О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду(Global Environment Facility)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2012 года № 966. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2014 года № 1289
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.12.2014 № 1289.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Национальным координатором от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility) Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан Каппарова Нурлана Джамбуловича.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1206 «О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility)».
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасынан Жаһандық экологиялық қор (Global Environment Facility) бойынша ұлттық үйлестірушіні тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 шілдедегі № 966 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 1289 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2014.12.09 № 1289 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрі Нұрлан Жамбылұлы Қаппаров Қазақстан Республикасынан Жаһандық экологиялық қор (Global Environment Facility) бойынша ұлттық үйлестіруші болып тағайындалсын.
2. «Қазақстан Республикасының Жаһандық экологиялық қор (Glоbаl Environment Fаcility) жөніндегі ұлттық үйлестірушісін тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы № 1206 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов