О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1318 "Об утверждении перечня государств с льготным налогообложением"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2012 года № 960. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 449
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.06.2015 № 449.
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2012 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан  31 декабря 2008 года № 1318 «Об утверждении перечня государств с льготным налогообложением» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 47, ст. 537) следующее изменение:
в перечне государств с льготным налогообложением, утвержденном указанным постановлением:
пункт 50 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Салық салуда жеңiлдiгi бар мемлекеттердiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1318 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 шілдедегі № 960 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 449 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.06.2015 № 449 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Салық салуда жеңiлдiгi бар мемлекеттердiң тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1318 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 47, 537-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген салық салуда жеңiлдiгi бар мемлекеттердiң тiзбесiнде:
50-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов