О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2011 года № 151 "О Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1773
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2011 года № 151 «О Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 248) следующие изменения:
в Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «3. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе «3.1. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в задаче «1.2.3. Обеспечение охраны объектов и эффективного управления имуществом комплекса «Байконур»:
в графе «2012 год» строки «Сохранность объектов космодрома «Байконур», выведенных из аренды Российской Федерацией» цифры «140» заменить цифрами «131»;
в разделе «7. Бюджетные программы»:
в подразделе «7.1. Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 006 «Оплата услуг банкам-агентам по обслуживанию бюджетного кредита в рамках межправительственного соглашения»:
в графе «2012 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «12 896» заменить цифрами «12 106»;
в бюджетной программе 009 «Обеспечение управления космическими аппаратами связи и вещания»:
в графе «2012 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «1 208 063» заменить цифрами «1 199 158»;
в бюджетной программе 015 «Обеспечение сохранности объектов комплекса «Байконур», не вошедших в состав аренды Российской Федерацией и исключенных из него»:
в показателях прямого результата:
в графе «2012 год» строки «Сохранность объектов космодрома «Байконур», не вошедших в состав аренды Российской Федерацией и исключенных из него» цифры «140» заменить цифрами «131»;
в подразделе «7.2. Свод бюджетных расходов»:
в графе «2012 год»:
в строке «ВСЕГО бюджетных расходов» цифры «36 070 596» заменить цифрами «36 060 901»;

"Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттiгiнiң 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 151 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1773 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттiгiнiң  2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 151 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж. № 20, 248-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«3. Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, мiндеттер, нысаналы индикаторлар, iс-шаралар және нәтижелер көрсеткiштерi» деген бөлiмде:
«3.1. Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, мiндеттер, нысаналы индикаторлар, iс-шаралар және нәтижелер көрсеткiштерi» деген кіші бөлімде:
«1.2.3. «Байқоңыр» кешенiнiң мүлiктерiн тиiмдi басқаруды және объектiлерiн қорғауды қамтамасыз ету» деген мiндетте:
«Ресей Федерациясы жалға алғандардың қатарынан шығарылған «Байқоңыр» ғарыш айлағындағы сақталған объектiлердiң саны» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «140» деген сандар «131» деген сандармен ауыстырылсын;
«7. Бюджеттік бағдарламалар» деген бөлімде:
«7.1. Бюджеттік бағдарламалар» деген кіші бөлімде:
006 «Үкiметаралық келiсiм аясында агент банктерге бюджеттiк кредиттердi өтеу бойынша қызметтердi төлеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджеттік шығындар көлемі» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «12 896» деген сандар «12 106» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Байланыс және хабар тарату ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджеттік шығындар көлемі» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «1 208 063» деген сандар «1 199 158» деген сандармен ауыстырылсын;
015 «Ресей Федерациясы жалдау құрамына кірмеген және құрамынан шығарылған «Байқоңыр» кешені объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Ресей Федерациясының жалға алудан шығарылған, «Байқоңыр» ғарыш айлағы нысандарының сақталуы» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «140» деген сандар «131» деген сандармен ауыстырылсын;
«7.2. Бюджеттік шығындар жинағы» деген кіші бөлімде:
«2012 жыл» деген бағанда:
«бюджеттік шығындардың БАРЛЫҒЫ:» деген жолдағы «36 070 596» деген сандар «36 060 901» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «текущие бюджетные программы» цифры «2 973 159» заменить цифрами «2 963 464».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

«ағымдағы бюджеттiк бағдарламалар» деген жолдағы «2 973 159» деген сандар «2 963 464» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов