Об утверждении перечня специализированных организаций, реализующих механизмы стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары, за исключением мер по установлению предельных цен на социально значимые продовольственные товары
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2012 года № 1279. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2023 года № 597.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2023 № 597 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 13.08.2019 № 598 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРЕСС-РЕЛИЗ
В соответствии с подпунктом 5) статьи 5 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления Правительства РК от 07.12.2022 № 988 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемый перечень специализированных организаций, реализующих механизмы стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары, за исключением мер по установлению предельных цен на социально значимые продовольственные товары.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 13.08.2019 № 598 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 октября 2012 года № 1279
Перечень специализированных организаций, реализующих механизмы стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары, за исключением мер по установлению предельных цен на социально значимые продовольственные товары
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 13.08.2019 № 598 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Перечень в редакции постановления Правительства РК от 10.12.2018 № 818 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменением, внесенным постановлениями Правительства РК от 16.04.2019 № 199 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 07.12.2022 № 988 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Сатып алу және тауар интервенцияларын жүзеге асыратын мамандандырылған ұйымдардың тізбесін, сондай-ақ оларға сыйақы мөлшерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 қазандағы № 1279 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 17 шiлдедегi № 597 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2023 № 597 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 13.08.2019 № 598 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 5-бабының 5)-тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 07.12.2022 № 988 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Қоса беріліп отырған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына шекті бағаларды белгілеу жөніндегі шараларды қоспағанда, әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарлары бағаларын тұрақтандыру тетіктерін іске асыратын мамандандырылған ұйымдардың тiзбесi бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 13.08.2019 № 598 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 9 қазандағы
№ 1279 қаулысымен
бекітілген
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына шекті бағаларды белгілеу жөніндегі шараларды қоспағанда, әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарлары бағаларын тұрақтандыру тетіктерін іске асыратын мамандандырылған ұйымдардың тiзбесi
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 13.08.2019 № 598 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 10.12.2018 № 818 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен; өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 16.04.2019 № 199 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 07.12.2022 № 988 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.

1. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Актобе".
2. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Алматы".
3. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Astana".
4. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Атырау".
5. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Байконыр (Байконур)".
6. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Ертіс".
7. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Есиль".
8. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Жетісу".
9. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Каспий".
10. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Орал".
11. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Павлодар".
12. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарқа".
13. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Солтүстік".
14. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Тараз".
15. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол".
16. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Туркестан".
17. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Shymkent".
18. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Семей".
19. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Қонаев".
20. Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Ұлытау".

1. "Ақтөбе" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
2. "Алматы" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
3. "Аstana" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
4. "Атырау" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
5. "Байқоңыр (Байконур)" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
6. "Ертіс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
7. "Есіл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
8. "Жетісу" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
9. "Каспий" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
10. "Орал" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
11. "Павлодар" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
12. "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
13. "Солтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
14. "Тараз" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
15. "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
16. "Түркістан" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
17. "Shymkent" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
18. "Семей" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
19. "Қонаев" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.
20. "Ұлытау" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы.