан
12
C 2 H 2 F 3 Cl
(ГХФУ-133)
Трифторхлорэтан
13
C 2 H 3 FCl 2
(ГХФУ-141)
1-фтор-2,2-дихлорэтан
14
CH 3 CFCl 2
(ГХФУ-141b)
1,1,1-фтордихлорэтан
15
C 2 H 3 F 2 Cl
(ГХФУ-142)
Дифторхлорэтан
16

CH 3 CF 2 Cl
(ГХФУ-142b)
Дифторхлорэтан
17
C 2 H 4 FCl
(ГХФУ-151)
Фторхлорэтан
18
C 3 HFCl 6
(ГХФУ-221)
Фторсекстахлорпропан
19
C 3 HF 2 Cl 5
(ГХФУ-222)
Дифторпентахлорпропан
20
C 3 HF 3 Cl 4
(ГХФУ-223)
Трифтортетрахлорпропан
21
C 3 HF 4 Cl 3
(ГХФУ-224)
Тетрафтортрихлорпропан
22
C 3 HF 5 Cl 2
(ГХФУ-225)
Пентафтордихлорпропан
23
CF 3 CF 2 CHCl 2
(ГХФУ-225са)
Пентафтордихлорпропан
24
CF 2 ClCF 2
CHClF
(ГХФУ-225tb)
Пентафтордихлорпропан
25
C 3 HF 6 Cl
(ГХФУ-226)
Гексафторхлорпропан
26
C 3 H 2 FCl 5
(ГХФУ-231)
Фторпентахлорпропан
27
C 3 H 2 F 3 Cl 4
(ГХФУ-232)
Дифтортетрахлорпропан
28
C 3 H 2 F 3 Cl 3
(ГХФУ-233)
Трифтортрихлорпропан
29
C 3 H 2 F 4 Cl 2
(ГХФУ-234)
Тетрафтордихлорпропан
30
C 3 H 2 F 6 Cl
(ГХФУ-235)
Пентафторхлорпропан
31
C 3 H 3 FCl 4
(ГХФУ-241)
Фтортетрахлорпропан
32
C 3 H 3 F 2 Cl 3
(ГХФУ-242)
Дифтортрихлорпропан
33
C 3 H 3 F 3 Cl 2
(ГХФУ-243)
Трифтордихлорпропан
34
C 3 H 3 F 4 Cl
(ГХФУ-244)
Тетрафторхлорпропан
35
C 3 H 4 FCl 3
(ГХФУ-251)
Фтортрихлорпропан
36
C 3 H 4 F 2 Cl 2
(ГХФУ-252)
Дифтордихлорпропан
37
C 3 H 4 F 3 Cl
(ГХФУ-253)
Трифторхлорпропан
38
C 3 H 5 FCl 2
(ГХФУ-262)
Фтордихлорпропан
39
C 3 H 5 F 2 Cl
(ГХФУ-262)
Дифторхлорпропан
40
C 3 H 6 FCl
(ГХФУ-271)
Фторхлорпропан
Группа II
41
CHFBr 2
(ГБФУ-21В2)
Фтордибромметан
42
CHF 2 Br
(ГБФУ-22В1)
Дифторбромметан
43
CH 2 FBr
(ГБФУ-31В1)
Фторбромметан
44
C 2 HFBr 4
(ГБФУ-121В4)
Фтортетрабромэтан
45
C 2 HF 2 Br 3
(ГБФУ-123В3)
Дифтортрибромэтан
46
C 2 HF 3 Br 2
(ГБФУ-123В2)
Трифтордибромэтан
47
C 2 HF 4 Br
(ГБФУ-124В1)
Тетрафторбромэтан
48
C 2 H 2 FBr 3
(ГБФУ-131В3)
Фтортрибромэтан
49
C 2 H 2 F 2 Br 2
(ГБФУ-132В2)
Дифтордибромэтан
50
C 2 H 2 F 3 Br
(ГБФУ-133В1)
Трифторбромэтан
51
C 2 H 3 FBr 2
(ГБФУ-141В2)
Фтордибромэтан
52
C 2 H 3 F 2 Br
(ГБФУ-142В1)
Дифторбромэтан
53
C 2 Н 4 FBr
(ГБФУ-151В1)
Фторбромэтан
54
C 3 HFBr 6
(ГБФУ-221В6)
Фторгексабромпропан
55
C 3 HF 2 Br 5
(ГБФУ-222В5)
Дифторпентабромпропан
56
C 3 HF 3 Br 4
(ГБФУ-223В4)
Трифтортетрабромпропан
57
C 3 HF 4 Br 3
(ГБФУ-224В3)
Тетрафтортрибромпропан
58
C 3 HF 5 Br 2
(ГБФУ-225В2)
Пентафтордибромпропан
59
C 3 HF 6 Br
(ГБФУ-226В1)
Гексафторбромпропан
60
C 3 H 2 FBr 5
(ГБФУ-231В5)
Фторпентабромпропан
61
C 3 H 2 F 2 Br 4
(ГБФУ-232В4)
Дифтортетрабромпропан
62
C 3 Н 2 F 3 Br 3
(ГБФУ-233В3)
Трифтортрибромпропан
63
C 3 H 2 F 4 Br 2
(ГБФУ-234В2)
Тетрафтордибромпропан
64
C 3 H 2 F 5 Br
(ГБФУ-235В1)
Пентафторбромпропан
65
C 3 H 3 FBr 4
(ГБФУ-241В4)
Фтортетрабромпропан
66
C 3 H 3 F 2 Br 3
(ГБФУ-242В3)
Дифтортрибромпропан
67
C 3 H 3 F 3 Br 2
(ГБФУ-243В2)
Трифтордибромпропан
68
C 3 H 3 F 4 Br
(ГБФУ-244В1)
Тетрафторбромпропан
69
C 3 H 4 FBr 3
(ГБФУ-251В3)
Фтортрибромпропан
70
С 3 Н 4 F 2 Br 2
(ГБФУ-252В2)
Дифтордибромпропан
71
C 3 H 4 F 3 Br
(ГБФУ-253В1)
Трифторбромпропан
72

CH 3 CF 2 Cl
(ГХФУ-142b)
Дифторхлорэтан
17
C 2 H 4 FCl
(ГХФУ-151)
Фторхлорэтан
18
C 3 HFCl 6
(ГХФУ-221)
Фторсекстахлорпропан
19
C 3 HF 2 Cl 5
(ГХФУ-222)
Дифторпентахлорпропан
20
C 3 HF 3 Cl 4
(ГХФУ-223)
Трифтортетрахлорпропан
21
C 3 HF 4 Cl 3
(ГХФУ-224)
Тетрафтортрихлорпропан
22
C 3 HF 5 Cl 2
(ГХФУ-225)
Пентафтордихлорпропан
23
CF 3 CF 2 CHCl 2
(ГХФУ-225са)
Пентафтордихлорпропан
24
CF 2 ClCF 2
CHClF
(ГХФУ-225tb)
Пентафтордихлорпропан
25
C 3 HF 6 Cl
(ГХФУ-226)
Гексафторхлорпропан
26
C 3 H 2 FCl 5
(ГХФУ-231)
Фторпентахлорпропан
27
C 3 H 2 F 3 Cl 4
(ГХФУ-232)
Дифтортетрахлорпропан
28
C 3 H 2 F 3 Cl 3
(ГХФУ-233)
Трифтортрихлорпропан
29
C 3 H 2 F 4 Cl 2
(ГХФУ-234)
Тетрафтордихлорпропан
30
C 3 H 2 F 6 Cl
(ГХФУ-235)
Пентафторхлорпропан
31
C 3 H 3 FCl 4
(ГХФУ-241)
Фтортетрахлорпропан
32
C 3 H 3 F 2 Cl 3
(ГХФУ-242)
Дифтортрихлорпропан
33
C 3 H 3 F 3 Cl 2
(ГХФУ-243)
Трифтордихлорпропан
34
C 3 H 3 F 4 Cl
(ГХФУ-244)
Тетрафторхлорпропан
35
C 3 H 4 FCl 3
(ГХФУ-251)
Фтортрихлорпропан
36
C 3 H 4 F 2 Cl 2
(ГХФУ-252)
Дифтордихлорпропан
37
C 3 H 4 F 3 Cl
(ГХФУ-253)
Трифторхлорпропан
38
C 3 H 5 FCl 2
(ГХФУ-262)
Фтордихлорпропан
39
C 3 H 5 F 2 Cl
(ГХФУ-262)
Дифторхлорпропан
40
C 3 H 6 FCl
(ГХФУ-271)
Фторхлорпропан
II топ
41
CHFBr 2
(ГБФУ-21В2)
Фтордибромметан
42
CHF 2 Br
(ГБФУ-22В1)
Дифторбромметан
43
CH 2 FBr
(ГБФУ-31В1)
Фторбромметан
44
C 2 HFBr 4
(ГБФУ-121В4)
Фтортетрабромэтан
45
C 2 HF 2 Br 3
(ГБФУ-123В3)
Дифтортрибромэтан
46
C 2 HF 3 Br 2
(ГБФУ-123В2)
Трифтордибромэтан
47
C 2 HF 4 Br
(ГБФУ-124В1)
Тетрафторбромэтан
48
C 2 H 2 FBr 3
(ГБФУ-131В3)
Фтортрибромэтан
49
C 2 H 2 F 2 Br 2
(ГБФУ-132В2)
Дифтордибромэтан
50
C 2 H 2 F 3 Br
(ГБФУ-133В1)
Трифторбромэтан
51
C 2 H 3 FBr 2
(ГБФУ-141В2)
Фтордибромэтан
52
C 2 H 3 F 2 Br
(ГБФУ-142В1)
Дифторбромэтан
53
C 2 Н 4 FBr
(ГБФУ-151В1)
Фторбромэтан
54
C 3 HFBr 6
(ГБФУ-221В6)
Фторгексабромпропан
55
C 3 HF 2 Br 5
(ГБФУ-222В5)
Дифторпентабромпропан
56
C 3 HF 3 Br 4
(ГБФУ-223В4)
Трифтортетрабромпропан
57
C 3 HF 4 Br 3
(ГБФУ-224В3)
Тетрафтортрибромпропан
58
C 3 HF 5 Br 2
(ГБФУ-225В2)
Пентафтордибромпропан
59
C 3 HF 6 Br
(ГБФУ-226В1)
Гексафторбромпропан
60
C 3 H 2 FBr 5
(ГБФУ-231В5)
Фторпентабромпропан
61
C 3 H 2 F 2 Br 4
(ГБФУ-232В4)
Дифтортетрабромпропан
62
C 3 Н 2 F 3 Br 3
(ГБФУ-233В3)
Трифтортрибромпропан
63
C 3 H 2 F 4 Br 2
(ГБФУ-234В2)
Тетрафтордибромпропан
64
C 3 H 2 F 5 Br
(ГБФУ-235В1)
Пентафторбромпропан
65
C 3 H 3 FBr 4
(ГБФУ-241В4)
Фтортетрабромпропан
66
C 3 H 3 F 2 Br 3
(ГБФУ-242В3)
Дифтортрибромпропан
67
C 3 H 3 F 3 Br 2
(ГБФУ-243В2)
Трифтордибромпропан
68
C 3 H 3 F 4 Br
(ГБФУ-244В1)
Тетрафторбромпропан
69
C 3 H 4 FBr 3
(ГБФУ-251В3)
Фтортрибромпропан
70
С 3 Н 4 F 2 Br 2
(ГБФУ-252В2)
Дифтордибромпропан
71
C 3 H 4 F 3 Br
(ГБФУ-253В1)
Трифторбромпропан
72

C 3 H 5 FBr 2
(ГБФУ-261В2)
Фтордибромпропан
73
C 3 H 5 F 2 Br
(ГБФУ-262В1)
Дифторбромпропан
74
C 3 H 6 FBr
(ГБФУ-271В1)
Фторбромпропан
Группа III
75
CH 2 BrCl
Бромхлорметан
Примечание: 1 * Настоящая формула не относится к 1, 1, 2-трихлорэтану.
Приложение 2
к Правилам государственного
учета потребления
озоноразрушающих веществ
Форма отчетности годового потребления озоноразрушающих веществ
N
п/
п
Природо-
пользо-
ватель
(наимено
-вание
юриди-
ческого
лица,
Ф.И.О
физичес-
кого
лица)
Дата
Место-
нахождение
оборудо-
вания и
продукции,
содержащей
ОРВ
Наиме-
нование
ОРВ и
хими-
ческая
формула
Коли-
чество
произ-
веден-
ных
ОРВ,
кг
Коли-
чес-
тво
им-
пор-
тиру-
емых
ОРВ,
кг
Коли-
чество
экс-
пор-
тируе-
мых
ОРВ,
кг
Пот-
реб-
ленное
коли-
чество
ОРВ,
кг
гр 9=
гр.6
+ гр.7
- гр8
1
2
3
4
5
6
7
8
9

C 3 H 5 FBr 2
(ГБФУ-261В2)
Фтордибромпропан
73
C 3 H 5 F 2 Br
(ГБФУ-262В1)
Дифторбромпропан
74
C 3 H 6 FBr
(ГБФУ-271В1)
Фторбромпропан
III топ
75
CH 2 BrCl
Бромхлорметан
Ескертпе: 1 * Осы формула 1,1,2-трихлорэтанға жатпайды.
Озон қабатын бұзатын заттарды
тұтынуды мемлекеттік есепке алу
қағидаларына
2-қосымша
Озон қабатын бұзатын заттарды жылдық тұтыну
есептілігінің нысаны
р/с №
Табиғат пайдаланушы (заңды тұлғаның атауы, жеке тұлғаның Т.А.Ә.)
Күні
Құрамында ОҚБЗ бар жабдықтар мен өнімнің орналасқан жері
ОҚБЗ атауы және химиялық формуласы
Өндірілген ОҚБЗ саны, кг
Импортталатын ОҚБЗ саны, кг
Экспортталатын ОҚБЗ саны, кг
ОҚБЗ тұтынылға н саны, кг (9-бағ. = 6-бағ.+ 7-бағ. - 8-бағ.)
1
2
3
4
5
6
7
8
9