Об Исмаилове М.А., Акимжанове Д.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2012 года № 1171
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Исмаилова Мади Амангельдовича заместителем председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства, освободив от этой должности Акимжанова Джандоса Абулхановича согласно поданному заявлению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

М.А. Исмайылов, Ж.Ә. Әкімжанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 10 қыркүйектегі № 1171 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Мәди Амангелдіұлы Исмайылов Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының орынбасары болып тағайындалсын, берген өтінішіне сәйкес Жандос Әбілханұлы Әкімжанов бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                           К. Мәсімов