О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1680 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2012 года № 887
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1680 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 15, ст. 251) следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 11, 12, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 32-1 и 32-2, следующего содержания:
«
32-1
О дорожном
движении
МВД
Август
Октябрь
Декабрь
Тыныбеков К.С.
32-2
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
дорожного
движения
МВД
Август
Октябрь
Декабрь
Тыныбеков К.С.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1680 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2012 жылғы 29 маусымдағы № 887 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1680 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 15, 251-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 11, 12-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 32-1 және 32-2-жолдармен толықтырылсын:
«
32-1
Жол қозғалысы туралы
ІІМ
Тамыз
Қазан
Желтоқсан
Қ.С. Тыныбеков
32-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жол қозғалысы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ІІМ
Тамыз
Қазан
Желтоқсан
Қ.С. Тыныбеков
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов