О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан в городе Кишиневе (Республика Молдова)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2012 № 1700
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан в городе Кишиневе (Республика Молдова)».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С.Ахметов
Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан
в городе Кишиневе (Республика Молдова)
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Кишиневе (Республика Молдова) Генеральное консульство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2013 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

"Кишинев қаласында (Молдова Республикасы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 1700 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Кишинев қаласында (Молдова Республикасы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Кишинев қаласында (Молдова Республикасы) Қазақстан
Республикасының Бас консулдығын ашу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Кишинев қаласында (Молдова Республикасы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев