О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые распоряжения Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2012 года № 207-2
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан «О внесении изменений в некоторые распоряжения Президента Республики Казахстан».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
РАСПОРЯЖЕНИЕ
Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в некоторые распоряжения
Президента Республики Казахстан
Внести изменения в следующие распоряжения Президента Республики Казахстан:
1) в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071 «О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 52, ст. 507; 2001 г., № 23, ст. 283; 2006 г., № 50, ст. 530; 2008 г., № 20, ст. 182; № 30, ст. 292; № 48, ст. 543; 2009 г., № 27-28, ст. 234, № 29, ст. 249; 2010 г., № 40, ст. 355; 2011 г., № 37, ст. 445):
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Орынбаева                    - Заместителя Премьер-Министра
Ербола Турмахановича           Республики Казахстан,
Келимбетова                  - Заместителя Премьер-Министра
Кайрата Нематовича             Республики Казахстан,
Сагинтаева                   - Министра экономического развития и
Бакытжана Абдировича           торговли Республики Казахстан,
Казыханова                   - Министра иностранных дел
Ержана Хозеевича               Республики Казахстан,
строки:
«Исекешев                    - Заместитель Премьер-Министра
Асет Орентаевич                Республики Казахстан - Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан»,
«Султанов                    - помощник Президента Республики
Бахыт Турлыханович             Казахстан»
изложить в следующей редакции:
«Султанов                     - заместитель Руководителя
Бахыт Турлыханович              Администрации Президента Республики
Казахстан»,
«Исекешев                    - Министр индустрии и новых технологий
Асет Орентаевич                Республики Казахстан»;
вывести из состава указанного Совета: Айтжанову Ж.С., Шукеева У.Е., Саудабаева К.Б.;
2) в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 «О составе Республиканской бюджетной комиссии» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 18, ст. 206; 2006 г., № 10, ст. 88; № 50, ст. 529; 2007 г., № 2, ст. 22; № 13, ст. 146; № 45, ст. 528; 2008 г., № 1, ст. 1; № 28, ст. 263; 2009 г., № 21, ст. 186; № 27-28, ст. 234; № 32, ст. 295; 2010 г., № 31, ст. 235; 2011 г., № 44, ст. 575):
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 ақпандағы № 207-2 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының Президенті
ӨКІМ
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір
өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай өкімдеріне өзгерістер енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 52, 507-құжат; 2001 ж., № 23, 283-құжат; 2006 ж., № 50, 530-құжат; 2008 ж., № 20, 182-құжат; № 30, 292-құжат; № 48, 543-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат, № 29, 249-құжат; 2010 ж., № 40, 355-құжат; 2011 ж., № 37, 445-құжат):
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамына мыналар енгізілсін:
Орынбаев
Ербол Тұрмаханұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары,
Келімбетов
Қайрат Нематұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары,
Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
-
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі,
Қазыханов
Ержан Хозеұлы
-
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі;
мына:
«Исекешев
Әсет Өрентайұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі»,
«Сұлтанов
Бақыт Тұрлыханұлы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Сұлтанов
Бақыт Тұрлыханұлы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары»,
«Исекешев
Әсет Өрентайұлы
-
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі»;
көрсетілген Кеңестің құрамынан Ж.С.Айтжанова, Ө.Е.Шөкеев, Қ.Б.Саудабаев шығарылсын;
2) «Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 18, 206-құжат; 2006 ж., № 10, 88-құжат; № 50, 529-құжат; 2007 ж., № 2, 22-құжат; № 13, 146-құжат; № 45, 528-құжат; 2008 ж., № 1, 1-құжат; № 28, 263-құжат; 2009 ж., № 21, 186-құжат; № 27-28, 234-құжат; № 32, 295-құжат; 2010 ж., № 31, 235-құжат; 2011 ж., № 44, 575-құжат):
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

«1. В соответствии со статьей 57 Бюджетного кодекса Республики Казахстан определить следующий состав Республиканской бюджетной комиссии:
Масимов                      - Премьер-Министр Республики
Карим Кажимканович             Казахстан, председатель
Ахметов                      - Первый заместитель Премьер-Министра
Серик Ныгметович               Республики Казахстан, заместитель
председателя
Орынбаев                     - Заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович             Республики Казахстан, заместитель
председателя
Келимбетов                   - Заместитель Премьер-Министра
Кайрат Нематович               Республики Казахстан, заместитель
председателя
Кармазина                    - вице-министр финансов Республики
Лена Магауяновна               Казахстан, секретарь
Члены комиссии:
Султанов                     - заместитель Руководителя Администрации
Бахыт Турлыханович             Президента Республики Казахстан
Кошанов                      - Руководитель Канцелярии
Ерлан Жаканович                Премьер-Министра Республики Казахстан
Марченко                     - Председатель Национального
Григорий Александрович         Банка Республики Казахстан
Таджияков                    - заместитель Председателя Национального
Бисенгали Шамгалиевич          Банка Республики Казахстан
Абайдильдин                  - Председатель Комитета по  Республики
Талгатбек Жамшитович           экономическому развитию и
предпринимательству Сената Парламента
Казахстан (по согласованию)
Ахметов                      - Председатель Комитета по финансам
Рашит Сайранович               и бюджету Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Аимбетов                     - Председатель Комитета по экономической
Сеитсултан Сулейменович        реформе и региональному развитию
Мажилиса Парламента Республики
Казахстана (по согласованию)
Карагусова                   - Председатель Комитета по финансам
Гульжана Джанпеисовна          и бюджету Мажилиса Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Абдыкаликова                 - Министр труда и социальной защиты
Гульшара Наушаевна             Республики Казахстан
Жамишев                      - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Имашев                       - Министр юстиции Республики Казахстан
Берик Мажитович
Исекешев                     - Министр индустрии и новых технологий
Асет Орентаевич                Республики Казахстан
Сагинтаев                    - Министр экономического развития
Бакытжан Абдирович             и торговли Республики Казахстан
Даленов                      - вице-министр финансов
Руслан Ерболатович             Республики Казахстан
Ергожин                      - вице-министр финансов Республики
Даулет Едилович                Казахстан
Шолпанкулов                  - вице-министр финансов Республики
Берик Шолпанкулович            Казахстан».
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

«1. Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 57-бабына сәйкес Республикалық бюджет комиссиясының мынадай құрамы белгiленсiн:
Мәсімов
Кәрім Қажымқанұлы
-
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға
Ахметов
Серік Нығметұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төрағаның орынбасары
Орынбаев
Ербол Турмаханұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төрағаның орынбасары
Келімбетов
Қайрат Нематұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төрағаның орынбасары
Кармазина
Лена Мағауияқызы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі, хатшы
Комиссия мүшелерi:
Сұлтанов
Бақыт Тұрлыханұлы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары
Қошанов
Ерлан Жақанұлы
-
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы
Марченко
Григорий Александрович
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы
Тәжияқов
Бисенғали Шамғалиұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi Төрағасының орынбасары
Абайділдин
Талғатбек Жәмшитұлы
-
Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты Экономикалық даму және кәсіпкерлік комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Ахметов
Рашит Сайранұлы
-
Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты Қаржы және бюджет комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Әйімбетов
Сейітсұлтан Сүлейменұлы
-
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі Экономикалық реформа және өңірлік даму комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Қарақұсова
Гүлжан Жанпейісқызы
-
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі Қаржы және бюджет комитетінің төрайымы (келісім бойынша)
Әбдіқалықова
Гүлшара Наушақызы
-
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Жәмішев
Болат Бидахметұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Имашев
Берік Мәжитұлы
-
Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Исекешев
Әсет Өрентайұлы
-
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі
Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
-
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі
Дәленов
Руслан Ерболатұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Ерғожин
Дәулет Еділұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Шолпанқұлов
Берік Шолпанқұлұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі».
Қазақстан Республикасының                  Н. Назарбаев
Президенті