Об утверждении перечня крупных налогоплательщиков, подлежащих мониторингу
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1771. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1434
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2014 № 1434 (вводится в действие с 01.01.2015).
В соответствии с пунктом 3 статьи 623 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Мониторингке жататын ірі салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1771 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1434 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2014 № 1434 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 623-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемый перечень крупных налогоплательщиков, подлежащих мониторингу.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1514 «Об утверждении перечня крупных налогоплательщиков, подлежащих мониторингу» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 10-11, ст. 147).
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                              C. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2012 года № 1771
Перечень
крупных налогоплательщиков, подлежащих мониторингу

1. Қоса беріліп отырған мониторингке жататын ірі салық төлеушілердің тізбесі бекітілсін.
2. «Мониторингке жататын ірі салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1514 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 10-11, 147-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1771 қаулысымен
бекітілген
Мониторингке жататын ірі салық төлеушілердің тізбесі