Об установлении закупочных цен на зерно, поставляемое в государственные ресурсы зерна
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2012 года № 1250. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2013 года № 1326
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.12.2013 № 1326 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 12) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года «О зерне» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить закупочные цены:
1) для государственных реализационных ресурсов зерна:
на пшеницу мягкую (Triticum aestivum L.) 3 класса СТ РК 1046-2008 в размере 40000 (сорок тысяч) тенге за одну тонну (для плательщиков НДС);
2) для государственных ресурсов фуражного зерна:
на пшеницу мягкую (Triticum aestivum L.) 4 класса СТ РК 1046-2008 в размере 36000 (тридцать шесть тысяч) тенге за одну тонну;
на ячмень 2 класса ГОСТ 28672-90 в размере 32000 (тридцать две тысячи) тенге за одну тонну;
3) для государственных ресурсов семян:
на семена пшеницы мягкой яровой и ячменя по репродукциям и классам посевного стандарта согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2011 года № 1496 «Об установлении закупочных цен на зерно, поставляемое в государственные ресурсы зерна, и о признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2010 года № 1118 «Об утверждении закупочных цен на зерно, поставляемое в государственные ресурсы зерна» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 7, ст. 136).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого
официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 октября 2012 года № 1250
Закупочные цены
на сортовые семена мягкой яровой пшеницы и ячменя
(тенге за тонну)
Наименование
культуры
I репродукция
II репродукция
III репродукция
1 класс
2 класс
1 класс
2 класс
1 класс
2 класс
Пшеница

Мемлекеттік астық ресурстарына жеткізілетін астықтың сатып алу бағасын белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қазандағы № 1250 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 1326 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.12.2013 № 1326 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
«Астық туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 19 қаңтардағы Заңының 5-бабының 12) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) мемлекеттік сатылатын астық ресурстары үшін:
ҚР СТ 1046-2008 3-сыныпты жұмсақ бидайдың (Triticum aestivum L.) бір тоннасына 40000 (қырық мың) теңге (ҚҚС төлеушілер үшін) мөлшерінде;
2) мемлекеттік жемдік астық ресурстары үшін:
ҚР СТ 1046-2008 4-сыныпты жұмсақ бидайдың (Triticum aestivum L.) бір тоннасына 36000 (отыз алты мың) теңге мөлшерінде;
ГОСТ 28672-90 2-сыныпты арпаның бір тоннасына 32000 (отыз екі мың) теңге мөлшерінде;
3) мемлекеттік тұқым ресурстары үшін:
осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаздық жұмсақ бидай және арпа тұқымдарының репродукциялары мен егіс стандартының сыныптары бойынша сатып алу бағасы белгіленсін.
2. «Мемлекеттік астық ресурстарына жеткізілетін астықтың сатып алу бағасын белгілеу туралы» және «Мемлекеттік астық ресурстарына жеткізілетін астықтың сатып алу бағасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 қазандағы № 1118 қаулысының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 1496 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 7, 136-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                        С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 1 қазандағы
№ 1250 қаулысына
қосымша
Жаздық жұмсақ бидайдың және арпаның сорттық тұқымдарын сатып
алу бағасы (1 тоннаға теңге)
Дақылдың атауы
I репродукция
II репродукция
III репродукция
1-сынып
2-сынып
1 -сынып
2-сынып
1-сынып
2-сынып
Бидай.