О некоторых вопросах акционерного общества "Астана Қонақ ұйі"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2012 года № 1023
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать права владения и пользования государственным пакетом акций акционерного общества «Астана қонақ үйі» Управлению Делами Президента Республики Казахстан.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Утвердить прилагаемые дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 августа 2012 года № 1023
Дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 1996 года № 1455 «Вопросы Управления Делами Президента Республики Казахстан»:
приложение 2 к указанному постановлению дополнить строкой следующего содержания:
«АО «Астана қонақ үйі».
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 659 «О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности»:
в перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, права владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам:
раздел «Управлению Делами Президента Республики Казахстан» дополнить строкой, порядковый номер 238-12, следующего содержания:
«238-12 АО «Астана қонақ үйі».
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.

"Астана қонақ үйі" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 тамыздағы № 1023 Қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Астана қонақ үйі» акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетіне иелік ету және оны пайдалану құқықтары Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасына берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті және Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) осы қаулының 1-тармағынан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар бекітілсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 4 тамыздағы
№ 1023 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар
1. «Қазақстан Республикасы Президентінің Iс Басқармасының мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 1996 жылғы 29 қарашадағы № 1455 қаулысында:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«Астана қонақ үйі» АҚ».
2. «Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 659 қаулысында:
Иелік ету және пайдалану құқығы салалық министрліктерге, өзге де мемлекеттік органдарға берілетін республикалық меншік ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттік пакеттерінің және қатысудың мемлекеттік үлестерінің тізбесінде:
«Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы» деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 238-12-жолмен толықтырылсын:
«238-12 «Астана қонақ үйі» АҚ».
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.