О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1680 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2012 года № 1650
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1680 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 15, ст. 251) следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 29, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 32-1-1, следующего содержания:
«
32-1-1.
Об органах внутренних дел Республики Казахстан (новая редакция)
МВД
Июль
Сентябрь
Декабрь
Касымов К.Н.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1680 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 1650 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1680 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 15, 251-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспарында:
реттiк нөмiрi 29-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 32-1-1-жолмен толықтырылсын:
«
32-1-1.
Қазақстан Республикасының ішкі істер органдары туралы (жаңа редакция)
ІІМ
Шілде
Қыркүйек
Желтоқсан
Қ.Н. Қасымов
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов