О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2010 года № 964 "Об утверждении Единой методики расчета организациями местного содержания при закупке товаров, работ и услуг"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2012 года № 1336. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2015 года № 596
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.07.2015 № 596 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2010 года № 964 «Об утверждении Единой методики расчета организациями местного содержания при закупке товаров, работ и услуг» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 52, ст. 496) следующие изменения и дополнения:
в Единой методике расчета организациями местного содержания при закупке товаров, работ и услуг, утвержденной указанным постановлением:
абзац восьмой пункта 4 изложить в следующей редакции:
«Ki = 0, в случае отсутствия сертификата о происхождении товара формы «CT-KZ», если иное не установлено пунктами 7, 8 настоящей Единой методики расчета организациями местного содержания при закупке товаров, работ и услуг;»;
абзац четырнадцатый пункта 5 изложить в следующей редакции:
«Кi = 0, в случае отсутствия сертификата о происхождении товара формы «CT-KZ»;» если иное не установлено пунктами 7, 8 настоящей Единой методики расчета организациями местного содержания при закупке товаров, работ и услуг;»;
дополнить пунктами 7 и 8 следующего содержания:
«7. При расчете местного содержания в договоре на поставку товаров или работ, где использовались сырьевые товары, приобретенные у резидентов Республики Казахстан, не требующие подтверждения сертификатом о происхождении товара для внутреннего обращения формы «CT-KZ», предусмотренные приложением к настоящей Единой методике, Ki приравнивается к единице без подтверждения сертификатом о происхождении товара для внутреннего обращения формы «CT-KZ».
8. При расчете местного содержания по договорам с субъектами естественных монополий, включенных в Государственный регистр субъектов естественных монополий, коэффициент Кi и Rj приравнивается к единице.»;
дополнить приложением согласно приложению к настоящему постановлению.

"Тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде ұйымдардың жергілікті қамтуды есептеуінің бірыңғай әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 964 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 қазандағы № 1336 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 596 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.07.2015 № 596 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде ұйымдардың жергілікті қамтуды есептеуінің бірыңғай әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 964 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 52, 496-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде ұйымдардың жергілікті қамтуды есептеуінің бірыңғай әдістемесінде:
4-тармақтың сегізінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«Егер осы Тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде ұйымдардың жергілікті қамтуды есептеуінің бірыңғай әдістемесінің 7, 8-тармақтарында өзгеше белгіленбесе, «CT-KZ» нысанының тауардың шығу тегі туралы сертификаты болмаған жағдайда Кі = 0;»;
5-тармақтың он төртінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын: «Егер осы Тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде ұйымдардың жергілікті қамтуды есептеуінің бірыңғай әдістемесінің 7, 8-тармақтарында өзгеше белгіленбесе, «CT-KZ» нысанының тауардың шығу тегі туралы сертификаты болмаған жағдайда Кі = 0;»;
мынадай мазмұндағы 7 және 8-тармақтармен толықтырылсын:
«7. Осы Бірыңғай әдістеменің қосымшасында көзделген «CT-KZ» нысанының ішкі айналымы үшін тауардың шығу тегі туралы сертификатпен расталуын талап етпейтін Қазақстан Республикасының резиденттерінен сатып алынған, шикізат тауарлары пайдаланылған тауарларды немесе жұмыстарды жеткізуге арналған шартта жергілікті қамтуды есептеу кезінде Кі «CT-KZ» нысанының ішкі айналымы үшін тауардың шығу тегі туралы сертификатпен расталмай бірлікке теңестіріледі.
8. Табиғи монополия субъектілерінің мемлекеттік тіркеліміне енгізілген табиғи монополиялар субъектілерімен шарттар бойынша жергілікті қамтуды есептеу кезінде Kі және Rj коэффициенті бірлікке теңестіріледі.».
осы қаулыға қосымшаға сәйкес қосымшамен толықтырылсын.