О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1788. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2014 года № 20
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.01.2014 № 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2012 года № 1788
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2121 «Об утверждении стандартов государственных услуг» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 59, ст. 519):
1) в стандарте государственной услуги «Выдача паспортов, удостоверений личности гражданам Республики Казахстан», утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 дополнить частью второй следующего содержания:
«Государственная услуга также предоставляется через веб-портал «электронного правительства»: www.egov.kz (далее – веб-портал).»;
абзац второй подпункта 2) пункта 7 изложить в следующей редакции:
«2-1) со дня подачи электронного запроса через веб-портал для получения государственной услуги – 30 рабочих дней;»;
часть третью пункта 9 изложить в следующей редакции:
«Рабочее время:
при обращении в центр:
1) прием заявлений для получения государственной услуги осуществляется с понедельника по пятницу – с 9.00 до 18.30 без перерыва на обед, в субботу – с 9.00 до 13.00, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы центра;
при обращении через веб-портал: прием заявлений – круглосуточно;
2) выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с понедельника по пятницу – с 9.00 до 20.00 без перерыва на обед, в субботу – с 9.00 до 20.00; за исключением  воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы центра.»;
в пункте 11:
подпункт 1) части первой изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1788 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 20 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.01.2014 № 20 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С.АХМЕТОВ.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1788 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. «Мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2121 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 59, 519-құжат):
1) көрсетілген қаулымен бекітілген «Қазақстан Республикасының азаматтарына паспорттар, жеке куәліктер беру» мемлекеттік қызмет стандартында:
1-тармақ мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
«Мемлекеттік қызмет сондай-ақ «Электрондық үкіметтің» www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі – веб-портал) арқылы ұсынылады.»;
7-тармақтың 2) тармақшасының екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«2-1) мемлекеттік қызмет алу үшін веб-портал арқылы электрондық сұрау салу берілген күнінен бастап – 30 жұмыс күні;»;
9-тармақтың үшінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«Жұмыс уақыты:
Орталыққа жүгінген кезде:
1) мемлекеттік қызмет алу үшін өтініштерді қабылдау жексенбі және мерекелік күндерді қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліссіз, сенбі күні – сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін еңбек заңнамасына сәйкес, Орталықтың белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес жүзеге асырылады;
веб-портал арқылы жүгінгенде:
өтініштерді қабылдау – тәулік бойы.
2) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру жексенбі және мерекелік күндерді қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін, түскі үзіліссіз, сенбі күні – сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін еңбек заңнамасына сәйкес, Орталықтың белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес жүзеге асырылады.»;
11-тармақта:
Бірінші бөліктің 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:

«1) адресную справку с места жительства (при получении услуги посредством РП ДРН предъявление адресной справки не требуется);»;
дополнить частями четвертой, пятой, шестой, седьмой и восьмой следующего содержания:
«В случае обращения потребителя через веб-портал для обмена документа, удостоверяющего личность, в связи с видоизменением документа, согласно новой технологии их изготовления, электронный запрос заверяется электронной цифровой подписью лица, направившего запрос, в виде графических файлов прикрепляются его цифровая фотография размером 3,5 x 4,5 см и личная подпись в сканированном варианте в формате 7 x 2 см.
При подаче электронного запроса на получение государственной услуги через веб-портал оплата осуществляется через платежный шлюз «электронного правительства» (далее – ПШЭП).
Для получения государственной услуги через веб-портал заполняется форма электронного запроса согласно приложению 5 к настоящему стандарту.
Прием электронного запроса осуществляется на веб-портале: www.egov.kz в закладке «Электронные услуги».
Образец электронного запроса размещается на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан: www.mvd.kz.»;
пункт 14 дополнить частью второй следующего содержания:
«На электронную почту или в личный кабинет на веб-портале потребителя направляется уведомление о принятии заявки для предоставления государственной услуги с указанием даты получения потребителем государственной услуги.»;
пункт 15 дополнить частью второй следующего содержания:
«Выдача готовых документов, оформленных через веб-портал, осуществляется сотрудниками миграционной полиции на основании уведомления при личном обращении потребителя.»;
дополнить приложением 5 к указанному стандарту согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в приложении 1 к указанному стандарту:
графу «График работы Центра обслуживания населения» изложить в следующей редакции:
«Рабочее время:
при обращении в центр:
1) прием заявлений для получения государственной услуги осуществляется с понедельника по пятницу – с 9.00 до 18.30 без перерыва на обед, в субботу – с 9.00 до 13.00, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы центра;
при обращении через веб-портал: прием заявлений – круглосуточно;
2) выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с понедельника по пятницу – с 9.00 до 20.00 без перерыва на обед, в субботу – с 9.00 до 20.00, за исключением  воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы центра.»;

«1) тұрғылықты жерінен мекенжай анықтамасы (ХТҚ ТП арқылы қызмет алу кезінде мекенжай анықтамасы талап етілмейді);»;
Мынадай мазмұндағы төртінші, бесінші, алтыншы, жетінші және сегізінші бөліктермен толықтырылсын:
«Тұтынушы веб-портал арқылы жеке басын куәландыратын құжатты, құжат дайындаудың жаңа технологиясына сәйкес олардың түрлерінің өзгеруіне байланысты ауыстыру үшін өтініш білдірген жағдайда электрондық сұрау салу сұрау салуды жіберген адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен расталады, графикалық файл түрінде көлемі 3,4х4,5см цифрлық фотосуреті және сканерлеген нұсқада 7х2см форматында жеке қолы бекітіледі.
Мемлекеттік қызметті веб-портал арқылы алу үшін электрондық сұрау салынған жағдайда ақы төлеу «электрондық үкіметтің» төлем шлюзі (бұдан әрі – ЭҮТШ) арқылы жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызметті веб-портал арқылы алу үшін осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес электрондық сұрау салудың нысаны толтырылады.
Электрондық сұрау салуды қабылдау www.egov.kz веб-порталында «Электрондық қызметтер» бөлімінде жүзеге асырылады.
Электрондық сұрау салудың үлгісі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің www.mvd.kz интернет-ресурсында орналастырылады.»;
14-тармақ мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
«Тұтынушының электрондық поштасына немесе веб-порталдағы Жеке кабинетіне тұтынушының мемлекеттік қызметті алу күнін көрсете отырып, мемлекеттік қызметті ұсыну үшін өтінімді қабылдау туралы хабарлама жіберіледі.»;
15-тармақ мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
«Веб-портал арқылы ресімделген дайын құжаттарды беруді тұтынушы жеке өтініш білдірген жағдайда хабарлама негізінде көші-қон полициясының қызметкерлері жүзеге асырады.»;
көрсетілген стандарттың 5-қосымшасы осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес толықтырылсын;
көрсетілген стандарттың 1-қосымшасында:
«Халыққа қызмет көрсету орталығының жұмыс кестесі» деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Жұмыс уақыты:
Орталыққа жүгінген кезде:
1) мемлекеттік қызмет алу үшін өтініштерді қабылдау жексенбі және мерекелік күндерді қоспағанда, дүйсенбiден бастап жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскi үзiлiссіз, сенбі күні – сағат 9.00-ден 13.00-ге дейiн еңбек заңнамасына сәйкес, Орталықтың белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес жүзеге асырылады;
веб-портал арқылы жүгінгенде:
өтініштерді қабылдау – тәулік бойы.
2) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру жексенбі және мерекелік күндерді қоспағанда, дүйсенбiден бастап жұмаға дейін сағат 9.00-ден 20-00-ге дейін, түскi үзiлiссіз, сенбі күні – сағат 9.00-ден 20.00-ге дейiн еңбек заңнамасына сәйкес, Орталықтың белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес жүзеге асырылады.»;

2) в стандарте государственной услуги «Регистрация граждан Республики Казахстан по месту жительства», утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 дополнить частью второй следующего содержания:
«Государственная услуга также предоставляется через веб-портал «электронного правительства»: www.egov.kz (далее – веб-портал).»;
пункт 5 изложить в следующей редакции:
«5. Результатом оказываемой государственной услуги являются внесение сведений в информационную систему РП ДРН и произведение перезаписи юридического адреса гражданина в удостоверении личности с электронным носителем или мотивированный ответ об отказе.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Сроки оказания государственной услуги:
1) максимальное допустимое время ожидания в очереди при сдаче документов – не более 30 минут;
2) с момента подачи электронного запроса через веб-портал для получения государственной услуги – не более 30 минут;
3) максимальное допустимое время ожидания в очереди при получении документов – не более 30 минут.
Государственная услуга оказывается в день обращения потребителя.»;
в пункте 9:
часть третью изложить в следующей редакции:
«Рабочее время:
при обращении в центр:
1) прием заявлений для получения государственной услуги осуществляется с понедельника по пятницу – с 9.00 до 18.30 без перерыва на обед, в субботу – с 9.00 до 13.00, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы центра;
при обращении через веб-портал: прием заявлений – круглосуточно;
2) выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с понедельника по пятницу – с 9.00 до 20.00 без перерыва на обед, в субботу – с 9.00 до 20.00, за исключением  воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы центра.»;
в пункте 11:
подпункт 3) части первой изложить в следующей редакции:
«3) адресную справку с места жительства;»;
дополнить частями второй, третьей, четвертой, пятой и шестой следующего содержания:
«В случае обращения потребителя через веб-портал электронный запрос заверяется электронной цифровой подписью лица, направившего запрос, и электронной цифровой подписью собственника жилища, давшего согласие на регистрацию.
При подаче электронного запроса на получение государственной услуги через веб-портал оплата осуществляется через платежный шлюз «электронного правительства» (далее – ПШЭП).
Для получения государственной услуги через веб-портал заполняется форма электронного запроса согласно приложению 4 к настоящему стандарту.
Прием электронного запроса осуществляется на веб-портале: www.egov.kz в закладке «Электронные услуги».
Образец электронного запроса размещается на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан: www.mvd.kz.»;
пункт 14 дополнить частью второй следующего содержания:
«На электронную почту или в личный кабинет на веб-портале потребителя направляется уведомление о принятии заявки для предоставления государственной услуги с указанием даты получения потребителем государственной услуги.»;

2) көрсетілген қаулымен бекітілген «Қазақстан Республикасының азаматтарын тұрғылықты жері бойынша тіркеу» мемлекеттік қызмет стандартында:
1-тармақ мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
«Мемлекеттік қызмет сондай-ақ «Электрондық үкіметтің» www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі – веб-портал) арқылы ұсынылады.»;
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі ХҚТ ТП-ның ақпараттық жүйесіне мәліметтерді енгізу және электрондық тасымалдағышы бар жеке куәлікке азаматтың заңды мекенжайын қайта жазуды жүргізу немесе бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.»;
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
1) құжаттарды тапсырған кезде кезек күтудiң рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты 30 минуттан аспайды;
2) мемлекеттiк қызмет алу үшiн веб-портал арқылы электрондық сұрау салу берілген күннен бастап – 30 минуттан аспайды;
3) құжаттарды алған кезде кезек күтудiң рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты 30 минуттан аспайды.
Мемлекеттік қызмет тұтынушы өтініш білдірген күні көрсетіледі.»;
9-тармақта:
үшінші бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
«Жұмыс уақыты:
Орталыққа жүгінген кезде:
1) мемлекеттік қызмет алу үшін өтініштерді қабылдау жексенбі және мерекелік күндерді қоспағанда, дүйсенбiден бастап жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскi үзiлiссіз, сенбі күні – сағат 9.00-ден 13.00-ге дейiн еңбек заңнамасына сәйкес, Орталықтың белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес жүзеге асырылады.;
веб-портал арқылы жүгінген кезде:
өтініштерді қабылдау – тәулік бойы.
2) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру жексенбі және мерекелік күндерді қоспағанда, дүйсенбiден бастап жұмаға дейін сағат 9.00-ден 20-00-ге дейін, түскi үзiлiссіз, сенбі күні – сағат 9.00-ден 20.00-ге дейiн еңбек заңнамасына сәйкес, Орталықтың белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес жүзеге асырылады.»;
11-тармақта:
бірінші бөліктің 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«3) тұрғылықты жерінен мекенжай анықтамасын;»;
мынадай мазмұндағы екінші, үшінші, төртінші, бесінші және алтыншы бөліктермен толықтырылсын:
«Тұтынушы веб-портал арқылы өтініш білдірген жағдайда электрондық сұрау салу сұрау салуды жіберіп отырған адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен және тіркеуге келісімін беруші тұрғын үй иесінің электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылады.
Мемлекеттік қызметті веб-портал арқылы алу үшін электрондық сұрау салынған жағдайда ақы төлеу «электрондық үкіметтің» төлем шлюзі (бұдан әрі – ЭҮТШ) арқылы жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызметті веб-портал арқылы алу үшін осы стандартқа 4-қосымшаға сәйкес электрондық сұрау салудың нысаны толтырылады.
Электрондық сұрау салуды қабылдау www.egov.kz веб-порталында «Электрондық қызметтер» бөлімінде жүзеге асырылады.
Электрондық сұрау салудың үлгісі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің www.mvd.kz интернет-ресурсында орналастырылады.»;
14-тармақ мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
«Тұтынушының электрондық поштасына немесе веб-порталдағы Жеке кабинетіне тұтынушының мемлекеттік қызметті алу күнін көрсете отырып, мемлекеттік қызметті ұсыну үшін өтінімді қабылдау туралы хабарлама жіберіледі.»;

«2) адресную справку с места жительства;»;
дополнить частями второй, третьей, четвертой и пятой следующего содержания:
«В случае обращения потребителя через веб-портал электронный запрос заверяется электронной цифровой подписью лица, направившего запрос, документы, указанные выше, прикрепляются в сканированном виде.
Для получения государственной услуги через веб-портал заполняется форма электронного запроса согласно приложению 4 к настоящему стандарту.
Прием электронного запроса осуществляется на веб-портале: www.egov.kz в закладке «Электронные услуги».
Образец электронного запроса размещается на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан: www.mvd.kz.»;
пункт 14 дополнить частью второй следующего содержания:
«На электронную почту или в личный кабинет на веб-портале потребителя направляется уведомление о принятии заявки для предоставления государственной услуги с указанием даты получения потребителем государственной услуги.»;
дополнить приложением 4 к указанному стандарту согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
в приложении 1 к указанному стандарту:
графу «График работы Центра обслуживания населения» изложить в следующей редакции:
«Рабочее время:
при обращении в центр:
1) прием заявлений для получения государственной услуги осуществляется с понедельника по пятницу – с 9.00 до 18.30 без перерыва на обед, в субботу – с 9.00 до 13.00, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы центра;
при обращении через веб-портал: прием заявлений – круглосуточно;
2) выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с понедельника по пятницу – с 9.00 до 20.00 без перерыва на обед, в субботу – с 9.00 до 20.00, за исключением  воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы центра.».
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2009 года № 1669 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Выдача адресных справок с места жительства» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 45, ст. 429):
в стандарте государственной услуги «Выдача адресных справок», утвержденном указанным постановлением, заголовок изложить в следующей редакции:
«Стандарт государственной услуги «Выдача адресных справок с места жительства».
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2012 года № 1788
Приложение 5
к стандарту государственной
услуги «Выдача паспортов,
удостоверений личности
гражданам Республики Казахстан»
Электронная форма
Начальнику ________________________________
(наименование органа внутренних дел)
__________________________________
от гр-на __________________________________
(Ф.И.О.)
проживающего ______________________________
(адрес постоянной регистрации)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Я, _____________________________________________________________
(Ф. И. О., дата рождения)
прошу Вашего разрешения на оформление удостоверения личности, паспорта в связи с:
________________________________________________________________
(указать причины оформления)
________________________________________________________________
________________________________________________________________
К заявлению прилагаю:

«2) тұрғылықты жерінен мекенжай анықтамасын;»;
мынадай мазмұндағы екінші, үшінші, төртінші және бесінші бөліктермен толықтырылсын:
«Тұтынушы веб-портал арқылы өтініш білдірген жағдайда электрондық сұрау салу сұрау салуды жіберіп отырған адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылады, жоғарыда көрсетілген құжаттар сканерден өткізілген түрде қоса беріледі.
Мемлекеттік қызметті веб-портал арқылы алу үшін осы стандартқа 4-қосымшаға сәйкес электрондық сұрау салудың нысаны толтырылады.
Электрондық сұрау салуды қабылдау www.egov.kz веб-порталында «Электрондық қызметтер» бөлімінде жүзеге асырылады.
Электрондық сұрау салудың үлгісі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің www.mvd.kz интернет-ресурсында орналастырылады.»;
14-тармақ мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
«Тұтынушының электрондық поштасына немесе веб-порталдағы Жеке кабинетіне тұтынушының мемлекеттік қызметті алу күнін көрсете отырып, мемлекеттік қызметті ұсыну үшін өтінімді қабылдау туралы хабарлама жіберіледі.»;
көрсетілген стандарттың 4-қосымшасы осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес толықтырылсын;
көрсетілген стандартқа 1-қосымшада:
«Халыққа қызмет көрсету орталығының жұмыс кестесі» деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Жұмыс уақыты:
Орталыққа жүгінген кезде:
1) мемлекеттік қызмет алу үшін өтініштерді қабылдау жексенбі және мерекелік күндерді қоспағанда, дүйсенбiден бастап жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскi үзiлiссіз, сенбі күні – сағат 9.00-ден 13.00-ге дейiн еңбек заңнамасына сәйкес, Орталықтың белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес жүзеге асырылады.;
веб-портал арқылы жүгінген кезде:
өтініштерді қабылдау – тәулік бойы.
2) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру жексенбі және мерекелік күндерді қоспағанда, дүйсенбiден бастап жұмаға дейін сағат 9.00-ден 20-00-ге дейін, түскi үзiлiссіз, сенбі күні – сағат 9.00-ден 20.00-ге дейiн еңбек заңнамасына сәйкес, Орталықтың белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес жүзеге асырылады.».
2. «Тұрғылықты жерiнен мекен-жай анықтамаларын беру» мемлекеттiк қызмет стандартын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 26 қазандағы № 1669 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 45, 429-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген «Мекенжай анықтамаларын беру» мемлекеттiк қызмет стандартында, тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Тұрғылықты жерiнен мекенжай анықтамаларын беру» мемлекеттiк қызмет стандарты».
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1788 қаулысына
1-қосымша
«Қазақстан Республикасының
азаматтарына паспорттар,
жеке куәліктер беру»
мемлекеттік қызмет
стандартына 5-қосымша
Электрондық нысан
____________________________________
(ішкі істер органының атауы)
бастығы
____________________________________
_____________________________ тұратын
(тұрақты тіркелген мекенжайы)
азамат ______________________________
(Т.А.Ә.)
ӨТІНІШ
Мен,_________________________________________________________________
(Т.А.Ә., туған күні)
_____________________________________________________________________
(ресімдеу себебі көрсетілсін)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
байланысты Сізден паспорт, жеке куәлік ресімдеуге рұқсат етуіңізді сұраймын.
Өтінішке:

1) _________________________
2) _________________________
3) _________________________
4) _________________________
5) _________________________
6) _________________________
«___» ____________ 20__ г.  ___________________ _____________________
(подпись гражданина) (Ф.И.О. гражданина)
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2012 года № 1788
Приложение 4
к стандарту государственной
услуги «Регистрация граждан
Республики Казахстан
по месту жительства»
Электронная форма
Начальнику ________________________________
(наименование органа внутренних дел)
__________________________________
от гр-на __________________________________
(Ф.И.О.)
проживающего ______________________________
(адрес постоянной регистрации)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Я, _____________________________________________________________
(Ф.И.О., дата рождения)
прошу Вашего разрешения на оформление регистрации по адресу
проживания ___________________________________________ в связи с:
(указать причины оформления)
________________________________________________________________
________________________________________________________________
К заявлению прилагаю:
1) _________________________
2) _________________________
3) _________________________
4) _________________________
5) _________________________
6) _________________________
«___» ____________ 20__ г.  ___________________ _____________________
(подпись гражданина) (Ф.И.О. гражданина)
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2012 года № 1788
Приложение 4
к стандарту государственной
услуги «Снятие с регистрационного
учета граждан Республики
Казахстан по месту жительства»
Электронная форма
Начальнику ________________________________
(наименование органа внутренних дел)
__________________________________
от гр-на __________________________________
(Ф.И.О.)
проживающего ______________________________
(адрес постоянной регистрации)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Я, __________________________________________________________________
(Ф.И.О., дата рождения)
прошу Вашего разрешения на снятие с регистрационного учета по адресу
проживания ____________________________________________ : в связи с:
(указать причины оформления)
К заявлению прилагаю:
1) _________________________
2) _________________________
3) _________________________

1) ______________________________
2) ______________________________
3) ______________________________
4) ______________________________
5) ______________________________
6) ______________________________ қоса беріледі.
20 __ж."_____" ___________ __________________ ______________________
(азаматтың қолы)   (азаматтың Т.А.Ә.)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1788 қаулысына
2-қосымша
«Қазақстан Республикасының
азаматтарын тұрғылықты
жері бойынша тіркеу»
мемлекеттік қызмет
стандартына 4-қосымша
Электрондық нысан
____________________________________
(ішкі істер органының атауы)
бастығы
____________________________________
_______________________ тұратын
(тұрақты тіркелген мекенжайы)
азамат _____________________________
(Т.А.Ә.)
ӨТІНІШ
Мен, ________________________________________________________________
(Т.А.Ә., туған күні)
_____________________________________________________________________
(ресімдеу себебі көрсетілсін)
_____________________________________________________________________
байланысты Сізден тұратын мекенжайым бойынша:
_____________________________________________________________________
тіркеуді ресімдеуге рұқсат етуіңізді сұраймын.
Өтінішке:
1) ______________________________
2) ______________________________
3) ______________________________
4) ______________________________
5) ______________________________
6) ______________________________ қоса беріледі.
20 __ж."_____" ___________ __________________ ______________________
(азаматтың қолы)  (азаматтың Т.А.Ә.)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1788 қаулысына
3-қосымша
«Қазақстан Республикасының
азаматтарын тұрғылықты жері
бойынша тіркеу есебінен
шығару» мемлекеттік қызмет
стандартына 4-қосымша
Электрондық нысан
____________________________________
(ішкі істер органының атауы)
бастығы
____________________________________
_____________________________ тұратын
(тұрақты тіркелген мекенжайы)
азамат ______________________________
(Т.А.Ә.)
ӨТІНІШ
Мен, ________________________________________________________________
(Т.А.Ә., туған күні)
_____________________________________________________________________
(ресімдеу себебі көрсетілсін)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
байланысты Сізден тұратын мекенжайым бойынша:
_____________________________________________________________________
тіркеу есебінен шығаруға рұқсат етуіңізді сұраймын.
Өтінішке:
1) ______________________________
2) ______________________________
3) ______________________________