О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2011 года № 213 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1794. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 442
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.04.2013 № 442.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2011 года № 213 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 23, ст. 289) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3 «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе 3.1 «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в стратегическом направлении 1. «Развитие жилищного строительства»:
в цели 1.1 «Обеспечение жилья»:
в графе «2012»:
в показателях прямых результатов:
в строке «1. Объемы строительства жилья за счет бюджетных средств» цифры «946,0» заменить цифрами «892,0»;
в строке «1. Объемы ввода в эксплуатацию арендного коммунального жилья за счет средств республиканского бюджета» задачи 1.1.1 «Обеспечение строительства и приобретения жилья государственного коммунального жилищного фонда» цифры «256,7» заменить цифрами «270,7»;
в задаче 1.1.2. «Обеспечение строительства и приобретение жилья за счет кредитных средств»:
в показателях прямых результатов:
в строке «1. Объемы ввода в эксплуатацию жилья за счет кредитования местных исполнительных органов» цифры «313,0» заменить цифрами «245,0»;
в строке «2. Доля обеспеченности граждан доступным жильем» цифры «45» заменить цифрами «30»;
в стратегическом направлении 2. «Модернизация и развитие жилищно-коммунального хозяйства»:
в целевом индикаторе:
в цели 2.1. «Обеспечение комфортных условий проживания населения и улучшение состояния коммунальной инфраструктуры»:
в строке «2. Доля объектов кондоминиума, обеспеченных нормативной эксплуатацией жилищного фонда» цифры «70» заменить цифрами «72»;

"Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің 2011-2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 наурыздағы № 213 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Ресупбликасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1794 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 442 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.04.2013 № 442 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің 2011-2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 наурыздағы № 213 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 23, 289-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің 2011-2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттары, мақсаттары, міндеттері, нысаналы индикаторлары, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Стратегиялық бағыттары, мақсаттары, міндеттері, нысаналы индикаторлары, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3.1-кіші бөлімде:
«Тұрғын үй құрылысын дамыту» деген 1-стратегиялық бағытта:
«Тұрғын үйді қамтамасыз ету» деген 1.1-мақсатта:
«2012» деген бағанда:
тікелей нәтижелердің көрсеткіштерінде:
«1. Бюджет қаражаты есебінен тұрғын үй құрылысының көлемі» деген жолдағы «946,0» деген сандар «892,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуды және сатып алуды қамтамасыз ету» деген 1.1.1-міндеттің «1. Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен жалға берілетін коммуналдық тұрғын үйді пайдалануға беру көлемі» деген жолдағы «256,7» деген сандар «270,7» деген сандармен ауыстырылсын;
«Кредиттік қаражат есебінен тұрғын үй салуды және сатып алуды қамтамасыз ету» деген 1.1.2-міндетте:
тікелей нәтижелердің көрсеткіштерінде:
«1. Жергілікті атқарушы органдарға кредит беру есебінен пайдалануға берілген тұрғын үй көлемі» деген жолдағы «313,0» деген сандар «245,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«2. Қолжетімді тұрғын үймен азаматтарды қамтамасыз ету үлесі» деген жолдағы «45» деген сандар «30» деген сандармен ауыстырылсын;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту» деген 2-стратегиялық бағытта:
нысаналы индикаторда:
«Азаматтардың тұруына қолайлы жағдай жасауды қамтамасыз ету және коммуналдық инфрақұрылымның жағдайын жақсарту» деген 2.1-мақсатта:
«2. Тұрғын үй қорын нормативтік пайдаланумен қамтамасыз етілген кондоминиум объектілерінің үлесі» деген жолдағы «70» деген сандар «72» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «в сельских населенных пунктах» задачи 2.1.1. «Внедрение системного подхода при строительстве новых объектов водоснабжения и водоотведения и реконструкции действующих» цифры «42,5» заменить цифрами «43»;
в графе «2012»:
в показателях прямых результатов:
в задаче 2.1.2 «Создание оптимальной модели жилищных отношений» слова «Создание оптимальной модели жилищных отношений» заменить словами «Обеспечение содержания жилищного фонда»;
в строке «1. Доля объектов кондоминиума, требующих капитального ремонта» цифры «30» заменить цифрами «28»;
в разделе 7 «Бюджетные программы»:
в подразделе 7.1 «Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Услуги по координации деятельности в области строительства и жилищно-коммунального хозяйства»:
в графе «2012»:
в показателях прямых результатов:
в строке «Аналитическая работа и разработка предложений по объединению действующих отраслевых программ развития данных отраслей вместе с программой развития жилищного строительства в единую государственную стратегию Республики Казахстан на среднесрочный период» цифру «1» исключить;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «1 483 619» заменить цифрами «1 455 619»;
в бюджетной программе 019 «Проведение оценки технического состояния инженерных сетей»:
в графе «2012»:
в показателях прямых результатов:
в строке «Количество обследований систем водоснабжения и водоотведения малых городов РК» цифры «28» заменить цифрами «27»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «600 000» заменить цифрами «533 771»;
в бюджетной программе 027 «Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астана и Алматы на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума»:
в графе «2012»:
в показателях прямых результатов:
в строке «Проведение капитального ремонта объектов кондоминиума» цифры «690» заменить цифрами «443»;
в показателях конечных результатов:
в строке «Доля объектов кондоминиума, требующих капитального ремонта» цифры «30» заменить цифрами «28»;
в строке «Площадь отремонтированных домов» цифры «47 316» заменить цифрами «44 164»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «8 000 000» заменить цифрами «5 500 000»;
в бюджетной программе 028 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание жилищной помощи»:
в графе «2012»:
в показателях прямых результатов:

«Сумен жабдықтау мен су бұрудың жаңа объектілерін салу және қолданыстағыларын қайта жаңарту кезінде жүйелік тәсілді енгізу» деген 2.1.1-міндетте «ауылдық елді мекендерде» деген жолдағы «42,5» деген сандар «43» деген сандармен ауыстырылсын;
«2012» деген бағанда:
тікелей нәтижелердің көрсеткіштерінде:
«Тұрғын үй қатынастарының оңтайлы моделін құру» деген 2.1.2-міндетте «Тұрғын үй қатынастарының оңтайлы моделін құру» деген сөздер «Тұрғын үй қорын ұстауды қамтамасыз ету» деген сөздермен ауыстырылсын;
«1. Күрделі жөндеуді қажет ететін кондоминиум объектілерінің үлесі» деген жолдағы «30» деген сандар «28» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7.1-кіші бөлімде:
001 «Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012» деген бағанда:
тікелей нәтижелердің көрсеткіштерінде:
«Осы салаларды дамытудың қолданыстағы салалық бағдарламаларын тұрғын үй құрылысын дамыту бағдарламасымен бірге Қазақстан Республикасының орта мерзімді кезеңге арналған бірыңғай мемлекеттік стратегиясына біріктіру бойынша талдамалық жұмыс және ұсыныстар әзірлеу» деген жолдағы «1» деген сан алынып тасталсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «1 483 619» деген сандар «1 455 619» деген сандармен ауыстырылсын;
019 «Инженерлік желілердің техникалық жағдайына бағалау жүргізу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Қазақстан Республикасының шағын қалаларында тексерілген сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің саны» деген жолдағы «28» деген сандар «27» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «600 000» деген сандар «533 771» деген сандармен ауыстырылсын;
027 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне кондоминиум объектiлерiнiң ортақ мүлкiне жөндеу жүргiзуге кредит беру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Кондоминиум объектілеріне күрделі жөндеу жүргізу» деген жолдағы «690» деген сандар «443» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Күрделі жөндеуді талап ететін кондоминиум объектілерінің үлесі» деген жолдағы «30» деген сандар «28» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жөндеуді талап ететін үйлердің алаңы» деген жолдағы «47 316» деген сандар «44 164» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «8 000 000» деген сандар «5 500 000» деген сандармен ауыстырылсын;
028 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне тұрғын үй көмегiн көрсетуге берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:

в строке «Количество получателей жилищной помощи» цифры «25 980» заменить цифрами «766»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «563 000» заменить цифрами «147 272»;
в бюджетной программе 029 «Разработка обоснований инвестиций»:
в графе «Наименование показателей бюджетной программы» слова «выполнение работ от общего объема работ по разработке обоснования инвестиций по модернизации системы управления твердо-бытовыми отходами в 8-и городах» заменить словами «выполнение работ от общего объема работ по разработке обоснования инвестиций по модернизации системы управления твердо-бытовыми отходами в 15-ти населенных пунктах»;
в графе «2012»:
в показателях прямых результатов:
в строке «Итоговый отчет: Гидравлические расчеты сетей, выбор основных технологических решений, расчеты сооружений, основные технико-технологические решения» цифры «43» заменить цифрами «38»;
в строке «Завершение разработки обоснования инвестиций с положительным заключением государственной экспертизы» цифры «16» исключить;
в строке «Количество городов, где планируется разработка обоснования инвестиций по модернизации системы управления твердо-бытовыми отходами» цифру «8» заменить цифрами «15»;
в строке «Завершение разработки обоснования инвестиций с положительным заключением государственной экспертизы по модернизации системы управления твердо-бытовыми отходами» цифру «8» исключить;
в показателях конечных результатов:
в строке «Выполнение работ от общего объема работ по разработке обоснования инвестиций по модернизации системы управления твердо-бытовыми отходами» цифры «100» заменить цифрами «85»;
в строке «Средняя стоимость работ в одном городе по разработке обоснования инвестиций по модернизации системы управления твердо-бытовыми отходами» цифры «124 996,25» заменить цифрами «66,6»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «3 381 785» заменить цифрами «2 746 856»;
в бюджетной программе 034 «Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения»:
в графе «2012»
в показателях прямых результатов цифры «205 157» заменить цифрами «204 186»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «4 829 111» заменить цифрами «4 799 604»;
в бюджетной программе 039 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками водоснабжения»:
в графе «2012»:

«Тұрғын үй көмегін алушылардың саны» деген жолдағы «25 980» деген сандар «766» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «563 000» деген сандар «147 272» деген сандармен ауыстырылсын;
029 «Инвестициялық негіздеме әзірлеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы» деген бағанда «Қатты тұрмыстық қалдықтарды басқару жүйесін жаңғырту бойынша инвестициялық негіздеме әзірлеу жөніндегі жұмыстың жалпы көлемінен жұмысты орындау» деген сөздер «15 елді мекенінде қатты тұрмыстық қалдықтарды басқару жүйесін жаңғырту бойынша инвестициялық негіздеме әзірлеу жөніндегі жұмыстың жалпы көлемінен жұмысты орындау» деген сөздермен ауыстырылсын;
«2012» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Жиынтық есеп: желілердің гидравликалық есептері, негізгі технологиялық шешімдерді таңдау, құрылыстардың, негізгі техникалық-технологиялық шешімдердің есептері» деген жолдағы «43» деген сандар «38» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мемлекеттік сараптаманың оң қортындысымен инвестициялық негіздеме әзірлеуді аяқтау» деген жолдағы «16» деген сандар алынып тасталсын;
«Қатты тұрмыстық қалдықтарды басқару жүйесін жаңғырту бойынша инвестициялық негіздеме әзірлеу жоспарланған қалалардың саны» деген жолдағы «8» деген сан «15» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қатты тұрмыстық қалдықтарды басқару жүйесін жаңғырту бойынша мемлекеттік сараптаманың оң қорытындысы бар инвестициялық негіздемелер әзірлеуді аяқтау» деген жолдағы «8» деген сан алып тасталсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Қатты тұрмыстық қалдықтарды басқару жүйесін жаңғырту бойынша инвестициялық негіздеме әзірлеу жөніндегі жұмыстың жалпы көлемінен жұмысты орындау» деген жолдағы «100» деген сандар «85» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қатты тұрмыстық қалдықтарды басқару жүйесін жаңғырту бойынша инвестициялық негіздеме әзірлеу бойынша бір қаладағы жұмыстың орташа құны» деген жолдағы «124 996,25» деген сандар «66,6» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «3 381 785» деген сандар «2 746 856» деген сандармен ауыстырылсын;
034 «Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштеріндегі «205 157» деген сандар «204 186» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «4 829 111» деген сандар «4 799 604» деген сандармен ауыстырылсын;
039 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012» деген бағанда:

в показателях прямых результатов цифры «46», «228», «2 047 836», «741», «64 847,43», «7-95» заменить соответственно цифрами «49», «313», «2 282 302», «841», «67 929,12», «11,1-100»;
в показателях конечных результатов цифры «3,12-855,04» заменить цифрами «14,7-509,3»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «4 302 252» заменить цифрами «5 258 602,0»;
в бюджетной программе 008 «Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья»:
в графе «2012»:
в показателях прямых результатов цифры «313,0» заменить цифрами «245,0»;
в показателях конечных результатов цифры «3900», «45» заменить соответственно цифрами «3700», «30»;
в показателях эффективности цифры «90-142,5» заменить цифрами «80-142,5»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «42 413 400» заменить цифрами «42 089 400»;
в строке «Строительство и реконструкция инженерных сооружений в городах-спутниках городов Астаны и Алматы и жилых комплексах с участием дольщиков» бюджетной программы 009 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры» цифру «3» заменить цифрой «5»;
в бюджетной программе 010 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения»:
в графе «2012»:
в показателях прямых результатов цифры «93», «1758», «86» заменить соответственно цифрами «104», «1576», «76»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «43 277 055» заменить цифрами «47 539 696»;
в графе «Наименование показателей бюджетной программы» слова «Строительство и реконструкция объектов водоснабжения» заменить словами «Строительство и реконструкция объектов водоснабжения и водоотведения»;
в графе "2012":
в показателях прямых результатов:
в строке «Очистные и канализационно-очистные сооружения и другие работы по водообеспечению и водоотведению» цифры «11» исключить;
в бюджетной программе 011 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда»:
в графе «2012»:
в показателях прямых результатов:
в строке «Строительство и (или) приобретение арендного коммунального жилья в рамках Программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2011-2014 годы» цифры «136,0» заменить цифрами «150,0»;
в показателях конечных результатов:
в строке «Обеспечение жильем граждан, состоящих в очереди в акиматах» цифры «3 180» заменить цифрами «2 900»;
в показателях эффективности:

тікелей нәтиже көрсеткіштеріндегі «46», «228», «2 047 836», «741», «64 847,43», «7-95» деген сандар тиісінше «49», «313», «2 282 302», «841», «67 929,12», «11,1-100» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштеріндегі «3,12-855,04» деген сандар «14,7-509,3» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «4 302 252» деген сандар «5 258 602,0» деген сандармен ауыстырылсын;
008 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштеріндегі «313,0» деген сандар «245,0» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштеріндегі «3900», «45» деген сандар тиісінше «3700», «30» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштеріндегі «90-142,5» деген сандар «80-142,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «42 413 400» деген сандар «42 089 400» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламаның «Астана және Алматы қалаларының серіктес қалаларында және үлескерлер қатысатын тұрғын үй кешендерінде инженерлік құрылыстар салу және қайта жаңарту» деген жолдағы «3» деген сан «5» деген санмен ауыстырылсын;
010 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштеріндегі «93», «1758», «86» деген сандар тиісінше «104», «1 576», «76» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «43 277 055» деген сандар «47 539 696» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы» деген бағанда «Сумен жабдықтау объектілерін салу және қайта жаңарту» деген сөздер «Сумен жабдықтау және су бұру объектілерін салу және қайта жаңарту» деген сөздермен ауыстырылсын;
«2012» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Тазарту және кәріздік-тазарту құрылыстары және сумен қамтамасыз ету мен су бұру жөніндегі басқа жұмыстар» деген жолдағы «11» деген сандар алынып тасталсын;
011 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2010 - 2014 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының шеңберінде жалға берілетін тұрғын үйлер салу және (немесе) сатып алу» деген жолдағы «136,0» деген сандар «150,0» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Әкімдіктерде кезекте тұрған азаматтарды тұрғын үймен қамтамасыз ету» деген жолдағы «3180» деген сандар «2900» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:

в строке «Стоимость 1-го кв. м. жилья» цифры «70 - 142,5» заменить цифрами «80 - 142,5»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «35 000 000» заменить цифрами «33 160 000»;
в бюджетной программе 012 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства»:
в графе «2012»:
в показателях прямых результатов цифры «34», «21», «44» заменить соответственно цифрами «33», «17», «38»;
в бюджетной программе 013 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов»:
в графе «2012»:
в показателях конечных результатов цифры «5 825», «15,44» заменить соответственно цифрами «2 645», «11,270»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «3 880 684» заменить цифрами «3 350 425»;
в бюджетной программе 032 «Создание центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астана, Алматы и Актобе»:
в графе «2012»:
в показателях эффективности:
в строке «Затраты на единицу оказанной услуги: - по разработке проектно-сметной документации в рамках реализуемых проектов: в городе Астана, в городе Алматы, в городе Актобе - по строительству центра энергоэффективности: в городе Астана, в городе Алматы, в городе Актобе» цифры «1 338 129», «1 049 809», «869 449» заменить соответственно цифрами «250 000», «200 000», «200 000»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «3 257 387» заменить цифрами «650 000»;
в бюджетной программе 038 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах»:
в графе «2012»:
в показателях прямых результатов цифры «151», «120», «42,5» заменить соответственно цифрами «237», «194», «43»;
в показателях конечных результатов цифры «224 485,2» заменить цифрами «143 026,4»;
в подразделе 7.2 «Свод бюджетных расходов»:
в строке «Всего бюджетных расходов» цифры «283 412 710» заменить цифрами «279 655 662»;
в строке «Текущие бюджетные расходы» цифры «44 396 373» заменить цифрами «41 678 330»;
в строке «001 - Услуги по координации деятельности в области строительства и жилищно-коммунального хозяйства» цифры «1 483 619» заменить цифрами «1 455 619»;

«Тұрғын үйдің 1 шаршы метрінің құны» деген жолдағы «70 - 142,5» деген сандар «80 - 142,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «3 500 000» деген сандар «3 316 000» деген сандармен ауыстырылсын;
012 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштеріндегі «34», «21», «44» деген сандар тиісінше «33», «17», «38» деген сандармен ауыстырылсын;
013 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012» деген бағанда:
түпкілікті нәтиже көрсеткіштеріндегі «5 825», «15,44» деген сандар тиісінше «2645», «11,270» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «3 880 684» деген сандар «3 350 425» деген сандармен ауыстырылсын;
032 «Ақтөбе, Астана және Алматы қалаларында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтың энергетикалық тиімділік орталықтарын құру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012» деген бағанда:
тиімділік көрсеткіштерінде:
«Көрсетілген қызмет бірлігіне орташа шығындар: - іске асырылып жатқан жобалар шегінде жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу бойынша: Астана қаласында Алматы қаласында Ақтөбе қаласында - энергетикалық тиімді орталықтарды салу бойынша: Астана қаласында Алматы қаласында Ақтөбе қаласында» деген жолдағы «1 338 129», «1 049 809», «869 449» деген сандар тиісінше «250 000», «200 000», «200 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «3 257 387» деген сандар «650 000» деген сандармен ауыстырылсын;
038 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштеріндегі «151», «120», «42,5» деген сандар «237», «194», «43» деген сандармен тиісінше ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштеріндегі «224 485,2» деген сандар «143 026,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттiк шығыстардың жиыны» деген 7.2-кіші бөлімде:
«Барлық бюджеттiк шығыстар» деген жолдағы «283 412 710» деген сандар «279 655 662» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік шығыстар» деген жолдағы «44 396 373» деген сандар «41 678 330» деген сандармен ауыстырылсын;
«001 – Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер» деген жолдағы «1 483 619» деген сандар «1 455 619» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «019 - Проведение оценки технического состояния инженерных сетей» цифры «600 000» заменить цифрами «533 771»;
в строке «027 – Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума» цифры «8 000 000» заменить цифрами «5 500 000»;
в строке «028 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание жилищной помощи» цифры «563 000» заменить цифрами «147 272»;
в строке «029 Разработка обоснований инвестиций» цифры «3 381 785» заменить цифрами «2 746 856»;
в строке «034 Выплата премий по вкладам и жилищные строительные сбережения» цифры «4 829 111» заменить цифрами «4 799 604»;
в строке «039 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками водоснабжения» цифры «4 302 252» заменить цифрами «5 258 602»;
в строке «Бюджетные программы развития» цифры «251 216 337» заменить цифрами «249 945 575»;
в строке «008 Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья» цифры «42 413 400» заменить цифрами «42 089 400»;
в строке «010 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения» цифры «43 277 055» заменить цифрами «47 539 696»;
в строке «011 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда» цифры «35 000 000» заменить цифрами «33 160 000»;
в строке «013 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов» цифры «3 880 684» заменить цифрами «3 350 425»;
в строке «032 - Создание центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астана, Алматы и Актобе» цифры «3 257 387» заменить цифрами «650 000».

«019 – Инженерлік желілердің техникалық жағдайына бағалау жүргізу» деген жолдағы «600 000» деген сандар «533 771» деген сандармен ауыстырылсын;
«027 – Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне кондоминиум объектiлерiнiң ортақ мүлкiне жөндеу жүргiзуге кредит беру» деген жолдағы «8 000 000» деген сандар «5 500 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«028 – Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне тұрғын үй көмегiн көрсетуге берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттер» деген жолдағы «563 000» деген сандар «147 272» деген сандармен ауыстырылсын;
«029 – Инвестициялық негіздеме әзірлеу» деген жолдағы «3 381 785» деген сандар «2 746 856» деген сандармен ауыстырылсын;
«034 – Тұрғын үй құрылыс жинақ ақшасына салымдар бойынша сыйлықақы төлеу» деген жолдағы «4 829 111» деген сандар «4 799 604» деген сандармен ауыстырылсын;
«039 – Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген жолдағы «4 302 252» деген сандар «5 258 602» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «251 216 337» деген сандар «249 945 575» деген сандармен ауыстырылсын;
«008 – Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне, тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру» деген жолдағы «42 413 400» деген сандар «42 089 400» деген сандармен ауыстырылсын;
«010 – Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «43 277 055» деген сандар «47 539 696» деген сандармен ауыстырылсын;
«011 – Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «35 000 000» деген сандар «33 160 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«013 – Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «3 880 684» деген сандар «3 350 425» деген сандармен ауыстырылсын;
«032 – Ақтөбе, Астана және Алматы қалаларында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтың энергетикалық тиімділік орталықтарын құру» деген жолдағы «3 257 387» деген сандар «650 000» деген сандармен ауыстырылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                          С. Ахметов

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов