О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 1999 года № 1308 "Об утверждении Годовых норм износа по основным средствам (активам) государственных учреждений"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2012 года № 790
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 1999 года № 1308 «Об утверждении Годовых норм износа по основным средствам (активам) государственных учреждений».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Мемлекеттік мекемелердің негізгі құрал-жабдықтары (активтері) бойынша тозудың жылдық нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 3 қыркүйектегі № 1308 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 маусымдағы № 790 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мемлекеттік мекемелердің негізгі құрал-жабдықтары (активтері) бойынша тозудың жылдық нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 3 қыркүйектегі № 1308 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов