Об определении национального оператора в сфере газа и газоснабжения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2012 года № 914.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 9 января 2012 года "О газе и газоснабжении" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить акционерное общество "Национальная компания "QazaqGaz" национальным оператором в сфере газа и газоснабжения.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 31.12.2021 № 982.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

Газ және газбен жабдықтау саласындағы ұлттық операторды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 шілдедегі № 914 Қаулысы.
"Газ және газбен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 9 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "QazaqGaz" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы газ және газбен жабдықтау саласындағы ұлттық оператор болып айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 31.12.2021 № 982 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов