О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об изменении границ города Астаны и Акмолинской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 № 1736
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект
Указа Президента Республики Казахстан «Об изменении границ города
Астаны и Акмолинской области».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Об изменении границ города Астаны и Акмолинской области
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Изменить границы города Астаны и Акмолинской области, включив часть земель города Астаны в границы Целиноградского района Акмолинской области общей площадью 17,1 гектара и часть земель Целиноградского района Акмолинской области в границы города Астаны общей площадью 17,1 гектара согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от        2012 года №
Экспликация части земель города Астаны, включаемых в границы
Акмолинской области, и части земель Акмолинской области,
включаемых в границы города Астаны
№ п/п
Наименование административно-
территориальной
единицы
Всего земель (гектар)
В том числе:
Итого сельско-
хозяйст-
венных угодий
Прочих земель
пашни
многолетних насаждений
сенокосов
пастбищ
1.
Город Астана
17,1000 (включаемых в границы Акмолинской области)
-
-
-
-
-
17,1000
2.
Целиноградский район Акмолинской области
17,1000  (включаемых в границы города Астаны)
17,1000
-
-
-
17,1000
-

"Астана қаласының және Ақмола облысының шекараларын өзгерту туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1736 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Астана қаласының және Ақмола облысының шекараларын өзгерту туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Астана қаласының және Ақмола облысының шекараларын
өзгерту туралы
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес Астана қаласы жерлерінің жалпы алаңы 17,1 гектар бөлігін Ақмола облысының Целиноград ауданының шекарасына және Ақмола облысы Целиноград ауданы жерлерінің жалпы алаңы 17,1 гектар бөлігін Астана қаласының шекарасына қосып, Астана қаласының және Ақмола облысының шекаралары өзгертілсін.
2. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
201 жылғы « »
№ Жарлығына
қосымша
Астана қаласының Ақмола облысының шекарасына қосылатын жерлері
бөлігінің және Ақмола облысының Астана қаласының шекарасына
қосылатын жерлері бөлігінің экспликациясы
Р/с
Әкімшілік-аумақтық бірліктің атауы
Барлығы жерлер (гектар)
Оның ішінде
Ауылшаруашылық алқаптарының жиыны
Өзге де жерлер
егістік
көпжылдық көшеттер
шабындық
жайылым
1
Астана қаласы
17,1000 (Ақмола облысының шекарасына қосылатын)
-
-
-
-
-
17,1000
2
Ақмола облысының Целиноград ауданы
17,1000 (Астана қаласының шекарасына қосылатын )
17,1000
-
-
-
17,1000
-