О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1680 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2012 года № 1187
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1680 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год» следующие изменение и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 23, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 33-1 и 33-2, следующего содержания:
«
33-1.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законода-
тельные акты
Республики
Казахстан по
вопросам
банкротства
МФ
Август
Октябрь
Декабрь
Даленов
Р.Е.
33-2.
О реабилита-
ции и
банкротстве
МФ
Август
Октябрь
Декабрь
Даленов
Р.Е.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1680 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 1187 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1680 қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 23-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 33-1 және 33-2-жолдармен толықтырылсын:
«
33-1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне банкроттық мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қаржымині
Тамыз
Қазан
Желтоқсан
Р.Е. Дәленов
33-2.
Оңалту және банкроттық туралы
Қаржымині
Тамыз
Қазан
Желтоқсан
Р.Е. Дәленов
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                           К. Мәсiмов