Об оптимизации отдельных организаций образования Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2012 года № 1692
В целях дальнейшей оптимизации системы ведомственного образования Министерства внутренних дел Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать:
1) государственное учреждение «Академия Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан» в республиканское государственное учреждение «Костанайская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан»;
2) государственное учреждение «Павлодарский юридический колледж Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан» в республиканское государственное учреждение «Учебный центр Министерства внутренних дел Республики Казахстан (город Павлодар)».
2. Определить, что финансирование государственных учреждений, переименовываемых согласно пункту 1, производится в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующий финансовый год, и утвержденного лимита штатной численности.
3. Ликвидировать государственное учреждение «Учебный центр Департамента внутренних дел Павлодарской области».
4. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 «Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311):
в перечне организаций, находящихся в ведении Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
раздел «1. Государственные учреждения»:
дополнить строками, порядковыми номерами 11-1, 16-2, следующего содержания:
«11-1. Костанайская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан.»;
«16-2. Учебный центр Министерства внутренних дел (город Павлодар).»;
строку, порядковый номер 27, исключить;
в перечне государственных учреждений — территориальных подразделений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан и организаций, находящихся в его ведении, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «2. Государственные учреждения»:
строки, порядковые номера 1, 2, исключить;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 «Об утверждении лимитов штатной численности министерств и центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений»:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 2:
строку:
«
Алматинская академия МВД Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің жекелеген білім беру ұйымдарын оңтайландыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 1692 Қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволық білім беру жүйесін одан әрі оңтайландыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің академиясы» мемлекеттік мекемесі «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қостанай академиясы» республикалық мемлекеттік мекемесі;
2) «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Павлодар заң колледжі» мемлекеттік мекемесі «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің оқу орталығы (Павлодар қаласы)» республикалық мемлекеттік мекемесі болып қайта аталсын.
2. 1-тармаққа сәйкес қайта аталатын мемлекеттік мекемелерді қаржыландыру тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат және бекітілген штат санының лимиті шегінде жүргізіледі деп белгіленсін.
3. «Павлодар облысы Ішкі істер департаментінің оқу орталығы» мемлекеттік мекемесі таратылсын.
4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
«1. Мемлекеттік мекемелер» деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 11-1, 16-2-жолдармен толықтырылсын:
«11-1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қостанай академиясы.»;
«16-2. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігін оқу орталығы (Павлодар қаласы).»;
реттік нөмірі 27-жол алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің мемлекеттік мекемелері - аумақтық бөлімшелерінің және оның қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
«2. Мемлекеттік мекемелер» деген бөлімде:
реттік нөмірлері 1, 2-жолдар алынып тасталсын;
2) «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
2-бөлімде:
мына:
«
Қазақстан Республикасы ІІМ Алматы академиясы

630
»
изложить в следующей редакции:
«
Алматинская академия МВД Республики Казахстан
595
»;
строку:
«
Карагандинская академия МВД Республики Казахстан имени Баримбека Бейсенова
467
»
изложить в следующей редакции:
«
Карагандинская академия МВД Республики Казахстан имени Баримбека Бейсенова
473
»;
строку:
«
Академия Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
255
»
изложить в следующей редакции:
«
Костанайская академия МВД Республики Казахстан
300
»;
строку:
«
Актюбинский юридический институт
215
»
изложить в следующей редакции:
«
Актюбинский юридический институт МВД Республики Казахстан
234
»;
строку:
«
Павлодарский юридический колледж
185
»
изложить в следующей редакции:
«
Учебный центр МВД Республики Казахстан (город Павлодар)
100
»;
строку:
«
Учебный центр (город Семей)
98
»
изложить в следующей редакции:
«
Учебный центр МВД Республики Казахстан (город Семей)
91
»;
строку:
«
Учебный центр (город Шымкент)
115
»
изложить в следующей редакции:
«
Учебный центр МВД Республики Казахстан (город Шымкент)
85
»;
строку:
«
Специализированные охранные подразделения
15432
»
изложить в следующей редакции:
«
Специализированные охранные подразделения
15519
»;
3) для служебного пользования.
5. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную перерегистрацию переименовываемых государственных учреждений в органах юстиции Республики Казахстан;
2) принятие иных мер по реализации настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

630
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қазақстан Республикасы ІІМ Алматы академиясы
595
мына:
«
Қазақстан Республикасы  Бәрімбек Бейсенов атындағы Қарағанды академиясы
467
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
Қазақстан Республикасы ІІМ Бәрімбек Бейсенов
атындағы Қарағанды академиясы
473
»;
мына:
«
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің академиясы
255
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қазақстан Республикасы ІІМ Қостанай академиясы
300
»;
мына:
«
Ақтөбе заң институты
215
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қазақстан Республикасы ІІМ Ақтөбе заң институтты
234
»;
мына:
«
Павлодар заң колледжі
185
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын
«
Қазақстан Республикасы ІІМ Оқу орталығы (Павлодар қаласы)
100
»;
мына:
Оқу орталығы (Семей қаласы
98
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қазақстан Республикасы ІІМ Оқу орталығы (Семей қаласы)
91
»;
мына:
«
Оқу орталығы (Шымкент қаласы)
115
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қазақстан Республикасы ІІМ Оқу орталығы (Шымкент қаласы)
91
»;
мына:
«
Мамандандырылған күзет бөлімшелері
15432
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Мамандандырылған күзет бөліністері
15519
»;
3) қызмет бабында пайдалану үшін.
5. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) қайта аталатын мемлекеттік мекемелердің Қазақстан Республикасының әділет органдарында қайта тіркелуін;
2) осы қаулыны іске асыру жөніндегі өзге де шаралар қабылдауды қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер Министрі                                     С. Ахметов