О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 230
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 «О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205) следующие изменения:
подпункт 2) пункта 1 и пункт 5-1 исключить;
Положение о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденное указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 марта 2013 года № 230
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2008 года № 387
ПОЛОЖЕНИЕ
о Министерстве финансов Республики Казахстан 1. Общие положения
1. Министерство финансов Республики Казахстан является центральным исполнительным органом Республики Казахстан, осуществляющим руководство, а также в пределах, предусмотренных законодательством, межотраслевую координацию в сфере деятельности, отнесенной к его компетенции.
2. Министерство финансов Республики Казахстан имеет ведомства:
1) Комитет казначейства Министерства финансов Республики Казахстан;
2) Комитет таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан;
3) Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан;
4) Комитет финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан;
5) Комитет по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан;
6) Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан;
7) Комитет по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Министерство финансов Республики Казахстан осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением о Министерстве финансов Республики Казахстан (далее – Положение).
4. Министерство финансов Республики Казахстан является юридическим лицом в организационно-правовой форме государственного учреждения, имеет печати и штампы со своим наименованием на государственном языке, бланки установленного образца, а также в соответствии с законодательством Республики Казахстан счета в органах казначейства Министерства финансов Республики Казахстан и, в случаях, предусмотренных Бюджетным кодексом Республики Казахстан (далее – Бюджетный кодекс), международными договорами, ратифицированными Республикой Казахстан, иные счета.

"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 230 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 24 сәуiрдегi № 387 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 205-құжат) мынадай өзгерістер енгiзiлсiн:
1-тармақтың 2) тармақшасы және 5-1-тармақ алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi туралы ереже осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2013 жылғы 13 наурыздағы
№ 230 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 24 сәуірдегі
№ 387 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi туралы
ЕРЕЖЕ
1. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi өзiнiң құзыретiне жатқызылған қызмет саласында басшылықты, сондай-ақ заңнамада көзделген шекте салааралық үйлестiрудi жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органы болып табылады.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң мынадай ведомстволары бар:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Қазынашылық комитетi;
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Кедендiк бақылау комитетi;
3) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Салық комитетi;
4) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Қаржылық бақылау комитетi;
5) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетi;
6) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi;
7) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Қаржы мониторингi комитетi.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі өз қызметiн Қазақстан Республикасының Конституциясына және заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентi мен Үкiметiнiң актiлерiне, өзге де нормативтiк құқықтық актiлерге, сондай-ақ осы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi туралы ережеге (бұдан әрi – Ереже) сәйкес жүзеге асырады.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі мемлекеттiк мекеме ұйымдық-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады, мемлекеттiк тiлде өз атауы бар мөрлерi мен мөртаңбалары, белгiленген үлгiдегi бланкiлерi, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң қазынашылық органдарында шоттары және Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнде (бұдан әрі – Бюджет кодексі), Қазақстан Республикасы ратификациялаған халықаралық шарттарда көзделген жағдайларда өзге де шоттары болады.

5. Министерство финансов Республики Казахстан вступает в гражданско-правовые отношения от собственного имени.
6. Министерство финансов Республики Казахстан имеет право выступать стороной гражданско-правовых отношений от имени государства, если оно уполномочено на это в соответствии с законодательством.
7. Министерство финансов Республики Казахстан по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами Министра финансов Республики Казахстан и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.
8. Структура и лимит штатной численности Министерства финансов Республики Казахстан утверждаются в соответствии с действующим законодательством.
9. Местонахождение Министерства финансов Республики Казахстан: 010000, город Астана, проспект Победы, 11.
10. Полное наименование Министерства финансов Республики Казахстан – государственное учреждение «Министерство финансов Республики Казахстан».
11. Настоящее Положение является учредительным документом Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Финансирование деятельности Министерства финансов Республики Казахстан осуществляется из республиканского бюджета.
13. Министерству финансов Республики Казахстан запрещается вступать в договорные отношения с субъектами предпринимательства на предмет выполнения обязанностей, являющихся функциями Министерства финансов Республики Казахстан.
Если Министерству финансов Республики Казахстан законодательными актами предоставлено право осуществлять приносящую доходы деятельность, то доходы, полученные от такой деятельности, направляются в доход республиканского бюджета.
2. Миссия, основные задачи, функции, права и обязанности
Министерства финансов Республики Казахстан
14. Миссия Министерства финансов Республики Казахстан:
руководство и межотраслевая координация в области исполнения бюджета, ведения бухгалтерского учета и финансовой отчетности, бюджетного учета и бюджетной отчетности по исполнению республиканского бюджета и, в пределах своей компетенции, местных бюджетов, Национального фонда Республики Казахстан, а также в области государственных закупок, сфере управления республиканским имуществом, а также государственное регулирование в области банкротства (за исключением банков, страховых (перестраховочных) организаций и накопительных пенсионных фондов), противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма, а также участие в формировании и реализации налоговой политики и политики в области таможенного дела.

5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі азаматтық-құқықтық қатынастарға өз атынан түседi.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң, егер заңнамаға сәйкес осыған уәкiлеттiк берілген болса, мемлекеттiң атынан азаматтық-құқықтық қатынастардың тарапы болуға құқығы бар.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі өз құзыретінің мәселелері бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң құрылымы мен штат санының лимиті қолданыстағы заңнамаға сәйкес бекітіледі.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң орналасқан жері: 010000, Астана қаласы, Жеңiс даңғылы, 11.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң толық атауы – «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi» мемлекеттiк мекемесi.
11. Осы Ереже Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң құрылтай құжаты болып табылады.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң қызметiн қаржыландыру республикалық бюджеттен жүзеге асырылады.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгіне кәсiпкерлiк субъектiлерiмен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің функциялары болып табылатын мiндеттердi орындау тұрғысында шарттық қатынастарға түсуге тыйым салынады.
Егер Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгіне заңнамалық актiлермен кірістер әкелетін қызметтi жүзеге асыру құқығы берiлсе, онда осы қызметтен алынған кірістер республикалық бюджеттiң кiрiсiне жіберіледі.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң миссиясы,
негізгі мiндеттерi, функциялары, құқықтары мен міндеттері
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң миссиясы:
бюджеттің атқарылуы, бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік, бюджеттік есепке алу және республикалық бюджеттің және өз құзыреті шегінде жергілікті бюджеттердің, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының атқарылуы жөніндегі бюджеттік есептілік саласында, сондай-ақ мемлекеттік сатып алу саласында, республикалық мүлікті басқару саласында басшылық ету және салааралық үйлестіру, сондай-ақ банкроттау (банктерді, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарын және жинақтаушы зейнетақы қорларын қоспағанда), заңсыз жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы iс-қимыл жасау саласында мемлекеттік реттеу, сондай-ақ салық саясатын және кеден ісі саласындағы саясатты қалыптастыруға және іске асыруға қатысу.

15. Задачи:
1) выработка предложений по исполнению, ведению бухгалтерского учета, бюджетного учета и бюджетной отчетности, статистики государственных финансов;
2) обеспечение полноты и своевременности поступления налогов и других обязательных платежей в бюджет, исчисления, удержания и перечисления обязательных пенсионных взносов в накопительные пенсионные фонды, исчисления и уплаты социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования;
3) обеспечение в пределах своей компетенции экономической безопасности;
4) обеспечение соблюдения налогового законодательства Республики Казахстан;
5) государственное регулирование производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции, табачных изделий, а также оборота отдельных видов нефтепродуктов и биотоплива;
6) государственное регулирование в сфере таможенного дела, государственного и гарантированного государством заимствования, бюджетного кредитования, управления республиканским имуществом, управления правительственным и гарантированным государством долгом и долгом перед государством, государственных закупок, осуществления внутреннего финансового контроля, осуществления контроля за проведением процедур банкротства (за исключением банков, страховых (перестраховочных) организаций и накопительных пенсионных фондов);
7) регулирование деятельности в сфере бухгалтерского учета и финансовой отчетности организаций и государственных учреждений, в области аудиторской деятельности и осуществление контроля за деятельностью аудиторских и профессиональных организаций;
8) обеспечение формирования и реализации государственной политики в области бухгалтерского учета и финансовой отчетности организаций и государственных учреждений, аудиторской деятельности;
9) осуществление государственного мониторинга собственности в отраслях экономики, имеющих стратегическое значение, в соответствии с Законом Республики Казахстан «О государственном мониторинге собственности в отраслях экономики, имеющих стратегическое значение»;
10) представление интересов Республики Казахстан в международных организациях по вопросам противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма.
16. Функции:
функции центрального аппарата:
1) формирование и реализация государственной политики в области исполнения бюджета, бухгалтерского и бюджетного учета, финансовой и бюджетной отчетности, аудиторской деятельности, накопления финансовых активов государства, а также иного имущества, за исключением нематериальных активов, сосредоточиваемых в Национальном фонде Республики Казахстан, в сфере управления республиканским имуществом, управления правительственным и гарантированным государством долгом и долгом перед государством, государственных закупок, а также государственное регулирование в области банкротства (за исключением банков, страховых (перестраховочных) организаций и накопительных пенсионных фондов);

15. Міндеттері:
1) бухгалтерлiк есеп, бюджеттiк есепке алу мен бюджеттік есептілік, мемлекеттiк қаржы статистикасын атқару, жүргiзу жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу;
2) салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдердiң, жинақтаушы зейнетақы қорларына мiндеттi зейнетақы жарналарын есептеудiң, ұстау мен аударудың және Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдарды есептеу мен төлеудiң толықтығы мен уақтылылығын қамтамасыз ету;
3) өз құзыретi шегiнде экономикалық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету;
4) Қазақстан Республикасы салық заңнамасының сақталуын қамтамасыз ету;
5) этил спиртi мен алкоголь өнiмдерiнiң, темекi бұйымдарының өндiрiсi мен айналымын мемлекеттiк реттеу, сондай-ақ мұнай өнiмдерiнiң және биоотынның жекелеген түрлерiнiң өндiрiсi мен айналымын мемлекеттiк реттеу;
6) кеден iсi, мемлекеттiк және мемлекет кепiлдiк берген қарыз алу, бюджеттiк кредит беру, республикалық мүлікті басқару, үкiметтiк және мемлекет кепiлдiк берген борышты және мемлекет алдындағы борышты басқару, мемлекеттiк сатып алу, iшкi қаржылық бақылауды жүзеге асыру, банкроттау рәсiмдерiнiң жүргiзiлуiн бақылауды (банктер мен сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарын және жинақтаушы зейнетақы қорларын қоспағанда) жүзеге асыру саласындағы мемлекеттiк реттеу;
7) ұйымдар мен мемлекеттік мекемелердің бухгалтерлiк есебі мен қаржылық есептiлiгі саласында, аудиторлық қызмет және аудиторлық және кәсіби ұйымдардың қызметін бақылауды жүзеге асыру саласындағы қызметті реттеу;
8) ұйымдар мен мемлекеттік мекемелердің бухгалтерлiк есебі мен қаржылық есептiлiгі, аудиторлық қызмет саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру мен іске асыруды қамтамасыз ету;
9) «Экономиканың стратегиялық маңызы бар салаларындағы меншіктің мемлекеттік мониторингі туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес экономиканың стратегиялық маңызы бар салаларында меншіктің мемлекеттік мониторингін жүзеге асыру;
10) заңсыз жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы iс-қимыл жасау мәселелері бойынша халықаралық ұйымдарда Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіру.
16. Функциялары:
орталық аппараттың функциялары:
1) бюджеттiң атқарылуы, бухгалтерлiк және бюджеттiк есепке алу, қаржылық және бюджеттiк есептiлiк, аудиторлық қызмет, мемлекеттiң қаржы активтерiн, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Ұлттық қорында шоғырландырылатын материалдық емес активтердi қоспағанда, өзге мүлiктi жинақтау саласында, республикалық мүлікті басқару, үкiметтiк және мемлекет кепiлдiк берген борышты және мемлекет алдындағы борышты басқару, мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру, сондай-ақ банкроттау (банктерді, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарын және жинақтаушы зейнетақы қорларын қоспағанда) саласында мемлекеттік реттеу;

2) обеспечение национальной безопасности при обеспечении соблюдения бюджетного законодательства и осуществлении межведомственной координации деятельности по обеспечению финансовой безопасности;
3) участие в прогнозировании поступлений в государственный и республиканский бюджет, Национальный фонд по категориям, классам и подклассам Единой бюджетной классификации с учетом прогноза социально-экономического развития;
4) международное сотрудничество по вопросам, входящим в компетенцию Министерства финансов Республики Казахстан;
5) разработка стратегических программных документов в сфере государственных закупок и области международного сотрудничества;
6) межотраслевая координация и методологическое руководство в области государственных закупок, исполнения республиканского и местных бюджетов, бухгалтерского и бюджетного учета, внутреннего государственного финансового контроля, финансовой и бюджетной отчетности;
7) разработка и принятие в пределах компетенции Министерства финансов Республики Казахстан нормативных правовых актов;
8) организация исполнения республиканского бюджета и координация деятельности администраторов республиканских бюджетных программ по исполнению республиканского бюджета;
9) составление отчета о поступлениях и использовании Национального фонда Республики Казахстан;
10) составление годового отчета о формировании и использовании Национального фонда Республики Казахстан;
11) подготовка аналитической информации об исполнении бюджета;
12) организация проведения ежегодного аудита Национального фонда Республики Казахстан;
13) подготовка заключений к проектам постановлений Правительства Республики Казахстан о выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан;
14) разработка совместно со Счетным комитетом по контролю за исполнением республиканского бюджета стандартов государственного финансового контроля;
15) предоставление, обслуживание бюджетных кредитов за счет средств республиканского бюджета, обеспечение их мониторинга и возврата;
16) определение объемов, форм и условий заимствования Правительством Республики Казахстан объемов погашения и обслуживания правительственного долга, утверждаемых в республиканском бюджете на соответствующий финансовый год;
17) составление и представление годового отчета об исполнении республиканского бюджета за отчетный финансовый год в Правительство Республики Казахстан, центральный уполномоченный орган по государственному планированию и органы государственного финансового контроля, обеспечение координации работы администраторов бюджетных программ при рассмотрении годового отчета об исполнении республиканского бюджета за отчетный финансовый год в Парламенте Республики Казахстан;

2) бюджет заңнамасының сақталуын қамтамасыз ету және қаржылық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі қызметті ведомствоаралық үйлестіруді жүзеге асыру кезінде ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету;
3) әлеуметтік-экономикалық даму болжамын есепке ала отырып, Бірыңғай бюджеттік сыныптаманың санаттары, сыныптары мен кіші сыныптары бойынша мемлекеттік және республикалық бюджеттерге, Ұлттық қорға түсетін түсімдерді болжамдауға қатысу;
4) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құзыретіне енетін мәселелер бойынша халықаралық ынтымақтастық;
5) мемлекеттік сатып алу саласында және халықаралық ынтымақтастық аясында стратегиялық бағдарламалық құжаттарды әзірлеу;
6) мемлекеттiк сатып алу, республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң атқарылуы, бухгалтерлiк және бюджеттiк есепке алу, iшкi мемлекеттiк қаржылық бақылау, қаржылық және бюджеттiк есептiлiктiң атқарылуы саласында салааралық үйлестiру және әдiснамалық басшылық ету;
7) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құзыреті шегінде нормативтік құқықтық актілер әзірлеу және қабылдау;
8) республикалық бюджеттің атқарылуын ұйымдастыру және республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің республикалық бюджетті атқару жөніндегі қызметін үйлестіру;
9) Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының түсімдері мен пайдаланылуы туралы есепті жасау;
10) Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қалыптастырылуы мен пайдаланылуы туралы жылдық есепті жасау;
11) бюджеттің атқарылуы туралы талдамалы ақпаратты даярлау;
12) Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы аудитін жүргізуді ұйымдастыру;
13) Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулыларының жобаларына қорытындылар дайындау;
14) Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетiмен бiрлесiп, мемлекеттiк қаржылық бақылау стандарттарын әзiрлеу;
15) республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен бюджеттiк кредиттердi беру, оларға қызмет көрсету, мониторингiн және қайтаруды қамтамасыз ету;
16) тиiстi қаржы жылына арналған республикалық бюджетте бекiтiлетiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарыз алу көлемдерiн, нысандары мен шарттарын, үкiметтiк борышты өтеу және оған қызмет көрсету көлемiн айқындау;
17) есептi қаржы жылындағы республикалық бюджеттiң атқарылуы туралы жылдық есептi жасау және Қазақстан Республикасының Үкiметiне, мемлекеттiк жоспарлау жөнiндегi орталық уәкiлеттi органға және мемлекеттiк қаржылық бақылау органдарына ұсыну, есептi қаржы жылындағы республикалық бюджеттiң атқарылуы туралы жылдық есептi Қазақстан Республикасының Парламентiнде қарау кезiнде бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнiң жұмысын үйлестiрудi қамтамасыз ету;

18) составление и ежемесячное представление отчетов об исполнении государственного, консолидированного, республиканского и местных бюджетов в Правительство Республики Казахстан, центральный уполномоченный орган по государственному планированию и уполномоченный орган по внутреннему контролю, отчета об исполнении республиканского бюджета - в Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета;
19) составление отчетов об исполнении планов поступлений и расходов денег от реализации товаров (работ, услуг), поступлении и расходовании денег от спонсорской и благотворительной помощи по государственному и местным бюджетам;
20) составление отчетов о кредиторской и дебиторской задолженностях государственного и местных бюджетов;
21) предоставление поручительств государства по решению Правительства Республики Казахстан посредством заключения в письменной форме договора поручительства государства;
22) предоставление по поручению Правительства Республики Казахстан государственных гарантий;
23) обеспечение выполнения обязательств по государственным гарантиям негосударственных займов;
24) выпуск специальных государственных ценных бумаг для физических лиц на внутреннем рынке, государственных ценных бумаг на внешнем рынке капитала, а также государственных исламских ценных бумаг;
25) осуществление бюджетного мониторинга;
26) мониторинг получения, использования, погашения и обслуживания государственных займов и государственного долга, гарантированного государством долга и долга по поручительствам государства, а также требований государства, возникших в связи с исполнением государством обязательств по его гарантиям и поручительствам;
27) мониторинг государственного и гарантированного государством долга, долга по поручительствам государства и управление им;
28) определение потребности в кадрах в финансовой сфере;
29) разработка и представление в Правительство Республики Казахстан предложений по предупреждению и устранению негативных процессов в сфере экономики;
30) разработка порядка представления финансовой отчетности в депозитарий;
31) разработка и утверждение учетной политики;
32) разработка и утверждение плана счетов бухгалтерского учета государственных учреждений;
33) разработка и утверждение порядка ведения бухгалтерского учета в государственных учреждениях;
34) разработка и утверждение порядка проведения инвентаризации в государственных учреждениях;
35) разработка и утверждение альбома форм бухгалтерской документации для государственных учреждений;
36) разработка и утверждение формы и порядка составления и представления финансовой отчетности;

18) ай сайын мемлекеттiк, шоғырландырылған, республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң атқарылуы туралы есептi жасау және Қазақстан Республикасының Үкiметiне, мемлекеттiк жоспарлау жөнiндегi орталық уәкiлеттi органға және iшкi бақылау жөнiндегi уәкiлеттi органға, Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетіне республикалық бюджеттiң атқарылуы туралы есепті ұсыну;
19) мемлекеттiк және жергiлiктi бюджеттер бойынша тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтердi) өткiзуден түскен ақша түсiмдерi мен шығыстары жоспарларының орындалуы туралы, демеушiлiк және қайырымдылық көмектен түскен ақшаның түсуi мен жұмсалуы туралы есептердi жасау;
20) мемлекеттік және жергілікті бюджеттердің кредиторлық және дебиторлық берешектері туралы есептер жасау;
21) мемлекет кепiлгерлiгi шартын жазбаша нысанда жасасу арқылы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмi бойынша мемлекет кепiлгерлiктерiн беру;
22) Қазақстан Республикасы Үкіметінің тапсыруы бойынша мемлекеттік кепілдіктер беру;
23) мемлекеттiк емес қарыздардың мемлекеттiк кепiлдiктерi жөнiндегi мiндеттемелердiң орындалуын қамтамасыз ету;
24) ішкі нарықта жеке тұлғалар үшін арнайы мемлекеттік бағалы қағаздарды, капиталдың сыртқы нарығында мемлекеттік бағалы қағаздарды, сондай-ақ мемлекеттік ислам бағалы қағаздарын шығару;
25) бюджеттiк мониторингтi жүзеге асыру;
26) мемлекеттік қарыздар мен мемлекеттік борышты, мемлекет кепілдік берген борышты және мемлекет кепілгерлігі бойынша борышты, сондай-ақ мемлекеттің оның кепілдіктері мен кепілгерліктері бойынша міндеттемелерді орындауға байланысты туындаған мемлекет талаптарын алу, пайдалану, өтеу және қызмет көрсету мониторингін жүзеге асыру;
27) мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген борыш, мемлекет кепілгерлігі бойынша борыш мониторингі және оларды басқару;
28) қаржы саласында кадрларға қажеттілікті айқындау;
29) экономика саласында теріс үрдістерді болдырмау және оның алдын алу бойынша ұсыныстарды әзірлеу және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізу;
30) қаржылық есептiлiктi депозитарийге беру тәртiбiн әзірлеу;
31) есепке алу саясатын әзірлеу және бекіту;
32) мемлекеттік мекемелердің бухгалтерлік есеп шоттарының жоспарын әзірлеу және бекіту;
33) мемлекеттік мекемелерде бухгалтерлік есепті жүргізу тәртібін әзірлеу және бекіту;
34) мемлекеттік мекемелерде түгендеу жүргізу тәртібін әзірлеу және бекіту;
35) мемлекеттік мекемелер үшін бухгалтерлік құжаттама нысандарының альбомын әзірлеу және бекіту;
36) қаржылық есептілікті жасау және ұсыну нысаны мен тәртібін әзірлеу және бекіту;

37) разработка и утверждение порядка составления консолидированной финансовой отчетности для администраторов бюджетных программ;
38) согласование перечня объектов, предлагаемых в концессию, на среднесрочный период, утверждаемый Правительством Республики Казахстан;
39) разработка лимита концессионных обязательств местных исполнительных органов;
40) согласование конкурсной документации в отношении объектов, относящихся к республиканской собственности;
41) определение порядка передачи во владение и пользование концессионеру объектов концессии, находящихся в государственной собственности;
42) разработка и утверждение нормативных правовых актов в сфере управления государственным имуществом в пределах компетенции Министерства финансов Республики Казахстан;
43) разработка мер, направленных на повышение экономической эффективности предприятий, в случае необходимости совместно с центральными исполнительными органами и лицами, в собственности либо управлении которых находятся объекты мониторинга;
44) осуществление формирования и ведение реестров в сфере государственных закупок;
45) определение порядка сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах местного содержания при закупках товаров, работ, услуг;
46) участие в разработке, внедрении и эксплуатации государственных информационных систем в сфере государственных закупок;
47) определение порядка хранения информации, размещенной на веб-портале государственных закупок;
48) определение порядка оказания электронных услуг субъектам системы государственных закупок и другим заинтересованным лицам;
49) разработка правил ведения реестра государственного имущества;
50) обеспечение полноты взимания и своевременности перечисления в бюджет таможенных платежей и налогов;
51) разработка и утверждение классификатора нарушений, выявляемых на объектах государственного финансового контроля, по согласованию со Счетным комитетом по контролю за исполнением республиканского бюджета;
52) взаимодействие с поверенными (агентами) по гарантированным государством займам по вопросам обслуживания и возврата гарантированных государством займов, а также своевременного исполнения обязательств по выданным государственным гарантиям;
53) разработка проектов постановлений Правительства Республики Казахстан по утверждению перечня заемщиков по гарантированным государством займам, погашение и обслуживание которых предусмотрены в республиканском бюджете на соответствующий финансовый год;
54) обеспечение соблюдения бюджетного законодательства в части использования бюджетного кредита по целевому назначению и наличия обеспечения исполнения обязательств по нему в порядке, установленном Правительством Республики Казахстан;

37) бюджеттік бағдарламалар әкімшілері үшін шоғырландырылған қаржылық есептілікті жасау тәртібін әзірлеу және бекіту;
38) Қазақстан Республикасының Үкiметi бекiтетiн орта мерзiмдi кезеңге арналған концессияға ұсынылатын объектiлердiң тiзбесiн келiсу;
39) жергілікті атқарушы органдардың концессиялық міндеттемелерінің лимитін әзірлеу;
40) республикалық меншiкке жататын объектiлерге қатысты конкурстық құжаттаманы келiсу;
41) мемлекеттiк меншiктегi концессия объектiлерiн концессионерге иеленуге және пайдалануға беру тәртiбiн айқындау;
42) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құзыреті шеңберінде мемлекеттік мүлікті басқару саласындағы нормативтік құқықтық актілерді әзірлеу және бекіту;
43) қажет болған жағдайда орталық атқарушы органдармен және меншiгiнде немесе басқаруында мониторинг объектiлерi бар тұлғалармен бiрлесiп, кәсiпорындардың экономикалық тиiмдiлiгiн арттыруға бағытталған шараларды әзiрлеу;
44) мемлекеттiк сатып алу саласында тiзiлiмдер қалыптастыруды және жүргiзудi жүзеге асыру;
45) тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтердi сатып алу кезiнде қазақстандық қамтудың көлемi туралы ақпаратты ескере отырып, есептiлiктi жинау, қорыту және талдау тәртiбiн айқындау;
46) мемлекеттiк сатып алу саласындағы мемлекеттiк ақпараттық жүйелердi әзiрлеуге, енгiзуге және пайдалануға қатысу;
47) мемлекеттiк сатып алу веб-порталында орналасқан ақпаратты сақтау тәртiбiн айқындау;
48) мемлекеттiк сатып алу жүйесiнiң субъектiлерiне және басқа да мүдделi тұлғаларға электрондық қызметтер көрсету тәртiбiн айқындау;
49) мемлекеттiк мүлiктiң тiзiлiмiн жүргiзу қағидаларын әзiрлеу;
50) кедендiк төлемдер мен салықтардың толық алынуын және бюджетке уақтылы аударылуын қамтамасыз ету;
51) Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiмен келiсiм бойынша Мемлекеттiк қаржылық бақылау объектiлерiнде анықталған бұзушылықтар сыныптауышын әзiрлеу және бекiту;
52) мемлекет кепiлдiк берген қарыздарға қызмет көрсету және қайтару, сондай-ақ берiлген мемлекеттiк кепiлдiктер бойынша мiндеттемелердi уақтылы орындау мәселелерi бойынша мемлекет кепiлдiк берген қарыздар бойынша сенiм бiлдiрiлген адамдармен (агенттермен) өзара iс-қимыл жасау;
53) тиiстi қаржы жылына арналған республикалық бюджетте өтеу және қызмет көрсету көзделген мемлекет кепiлдiк берген қарыздар бойынша қарыз алушылардың тiзбесiн бекiту жөніндегі Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулыларының жобаларын әзiрлеу;
54) бюджеттiк кредиттiң нысаналы тағайындалуы бойынша пайдаланылуы бөлігінде бюджет заңнамасының сақталуын және Қазақстан Республикасының Үкiметi белгілеген тәртіппен ол бойынша міндеттемелердің атқарылуын қамтамасыз етудің болуын қамтамасыз ету;

55) разработка и утверждение типовых квалификационных требований для работников служб внутреннего контроля;
56) участие в выработке предложений по основным направлениям налоговой и бюджетной политики, а также политики в области таможенного дела;
57) участие в реализации налоговой и бюджетной политики, а также политики в области таможенного дела;
58) анализ поступлений в разрезе специфик в республиканский бюджет и Национальный фонд Республики Казахстан и осуществление текущего прогнозирования по спецификам и в территориальном разрезе;
59) согласование проектов стратегических планов или проектов изменений и дополнений в стратегические планы уполномоченных органов по исполнению бюджета областных бюджетов, бюджетов города республиканского значения, столицы;
60) подготовка совместно с Национальным Банком Республики Казахстан, центральным уполномоченным органом по государственному планированию ежегодной оценки состояния и прогноза на предстоящий плановый период государственного и гарантированного государством заимствования и долга, долга по поручительствам государства;
61) разработка и утверждение методики оценки управления бюджетными средствами и ее методологическое сопровождение, а также оценки эффективности деятельности государственных органов по управлению бюджетными средствами;
62) утверждение совместно с отраслевыми органами критериев отнесения предприятий к системообразующим;
63) участие в разработке и реализации программ, утверждаемых Президентом, Правительством Республики Казахстан;
64) обеспечение участия представителей Министерства финансов Республики Казахстан в органах управления автономных организаций образования, национального холдинга в области здравоохранения;
65) участие в реализации гендерной политики;
66) определение порядка составления и представления бюджетной отчетности;
67) разработка и утверждение классификатора перечня товаров (работ, услуг) государственных учреждений, содержащихся за счет республиканского или местного бюджетов, деньги от реализации которых остаются в их распоряжении;
68) разработка и утверждение перечня специфик экономической классификации расходов, в том числе видов расходов, по которым регистрация заключенных гражданско-правовых сделок является обязательной;
69) составление годового отчета о формировании и использовании Национального фонда Республики Казахстан и разработка проекта правового акта по его утверждению;
70) определение порядка ведения бухгалтерского учета;
71) взаимодействие по вопросам бухгалтерского учета и финансовой отчетности, аудиторской деятельности с иными государственными органами и профессиональными организациями;

55) iшкi бақылау қызметтерiнiң қызметкерлерi үшiн үлгi бiлiктiлiк талаптарын әзiрлеу және бекiту;
56) салық және бюджеттік саясаттың, сондай-ақ кеден ісі саласындағы саясаттың негізгі бағыттары бойынша ұсыныстарды әзірлеуге қатысу;
57) салық және бюджеттік саясатты, сондай-ақ кеден ісі саласындағы саясатты іске асыруға қатысу;
58) ерекшелiктер бөлiнісінде республикалық бюджет пен Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсiмдердi талдау мен ерекшелiктер бойынша және аумақтар бөлiнісінде ағымдағы болжамдауды жүзеге асыру;
59) облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерiнiң атқарылуы жөніндегі уәкiлеттi органдардың стратегиялық жоспарларының жобаларын немесе стратегиялық жоспарларға өзгерiстер мен толықтырулардың жобаларын келiсу;
60) Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiмен, мемлекеттiк жоспарлау жөнiндегi орталық уәкiлеттi органмен бiрлесiп, мемлекеттiк және мемлекет кепiлдiк берген қарыз алу мен борыштың, мемлекеттiң кепiлгерлiктерi бойынша борыштың ахуалын және алдағы жоспарлы кезеңге арналған болжамын жыл сайын бағалауды дайындау;
61) бюджет қаражатын басқаруды бағалау, сондай-ақ бюджет қаражатын басқару бойынша мемлекеттiк органдар қызметiнiң тиiмдiлiгiн бағалау әдiстемесiн әзiрлеу мен бекiту және оны әдiснамалық сүйемелдеу;
62) салалық органдармен бiрлесiп, кәсiпорындарды жүйе құрайтындарға жатқызу өлшемдерiн бекiту;
63) Қазақстан Республикасының Президентi, Үкiметi бекiтетiн бағдарламаларды әзiрлеуге және iске асыруға қатысу;
64) автономды бiлiм беру ұйымдарының, денсаулық сақтау саласындағы ұлттық холдингтiң басқару органдарында Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі өкiлдерiнiң қатысуын қамтамасыз ету;
65) гендерлiк саясатты iске асыруға қатысу;
66) бюджеттік есептiлiктi жасау және ұсыну тәртiбiн айқындау;
67) республикалық немесе жергілікті бюджеттердің есебiнен ұсталатын, сатудан түсетiн ақша өздерiнiң иелiгiнде қалатын мемлекеттiк мекемелердiң тауарлары (жұмыстары, көрсетiлетiн қызметтерi) тiзбесiнiң сыныптауышын әзірлеу және бекiту;
68) шығыстардың, оның iшiнде жасасқан азаматтық-құқықтық мәмiлелерге қатысты тiркеу мiндеттi болып табылатын шығыстар түрлерiнiң экономикалық сыныптамасы ерекшелiктерiнiң тiзбесiн әзірлеу және бекiту;
69) Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қалыптастырылуы мен пайдаланылуы туралы жылдық есептi жасау және оны бекіту бойынша құқықтық актінің жобасын әзірлеу;
70) бухгалтерлік есепті жүргізу тәртібін айқындау;
71) бухгалтерлiк есеп және қаржылық есептiлiк, аудиторлық қызмет мәселелері бойынша өзге де мемлекеттік органдармен және кәсіби ұйымдармен өзара іс-қимыл;

72) разработка и утверждение формы обязательной ведомственной отчетности, проверочных листов, критериев оценки степени риска, полугодовых планов проверок в соответствии с Законом Республики Казахстан «О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан»;
73) установление порядка назначения реабилитационного и конкурсного управляющих, администратора внешнего наблюдения;
функции ведомств:
1) составление, утверждение и ведение сводного плана финансирования по обязательствам, сводного плана поступлений и финансирования по платежам по республиканскому бюджету;
2) внесение изменений и дополнений в сводный план поступлений и финансирования по платежам, сводный план финансирования по обязательствам, включая годовые суммы;
3) составление данных об исполнении республиканского и местных бюджетов;
4) составление отчетов об исполнении планов поступлений и расходов денег от реализации товаров (работ, услуг), поступлении и расходовании денег от спонсорской и благотворительной помощи по республиканскому бюджету;
5) составление отчетов о кредиторской и дебиторской задолженностях республиканского бюджета;
6) составление отчета о поступлениях и использовании Национального фонда Республики Казахстан;
7) выпуск государственных эмиссионных ценных бумаг Правительства Республики Казахстан в виде государственных казначейских обязательств на внутреннем рынке капитала, за исключением специальных государственных ценных бумаг для физических лиц;
8) осуществление бюджетного мониторинга в части регулярного и систематического доведения до администраторов республиканских бюджетных программ отчетных данных по исполнению республиканского бюджета и сбор информации от администраторов республиканских бюджетных программ с целью выявления причин несвоевременного принятия обязательств, несвоевременного проведения платежей по республиканским бюджетным программам (без учета внешних займов и кредитования);
9) открытие, ведение и закрытие контрольных счетов наличности и счетов в иностранной валюте государственных учреждений;
10) открытие, ведение и закрытие контрольных счетов наличности субъектов квазигосударственного сектора;
11) определение порядка ведения бюджетного учета;
12) регистрация гражданско-правовых сделок государственных учреждений;
13) ведение бюджетного учета и отчетности;
14) зачисление поступлений на единый казначейский счет;
15) обеспечение полноты и своевременности зачисления поступлений в бюджет;

72) «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес міндетті ведомстволық есептіліктің, тексеру парақтарының нысандарын, тәуекел дәрежесін бағалау өлшемдерін, тексерулер жүргізудің жартыжылдық жоспарын әзірлеу және бекіту;
73) оңалтуды және конкурсты басқарушыларды, сырттай байқау әкімшісін тағайындау тәртібін белгілеу;
ведомстволарының функциялары:
1) мiндеттемелер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарын, республикалық бюджет бойынша түсiмдердiң және төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарын жасау, бекiту және жүргiзу;
2) жылдық сомаларды қоса алғанда, түсiмдер мен төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарына, мiндеттемелер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу;
3) республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң атқарылуы туралы деректердi жасау;
4) республикалық бюджет бойынша тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткiзуден түскен ақша түсiмдерi мен шығыстары жоспарларының орындалуы туралы, демеушiлiк және қайырымдылық көмектен түскен ақшаның түсуi мен жұмсалуы туралы есептердi жасау;
5) республикалық бюджеттiң кредиторлық және дебиторлық берешектерi туралы есептердi жасау;
6) Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының түсiмдерi мен пайдаланылуы туралы есептi жасау;
7) жеке тұлғаларға арналған арнайы мемлекеттік бағалы қағаздарды қоспағанда, капиталдың ішкі нарығындағы мемлекеттiк қазынашылық мiндеттемелер түрiндегі Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мемлекеттiк эмиссиялық бағалы қағаздарын шығару;
8) республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне республикалық бюджеттің атқарылуы бойынша есептік деректерді тұрақты және жүйелі жеткізу бөлігінде бюджеттiк мониторингтi және міндеттемелерді уақтылы қабылдамау, республикалық бюджеттік бағдарламалар бойынша (сыртқы қарыз алу мен кредиттеуді ескерусіз) төлемдерді уақтылы жүргізбеу себептерін анықтау мақсатында республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінен ақпарат жинауды жүзеге асыру;
9) мемлекеттiк мекемелердiң қолма-қол ақшаны бақылау шоттарын және шетел валютасындағы шоттарды ашу, жүргiзу және жабу;
10) квазимемлекеттiк сектор субъектiлерiнiң қолма-қол ақшасын бақылау шоттарын ашу, жүргiзу және жабу;
11) бюджеттiк есепке алуды жүргiзу тәртiбiн айқындау;
12) мемлекеттік мекемелердің азаматтық-құқықтық мәмілелерін тіркеу;
13) бюджеттiк есеп пен есептiлiктi жүргiзу;
14) түсiмдердi бiрыңғай қазынашылық шотқа есепке жатқызу;
15) бюджетке түсетiн түсiмдердi есепке алудың толықтығын және уақтылылығын қамтамасыз ету;

16) зачисление поступлений, направляемых в Национальный фонд Республики Казахстан, и их перевод на счета Правительства Республики Казахстан в Национальном Банке Республики Казахстан;
17) распределение сумм поступлений между уровнями бюджетов, Национальным фондом Республики Казахстан и контрольными счетами наличности государств-членов Таможенного союза с последующим зачислением на соответствующие контрольные счета наличности;
18) перевод денежных средств с контрольного счета наличности Таможенного союза на счета государств-членов Таможенного союза, открытые в Национальном Банке Республики Казахстан;
19) подготовка и направление информации по суммам таможенных пошлин в уполномоченные органы государств-членов Таможенного союза и Евразийскую экономическую комиссию;
20) осуществление операций в иностранной валюте и ведение их учета;
21) осуществление регистрации и учета государственных займов в порядке, установленном Правительством Республики Казахстан, и требований, связанных с исполнением государством обязательств по его гарантиям и поручительствам;
22) осуществление процедур проведения и учета платежей по долговым обязательствам Правительства Республики Казахстан и операций по снятию средств со счетов правительственных внешних займов, связанных грантов и средств софинансирования;
23) обеспечение учета долговых обязательств по правительственным требованиям, возникающих в результате бюджетного кредитования;
24) исполнение платежных документов налоговых и уполномоченных органов по возврату из бюджета сумм поступлений либо их зачета в счет погашения налоговой задолженности;
25) обслуживание исполнения инкассовых распоряжений;
26) управление бюджетными деньгами;
27) размещение временно свободных бюджетных денег республиканского и местных бюджетов в депозиты Национального Банка Республики Казахстан и прогнозирование объема вознаграждений (интереса) по депозитам Правительства Республики Казахстан в республиканский бюджет;
28) осуществление платежей и переводов денег в национальной и иностранной валюте по видам валют по обязательствам государственных учреждений;
29) осуществление проверки представляемых государственными учреждениями индивидуальных планов финансирования по обязательствам и платежам, сводных планов поступлений и финансирования, сводных планов финансирования по обязательствам, справок о внесении изменений в индивидуальные планы финансирования, сводные планы поступлений и финансирования, сводный план финансирования по обязательствам, платежных поручений, счетов к оплате, гражданско-правовых сделок на соответствие бюджетному законодательству;

16) Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына жіберілетін аударымдарды есепке алу және оларды Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкіндегі шотына аудару;
17) кейін қолма-қол ақшаның тиісті бақылау шоттарына есепке жатқыза отырып, бюджеттер деңгейінің, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының және Кеден одағына мүше мемлекеттердің қолма-қол ақшасын бақылау шоттары арасында түсімдер сомасын бөлу;
18) ақша қаражатын Кеден одағының қолма-қол ақшасын бақылау шотынан Кеден одағына мүше мемлекеттердің Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнде ашылған шоттарына аудару;
19) кедендік баж сомалары бойынша ақпаратты дайындау және Кеден одағына мүше мемлекеттердің уәкілетті органдарына және Еуразиялық экономикалық комиссияға жіберу;
20) операцияларды шетелдiк валютада жүзеге асыру және оларды есепке алуды жүргiзу;
21) Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тәртіппен мемлекеттік қарыздарды тіркеуді және есепке алуды, оның кепілдіктері мен кепілдемелері бойынша міндеттемелерді мемлекеттің орындауына байланысты талаптарын жүзеге асыру;
22) Қазақстан Республикасы Үкіметінің борыштық міндеттемелері бойынша төлемдерді есепке алу және жүргізу рәсімдерін және үкіметтік сыртқы қарыз алу, байланысты гранттар және бірлесіп қаржыландыру қаражаты шоттарынан қаражат алу операцияларын жүзеге асыру;
23) бюджеттік кредиттеу нәтижесінде туындайтын үкіметтік талаптар бойынша борыштық міндеттемелерді есепке алуды қамтамасыз ету;
24) бюджеттен түсiмдер сомасын қайтару жөнiндегi салықтық және уәкiлеттi органдардың төлем құжаттарын орындау не оларды салық берешектерiн өтеу есебiне есепке жатқызу;
25) инкассалық өкiмдердi орындауға қызмет көрсету;
26) бюджет ақшасын басқару;
27) Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң депозиттерiне республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң уақытша бос бюджеттiк ақшаларын орналастыру және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң депозиттерi бойынша республикалық бюджетке сыйақылар (мүдде) көлемiн болжамдау;
28) мемлекеттiк мекемелердiң мiндеттемелерi бойынша валюта түрлерi бойынша ұлттық және шетел валютасында төлемдердi және ақшалай аударымдарды жүзеге асыру;
29) мемлекеттiк мекемелер ұсынатын мiндеттемелер мен төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарларының, түсiмдер мен қаржыландырудың жиынтық жоспарларының, мiндеттемелер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарларының, жеке қаржыландыру жоспарларына, түсiмдер мен қаржыландырудың жиынтық жоспарларына, мiндеттемелер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарына өзгерiстер енгiзу туралы анықтамалардың, төлем тапсырмаларының, төлеуге ұсынылатын шоттардың, азаматтық-құқықтық мәмiлелердiң бюджет заңнамасына сәйкес келуiн тексерудi жүзеге асыру;

30) осуществление проверки представляемых субъектами квазигосударственного сектора платежных поручений;
31) осуществление контроля за соответствием сводному плану финансирования индивидуальных планов финансирования государственных учреждений;
32) осуществление контроля за правильностью зачисления денег от реализации товаров (работ, услуг) на контрольные счета наличности платных услуг государственных учреждений;
33) осуществление контроля за проведением операций по расходам денег от реализации товаров (работ, услуг);
34) осуществление приема и проверки квартальной и годовой бюджетной и финансовой отчетности администраторов республиканских бюджетных программ и государственных учреждений, содержащихся за счет средств республиканского бюджета;
35) приостановление осуществляемых платежей государственных учреждений при нарушении требований Бюджетного кодекса Республики Казахстан и других нормативных правовых актов, определяющих порядок исполнения бюджета, принятие которых предусмотрено Бюджетным кодексом Республики Казахстан;
36) участие в формировании политики в области государственного регулирования в сфере таможенного дела;
37) обеспечение в пределах своей компетенции суверенитета, экономической и национальной безопасности Республики Казахстан;
38) принятие решения о включении в реестры на осуществление деятельности в сфере таможенного дела и уполномоченных экономических операторов;
39) обеспечение защиты прав интеллектуальной собственности на таможенной территории Таможенного союза в пределах своей компетенции;
40) принятие решения о включении в таможенный реестр объектов интеллектуальной собственности;
41) осуществление таможенного администрирования в соответствии с таможенным законодательством Республики Казахстан;
42) ведение таможенной статистики внешней торговли и специальной таможенной статистики Республики Казахстан;
43) представление информации государственным органам, если такая информация необходима указанным органам для решения задач, возложенных на них законодательством Республики Казахстан, в порядке и с соблюдением требований законодательства Республики Казахстан по защите государственной, коммерческой, банковской, налоговой или иной охраняемой законом тайны (секретов) и другой конфиденциальной информации, а также международных договоров Республики Казахстан;
44) обеспечение на постоянной основе своевременного информирования участников внешнеэкономической и иной деятельности в сфере таможенного дела, в том числе об изменениях и дополнениях в таможенном законодательстве Республики Казахстан, в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан «О таможенном деле в Республике Казахстан»;

30) квазимемлекеттiк сектор субъектiлерi ұсынатын төлем тапсырмаларына тексерудi жүзеге асыру;
31) мемлекеттiк мекемелердiң жеке қаржыландыру жоспарларының жиынтық қаржыландыру жоспарына сәйкестiгiн бақылауды жүзеге асыру;
32) мемлекеттiк мекемелердiң ақылы қызметтерiнiң қолма-қол ақшаны бақылау шоттарына тауарларды (жұмыстарды, көрсетілген қызметтердi) сатудан түсетiн ақшаның есепке алынуының дұрыстығын бақылауды жүзеге асыру;
33) тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтердi) сатудан түскен ақшаның шығыстары бойынша операциялардың жүргiзiлуiн бақылауды жүзеге асыру;
34) республикалық бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнiң және республикалық бюджет қаражаты есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелердiң тоқсандық және жылдық бюджеттiк есептiлiктерiн қабылдауды және тексерудi жүзеге асыру;
35) Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң және қабылдануы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнде көзделген бюджеттiң атқарылу тәртiбiн айқындайтын басқа да нормативтiк құқықтық актiлер талаптарының бұзылуы кезiнде мемлекеттiк мекемелер төлемдерiнiң жүзеге  асырылуын тоқтата тұру;
36) кеден ісі саласындағы мемлекеттік реттеу аясындағы саясатты қалыптастыруға қатысу;
37) өз құзыреті шегінде Қазақстан Республикасының егемендігін, экономикалық және ұлттық қауіпсіздігін қамтамасыз ету;
38) кеден iсi саласындағы қызметтi жүзеге асыруға арналған тiзiлiмге уәкілетті экономикалық операторларды да енгiзу туралы шешiм қабылдау;
39) өз құзыреті шегінде Кеден одағының кедендік аумағындағы зияткерлік меншік құқығының қорғалуын қамтамасыз ету;
40) зияткерлік меншік объектілерін кедендік тiзiлiмге енгiзу туралы шешiм қабылдау;
41) кедендiк әкiмшiлендіруді Қазақстан Республикасының кедендік заңнамасына сәйкес жүзеге асыру;
42) Қазақстан Республикасының сыртқы сауда-саттық кедендiк статистикасын және арнайы кедендiк статистикасын жүргiзу;
43) егер мұндай ақпарат оларға Қазақстан Республикасының заңнамасымен жүктелген мiндеттердi шешу үшiн қажет болса, Қазақстан Республикасының мемлекеттiк, коммерциялық, банктiк, салықтық немесе  заңмен қорғалатын өзге де құпияны (жасырымды) және басқа да жабық ақпаратты қорғау жөнiндегi заңнамасының, сондай-ақ Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарының тәртiбiнде және талаптарын сақтай отырып, ақпаратты мемлекеттiк органдарға беру;
44) «Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы» Қазақстан Республикасының Кодексінде белгiленген тәртiппен кеден iсi саласындағы сыртқы экономикалық және өзге де қызмет қатысушыларының тұрақты негiзде, оның iшiнде Қазақстан Республикасының кеден заңнамасындағы өзгерiстер мен толықтырулар туралы уақтылы хабардар болуын қамтамасыз ету;

45) разработка, создание и эксплуатация информационных систем, систем связи и систем передачи данных, технических средств таможенного контроля, а также средств защиты в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
46) осуществление и совершенствование таможенного декларирования, таможенного контроля, а также создание условий, способствующих упрощению проведения таможенных операций в отношении товаров и транспортных средств, перемещаемых через таможенную границу Таможенного союза;
47) осуществление таможенного контроля за соблюдением условий таможенных процедур, при помещении под которые товары не приобретают статус товаров Таможенного союза;
48) рассмотрение жалоб на решения, действия (бездействие) нижестоящего таможенного органа и должностных лиц таможенного органа;
49) задержание и доставка в служебные помещения таможенных или иных органов Республики Казахстан лиц, совершивших правонарушение, преступление или подозреваемых в совершении правонарушения, преступления в сфере таможенного дела в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан;
50) взыскание сумм таможенных платежей и налогов, в том числе не уплаченных в установленные сроки в бюджет, а также пени по ним в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан «О таможенном деле в Республике Казахстан»;
51) обеспечение в пределах своей компетенции охраны таможенной границы Таможенного союза и контроля за соблюдением таможенного законодательства и иного законодательства Республики Казахстан;
52) осуществление контроля таможенной стоимости товаров;
53) принятие предварительного решения о стране происхождения товаров;
54) осуществление проверки правильности классификации товаров в соответствии с Единой товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Таможенного союза;
55) рассмотрение документов, определенных таможенным законодательством Таможенного союза и Республики Казахстан, на основании которых предоставляется освобождение от таможенных платежей и налогов;
56) осуществление контроля за правильностью исчисления и своевременностью уплаты в бюджет таможенных платежей и налогов в пределах своей компетенции;
57) проведение радиационного контроля в пунктах пропуска через таможенную границу Таможенного союза;
58) осуществление дознания по делам о преступлениях в сфере таможенного дела в порядке, предусмотренном уголовно-процессуальным законодательством Республики Казахстан;
59) проведение работы по предупреждению, пресечению и выявлению правонарушений в сфере таможенного дела в пределах своей компетенции;

45) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес кедендiк бақылау ақпараттық жүйелерін, байланыс жүйелерiн және деректердi беру жүйелерiн, техникалық құралдарын, сондай-ақ ақпаратты қорғау құралдарын әзiрлеу, жасау және пайдалану;
46) кедендiк декларациялауды, кедендiк бақылауды жүзеге асыру және жетiлдiру, сондай-ақ Кеден одағының кедендiк шекарасы арқылы өткізілетін тауарлар мен көлік құралдарына қатысты кедендік операциялардың жүргізілуін оңайлатуға ықпал ететін жағдайлар жасау;
47) тауарларды Кеден одағы тауарларының мәртебесін алмайтын орналастыру кезінде кедендік рәсімдер шарттарының сақталуына кедендік бақылауды жүзеге асыру;
48) төмен тұрған кеден органының және кеден органы лауазымды тұлғаларының шешiмдерiне, iс-әрекетiне (әрекетсiздiгiне) шағымдарды қарау;
49) Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiне сәйкес кеден iсi саласында құқық бұзушылық, қылмыс жасаған немесе құқық бұзушылық, қылмыс жасауда күдiктi адамдарды ұстау және Қазақстан Республикасының кеден немесе өзге де органдарының қызметтiк үй-жайларына жеткізу;
50) «Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы» Қазақстан Республикасының Кодексiнде белгіленген тәртіппен кедендiк төлемдер мен салықтардың, оның iшiнде белгiленген мерзiмде бюджетке төленбеген сомаларын, сондай-ақ олар бойынша өсiмақыны өндiрiп алу;
51) өз құзыретi шегiнде Кеден одағы кедендік шекарасының қорғалуын және Қазақстан Республикасының кеден заңнамасының және өзге де заңнамасының сақталуын бақылауды қамтамасыз ету;
52) тауарлардың кедендiк құнын бақылауды жүзеге асыру;
53) тауарлардың шыққан елі туралы алдын ала шешім қабылдау;
54) тауарлардың Кеден одағы сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасына сәйкес дұрыс сыныпталуын тексеру;
55) Кеден одағының және Қазақстан Республикасының кеден заңнамасында айқындалған, олардың негізінде кедендiк төлемдер мен салықтардан босату ұсынылатын құжаттарды қарау;
56) өз құзыретi шегiнде кедендiк төлемдер мен салықтардың бюджетке дұрыс есептелуін және уақтылы төленуін бақылауды жүзеге асыру;
57) Кеден одағының кедендік шекарасы арқылы өткізу бекеттерiнде радиациялық бақылау жүргiзу;
58) Қазақстан Республикасының қылмыстық iс жүргiзу заңнамасында көзделген тәртiппен кеден iсi саласындағы қылмыстар туралы iстер бойынша тергеудi жүзеге асыру;
59) өз құзыретi шегiнде кеден iсi саласындағы құқық бұзушылықтардың алдын алу, жолын кесу және оны анықтау жөнiндегі жұмыс жүргiзу;

60) осуществление оперативно-розыскной деятельности в соответствии с законодательством Республики Казахстан об оперативно-розыскной деятельности;
61) осуществление таможенного контроля после выпуска товаров;
62) обеспечение безопасности деятельности таможенных органов, защита должностных лиц таможенных органов и членов их семей от противоправных действий в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
63) осуществление во взаимодействии с органами национальной безопасности и другими соответствующими государственными органами мер по обеспечению защиты Государственной границы Республики Казахстан;
64) осуществление сбора и анализа информации о совершении правонарушений в сфере таможенного дела;
65) оказание государственных услуг в соответствии со стандартами оказания государственных услуг;
66) осуществление деятельности по оценке и управлению рисками;
67) осуществление консультирования заинтересованных лиц по вопросам, касающимся таможенного законодательства Республики Казахстан, и иным вопросам, входящим в компетенцию таможенных органов;
68) обеспечение своевременного рассмотрения и представления ответов или совершения иных действий, вытекающих из поступающих запросов и предложений в сфере таможенного дела;
69) выдача разрешений на реэкспорт казахстанских товаров, в отношении которых применяются меры таможенно-тарифного и нетарифного регулирования внешнеторговой деятельности с территории государств-участников Содружества Независимых Государств;
70) осуществление сбора информации по ввозу в Республику Казахстан или вывозу из Республики Казахстан культурных ценностей, наличной валюты, документарных ценных бумаг на предъявителя, векселей, чеков, подлежащих финансовому мониторингу, за исключением ввоза или вывоза, осуществляемых с территории, которая является составной частью таможенной территории Таможенного союза, на территорию, которая является составной частью таможенной территории Таможенного союза, в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
71) осуществление разъяснения и дача комментариев по возникновению, исполнению и прекращению налогового обязательства в пределах своей компетенции;
72) осуществление налогового контроля:
регистрация налогоплательщиков в налоговых органах;
прием налоговых форм;
камеральный контроль;
учет исполнения налогового обязательства, обязанности по исчислению, удержанию и перечислению обязательных пенсионных взносов, исчислению и уплате социальных отчислений;
налоговое обследование;
мониторинг крупных налогоплательщиков;
налоговые проверки;
контроль за соблюдением порядка применения контрольно-кассовых машин;
контроль за подакцизными товарами;
контроль при трансфертном ценообразовании;
контроль за соблюдением порядка учета, хранения, оценки, дальнейшего использования и реализации имущества, обращенного (подлежащего обращению) в собственность государства;
контроль за деятельностью уполномоченных государственных и местных исполнительных органов в части исполнения задач по осуществлению функций, направленных на исполнение налогового законодательства Республики Казахстан;

60) жедел-iздестiру қызметiн Қазақстан Республикасының жедел-iздестiру қызметi туралы заңнамасына сәйкес жүзеге асыру;
61) тауарлар шығарылғаннан кейін кедендік бақылауды жүзеге асыру;
62) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес кеден органдары қызметінің қауiпсiздiгін қамтамасыз ету, кеден органдарының лауазымды адамдарын және олардың отбасы мүшелерін заңсыз іс-қимылдардан қорғау;
63) Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк шекарасының қорғалуын қамтамасыз ету жөнiндегi шараларды ұлттық қауiпсiздiк органдарымен және басқа да тиiстi мемлекеттiк органдармен өзара iс-қимыл жасай отырып жүзеге асыру;
64) кеден iсі саласында құқық бұзушылықтар жасалғаны туралы ақпаратты жинауды және талдауды жүзеге асыру;
65) мемлекеттiк қызметтер көрсету стандарттарына сәйкес мемлекеттiк қызметтерді көрсету;
66) тәуекелдерді бағалау және оларды басқару жөніндегі қызметті жүзеге асыру;
67) мүдделі тұлғаларға Қазақстан Республикасының кеден заңнамасына қатысты мәселелер бойынша және кеден органдарының құзыретіне кіретін өзге де мәселелер бойынша консультациялар беруді жүзеге асыру;
68) келіп түсетін кеден iсi саласындағы сұрау салулар мен ұсыныстардан туындайтын жауаптарды уақтылы қарау және беру немесе өзге де iс-қимылдарды қамтамасыз ету;
69) оларға қатысты Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң аумақтарынан сыртқы сауда қызметінің кедендік-тарифтік және тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын қазақстандық тауарларды қайта экспорттауға рұқсат беру;
70) Кеден одағы кедендiк аумағының құрамдас бөлiгi болып табылатын аумақтан жүзеге асырылатын Кеден одағы кедендiк аумағының құрамдас бөлiгi болып табылатын аумаққа әкелудi немесе әкетудi қоспағанда, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мәдени құндылықтарды, қолма-қол валютаны, қаржы мониторингiне жататын, ұсынушыға арналған құжаттандырылған бағалы қағаздарды, вексельдердi, чектердi Қазақстан Республикасына әкелу немесе Қазақстан Республикасынан әкету жөнiнде ақпарат жинауды жүзеге асыру;
71) өз құзыретi шегiнде салықтық мiндеттеменiң туындауы, орындалуы және тоқтатылуы бойынша түсiндiрудi және түсiнiктеме берудi жүзеге асыру;
72) мынадай:
салық төлеушiлердi салық органдарында тiркеу;
салық нысандарын қабылдау;
камералды бақылау;
салық мiндеттемесiнiң, мiндеттi зейнетақы жарналарын есептеу, ұстау және аудару, әлеуметтiк аударымдарды есептеу және төлеу бойынша мiндеттердiң орындалуын есепке алу;
салықтық тексеру;
iрi салық төлеушiлердiң мониторингi;
салықтық тексерiстер;
бақылау-кассалық машиналарды қолдану тәртiбiнiң сақталуын бақылау;
акцизделетiн тауарларды бақылау;
трансферттiк баға белгілеу кезiндегі бақылау;
мемлекеттiң меншiгiне айналдырылған (айналдыруға жататын) мүлiктi есепке алу, сақтау, бағалау, одан әрi пайдалану және өткiзу тәртiбiнiң сақталуын бақылау;
Қазақстан Республикасының салық заңнамасын орындауға бағытталған функцияларды жүзеге асыру жөнiндегi мiндеттердi орындау бөлiгiнде уәкiлеттi мемлекеттiк және жергiлiктi атқарушы органдардың қызметiн бақылау;

73) использование системы управления рисками;
74) определение объектов налогообложения и (или) объектов, связанных с налогообложением, на основе косвенных методов (активов, обязательств, оборота, затрат, расходов), в случае нарушения порядка ведения учета;
75) осуществление внеплановых проверок в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан;
76) формирование государственной базы данных налогоплательщиков;
77) ведение государственного реестра контрольно-кассовых машин путем включения (исключения) моделей контрольно-кассовых машин в (из) государственный (государственного) реестр (реестра);
78) осуществление модернизации и ре-инжиниринга бизнес-процессов налогового администрирования;
79) организация и осуществление работы по принудительному взысканию налоговой задолженности;
80) рассмотрение вопросов по изменению сроков исполнения налогового обязательства по уплате налогов в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
81) принятие решения об отказе в продлении срока представления отчетности по мониторингу или продлении срока представления отчетности по мониторингу;
82) применение положений международных договоров в порядке, установленном Налоговым кодексом и соответствующим международным договором;
83) исполнение международных обязательств Республики Казахстан по вопросам борьбы с налоговыми правонарушениями;
84) рассмотрение заявления участника сделки на заключение соглашения по применению трансфертного ценообразования;
85) предъявление в суды исков в соответствии с законодательством Республики Казахстан, в том числе о ликвидации юридического лица по основаниям, предусмотренным подпунктами 1), 2) пункта 2 статьи 49 Гражданского кодекса Республики Казахстан;
86) осуществление зачета и/или возврата налоговых и неналоговых поступлений в пределах компетенции, установленной нормативными правовыми актами;
87) оказание электронных услуг с применением информационных систем в соответствии с законодательством Республики Казахстан об информатизации;
88) рассмотрение жалоб налогоплательщиков (налогового агента, оператора) на уведомление о результатах налоговой проверки и (или) решение вышестоящего органа налоговой службы, вынесенное по результатам рассмотрения жалобы на уведомление, а также действия (бездействие) должностных лиц органов налоговой службы в порядке и сроки, установленные налоговым законодательством;
89) взаимодействие с центральными и местными государственными органами по осуществлению контроля за исполнением налогового законодательства;

73) тәуекелдердi басқару жүйесiн пайдалану;
74) есепке алуды жүргiзу тәртiбiн бұзған жағдайда жанама әдiстер (активтер, мiндеттемелер, айналым, шығындар, шығыстар) негiзiнде салық салу объектiлерiн және (немесе) салық салуға байланысты объектiлердi айқындау;
75) жоспардан тыс тексерулерді Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртiппен жүзеге асыру;
76) салық төлеушілердің мемлекеттік дерекқорын қалыптастыру;
77) бақылау-касса машиналарының мемлекеттiк тiзiлiмін, бақылау-касса машиналарының модельдерін мемлекеттiк тiзiлiмге енгiзу (мемлекеттiк тiзiлiмнен шығару) жолымен жүргiзу;
78) салықтық әкiмшiлендiру бизнес-процестерін жаңғыртуды және қайта инжинирингтеуді жүзеге асыру;
79) салық берешегiн мәжбүрлеп өндiрiп алу жөнiндегi жұмысты ұйымдастыру және жүзеге асыру;
80) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес салық төлеу жөнiндегi салықтық мiндеттемені орындау мерзiмдерiн өзгерту жөніндегі мәселелерді қарау;
81) мониторинг бойынша есептiлiктi ұсыну мерзiмiн ұзартудан бас тарту немесе мониторинг бойынша есептiлiктi ұсыну мерзiмiн ұзарту туралы шешiм қабылдау;
82) халықаралық шарттардың ережелерiн Салық кодексiнде және тиiстi халықаралық шартта белгiленген тәртiппен қолдану;
83) салықтық құқық бұзушылықтарға қарсы күрес мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының халықаралық міндеттемелерін орындау;
84) трансферттiк баға белгiлеуді қолдану бойынша келісім жасасуға мәміле қатысушысының өтінішін қарау;
85) соттарға талап қою арызын Қазақстан Республикасының, оның iшiнде Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексiнiң 49-бабы 2-тармағының 1), 2) тармақшаларында көзделген негiздер бойынша заңды тұлғаны тарату туралы заңнамасына сәйкес ұсыну;
86) нормативтiк құқықтық актiлерде белгiленген құзыреттер шегiнде салықтық және салыққа жатпайтын түсiмдердiн есепке жатқызылуын және/немесе қайтарылуын жүзеге асыру;
87) Қазақстан Республикасының ақпараттандыру туралы заңнамасына сәйкес ақпараттық жүйелердi қолдана отырып, электрондық қызметтерді көрсету;
88) салық төлеушiлердiң (салық агентiнiң, оператордың) салықтық тексеру нәтижелерi туралы хабарламаға шағымын және (немесе) салық қызметiнiң жоғары тұрған органының хабарламаға жасалған шағымды қарау нәтижелерi бойынша шығарған шешiмiне, сондай-ақ салық заңнамасында белгiленген тәртiппен және мерзiмдерде салық қызметi органдарының лауазымды тұлғаларының әрекетi (әрекетсiздiгi) бөлiгiнде салық тексерiстерiнiң актiлерi бойынша хабарламаға заңды және жеке тұлғалардың шағымдарын қарау;
89) салық заңнамасының орындалуын бақылауды жүзеге асыру бойынша орталық және жергілікті мемлекеттік органдармен өзара іс-қимыл жасау;

90) реализация государственной политики в области государственного регулирования производства и оборота этилового спирта, алкогольной продукции и табачных изделий, государственного регулирования производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов и биотоплива, реализации налоговой политики Республики Казахстан;
91) осуществление контроля за соблюдением законодательства Республики Казахстан о лицензировании при осуществлении деятельности в сфере производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции, табачных изделий;
92) лицензирование деятельности по производству и обороту этилового спирта и алкогольной продукции, производству табачных изделий;
93) осуществление контроля за соблюдением минимальных цен при реализации алкогольной продукции и табачных изделий;
94) отнесение алкогольной продукции к тому или иному виду в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственном регулировании производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции;
95) ведение контроля, учета и анализа балансов объемов производства и оборота табачных изделий;
96) осуществление контроля за производством и оборотом этилового спирта и алкогольной продукции;
97) осуществление контроля над оборотом нефтепродуктов и биотоплива;
98) взаимодействие с центральными государственными и местными государственными органами по осуществлению контроля над производством и оборотом этилового спирта, алкогольной продукции, табачных изделий, а также оборотом отдельных видов нефтепродуктов и биотоплива;
99) осуществление контроля на соответствие использования средств республиканского и местных бюджетов законодательству Республики Казахстан;
100) осуществление контроля за достоверностью и правильностью ведения объектами контроля учета и отчетности;
101) осуществление контроля эффективности по направлениям своей деятельности;
102) осуществление в установленном законодательством Республики Казахстан порядке контроля за использованием субъектами квазигосударственного сектора бюджетных средств на соответствие финансово-экономическому обоснованию;
103) осуществление контроля в пределах компетенции за соблюдением стандартов государственного финансового контроля;
104) осуществление в пределах своей компетенции контроля за деятельностью объектов контроля по вопросам, касающимся полноты и своевременности внесения неналоговых поступлений в республиканский и местные бюджеты;
105) осуществление контроля за формированием и использованием государственными учреждениями денег от реализации товаров (работ, услуг), остающихся в их распоряжении;

90) Қазақстан Республикасының салық саясатын іске асыруда этил спиртiн, алкоголь өнiмдерiн және темекi бұйымдарын өндiру және олардың айналымын мемлекеттiк реттеу, мұнай өнiмдерiнiң және биоотынның жекелеген түрлерiнiң өндiрiсi мен айналымын мемлекеттiк реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру;
91) этил спиртi мен алкоголь өнiмдерiн, темекi бұйымдарын өндiру және олардың айналымы саласындағы қызметті жүзеге асыру кезінде Қазақстан Республикасының лицензиялау туралы заңнамасының сақталуын бақылауды жүзеге асыру;
92) этил спиртi мен алкоголь өнiмдерiн өндiру, темекi бұйымдарын өндiру жөніндегі қызметті лицензиялау;
93) алкоголь өнімдері мен темекі өнімдерін сату кезінде ең төменгі бағалардың сақталуын бақылауды жүзеге асыру;
94) этил спирті мен алкоголь өнімінің өндірілуін және айналымын мемлекеттік реттеу туралы Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес алкоголь өнiмiн белгiлi бiр түрге жатқызу;
95) темекі бұйымдарын өндіру және олардың айналымы көлемдерінің теңгерімін бақылауды, есепке алу мен талдауды жүргізу;
96) этил спиртi мен алкоголь өнiмдерiн өндiруді және олардың айналымын бақылауды жүзеге асыру;
97) мұнай өнiмдерiнiң және биоотынның айналымын бақылауды жүзеге асыру;
98) этил спиртi, алкоголь өнiмдерi, темекi бұйымдары өндiрісін және олардың айналымын, сондай-ақ мұнай өнiмдерiнiң және биоотынның жекелеген түрлерiнiң өндiрiсi мен айналымын бақылауды жүзеге асыру бойынша орталық және жергілікті мемлекеттік органдармен өзара іс-қимыл жасау;
99) республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң қаражатын пайдаланудың Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкестiгiн бақылауды жүзеге асыру;
100) бақылау объектiлерiнiң есепке алу мен есептiлiктi жүргiзуiнiң сенімділігі мен дұрыстығын бақылауды жүзеге асыру;
101) өз қызметiнiң бағыттары бойынша тиiмдiлiктi бақылауды жүзеге асыру;
102) квазимемлекеттiк сектор субъектiлерiнiң бюджет қаражатын пайдалануының қаржы-экономикалық негiздемеге сәйкестiгiн Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен бақылауды жүзеге асыру;
103) құзыреті шегінде мемлекеттік қаржылық бақылау стандарттарының сақталуын бақылауды жүзеге асыру;
104) өз құзыреті шегінде салыққа жатпайтын түсімдерді республикалық және жергілікті бюджеттерге толық және уақтылы енгізілуіне қатысты мәселелер бойынша бақылау объектілерінің қызметін бақылауды жүзеге асыру;
105) мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуден олардың иелігінде қалатын ақшаны қалыптастыруын және пайдалануын бақылауды жүзеге асыру;

106) осуществление контроля за исполнением представлений, направляемых объектам контроля, и решений, принятых по итогам результатов контроля;
107) осуществление контроля соблюдения законодательства Республики Казахстан о государственных закупках;
108) осуществление контроля за соблюдением условий и процедур предоставления бюджетных кредитов, софинансирование концессионных проектов, государственных гарантий и поручительств государства, связанных грантов и активов государства;
109) направление объектам контроля обязательных для исполнения представлений по устранению выявленных нарушений;
110) осуществление запроса и получение в установленный им срок от объектов контроля необходимых документов, справок, устных и письменных объяснений по вопросам, связанным с проведением контроля;
111) ознакомление с документацией объектов контроля, относящейся к вопросам контрольного мероприятия, с учетом соблюдения режима секретности, служебной, коммерческой или иной охраняемой законом тайны;
112) представление в Правительство Республики Казахстан отчетов о результатах контрольных мероприятий, в том числе проведенных службами внутреннего контроля центральных и местных исполнительных органов;
113) принятие мер по выявлению, пресечению и недопущению нарушений при использовании средств республиканского и местных бюджетов в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
114) передача материалов контроля в правоохранительные органы или органы, уполномоченные рассматривать дела об административных правонарушениях, в случаях выявления признаков преступлений или административных правонарушений в действиях должностных лиц объекта контроля;
115) осуществление обмена информацией с органами государственного финансового контроля о планируемых и проведенных контрольных мероприятиях в согласованные сроки;
116) осуществление методической помощи службам внутреннего контроля, координация их деятельности, организация подготовки и повышения квалификации работников служб внутреннего контроля, участие в разработке типовых квалификационных требований для работников служб внутреннего контроля;
117) рассмотрение отчетов государственных органов, имеющих службу внутреннего контроля, о выполнении планов и результатах проведения внутреннего контроля;
118) направление исков в суд в целях обеспечения возмещения в бюджет выявленных сумм нарушений по результатам контроля, а также признании недействительными вступивших в силу договоров о государственных закупках, заключенных с нарушением законодательства Республики Казахстан о государственных закупках;

106) бақылау объектілеріне жіберілетін ұсыныстардың және бақылау нәтижелерінің қорытындылары бойынша қабылданған шешімдердің орындалуын бақылауды жүзеге асыру;
107) Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасының сақталуын бақылауды жүзеге асыру;
108) бюджеттік кредиттер беру, концессиялық жобаларды, мемлекеттік кепілдіктер мен мемлекеттік кепілгерліктерді, мемлекеттің байланысты гранттары мен активтерін бірлесіп қаржыландыру шарттары мен рәсімдерінің сақталуын бақылауды жүзеге асыру;
109) бақылау объектілеріне айқындалған бұзушылықтарды жою жөніндегі орындау үшін міндетті нұсқаулықтарды жіберу;
110) бақылау объектілерінен бақылау жүргізумен байланысты мәселелер бойынша қажетті құжаттарды, анықтамаларды, ауызша және жазбаша түсіндірмелерді сұратуды және белгіленген мерзімде олардан алуды жүзеге асыру;
111) құпиялылық режимiнiң, қызметтiк, коммерциялық немесе заңмен қорғалатын өзге де құпияның сақталуын ескере отырып, бақылау объектiлерiнiң бақылау iс-шарасы мәселелерiне қатысты құжаттамасымен танысу;
112) Қазақстан Республикасының Үкiметiне бақылау iс-шараларының, оның iшiнде орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың iшкi бақылау қызметтерi жүргiзген бақылау iс-шараларының нәтижелерi туралы есептер беру;
113) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң қаражатын пайдалану кезiнде бұзушылықтарды анықтау, жолын кесу және оларға жол бермеу жөнiнде шаралар қабылдау;
114) бақылау объектiсi лауазымды тұлғаларының іс-әрекетінде қылмыс құрамының белгілерін немесе әкімшілік құқық бұзушылықты анықтау жағдайларында бақылау материалдарын құқық қорғау органдарына немесе әкімшілік құқық бұзушылық туралы істерді қарауға уәкілетті органдарға беру;
115) мемлекеттiк қаржылық бақылау органдарымен келiсiлген мерзiмдерде жоспарланатын және жүргізілген бақылау iс-шаралары туралы ақпарат алмасуды жүзеге асыру;
116) ішкі бақылау қызметтеріне әдістемелік көмекті жүзеге асыру, олардың қызметін үйлестіру, ішкі бақылау қызметтері қызметкерлерін даярлау және біліктілігін арттыруды ұйымдастыру, ішкі бақылау қызметінің қызметкерлері үшін үлгілік біліктілік талаптарын әзірлеуге қатысу;
117) iшкi бақылау қызметтерi бар мемлекеттiк органдар жоспарларының орындалуы және iшкi бақылау жүргізу нәтижелері туралы есептерін қарау;
118) бақылау нәтижелерi бойынша бұзушылықтар анықталған соманы бюджетке өтеудi қамтамасыз ету мақсатында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының мемлекеттiк сатып алу туралы заңнамасын бұза отырып жасалған, күшiне енген мемлекеттiк сатып алу туралы шарттарды жарамсыз деп тану туралы талап-арыздарды сотқа жiберу;

119) осуществление государственного контроля в пределах компетенции, области аудиторской деятельности и деятельности профессиональных аудиторских организаций;
120) осуществление государственного контроля за выполнением аудиторскими организациями требований Закона Республики Казахстан «Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности аудиторских организаций» в части, касающейся обязательности заключения ими договора обязательного страхования ответственности аудиторских организаций, и принятие мер к аудиторским организациям, нарушившим данное требование;
121) осуществление государственного контроля в пределах компетенции, области бухгалтерского учета и финансовой отчетности;
122) лицензирование аудиторской деятельности;
123) проведение аккредитации профессиональных организаций бухгалтеров и профессиональных аудиторских организаций, организаций по профессиональной сертификации бухгалтеров;
124) вынесение предупреждения профессиональным организациям бухгалтеров, организациям по профессиональной сертификации бухгалтеров в случае фактов несоблюдения правил аккредитации;
125) ведение реестра аудиторов, реестра аккредитованных профессиональных организаций аудиторов, реестра аудиторских организаций;
126) принятие решения о лишении свидетельства об аккредитации профессиональных организаций бухгалтеров, профессиональных аудиторских организаций, организаций по профессиональной сертификации бухгалтеров;
127) обеспечение публикации в периодических печатных изданиях, распространяемых на всей территории Республики Казахстан, получивших в установленном порядке право официального опубликования нормативных правовых актов, на государственном и русском языках перечня профессиональных организаций бухгалтеров и организаций по профессиональной сертификации бухгалтеров, сведений о выдаче, лишении, приостановлении и прекращении действия лицензии на осуществление аудиторской деятельности;
128) осуществление проверки в пределах компетенции за деятельностью аккредитованных профессиональных организаций бухгалтеров и аккредитованных организаций по профессиональной сертификации бухгалтеров в соответствии с Законом Республики Казахстан «О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан» и ведение перечня указанных организаций;
129) участие в составе квалификационных комиссий по аттестации кандидатов в аудиторы;
130) осуществление проверки в пределах компетенции за деятельностью аккредитованных профессиональных аудиторских организаций и аудиторских организаций в соответствии с Законом Республики Казахстан «О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан»;

119) құзыреті шегінде аудиторлық қызмет пен кәсіби аудиторлық ұйымдардың қызметі саласында мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру;
120) аудиторлық ұйымдардың жауапкершілігін мiндетті сақтандыру шартын олардың жасасу міндеттілігіне және осы талапты бұзған аудиторлық ұйымдарға шаралар қолдануға қатысты бөлігінде «Аудиторлық ұйымдардың азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгін мiндеттi сақтандыру туралы» Қазақстан Республикасы Заңының талаптарын аудиторлық ұйымдардың орындауына мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру;
121) құзыреті шегінде бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік саласында мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру;
122) аудиторлық қызметті лицензиялау;
123) бухгалтерлердiң кәсiби ұйымдарын және кәсiби аудиторлық ұйымдарды, бухгалтерлердi кәсiби сертификаттау жөнiндегi ұйымдарды аккредиттеудi жүргiзу;
124) аккредиттеу ережелерiн сақтамау фактiлерi жағдайында бухгалтерлердiң кәсiби ұйымдарына, бухгалтерлердi кәсiби сертификаттау жөнiндегi ұйымдарына ескерту жасау;
125) аудиторлардың тізілімін, аккредиттелген кәсіби аудиторлық ұйымдар тізілімін, аудиторлық ұйымдардың тізілімін жүргізу;
126) бухгалтерлердiң кәсiби ұйымдарын, кәсiби аудиторлық ұйымдарды, бухгалтерлердi кәсiби сертификаттау жөнiндегi ұйымдарды аккредиттеу туралы куәлiктен айыру жөнiнде шешiм қабылдау;
127) Қазақстан Республикасының бүкiл аумағында таратылатын, белгiленген тәртiппен нормативтiк құқықтық актiлердi ресми жариялау құқығын алған мерзiмдi баспасөз басылымдарында бухгалтерлердің кәсiби ұйымдарының, бухгалтерлерді кәсіптік сертификаттау жөніндегі ұйымдардың тiзбесiн, аудиторлық қызметті жүзеге асыруға лицензияның берілуі, одан айырылуы, оның қолданылуын тоқтата тұру және тоқтату туралы мәліметтерді мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде жариялануын қамтамасыз ету;
128) құзыреті шегінде «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес бухгалтерлердің аккредиттелген кәсіби ұйымдары мен бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау жөніндегі аккредиттелген ұйымдардың қызметін тексеруді жүзеге асыру және көрсетілген ұйымдардың тізбесін жүргізу;
129) аудиторлыққа кандидаттарды аттестаттау жөніндегі бiлiктiлiк комиссияларының құрамында қатысу;
130) құзыреті шегінде «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес аккредиттелген кәсіби аудиторлық ұйымдар мен аудиторлық ұйымдардың қызметін тексеруді жүзеге асыру;

131) регистрация лиц, имеющих право осуществлять деятельность реабилитационного и (или) конкурсного управляющих, и (или) администратора внешнего наблюдения, и снятие их с регистрации;
132) назначение и отстранение (освобождение) реабилитационного, конкурсного управляющих и администратора внешнего наблюдения;
133) осуществление мониторинга, в том числе путем истребования у должника информации и документов, относящихся к его финансово-хозяйственной деятельности;
134) утверждение состава комитета кредиторов при конкурсном производстве, а также процедуре внешнего наблюдения и внесение в него изменений в соответствии с требованиями, установленными Законом Республики Казахстан «О банкротстве»;
135) утверждение реестра требований кредиторов;
136) разработка предложений по установлению особых условий и порядка реализации конкурсной массы и дополнительных требований к покупателям объектов конкурсной массы при банкротстве организаций, для которых подобный порядок предусмотрен Законом Республики Казахстан «О банкротстве»;
137) рассмотрение текущих отчетов реабилитационного управляющего о ходе проведения реабилитационной процедуры (истребует информацию о совершенных сделках) и конкурсного управляющего о ходе проведения конкурсного производства, а также текущих отчетов администратора внешнего наблюдения о ходе проведения процедуры внешнего наблюдения;
138) согласование соглашения, заключаемого с администратором внешнего наблюдения, о мероприятиях по обеспечению сохранности имущества должника, выявлению и анализу его сделок и действий, совершенных до введения процедуры внешнего наблюдения, в результате которых наступила неплатежеспособность должника, проведению сверки по актам инвентаризации имущества и иных мероприятиях, установленных Законом Республики Казахстан «О банкротстве»;
139) согласование заключительных отчетов конкурсного управляющего и администратора внешнего наблюдения;
140) согласование реализации конкурсной массы по раздельным лотам в случае, предусмотренном статьей 103-5 Закона Республики Казахстан «О банкротстве»;
141) направление заявления конкурсному и (или) реабилитационному управляющим об обязательном предъявлении требования о признании сделок, совершенных должником до признания его банкротом, недействительными и возврате имущества, если сделка, совершенная должником с отдельным кредитором или иным лицом после возбуждения дела о банкротстве, влечет предпочтительное удовлетворение требований одних кредиторов перед другими;
142) утверждение соглашения участника санации с реабилитационным управляющим об ответственности участника санации, не принявшего на себя обязательство обеспечить удовлетворение требований кредиторов несостоятельного должника;

131) оңалтушы және (немесе) конкурстық басқарушылар және (немесе) сырттай байқау әкiмшiсi қызметiн жүзеге асыру құқығы бар тұлғаларды тiркеу және оларды тiркеуден шығару;
132) оңалтушы, конкурстық басқарушыларды және сырттай байқау әкiмшiсiн тағайындау және шеттету (босату);
133) мониторингтi, оның iшiнде борышкерден оның қаржы-шаруашылық қызметiне қатысты ақпаратты және құжаттарды талап ету арқылы жүзеге асыру;
134) конкурстық іс жүргізу кезінде, сондай-ақ сырттай байқау рәсімі кезінде кредиторлар комитетінің құрамын бекіту және «Банкроттық туралы» Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген талаптарға сәйкес оған өзгерістер енгізу;
135) кредиторлар талаптарының тізілімін бекіту;
136) ұйымдардың банкроттығы кезінде конкурстық массаның объектілерін сатып алушыларға қойылатын қосымша талаптар мен конкурстық массаны өткізудің ерекше шарттарын және тәртібін белгілеу бойынша ұсыныстарды әзірлеу, олар үшін осыған ұқсас тәртіп «Банкроттық туралы» Қазақстан Республикасының Заңында көзделген;
137) оңалту басқарушысының оңалту рәсiмiн жүргiзу барысы туралы ағымдағы есептерiн (жасалған мәмiлелер туралы ақпаратты талап етедi) және конкурстық басқарушының конкурстық iстердi жүргiзу барысы туралы есептерiн, сондай-ақ сыртқы байқау әкiмшiсiнiң сырттан байқау рәсiмдерiн жүргiзу барысы туралы ағымдағы есептерiн қарау;
138) борышкер мүлкiнiң сақталуын қамтамасыз ету, оның нәтижесiнде борышкердiң төлемге қабiлетсiздiгi туындаған, сырттай байқау рәсiмiн енгiзгенге дейiн жасалған мәмiлелерi мен iс-қимылдарын анықтау және талдау, мүлiктi түгендеу актiлерi бойынша салыстыру жүргiзу жөнiндегi iс-шаралар және осы «Банкроттық туралы» Қазақстан Республикасының Заңында белгiленген өзге де iс-шаралар туралы сырттай байқау әкiмшiсiмен жасалатын келісімді келісу;
139) конкурстық басқарушының және сырттай байқау әкiмшiсiнiң қорытынды есептерiн келiсу;
140) жеке бөлінген лоттар бойынша «Банкроттық туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 103-5-бабында көзделген жағдайда конкурстық массаны өткізуді келісу;
141) егер борышкердiң жеке кредитормен немесе өзге тұлғамен жасаған мәмiлесi банкроттық туралы iс қозғалғаннан кейiн бiр кредиторлардың басқа кредиторлар алдындағы талаптарын бұрын қанағаттандыруға әкеп соқса, оның банкрот деп танылуына дейінгі жасалған мәмілелерін жарамсыз деп тану және мүлікті қайтару туралы талапты міндетті түрде қою туралы конкурстық және (немесе) оңалту басқарушысына өтiнiш жіберу;
142) санация қатысушысының дәрменсiз борышкер кредиторларының талаптарын қанағаттандыруды қамтамасыз ету мiндеттемесiн өзіне қабылдамаған жауапкершiлiгi туралы оңалтушы басқарушымен санация қатысушысының келісімін бекіту;

143) согласование признания отсутствующего должника банкротом без возбуждения конкурсного производства в случае отсутствия имущества отсутствующего должника либо, если его стоимость не достаточна для покрытия административных расходов, связанных с проведением конкурсного производства;
144) организация составления реестра требований кредиторов и заключительного отчета согласно требованиям Закона Республики Казахстан «О банкротстве» в случае, если ликвидация юридического лица производится при отсутствии должностных и уполномоченных представлять его лиц без возбуждения конкурсного производства;
145) организация реализации имущества отсутствующего должника;
146) осуществление контроля в процедурах банкротства несостоятельного должника за деятельностью реабилитационного и конкурсного управляющих, а также администратора внешнего наблюдения при процедуре внешнего наблюдения;
147) осуществление контроля за соблюдением порядка проведения торгов по продаже имущества (активов) должника;
148) выявление признаков ложного и преднамеренного банкротства;
149) принятие мер по выявлению сделок, совершенных при обстоятельствах, указанных в статье 6 Закона Республики Казахстан «О банкротстве»;
150) установление форм заявлений на регистрацию, снятие с регистрации, внесение изменений в данные зарегистрированного лица, а также формы подтверждения и отказа в регистрации в соответствии с Законом Республики Казахстан «О банкротстве»;
151) осуществление государственного контроля за проведением процедуры внешнего наблюдения, реабилитационной процедуры, конкурсного производства;
152) вынесение представления администратору внешнего наблюдения (реабилитационному или конкурсному управляющему) при наличии выявленных нарушений законодательства Республики Казахстан о банкротстве с указанием срока устранения таких нарушений на основе отраженных результатов в акте проверки;
153) продление срока конкурсного производства;
154) утверждение плана и программы проведения государственного мониторинга собственности;
155) осуществление координации работ по ведению государственного мониторинга собственности;
156) согласование осуществления реорганизации и ликвидации республиканского юридического лица уполномоченному органу соответствующей отрасли;
157) ведение реестра государственного имущества в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан, и представление информации пользователям реестра государственного имущества;
158) осуществление не реже одного раза в три года контроля целевого использования государственного имущества и изъятие излишнего, неиспользуемого либо используемого не по назначению имущества в отношении республиканского имущества;

143) жоқ борышкердiң мүлкi болмаған жағдайда не оның құны конкурстық iс жүргiзуге байланысты әкiмшiлiк шығыстарды жабуға жеткiлiксіз болған жағдайда жоқ борышкердi конкурстық iс жүргiзу қозғамастан банкрот деп тануды келісу;
144) оны бiлдiретiн лауазымды және уәкiлеттi тұлғалар болмаған кезде заңды тұлғаны тарату конкурстық iс қозғамастан жүргiзiлген жағдайда «Банкроттық туралы» Қазақстан Республикасы Заңының талаптарына сәйкес кредит берушiлер талаптарының тiзiлiмiн және қорытынды есеп жасауды ұйымдастыру;
145) жоқ борышкердiң мүлкiн сатуды ұйымдастыру;
146) дәрменсіз борышкердің банкроттық рәсімдерінде оңалтушы және конкурстық басқарушының қызметін, сондай-ақ сырттай байқау рәсімі кезінде сырттай байқау әкімшісінің қызметін бақылауды жүзеге асыру;
147) борышкердің мүлкін (активтерін) сату бойынша сауда-саттықты жүргізу тәртібінің сақталуына бақылауды жүзеге асыру;
148) жалған және көрiнеу банкроттықтың белгiлерiн анықтау;
149) «Банкроттық туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабында көрсетiлген мән-жайларда жасалған мәмiлелердi анықтау жөнiнде шаралар қабылдау;
150) «Банкроттық туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес тіркеуге, тіркеуден шығаруға, тіркелген тұлғаның деректеріне өзгерістер енгізуге арналған өтініштердің нысандарын, сондай-ақ тіркелгендігін растау және тіркеуден бас тарту нысандарын белгілеу;
151) сырттай байқау рәсімін, оңалту рәсімін, конкурстық іс жүргізуді өткізуді мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру;
152) Қазақстан Республикасының банкроттық туралы заңнамасының бұзылғандығы анықталған жағдайда, тексеру актiсiнде көрсетiлген нәтижелердiң негiзiнде мұндай бұзушылықтарды жою мерзiмiн көрсете отырып, сыртқы байқау әкiмшiсiне (оңалтушы немесе конкурстық басқарушыға) ұсыныс енгiзу;
153) конкурстық iс жүргiзу мерзiмiн ұзарту;
154) мемлекеттiк меншiк мониторингiн жүргізу жоспары мен бағдарламасын бекіту;
155) мемлекеттiк меншiк мониторингiн жүргізу жөніндегі жұмыстарды үйлестіруді жүзеге асыру;
156) тиiстi саланың уәкiлеттi органының республикалық заңды тұлғаны қайта ұйымдастыруды және таратуды жүзеге асыруын келiсу;
157) Мемлекеттiк мүлiктiң тiзiлiмiн Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайтын тәртiппен жүргiзу және Мемлекеттiк мүлiк тiзiлiмiн пайдаланушыларға ақпарат беру;
158) мемлекеттiк мүлiктiң мақсатқа сай пайдаланылуын бақылауды кемiнде үш жылда бiр рет жүзеге асыру және республикалық мүлiкке қатысты артық, пайдаланылмаған не мақсатқа сай пайдаланылмаған мүлiктi алып қою;

159) принятие решения о заключении договора дарения по имуществу негосударственных юридических и физических лиц, передаваемому в республиканскую собственность, в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан;
160) ведение учета имущества, права на которое приобретены государством по договору дарения, путем внесения сведений о нем в реестр государственного имущества;
161) осуществление контроля за сохранностью и условиями эксплуатации объектов комплекса «Байконур»;
162) согласование проектов решений, предлагаемых для принятия на общих собраниях акционеров (участников товариществ с ограниченной ответственностью) акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью) с участием государства по перечню вопросов, установленных статьей 177 Закона Республики Казахстан «О государственном имуществе»;
163) согласование предложений по объектам, относящимся к республиканской собственности и предусмотренным в подпункте 1) пункта 2 статьи 16 Закона Республики Казахстан «О концессиях», представляемых уполномоченными государственными органами соответствующей отрасли для включения их в перечень, в течение тридцати рабочих дней с момента их представления;
164) осуществление мониторинга за исполнением договоров концессии по объектам концессии, находящимся в республиканской собственности, в пределах своей компетенции;
165) принятие созданных (построенных) на основе договоров концессии объектов в республиканскую собственность;
166) согласование концессионных проектов в случае, предусмотренном бюджетным законодательством Республики Казахстан;
167) ведение реестра заключенных договоров концессии по объектам концессии, относящимся к республиканской государственной собственности;
168) осуществление от имени Республики Казахстан права субъекта права республиканской собственности по отношению к республиканским юридическим лицам;
169) определение предмета и цели деятельности республиканского государственного предприятия, а также вида республиканского государственного предприятия (на праве хозяйственного ведения или казенное предприятие), осуществляющего такую деятельность, и утверждение уставов республиканских государственных предприятий, внесение в него изменений и дополнений по представлению уполномоченного органа соответствующей отрасли;
170) установление республиканскому государственному предприятию срока содержания и обеспечения сохранности изъятого имущества до его передачи иному лицу с последующим списанием с баланса;
171) осуществление по согласованию с уполномоченным органом соответствующей отрасли изъятия или перераспределения имущества, переданного республиканскому юридическому лицу или приобретенного им в результате собственной хозяйственной деятельности;

159) мемлекеттiк емес заңды тұлғалар мен жеке тұлғалардың республикалық меншікке берілетін мүлкі жөнінде сыйға тарту шартын жасасу туралы шешімді Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайтын тәртiппен қабылдау;
160) оларға меншік құқығын мемлекет сыйға тарту шарты бойынша иеленген мүлiктi есепке алуды мемлекеттiк мүлік тізіліміне ол туралы мәліметтер енгізу жолымен жүргізу;
161) «Байқоңыр» кешенінің объектілерінің сақталуы мен оларды пайдалану шарттарын бақылауды жүзеге асыру;
162) «Мемлекеттiк мүлiк туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 177-бабында белгiленген мәселелер тiзбесi бойынша мемлекет қатысатын акционерлiк қоғамдар (жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктер) акционерлерiнiң (жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктерге қатысушылардың) жалпы жиналыстарында қабылдауға ұсынылатын шешiмдердiң жобаларын келiсу;
163) республикалық меншiкке жататын және «Концессия туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 2-тармағының 1) тармақшасында көзделген, тиiстi саланың уәкiлеттi мемлекеттiк органдары оларды ұсынған сәттен бастап отыз жұмыс күні ішінде тiзбеге қосу үшiн ұсынатын объектiлер бойынша ұсыныстарды келiсу;
164) өз құзыретi шегiнде республикалық меншiктегi концессия объектiлерi бойынша концессия шарттарының орындалуына мониторингті жүзеге асыру;
165) концессия шарттары негiзiнде құрылған (салынған) объектiлердi республикалық меншiкке қабылдау;
166) Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасында көзделген жағдайда концессиялық жобаларды келiсу;
167) республикалық мемлекеттiк меншiкке жатқызылған концессия объектiлерi бойынша жасалған концессия шарттарының тiзiлiмiн жүргiзу;
168) Қазақстан Республикасының атынан республикалық заңды тұлғаларға қатысты республикалық меншік құқығы субъектісінің құқығын жүзеге асыру;
169) тиісті саланың уәкілетті органының ұсынуы бойынша республикалық мемлекеттік кәсіпорын қызметінің нысанасы мен мақсатын, сондай-ақ осындай қызметті жүзеге асыратын республикалық мемлекеттік кәсіпорынның түрін (шаруашылық жүргізу құқығындағы немесе қазыналық кәсіпорын) айқындау және республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың жарғысын, оған енгізілетін өзгерістер мен толықтыруларды бекіту;
170) республикалық мемлекеттік кәсіпорынға алып қойылған мүлікті күтіп ұстау және оны кейіннен баланстан шығара отырып, өзге тұлғаға бергенге дейін сақталуын қамтамасыз ету мерзімін белгілеу;
171) республикалық заңды тұлғаға берілген немесе өзінің шаруашылық қызметінің нәтижесінде ол сатып алған мүлікті тиісті саланың уәкілетті органымен келісім бойынша алып қоюды немесе қайта бөлуді жүзеге асыру;

172) осуществление изъятия излишнего, неиспользуемого либо используемого не по назначению имущества республиканских юридических лиц, выявленных по результатам контроля целевого использования государственного имущества, по истечении шести месяцев с момента осуществления контроля без согласования с уполномоченным органом соответствующей отрасли;
173) перераспределение имущества ликвидированного республиканского юридического лица, оставшегося после удовлетворения требований кредиторов;
174) согласование республиканскому государственному предприятию, осуществляющему деятельность на праве хозяйственного ведения, вопросов, предусмотренных статьей 145 Закона Республики Казахстан «О государственном имуществе»;
175) предоставление республиканского имущества в имущественный наем (аренду), доверительное управление физическим лицам и негосударственным юридическим лицам без права последующего выкупа, с правом последующего выкупа или правом последующей передачи в собственность субъектам малого предпринимательства на безвозмездной основе;
176) проведение анализа предоставления в имущественный наем (аренду) имущества, закрепленного за республиканскими юридическими лицами;
177) заблаговременное извещение уполномоченного органа по управлению государственным материальным резервом о предстоящей приватизации, в случае наличия на объекте приватизации материальных ценностей государственного материального резерва, для принятия им решения о дальнейшем размещении этих материальных ценностей до приватизации объекта;
178) осуществление подготовки и представления по требованию покупателя информации об обременениях объектов приватизации, а также сумме кредиторской и дебиторской задолженности, заключенных приватизируемым предприятием договорах, если объектом приватизации является предприятие как имущественный комплекс;
179) осуществление приватизации республиканского имущества, в том числе принятие решения о приватизации республиканского имущества, обеспечение сохранности республиканского имущества в процессе подготовки объекта к приватизации, привлечение посредника для организации процесса приватизации, обеспечение оценки объекта приватизации, осуществление подготовки и заключения договоров купли-продажи объекта приватизации и контроля за соблюдением условий договоров купли-продажи;
180) привлечение к работе экспертов, а также консультационные, оценочные, аудиторские и иные организации при осуществлении контроля, связанного с исполнением договора купли-продажи, в том числе прекратившего свое действие;

172) мемлекеттік мүліктің нысаналы пайдаланылуын бақылау нәтижелері бойынша анықталған, республикалық заңды тұлғалардың артық, пайдаланылмайтын не мақсатына сай пайдаланылмайтын мүлкін, бақылауды жүзеге асырған кезден бастап алты ай өткен соң тиісті саланың уәкілетті органының келісімінсіз алып қоюды жүзеге асыру;
173) таратылған республикалық мемлекеттік заңды тұлғаның кредиторлардың талаптары қанағаттандырылғаннан кейін қалған мүлкін қайта бөлу;
174) қызметiн шаруашылық жүргiзу құқығында жүзеге асыратын республикалық мемлекеттiк кәсiпорынға «Мемлекеттiк мүлiк туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 145-бабында көзделген мәселелердi келiсу;
175) республикалық мүлікті жеке тұлғаларға және мемлекеттік емес заңды тұлғаларға кейіннен сатып алу құқығынсыз, шағын кәсіпкерлік субъектілерінің меншігіне кейіннен сатып алу құқығымен немесе кейіннен өтеусіз негізде беру құқығымен мүліктік жалдауға (жалға алуға), сенімгерлік басқаруға беру;
176) республикалық заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беруге талдау жүргізу;
177) жекешелендіру объектiсінде мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтары болған жағдайда, мемлекеттік материалдық резервті басқару жөніндегі уәкілетті органға олар объектіні жекешелендiргенге дейін осы материалдық құндылықтарды бұдан әрі орналастыру туралы шешім қабылдау үшін алдағы жекешелендіру туралы алдын ала хабарлау;
178) сатып алушының талап етуi бойынша жекешелендiру объектiлерiнiң ауыртпалықтары туралы, сондай-ақ кредиторлық және дебиторлық берешектер сомасы, егер жекешелендiру объектiсi мүлiктiк кешен ретіндегі кәсiпорын болып табылса, жекешелендірілетін кәсіпорынның жасасқан шарттары туралы ақпаратты дайындауды және ұсынуды жүзеге асыру;
179) республикалық мүліктің жекешелендірілуін жүзеге асыру, оның ішінде республикалық мүлікті жекешелендіру туралы шешім қабылдау, объектіні жекешелендіруге дайындау процесінде республикалық мүліктің сақталуын қамтамасыз ету, жекешелендіру процесін ұйымдастыру үшін делдалды тарту, жекешелендіру объектісін бағалауды қамтамасыз ету, жекешелендіру объектісін сатып алу-сату шарттарын дайындау мен жасасуды және сатып алу-сату шарттары талаптарының сақталуын бақылауды жүзеге асыру;
180) сатып алу-сату шартын, оның iшiнде өзiнiң қолданысын тоқтатқан шартты орындауға байланысты бақылауды жүзеге асыру кезінде жұмысқа сарапшыларды, сондай-ақ консультациялық, бағалау, аудиторлық және өзге де ұйымдарды тарту;

181) выступление учредителем акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, а также республиканских государственных предприятий по решению Правительства Республики Казахстан;
182) осуществление организации и проведения мониторинга функционирования и эффективности управления республиканскими государственными предприятиями, акционерными обществами и товариществами с ограниченной ответственностью с участием Республики Казахстан;
183) осуществление от лица Правительства Республики Казахстан права государства как акционера (участника) на участие в управлении акционерным обществом (товариществом с ограниченной ответственностью);
184) передача прав владения и пользования государственным пакетом акций (долей участия в уставном капитале), находящимся в республиканской собственности, уполномоченному органу соответствующей отрасли по решению Правительства Республики Казахстан;
185) осуществление контроля за своевременностью и полнотой начисления дивидендов на принадлежащие Республике Казахстан акции и их выплаты, а также за распределением чистого дохода между участниками товарищества с ограниченной ответственностью, доля участия в уставном капитале которого принадлежит Республике Казахстан;
186) осуществление оплаты размещаемых акций акционерных обществ и внесение вклада в уставный капитал товариществ с ограниченной ответственностью путем внесения денег в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, а также республиканского имущества, в том числе акций, долей участия в уставном капитале по решению Правительства Республики Казахстан;
187) осуществление анализа информации по предмету государственного мониторинга собственности с целью выявления факторов, оказывающих неблагоприятное воздействие на социально-экономическое развитие регионов и республики в целом;
188) представление интересов государства по вопросам республиканского имущества, осуществление защиты имущественных прав, принадлежащих Республике Казахстан;
189) осуществление государственного мониторинга собственности в отраслях экономики, имеющих стратегическое значение, в соответствии с  Законом Республики Казахстан «О государственном мониторинге собственности в отраслях экономики, имеющих стратегическое значение»;
190) ведение электронной базы данных государственного мониторинга собственности и обеспечение доступа к ней государственных органов;
191) осуществление запроса и получение информации по предмету государственного мониторинга собственности, необходимой для достоверного и объективного анализа;

181) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмi бойынша акционерлiк қоғамдардың және жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктердiң, сондай-ақ республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың құрылтайшысы болу;
182) Қазақстан Республикасы қатысатын республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың, акционерлiк қоғамдар мен жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктердiң жұмыс iстеу мониторингiн және оларды басқару тиiмдiлiгiн ұйымдастыруды және жүргізуді жүзеге асыру;
183) акционерлiк қоғамды (жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктi) басқаруға қатысуға акционер (қатысушы) ретiнде мемлекет құқығын Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң атынан жүзеге асыру;
184) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмi бойынша республикалық меншiктегi акциялардың (жарғылық капиталдағы қатысу үлесiнiң) мемлекеттiк пакетiне иелiк ету және оларды пайдалану құқықтарын тиiстi саланың уәкiлеттi органына беру;
185) Қазақстан Республикасына тиесiлi акцияларға дивидендтердi есептеудiң және оларды төлеудiң уақтылығы мен толықтығына, сондай-ақ жарғылық капиталына қатысу үлесi Қазақстан Республикасына тиесiлi жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктердiң қатысушылары арасында таза кiрiстi бөлуге бақылауды жүзеге асыру;
186) акционерлiк қоғамдардың орналастырылатын акцияларын төлеудi және Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiне сәйкес ақшаны енгiзу арқылы жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктердiң жарғылық капиталына салымды, сондай-ақ республикалық мүлiктi оның iшiнде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмi бойынша жарғылық капиталындағы акцияларды, қатысу үлестерiн енгiзудi жүзеге асыру;
187) өңiрлердiң және тұтастай алғанда республиканың әлеуметтiк-экономикалық дамуына қолайсыз әсер ететiн факторларды анықтау мақсатында мемлекеттiк меншiк мониторингiнiң мәнi жөнiндегi ақпаратты талдауды жүзеге асыру;
188) республикалық мүлiк мәселелерi бойынша мемлекеттiң мүдделерiн бiлдiру, Қазақстан Республикасына тиесiлi мүлiктiк құқықтарды қорғауды жүзеге асыру;
189) «Стратегиялық маңызы бар экономика салаларындағы меншiктiң мемлекеттiк мониторингi туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес стратегиялық маңызы бар экономика салаларында меншiктiң мемлекеттiк мониторингiн жүзеге асыру;
190) меншiктiң мемлекеттiк мониторингiнiң электрондық дерекқорын жүргiзу және оған мемлекеттiк органдардың қолжетiмдiлiгiн қамтамасыз ету;
191) меншiктiң мемлекеттiк мониторингiнiң мәнi бойынша анық және объективтi талдау үшiн қажеттi ақпаратты сұратуды және алуды жүзеге асыру;

192) обоснование объема государственных бюджетных ассигнований для проведения работ по государственному мониторингу собственности;
193) привлечение для участия в непосредственном обследовании объектов мониторинга, сборе и анализе информации, относящейся к предмету государственного мониторинга собственности, представителей центральных и местных исполнительных органов Республики Казахстан;
194) осуществление запроса и получение от центральных и местных исполнительных органов Республики Казахстан, а также объектов мониторинга документов и сведений, необходимых для осуществления государственного мониторинга собственности;
195) уведомление руководителей объекта мониторинга о проведении обследования с указанием лиц, которым поручено его провести, и перечня информации, которая должна быть представлена для ознакомления;
196) ознакомление с результатами обследования объектов мониторинга лиц, в собственности или управлении которых находятся эти объекты;
197) отслеживание объектов мониторинга по основным производственно-техническим, технологическим, финансово-экономическим, правовым и иным параметрам с целью анализа происходящих изменений и прогноза развития производительных сил в отраслях экономики, имеющих стратегическое значение;
198) организация проведения систематических обследований объектов мониторинга с осуществлением сбора и анализа информации по предмету государственного мониторинга собственности;
199) осуществление контроля за целевым и эффективным использованием республиканского имущества;
200) назначение своего представителя в состав соответствующего совета директоров (наблюдательного совета) акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), в которых единственным акционером (участником) является Республика Казахстан, а в иных акционерных обществах и товариществах с ограниченной ответственностью с участием Республики Казахстан представление на утверждение общего собрания акционеров или участников товарищества с ограниченной ответственностью кандидатуры в советы директоров или наблюдательные советы;
201) осуществление выплаты возмещения за национализируемое имущество в случаях и на условиях, установленных главой 5 Закона Республики Казахстан «О государственном имуществе»;
202) проведение конкурса в соответствии с Законом Республики Казахстан «О государственных закупках» по определению периодического печатного издания для опубликования извещения о проведении торгов по приватизации республиканского имущества;
203) осуществление координации и организации работы по обеспечению единого учета государственного имущества в реестре государственного имущества;

192) меншiктiң мемлекеттiк мониторингi жөнiндегi жұмыстарды жүргiзу үшiн мемлекеттiк бюджеттiк қаржы бөлу көлемiн негiздеу;
193) мониторинг объектiлерiн тiкелей зерттеуге, меншiктiң мемлекеттiк мониторингi мәнiне жататын ақпаратты жинау мен талдауға қатысу үшiн Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдарының өкiлдерiн тарту;
194) Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдарынан, сондай-ақ мониторинг объектiлерiнен меншiктiң мемлекеттiк мониторингiн жүзеге асыру үшiн қажеттi құжаттар мен мәлiметтердi сұрату мен алуды жүзеге асыру;
195) зерттеу жүргiзу тапсырылған тұлғаларды және танысу үшiн ұсынылуға тиiс ақпарат тiзбесiн көрсете отырып, мониторинг объектiсiнiң басшыларын зерттеу жүргiзiлетiнi туралы хабардар ету;
196) меншiгiнде немесе басқаруында осы объектiлер бар тұлғаларды мониторинг объектiлерiн зерттеу нәтижелерiмен таныстыру;
197) экономиканың стратегиялық маңызы бар салаларында болып жатқан өзгерiстердi талдау және өндiргiш күштердiң дамуын болжау мақсатында негiзгi өндiрiстiк-техникалық, технологиялық, қаржы-экономикалық, құқықтық және өзге де өлшемдер бойынша мониторинг объектiлерiн қадағалау;
198) мемлекеттiк меншiк мониторингi мән-жайы бойынша ақпаратты жинауды және талдауды жүзеге асыра отырып, мониторинг объектiлерiн жүйелi зерттеу жүргiзудi ұйымдастыру;
199) республикалық мүліктің мақсатты және тиiмдi пайдаланылуына бақылауды жүзеге асыру;
200) Қазақстан Республикасы жалғыз акционерi (қатысушысы) болып табылатын акционерлiк қоғамдардың (жауапкершiлiгi шектеулi серiктестердiң) директорларының тиiстi кеңесi (бақылау кеңесi) құрамына өз өкiлiн тағайындау, ал өзге Қазақстан Республикасы қатысатын акционерлiк қоғамдарда және жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктерде акционерлердiң немесе жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктер қатысушыларының жалпы жиналысында директорлар кеңесiне немесе бақылау кеңесiне кандидатураны бекiтуге ұсыну;
201) «Мемлекеттiк мүлiк туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 5-тарауында белгiленген жағдайлар мен шарттарда мемлекет меншiгiне алынатын мүлiк үшiн өтемдi төлеудi жүзеге асыру;
202) республикалық мүлiктi жекешелендiру бойынша сауда-саттық жүргiзу туралы хабарламаны жариялау үшiн мерзiмдi баспа басылымдарын анықтау жөнiндегi конкурсты «Мемлекеттiк сатып алу туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес өткiзу;
203) мемлекеттік мүлік тізіліміндегі мемлекеттік мүлікті бірыңғай есепке алуды қамтамасыз ету жөніндегі жұмысты үйлестіру мен ұйымдастыруды жүзеге асыру;

204) участие в разработке совместно с центральным уполномоченным органом по государственному планированию порядка разработки, утверждения стратегий развития и планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство, а также мониторинга и оценки их реализации;
205) участие в разработке совместно с центральным уполномоченным органом по государственному планированию порядка разработки, утверждения планов развития контролируемых государством акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, государственных предприятий, а также мониторинга и оценки их реализации;
206) участие в разработке совместно с центральным уполномоченным органом по государственному планированию порядка разработки и представления отчетов по исполнению стратегий развития и планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство;
207) участие в разработке совместно с центральным уполномоченным органом по государственному планированию порядка разработки и представления отчетов по исполнению планов развития контролируемых государством акционерных обществ, товариществ с ограниченной ответственностью и государственных предприятий;
208) осуществление полномочий по передаче республиканского имущества в пользование;
209) внесение не реже одного раза в три года в Правительство Республики Казахстан предложений по изменению и (или) дополнению перечня объектов отраслей экономики, имеющих стратегическое значение, в отношении которых осуществляется государственный мониторинг собственности, по рекомендациям заинтересованных центральных и местных исполнительных органов;
210) реализация единой государственной политики в сфере противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма;
211) противодействие легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма, координация работы государственных органов в этом направлении деятельности;
212) создание единой информационной системы и ведение республиканской базы данных в сфере противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма;
213) осуществление взаимодействия и информационного обмена с компетентными органами иностранных государств в сфере противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма;
214) осуществление сбора и обработки информации об операциях с деньгами и (или) иным имуществом, подлежащих финансовому мониторингу, в соответствии с Законом Республики Казахстан «О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма»;

204) ұлттық басқарушы холдингтердің, акционері мемлекет болып табылатын ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму стратегиялары мен даму жоспарларын әзірлеу, бекіту, сондай-ақ олардың іске асырылуын мониторингілеу мен бағалау тәртібін мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органмен бірлесіп әзірлеуге қатысу;
205) мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, мемлекеттік кәсіпорындардың даму жоспарларын әзірлеу, бекіту, сондай-ақ олардың іске асырылуын мониторингілеу мен бағалау тәртібін мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органмен бірлесіп әзірлеуге қатысу;
206) ұлттық басқарушы холдингтердің, акционері мемлекет болып табылатын ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму стратегиялары мен даму жоспарларын орындау жөніндегі есептерді әзірлеу және ұсыну тәртібін мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органмен бірлесіп әзірлеуге қатысу;
207) мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, мемлекеттік кәсіпорындардың даму жоспарларын орындау жөніндегі есептерді әзірлеу және ұсыну тәртібін мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органмен бірлесіп әзірлеуге қатысу;
208) республикалық мүлікті пайдалануға беру жөніндегі өкілеттіктерді жүзеге асыру;
209) мүдделі орталық және жергілікті атқарушы органдардың ұсынымдары бойынша экономиканың стратегиялық маңызы бар салаларының өздеріне қатысты меншіктің мемлекеттік мониторингі жүзеге асырылатын объектілері тізбесін өзгерту және (немесе) толықтыру жөнінде үш жылда кемінде бір рет Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныстар енгізу;
210) заңсыз жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы iс-қимыл саласындағы бірыңғай мемлекеттік саясатты іске асыру;
211) заңсыз жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы iс-қимыл жасау, мемлекеттік органдардың қызметтің осы бағытындағы жұмысын үйлестіру;
212) заңсыз жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы iс-қимыл саласындағы бірыңғай ақпараттық жүйені құру және республикалық дерекқорын жүргізу;
213) заңсыз жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы iс-қимыл саласында шетелдік мемлекеттердің құзыретті органдарымен өзара іс-қимыл және ақпарат алмасуды жүзеге асыру;
214) «Заңсыз жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес қаржы мониторингіне жататын ақшамен және (немесе) өзге мүлікпен жасалатын операциялар туралы ақпаратты жинауды және өңдеуді жүзеге асыру;

215) осуществление анализа полученной информации в сфере противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма;
216) координация деятельности государственных органов в сфере противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма;
217) направление необходимой информации по операциям с деньгами и (или) иным имуществом, подлежащим финансовому мониторингу, для разрешения материалов, находящихся в производстве по запросу суда по уголовным делам;
218) представление в установленном законодательством Республики Казахстан порядке по запросам специальных государственных и правоохранительных органов сведений и информации об операции, подлежащей финансовому мониторингу;
219) направление в Генеральную прокуратуру Республики Казахстан сведений и информации об операции с деньгами и (или) иным имуществом, при наличии оснований полагать, что такая операция связана с легализацией (отмыванием) доходов, полученных незаконным путем, и (или) финансированием терроризма;
220) участие в разработке и осуществлении программ международного сотрудничества по вопросам противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма;
221) организация формирования и ведения республиканской базы данных, а также обеспечение методологического единства и согласованного функционирования информационных систем в сфере противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма;
222) разработка и проведение мероприятий по предупреждению нарушений законодательства Республики Казахстан о противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма;
223) обобщение практики применения законодательства Республики Казахстан о противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма на основании информации, получаемой от государственных органов и иных организаций, а также разработка и внесение предложений по его совершенствованию;
224) изучение международного опыта и практики противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма;
225) проведение мероприятий по переподготовке и повышению квалификации кадров в сфере противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма;
226) участие в установленном порядке в деятельности международных организаций в сфере противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма;

215) заңсыз жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл саласындағы алынған ақпаратты талдауды жүзеге асыру;
216) заңсыз жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл саласындағы мемлекеттік органдардың қызметін үйлестіру;
217) соттың қылмыстық істер бойынша сұрау салуы бойынша іс жүргізуіндегі материалдарды шешу үшін қаржы мониторингіне жататын ақшамен және (немесе) өзге мүлікпен жасалатын операциялар бойынша қажетті ақпаратты жіберу;
218) қаржы мониторингіне жататын операциялар туралы мәліметтер мен ақпараттарды арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының сұраулары бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен беру;
219) ақшамен және (немесе) өзге мүлікпен жасалатын операция заңсыз жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға байланысты деп жорамалдауға негіздер болған кезде ақпаратты Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасына беру;
220) заңсыз жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша халықаралық ынтымақтастық бағдарламаларын әзірлеуге және жүзеге асыруға қатысу;
221) заңсыз жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл саласында республикалық дерекқор қалыптастыруды және жүргізуді ұйымдастыру, сондай-ақ ақпараттық жүйелердің әдіснамалық бірыңғайлығын және келісімді жұмыс істеуін қамтамасыз ету;
222) Қазақстан Республикасының заңсыз жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы заңнамасын бұзудың алдын алу жөніндегі іс-шараларды әзірлеу және жүргізу;
223) мемлекеттік органдардан және өзге де ұйымдардан алынатын ақпараттың негізінде Қазақстан Республикасының заңсыз жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы заңнамасын қолдану практикасын жалпылау, сондай-ақ оны жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу және енгізу;
224) заңсыз жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимылдың халықаралық тәжірибесі мен практикасын зерделеу;
225) заңсыз жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бойынша іс-шаралар жүргізу;
226) заңсыз жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл саласындағы халықаралық ұйымдардың қызметіне белгіленген тәртіппен қатысу;

227) определение перечня оффшорных зон для целей Закона Республики Казахстан «О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма» по согласованию с Национальным Банком Республики Казахстан и направление соответствующим государственным органам, которые доводят его до субъектов финансового мониторинга;
228) определение по согласованию с соответствующими государственными органами перечня документов, необходимых для надлежащей проверки клиента по видам субъектов финансового мониторинга;
229) составление перечня организаций и лиц, связанных с финансированием терроризма и экстремизма, и направление соответствующим государственным органам, которые доводят его до субъектов финансового мониторинга;
230) доведение решения о приостановлении подозрительной операции либо отсутствии необходимости в приостановлении подозрительной операции до субъекта финансового мониторинга, предоставившего сообщение о подозрительной операции, электронным способом или на бумажном носителе;
231) доведение до субъекта финансового мониторинга соответствующего решения специальных государственных и правоохранительных органов в течение трех часов с момента получения;
232) сотрудничество с компетентными органами иностранных государств в сфере предупреждения, выявления, пресечения и расследования деяний, связанных с легализацией (отмыванием) доходов, полученных незаконным путем, и финансированием терроризма, а также конфискации указанных доходов в соответствии с законами Республики Казахстан и международными договорами Республики Казахстан;
233) передача информации о легализации (отмывании) доходов, полученных незаконным путем, и финансировании терроризма, осуществляемая по запросу компетентного органа иностранного государства;
234) уведомление об отказе в передаче информации запрашивающему компетентному органу иностранного государства с указанием оснований для отказа;
235) организация мероприятий по выпуску государственных ценных бумаг на внешнем рынке капитала;
236) осуществление иных функций, предусмотренных законодательством Республики Казахстан.
17. Права и обязанности:
1) запрашивать, получать в установленном законодательством порядке от государственных органов, их должностных лиц и иных лиц, компетентных органов иностранного государства и передавать им необходимую информацию и материалы;
2) давать разъяснения и комментарии по применению действующего законодательства по вопросам, входящим в компетенцию Министерства финансов Республики Казахстан;

227) Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің келісімі бойынша «Заңсыз жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы» Қазақстан Республикасы Заңының мақсаты үшін оффшорлық аймақтардың тізбесін айқындау және оны қаржы мониторингі субъектілеріне дейін жеткізетін тиісті мемлекеттік органдарға жіберу;
228) қаржы мониторингi субъектiлерiнiң түрлерi бойынша клиенттi тиiсiнше тексеру үшiн қажеттi құжаттар тiзбесiн тиiстi мемлекеттiк органдармен келiсiм бойынша айқындау;
229) терроризмдi және экстремизмдi қаржыландыруға байланысты ұйымдар мен тұлғалардың тiзбесiн жасау және оны қаржы мониторингi субъектiлерiне жеткiзетiн тиiстi мемлекеттiк органдарға жiберу;
230) күдікті операция туралы хабарламаны берген қаржы мониторингі субъектісіне дейін күдікті операцияны тоқтату туралы не күдікті операцияны тоқтату қажеттілігінің жоқтығы туралы шешімді электрондық тәсілмен немесе қағаз тасығышта жеткізу;
231) арнайы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының тиісті шешімін оны алған сәттен бастап үш сағат ішінде қаржы мониторингі субъектісіне дейін жеткізу;
232) заңсыз жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға байланысты әрекеттердің алдын алу, анықтау, жолын кесу және тергеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңдарына және Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарына сәйкес көрсетілген кірістерді тәркілеу саласындағы шетелдік мемлекеттердің құзыретті органдарымен ынтымақтастық жасау;
233) шет мемлекеттiң құзыреттi органының сауалы бойынша заңсыз жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы iс-қимыл туралы ақпарат беру;
234) ақпаратты беруден бас тарту үшін негiздердi көрсете отырып, шет мемлекеттiң сауал салған құзыреттi органына бас тарту туралы хабардар ету;
235) капиталдың сыртқы нарығындағы мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару бойынша іс-шараларды ұйымдастыру;
236) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге де функцияларды жүзеге асыру.
17. Құқықтары мен міндеттері:
1) мемлекеттік органдардан, олардың лауазымды тұлғаларынан және өзге де тұлғалардан, шет мемлекеттің құзыретті органдарынан заңнамада белгіленген тәртіппен қажетті ақпарат пен материалдарды сұрату, алу және беру;
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құзыретіне кіретін мәселелер бойынша қолданыстағы заңнаманы пайдалану бойынша түсіндірулер мен түсініктемелер беру;

3) привлекать специалистов соответствующих государственных органов, консультантов и независимых экспертов из числа физических и юридических лиц Республики Казахстан и других государств для проведения экспертиз, проверок и консультаций, разработки программ обучения, методических материалов, программного и информационного обеспечения, создания информационных систем с соблюдением требований по защите государственной, служебной, коммерческой, банковской и иной охраняемой законом тайны;
4) осуществлять повышение квалификации и переподготовки сотрудников Министерства финансов Республики Казахстан;
5) поощрять работников, налагать дисциплинарные взыскания, привлекать работников к материальной ответственности в случаях и порядке, предусмотренных Трудовым кодексом и законодательством о государственной службе;
6) участвовать в пределах компетенции в разработке проектов нормативных правовых актов и международных договоров Республики Казахстан;
7) участвовать в деятельности международных организаций в сфере деятельности, отнесенной к компетенции Министерства финансов Республики Казахстан;
8) давать обязательные для исполнения указания территориальным подразделениям ведомств;
9) рассматривать дела об административных правонарушениях, составлять по ним протокола и налагать административные взыскания в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан об административных правонарушениях;
10) обращаться в суд, предъявлять иски в целях защиты прав и интересов Министерства финансов Республики Казахстан в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
11) выносить решение о приостановлении операций с деньгами и (или) иным имуществом, в случае обнаружения признаков подозрительной операции, отвечающей одному или нескольким критериям, установленным пунктом 4 статьи 4 Закона Республики Казахстан «О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма», на срок до трех календарных дней;
12) осуществлять иные права, предусмотренные действующими законодательными актами;
13) рассматривать обращения, заявления и жалобы физических и юридических лиц по вопросам, входящим в компетенцию Министерства финансов Республики Казахстан, в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;
14) требовать от физических и юридических лиц, дочерних компаний, расположенных за пределами Республики Казахстан в случаях, определенных законодательством представление необходимых документов, отчетностей по установленным формам;
15) взаимодействовать с другими государственными органами, международными организациями, участниками внешнеэкономической и иной деятельности в порядке, определенном законодательными актами Республики Казахстан, а также на основании совместных актов соответствующих государственных органов по согласованию с ними;

3) сараптамалар, тексерулер мен консультациялар жүргізу, оқыту бағдарламаларын, әдістемелік материалдар, бағдарламалық және ақпараттық жасақтамалар әзірлеу, мемлекеттік, қызметтік, коммерциялық, банктік және өзге де заңмен қорғалатын құпияны қорғау бойынша талаптарды сақтай отырып, ақпараттық жүйелер құру үшін тиісті мемлекеттік органдардың мамандарын, Қазақстан Республикасы мен өзге де мемлекеттердің жеке және заңды тұлғалары арасынан консультанттар мен тәуелсіз сарапшыларды тарту;
4) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі қызметкерлерінің біліктілігін арттыруды және қайта даярлауды жүзеге асыру;
5) Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінде және мемлекеттік қызмет туралы заңнамасында көзделген жағдайларда және тәртіппен қызметкерлерді көтермелеу, оларға тәртіптік жаза қолдану, қызметкерлерді материалдық жауапкершілікке тарту;
6) құзыреті шегінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мен халықаралық шарттарының жобаларын әзірлеуге қатысу;
7) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құзыретіне жатқызылған қызмет саласында халықаралық ұйымдардың қызметіне қатысу;
8) ведомстволардың аумақтық бөлімшелеріне орындауға міндетті нұсқаулар беру;
9) әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы істерді қарау, олар бойынша хаттамалар жасау және Қазақстан Республикасының әкімшілік құқық бұзушылық туралы заңнамасында көзделген тәртіппен әкімшілік жазалар қолдану;
10) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құқықтары мен мүдделерін қорғау мақсатында сотқа жүгіну, талап арыздар беру;
11) «Заңсыз жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы» Қазақстан Республикасы Заңы 4-бабының 4-тармағында белгіленген бір немесе бірнеше өлшемдерге жауап беретін күдікті операция көріністері анықталған жағдайда, күнтізбелік үш күнге дейінгі мерзімге ақшамен және (немесе) өзге мүлікпен операцияларды тоқтата тұру туралы шешім шығару;
12) қолданыстағы заңнамалық актілерде көзделген өзге де құқықтарды жүзеге асыру;
13) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құзыреті кіретін мәселелер бойынша жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін, мәлімдемелері мен шағымдарын Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қарау;
14) заңнамада айқындалған жағдайларда Қазақстан Республикасынан тыс орналасқан жеке және заңды тұлғалардан, еншілес компаниялардан қажетті құжаттарды, белгіленген нысандар бойынша есептіліктерді ұсынуды талап ету;
15) Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде айқындалған тәртіппен, сондай-ақ тиісті мемлекеттік органдардың келісімі бойынша олардың бірлескен актілері негізінде басқа мемлекеттік органдармен, халықаралық ұйымдармен, сыртқы экономикалық және өзге де қызметке қатысушылармен өзара іс-қимыл жасау;

16) представлять по запросу соответствующего уполномоченного органа сведения из собственных информационных систем в порядке, определенном законодательством Республики Казахстан;
17) осуществлять обмен информацией с государственными органами иностранного государства, международными организациями на основании международных договоров и в случаях, установленных законодательством Республики Казахстан;
18) осуществлять иные обязанности в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
3. Организация деятельности Министерства финансов
Республики Казахстан
18. Руководство Министерства финансов Республики Казахстан осуществляется Министром финансов, который несет персональную ответственность за выполнение возложенных на Министерство финансов Республики Казахстан задач и осуществление им своих функций.
19. Министр финансов назначается на должность и освобождается от должности Президентом Республики Казахстан.
20. Министр финансов имеет заместителей, которые назначаются на должности и освобождаются от должностей в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
21. Полномочия Министра финансов:
1) определяет обязанности своих заместителей;
2) в соответствии с законодательством назначает и освобождает от должностей работников системы Министерства финансов Республики Казахстан, вопросы трудовых отношений с которыми отнесены к его компетенции;
3) подписывает приказы Министерства финансов Республики Казахстан;
4) представляет Министерство финансов Республики Казахстан во всех государственных органах и иных организациях;
5) утверждает регламент работы Министерства финансов Республики Казахстан;
6) вносит Президенту Республики Казахстан представления о присвоении должностным лицам таможенных органов специальных званий высшего начальствующего состава;
7) несет персональную ответственность по противодействию коррупции;
8) осуществляет иные полномочия, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
Исполнение полномочий Министра финансов в период его отсутствия осуществляется лицом, его замещающим в соответствии с действующим законодательством.
22. Министр финансов определяет полномочия своих заместителей в соответствии с действующим законодательством.
23. Аппарат Министерства финансов Республики Казахстан возглавляется ответственным секретарем, назначаемым на должность и освобождаемым от должности в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
4. Имущество Министерства финансов Республики Казахстан
24. Министерство финансов Республики Казахстан может иметь на праве оперативного управления обособленное имущество в случаях, предусмотренных законодательством.
Имущество Министерства финансов Республики Казахстан формируется за счет имущества, переданного ему собственником, а также имущества (включая денежные доходы), приобретенного в результате собственной деятельности и иных источников, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.

16) тиісті уәкілетті органның сұрау салуы бойынша өзінің ақпараттық жүйелерінен мәліметтерді Қазақстан Республикасының заңнамасында айқындалған тәртіппен беру;
17) халықаралық шарттар негізінде және Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген жағдайларда шет мемлекеттің мемлекеттік органдарымен, халықаралық ұйымдармен ақпарат алмасуды жүзеге асыру;
18) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өзге де міндеттерді жүзеге асыру.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қызметін
ұйымдастыру
18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне басшылықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне жүктелген міндеттердің орындалуына және оның өз функцияларын жүзеге асыруға дербес жауапты болатын Қаржы министрі жүзеге асырады.
19. Қаржы министрін Қазақстан Республикасының Президенті қызметке тағайындайды және қызметтен босатады.
20. Қаржы министрінің Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қызметке тағайындалатын және қызметтен босатылатын орынбасарлары болады.
21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің өкілеттігі:
1) өз орынбасарларының міндеттерін айқындайды;
2) еңбек қатынастарының мәселелері өзінің құзыретіне жатқызылған Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі жүйесінің қызметкерлерін заңнамаға сәйкес лауазымға тағайындайды және қызметтен босатады;
3) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің бұйрықтарына қол қояды;
4) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігін барлық мемлекеттік органдар мен өзге де ұйымдарда білдіреді;
5) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің жұмыс регламентін бекітеді;
6) Қазақстан Республикасының Президентіне кеден органдарының лауазымды адамдарына жоғары басшылық құрамының арнайы атақтарын беру туралы ұсыным енгізеді;
7) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша дербес жауапты болады;
8) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге де өкілеттіктерді жүзеге асырады.
Қаржы министрі болмаған кезеңде оның өкілеттіктерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес оны алмастыратын тұлға орындайды.
22. Қаржы министрі өз орынбасарларының өкілеттіктерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес айқындайды.
23. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің аппаратын Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қызметке тағайындалатын және қызметтен босатылатын жауапты хатшы басқарады.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мүлкі
24. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің заңнамада көзделген жағдайларда жедел басқару құқығында оқшауланған мүлкі болуы мүмкін.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мүлкі оған меншік иесі берген мүлік, сондай-ақ өз қызметі нәтижесінде сатып алынған мүлік (ақшалай кірістерді қоса алғанда) және Қазақстан Республикасының заңнамасында тыйым салынбаған өзге де көздер есебінен қалыптастырылады.

25. Имущество, закрепленное за Министерством финансов Республики Казахстан, относится к республиканской собственности.
26. Министерство финансов Республики Казахстан не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом распоряжаться закрепленным за ним имуществом и имуществом, приобретенным за счет средств, выделенных ему по плану финансирования, если иное не установлено законодательством.
5. Реорганизация и упразднение Министерства финансов
Республики Казахстан
27. Реорганизация и упразднение Министерства финансов Республики Казахстан осуществляются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Перечень организаций,
находящихся в ведении Министерства финансов Республики Казахстан и его ведомств
1. Акционерное общество «Компания по реабилитации и управлению активами».
2. Акционерное общество «Центр подготовки, переподготовки и повышения квалификации специалистов органов финансовой системы».
3. Акционерное общество «Информационно-учетный центр».
4. Государственное учреждение «Байқоңырбаланс».
Перечень территориальных органов,
находящихся в ведении Министерства финансов Республики
Казахстан и его ведомств Перечень государственных учреждений - территориальных органов
Комитета казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
1. Департамент казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Аккольское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Аршалынское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Астраханское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Атбасарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
6. Буландинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
7. Зерендинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
8. Енбекшильдерское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

25. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне бекітілген мүлік республикалық меншікке жатады.
26. Егер заңнамада өзгеше көзделмесе, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің өзіне бекітіліп берілген мүлікті және қаржыландыру жоспары бойынша өзіне бөлінген қаражат есебінен сатып алынған мүлікті өз бетімен иеліктен шығаруға немесе оған өзгедей тәсілмен билік етуге құқығы жоқ.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігін қайта ұйымдастыру
және тарату
27. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігін қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің және оның
ведомстволарының қарамағындағы ұйымдардың тізбесі
1. «Оңалту және активтерді басқару компаниясы» акционерлік қоғамы.
2. «Қаржы жүйесі органдарының мамандарын даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру орталығы» акционерлік қоғамы.
3. «Ақпараттық есептеу орталығы» акционерлік қоғамы.
4. «Байқоңырбаланс» мемлекеттік мекемесі.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң және оның
ведомстволарының қарамағындағы аумақтық органдардың тізбесі
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қазынашылық
комитетiнiң аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерiнiң
тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментi.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Ақкөл аудандық қазынашылық басқармасы.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Аршалы аудандық қазынашылық басқармасы.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Астрахан аудандық қазынашылық басқармасы.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Атбасар аудандық қазынашылық басқармасы.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Бұланды аудандық қазынашылық басқармасы.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Зерендi аудандық қазынашылық басқармасы.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Еңбекшiлдер аудандық қазынашылық басқармасы.

9. Ерейментауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Егиндыкольское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
11. Есильское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Жаксинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
13. Жаркаинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
14. Коргалжинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Сандыктауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
16. Степногорское городское управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
17. Шортандинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
18. Бурабайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
19. Целиноградское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
20. Департамент казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
21. Алгинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
22. Айтекебийское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
23. Байганинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
24. Иргизское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Ерейментау аудандық қазынашылық басқармасы.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Егiндiкөл аудандық қазынашылық басқармасы.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Есiл аудандық қазынашылық басқармасы.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Жақсы аудандық қазынашылық басқармасы.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Жарқайың аудандық қазынашылық басқармасы.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қорғалжын аудандық қазынашылық басқармасы.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Сандықтау аудандық қазынашылық басқармасы.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Степногорск қалалық қазынашылық басқармасы.
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Шортанды аудандық қазынашылық басқармасы.
18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Бурабай аудандық қазынашылық басқармасы.
19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Целиноград аудандық қазынашылық басқармасы.
20. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментi.
21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Алға аудандық қазынашылық басқармасы.
22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Әйтеке би аудандық қазынашылық басқармасы.
23. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Байғанин аудандық қазынашылық басқармасы.
24. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Ырғыз аудандық қазынашылық басқармасы.

25. Каргалинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
26. Мугалжарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
27. Мартукское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
28. Темирское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
29. Уилское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
30. Хромтауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
31. Хобдинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
32. Шалкарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
33. Департамент казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
34. Алакольское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
35. Аксуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
36. Балхашское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
37. Енбекшиказахское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
38. Жамбылское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
39. Илийское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
40. Карасайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

25. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қарғалы аудандық қазынашылық басқармасы.
26. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Мұғалжар аудандық қазынашылық басқармасы.
27. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Мәртөк аудандық қазынашылық басқармасы.
28. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Темiр аудандық қазынашылық басқармасы.
29. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Ойыл аудандық қазынашылық басқармасы.
30. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Хромтау аудандық қазынашылық басқармасы.
31. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қобда аудандық қазынашылық басқармасы.
32. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Шалқар аудандық қазынашылық басқармасы.
33. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментi.
34. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Алакөл аудандық қазынашылық басқармасы.
35. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Ақсу аудандық қазынашылық басқармасы.
36. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Балқаш аудандық қазынашылық басқармасы.
37. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Еңбекшiқазақ аудандық қазынашылық басқармасы.
38. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Жамбыл аудандық қазынашылық басқармасы.
39. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Iле аудандық қазынашылық басқармасы.
40. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қарасай аудандық қазынашылық басқармасы.

41. Капшагайское городское управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
42. Каратальское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
43. Кербулакское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
44. Коксуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
45. Панфиловское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
46. Райымбекское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
47. Саркандское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
48. Талгарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
49. Ескельдинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
50. Текелийское городское управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
51. Уйгурское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
52. Департамент казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
53. Жылыойское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
54. Индерское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
55. Исатайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
56. Кзылкогинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

41. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қапшағай қалалық қазынашылық басқармасы.
42. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қаратал аудандық қазынашылық басқармасы.
43. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Кербұлақ аудандық қазынашылық басқармасы.
44. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Көксу аудандық қазынашылық басқармасы.
45. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Панфилов аудандық қазынашылық басқармасы.
46. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Райымбек аудандық қазынашылық басқармасы.
47. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Сарқант аудандық қазынашылық басқармасы.
48. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Талғар аудандық қазынашылық басқармасы.
49. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Ескелдi аудандық қазынашылық басқармасы.
50. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Текелi қалалық қазынашылық басқармасы.
51. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Ұйғыр аудандық қазынашылық басқармасы.
52. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетiнiң Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментi.
53. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Жылыой аудандық қазынашылық басқармасы.
54. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Индер аудандық қазынашылық басқармасы.
55. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Исатай аудандық қазынашылық басқармасы.
56. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қызылқоға аудандық қазынашылық басқармасы.

57. Курмангазинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
58. Макатское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
59. Махамбетское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
60. Департамент казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
61. Абайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
62. Аягузское городское управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
63. Бескарагайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
64. Бородулихинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
65. Глубоковское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
66. Жарминское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
67. Зайсанское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
68. Зыряновское городское управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
69. Катон-Карагайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
70. Кокпектинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
71. Курчатовское городское управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

57. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Құрманғазы аудандық қазынашылық басқармасы.
58. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Мақат аудандық қазынашылық басқармасы.
59. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Махамбет аудандық қазынашылық басқармасы.
60. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментi.
61. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Абай аудандық қазынашылық басқармасы.
62. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық басқармасының Аягөз қалалық қазынашылық басқармасы.
63. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Бесқарағай аудандық қазынашылық басқармасы.
64. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Бородулиха аудандық қазынашылық басқармасы.
65. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Глубокое аудандық қазынашылық басқармасы.
66. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Жарма аудандық қазынашылық басқармасы.
67. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Зайсан аудандық қазынашылық басқармасы.
68. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Зырян қалалық қазынашылық басқармасы.
69. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қатонқарағай аудандық қазынашылық басқармасы.
70. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Көкпектi аудандық қазынашылық басқармасы.
71. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Курчатов қалалық қазынашылық басқармасы.

72. Курчумское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
73. Риддерское городское управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
74. Управление казначейства города Семей Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
75. Тарбагатайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
76. Урджарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
77. Уланское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
78. Шемонайхинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
79. Департамент казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
80. Байзакское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
81. Жамбылское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
82. Жуалынское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
83. Кордайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
84. Управление казначейства района имени Турара Рыскулова Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
85. Меркенское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
86. Мойынкумское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
87. Сарысуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

72. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Күршiм аудандық қазынашылық басқармасы.
73. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Риддер қалалық қазынашылық басқармасы.
74. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Семей қалалық қазынашылық басқармасы.
75. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Тарбағатай аудандық қазынашылық басқармасы.
76. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Үржар аудандық қазынашылық басқармасы.
77. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Ұлан аудандық қазынашылық басқармасы.
78. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Шемонаиха аудандық қазынашылық басқармасы.
79. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментi.
80. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Байзақ аудандық қазынашылық басқармасы.
81. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Жамбыл аудандық қазынашылық басқармасы.
82. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Жуалы аудандық қазынашылық басқармасы.
83. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қордай аудандық қазынашылық басқармасы.
84. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Тұрар Рысқұлов аудандық қазынашылық басқармасы.
85. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Мерке аудандық қазынашылық басқармасы.
86. Қазақстан Республикасы қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Мойынқұм аудандық қазынашылық басқармасы.
87. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Сарысу аудандық қазынашылық басқармасы.

88. Таласское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
89. Шуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
90. Департамент казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
91. Акжаикское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
92. Бурлинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
93. Жангалинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
94. Жанибекское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
95. Зеленовское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
96. Каратобинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
97. Казталовское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
98. Сырымское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
99. Таскалинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
100. Теректинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
101. Бокейординское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
102. Чингирлауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

88. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Талас аудандық қазынашылық басқармасы.
89. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Шу аудандық қазынашылық басқармасы.
90. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментi.
91. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Ақжайық аудандық қазынашылық басқармасы.
92. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Бөрілi аудандық қазынашылық басқармасы.
93. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Жаңақала аудандық қазынашылық басқармасы.
94. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Жәнiбек аудандық қазынашылық басқармасы.
95. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Зеленов аудандық қазынашылық басқармасы.
96. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қаратөбе аудандық қазынашылық басқармасы.
97. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитет Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қазталов аудандық қазынашылық басқармасы.
98. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Сырым аудандық қазынашылық басқармасы.
99. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Тасқала аудандық қазынашылық басқармасы.
100. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Теректi аудандық қазынашылық басқармасы.
101. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Бөкей ордасы аудандық қазынашылық басқармасы.
102. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Шыңғырлау аудандық қазынашылық басқармасы.

103. Департамент казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
104. Абайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
105. Актогайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
106. Балхашское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
107. Бухар-Жырауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
108. Жанааркинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
109. Жезказганское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
110. Каркаралинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
111. Каражалское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
112. Нуринское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
113. Осакаровское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
114. Октябрьское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
115. Приозерское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
116. Саранское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
117. Сатпаевское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
118. Темиртауское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

103. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментi.
104. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Абай аудандық қазынашылық басқармасы.
105. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Ақтоғай аудандық қазынашылық басқармасы.
106. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Балқаш қалалық қазынашылық басқармасы.
107. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Бұқар жырау аудандық қазынашылық басқармасы.
108. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Жаңаарқа аудандық қазынашылық басқармасы.
109. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Жезқазған қалалық қазынашылық басқармасы.
110. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қарқаралы аудандық қазынашылық басқармасы.
111. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қаражал қалалық қазынашылық басқармасы.
112. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Нұра аудандық қазынашылық басқармасы.
113. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Осакаров аудандық қазынашылық басқармасы.
114. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Октябрь аудандық қазынашылық басқармасы.
115. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Приозерск қалалық қазынашылық басқармасы.
116. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Сораң қалалық қазынашылық басқармасы.
117. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Сәтбаев қалалық қазынашылық басқармасы.
118. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Темiртау қалалық қазынашылық басқармасы.

119. Улытауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
120. Шахтинское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
121. Шетское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
122. Департамент казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
123. Аральское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
124. Байконырское городское управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
125. Жалагашское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
126. Жанакорганское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
127. Казалинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
128. Кармакшинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
129. Сырдарьинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
130. Шиелийское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
131. Департамент казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
132. Алтынсаринское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
133. Амангельдинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
134. Аркалыкское городское управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

119. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Ұлытау аудандық қазынашылық басқармасы.
120. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Шахтинск қалалық қазынашылық басқармасы.
121. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Шет аудандық қазынашылық басқармасы.
122. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментi.
123. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Арал аудандық қазынашылық басқармасы.
124. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Байқоңыр қалалық қазынашылық басқармасы.
125. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Жалағаш аудандық қазынашылық басқармасы.
126. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Жаңақорған аудандық қазынашылық басқармасы.
127. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қазалы аудандық қазынашылық басқармасы.
128. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қармақшы аудандық қазынашылық басқармасы.
129. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Сырдария аудандық қазынашылық басқармасы.
130. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Шиелi аудандық қазынашылық басқармасы.
131. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментi.
132. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Алтынсарин аудандық қазынашылық басқармасы.
133. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Амангелдi аудандық қазынашылық басқармасы.
134. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Арқалық қалалық қазынашылық басқармасы.

135. Аулиекольское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
136. Денисовское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
137. Жангельдинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
138. Житикаринское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
139. Камыстинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
140. Карабалыкское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
141. Карасуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
142. Костанайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
143. Лисаковское городское управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
144. Мендыгаринское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
145. Наурзумское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
146. Рудненское городское управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
147. Сарыкольское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
148. Тарановское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
149. Узынкольское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
150. Федоровское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

135. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Әулиекөл аудандық қазынашылық басқармасы.
136. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Денисов аудандық қазынашылық басқармасы.
137. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Жангелдин аудандық қазынашылық басқармасы.
138. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Жітiқара аудандық қазынашылық басқармасы.
139. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қамысты аудандық қазынашылық басқармасы.
140. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қарабалық аудандық қазынашылық басқармасы.
141. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қарасу аудандық қазынашылық басқармасы.
142. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетiнiң Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қостанай аудандық қазынашылық басқармасы.
143. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Лисаковск қалалық қазынашылық басқармасы.
144. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Меңдiқара аудандық қазынашылық басқармасы.
145. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Наурызым аудандық қазынашылық басқармасы.
146. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Рудный қалалық қазынашылық басқармасы.
147. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Сарыкөл аудандық қазынашылық басқармасы.
148. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Таранов аудандық қазынашылық басқармасы.
149. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Ұзынкөл аудандық қазынашылық басқармасы.
150. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Федоров аудандық қазынашылық басқармасы.

151. Департамент казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
152. Бейнеуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
153. Жанаозенское городское управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
154. Каракиянское районное управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
155. Мангистауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
156. Мунайлинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
157. Тупкараганское районное управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
158. Департамент казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
159. Аксуское городское управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
160. Актогайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
161. Баянаульское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
162. Железинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
163. Иртышское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
164. Качирское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
165. Лебяжинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
166. Майское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

151. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментi.
152. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Бейнеу аудандық қазынашылық басқармасы.
153. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Жаңаөзен қалалық қазынашылық басқармасы.
154. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қарақия аудандық қазынашылық басқармасы.
155. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Маңғыстау аудандық қазынашылық басқармасы.
156. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Мұнайлы аудандық қазынашылық басқармасы.
157. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Түпқараған аудандық қазынашылық басқармасы.
158. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментi.
159. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Ақсу қалалық қазынашылық басқармасы.
160. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Ақтоғай аудандық қазынашылық басқармасы.
161. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Баянауыл аудандық қазынашылық басқармасы.
162. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Железин аудандық қазынашылық басқармасы.
163. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Ертiс аудандық қазынашылық басқармасы.
164. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қашыр аудандық қазынашылық басқармасы.
165. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Лебяжi аудандық қазынашылық басқармасы.
166. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Май аудандық қазынашылық басқармасы.

167. Павлодарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
168. Успенское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
169. Щербактинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
170. Экибастузское городское управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
171. Департамент казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
172. Акжарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
173. Аккайынское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
174. Айыртауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
175. Управление казначейства района Магжана Жумабаева Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
176. Есильское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
177. Жамбылское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
178. Кызылжарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
179. Мамлютское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
180. Управление казначейства района имени Шал акына Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
181. Тимирязевское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

167. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Павлодар аудандық қазынашылық басқармасы.
168. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Успен аудандық қазынашылық басқармасы.
169. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Шарбақты аудандық қазынашылық басқармасы.
170. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Екiбастұз қалалық қазынашылық басқармасы.
171. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментi.
172. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Ақжар аудандық қазынашылық басқармасы.
173. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Аққайың аудандық қазынашылық басқармасы.
174. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Айыртау аудандық қазынашылық басқармасы.
175. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Мағжан Жұмабаев атындағы ауданның қазынашылық басқармасы.
176. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Есiл аудандық қазынашылық басқармасы.
177. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Жамбыл аудандық қазынашылық басқармасы.
178. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қызылжар аудандық қазынашылық басқармасы.
179. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Мамлют аудандық қазынашылық басқармасы.
180. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Шал ақын атындағы ауданның қазынашылық басқармасы.
181. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Тимирязев аудандық қазынашылық басқармасы.

182. Тайыншинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
183. Уалихановское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
184. Управление казначейства района имени Габита Мусрепова Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
185. Департамент казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
186. Арысское городское управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
187. Байдибекское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
188. Казыгуртское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
189. Кентауское городское управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
190. Мактааральское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
191. Ордабасынское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
192. Отрарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
193. Сайрамское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
194. Сарыагашское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
195. Созакское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
196. Толебийское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

182. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Тайынша аудандық қазынашылық басқармасы.
183. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Уәлиханов аудандық қазынашылық басқармасы.
184. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Ғабит Мүсiрепов атындағы ауданның қазынашылық басқармасы.
185. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментi.
186. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Арыс қалалық қазынашылық басқармасы.
187. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Бәйдiбек аудандық қазынашылық басқармасы.
188. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Қазығұрт аудандық қазынашылық басқармасы.
189. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Кентау қалалық қазынашылық басқармасы.
190. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Мақтаарал аудандық қазынашылық басқармасы.
191. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Ордабасы аудандық қазынашылық басқармасы.
192. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Отырар аудандық қазынашылық басқармасы.
193. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Сайрам аудандық қазынашылық басқармасы.
194. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Сарыағаш аудандық қазынашылық басқармасы.
195. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Созақ аудандық қазынашылық басқармасы.
196. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Төлеби аудандық қазынашылық басқармасы.

197. Туркестанское городское управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
198. Тюлькубасское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
199. Шардаринское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
200. Департамент казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
201. Алмалинское районное управление казначейства Департамента казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
202. Бостандыкское районное управление казначейства Департамента казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
203. Турксибское районное управление казначейства Департамента казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
204. Департамент казначейства по городу Астане Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
Перечень республиканских государственных учреждений
Комитета таможенного контроля Министерства финансов
Республики Казахстан 1. Территориальные подразделения Комитета таможенного контроля
Министерства финансов Республики Казахстан (по областям, городу
республиканского значения, столице)
1. Департамент таможенного контроля по городу Астане Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Департамент таможенного контроля по городу Алматы Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Департамент таможенного контроля по Акмолинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Департамент таможенного контроля по Алматинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Департамент таможенного контроля по Актюбинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
6. Департамент таможенного контроля по Атырауской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
7. Департамент таможенного контроля по Восточно-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
8. Департамент таможенного контроля по Жамбылской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.

197. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Түркiстан қалалық қазынашылық басқармасы.
198. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Түлкiбас аудандық қазынашылық басқармасы.
199. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Шардара аудандық қазынашылық басқармасы.
200. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы қаласы бойынша Қазынашылық департаментi.
201. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы қаласы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Алмалы аудандық қазынашылық басқармасы.
202. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы қаласы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Бостандық аудандық қазынашылық басқармасы.
203. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Алматы қаласы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Түрксiб аудандық қазынашылық басқармасы.
204. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетiнiң Астана қаласы бойынша Қазынашылық департаментi.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Кедендiк бақылау комитетiнiң республикалық мемлекеттiк
мекемелерiнiң тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау
комитетiнiң аумақтық бөлiмшелерi (облыстар, республикалық
маңызы бар қала, астана бойынша)
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Астана қаласы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Алматы қаласы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Алматы облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Атырау облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Жамбыл облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.

9. Департамент таможенного контроля по Западно-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Департамент таможенного контроля по Карагандинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
11. Департамент таможенного контроля по Костанайской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Департамент таможенного контроля по Кызылординской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
13. Департамент таможенного контроля по Мангистауской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
14. Департамент таможенного контроля по Павлодарской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Департамент таможенного контроля по Северо-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
16. Департамент таможенного контроля по Южно-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Таможни
17. Таможня «Достык» Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
18. Таможня «Коргас» Департамента таможенного контроля по Алматинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
19. Таможня «Кордай» Департамента таможенного контроля по Жамбылской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Специализированные таможенные учреждения
20. «Кинологический центр» Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
21. «Центральная таможенная лаборатория» Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
22. Учебно-методический центр Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
Перечень государственных учреждений –
территориальных органов Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
1. Налоговый департамент по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Налоговое управление по городу Кокшетау Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Налоговое управление по городу Степногорску Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Налоговое управление по Аккольскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Қостанай облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Павлодар облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi.
2. Кедендер
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң «Достық» кеденi.
18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетi Алматы облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментiнiң «Қорғас» кеденi.
19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетi Жамбыл облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментiнiң «Қордай» кеденi.
3. Мамандандырылған кеден мекемелерi
20. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң «Кинологиялық орталығы».
21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң «Орталық кеден зертханасы».
22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Оқу-әдiстемелiк орталығы.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң
аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментi.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Көкшетау қаласы бойынша Салық басқармасы.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Степногорск қаласы бойынша Салық басқармасы.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Ақкөл ауданы бойынша Салық басқармасы.

5. Налоговое управление по Астраханскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
6. Налоговое управление по Атбасарскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
7. Налоговое управление по Сандыктаускому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
8. Налоговое управление по Аршалынскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
9. Налоговое управление по Ерейментаускому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Налоговое управление по Егиндыкольскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
11. Налоговое управление по Коргалджинскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Налоговое управление по Буландынскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
13. Налоговое управление по Целиноградскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
14. Налоговое управление по Шортандинскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Налоговое управление по Жаркаинскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
16. Налоговое управление по Есильскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
17. Налоговое управление по Жаксынскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов,Республики Казахстан.
18. Налоговое управление по Зерендинскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
19. Налоговое управление по Бурабайскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
20. Налоговое управление по Енбекшильдерскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Астрахан ауданы бойынша Салық басқармасы.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Атбасар ауданы бойынша Салық басқармасы.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Сандықтау ауданы бойынша Салық басқармасы.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Аршалы ауданы бойынша Салық басқармасы.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Ерейментау ауданы бойынша Салық басқармасы.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Егiндiкөл ауданы бойынша Салық басқармасы.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Қорғалжын ауданы бойынша Салық басқармасы.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Бұланды ауданы бойынша Салық басқармасы.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Целиноград ауданы бойынша Салық басқармасы.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Шортанды ауданы бойынша Салық басқармасы.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Жарқайың ауданы бойынша Салық басқармасы.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Есiл ауданы бойынша Салық басқармасы.
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Жақсы ауданы бойынша Салық басқармасы.
18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Зерендi ауданы бойынша Салық басқармасы.
19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Бурабай ауданы бойынша Салық басқармасы.
20. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Еңбекшiлдер ауданы бойынша Салық басқармасы.

21. Налоговое управление «Бурабай» Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
22. Налоговый департамент по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
23. Налоговое управление по городу Актобе Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
24. Налоговое управление по Алгинскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
25. Налоговое управление по Байганинскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
26. Налоговое управление по Айтекебийскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
27. Налоговое управление по Иргизскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
28. Налоговое управление по Каргалинскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
29. Налоговое управление по Мартукскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
30. Налоговое управление по Мугалжарскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
31. Налоговое управление по Темирскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
32. Налоговое управление по Уилскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
33. Налоговое управление по Хобдинскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
34. Налоговое управление по Хромтаускому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
35. Налоговое управление по Шалкарскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
36. Налоговый департамент по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
37. Налоговое управление по городу Талдыкорган Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң «Бурабай» салық басқармасы.
22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетiнің Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментi.
23. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Ақтөбе қаласы бойынша Салық басқармасы.
24. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Алға ауданы бойынша Салық басқармасы.
25. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Байғанин ауданы бойынша Салық басқармасы.
26. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Әйтеке би ауданы бойынша Салық басқармасы.
27. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Ырғыз ауданы бойынша Салық басқармасы.
28. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Қарғалы ауданы бойынша Салық басқармасы.
29. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Мәртөк ауданы бойынша Салық басқармасы.
30. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Мұғалжар ауданы бойынша Салық басқармасы.
31. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Темiр ауданы бойынша Салық басқармасы.
32. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Ойыл ауданы бойынша Салық басқармасы.
33. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Қобда ауданы бойынша Салық басқармасы.
34. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Хромтау ауданы бойынша Салық басқармасы.
35. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Шалқар ауданы бойынша Салық басқармасы.
36. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментi.
37. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Талдықорған қаласы бойынша Салық басқармасы.

38. Налоговое управление по городу Капшагай Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
39. Налоговое управление по городу Текели Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
40. Налоговое управление по Балхашскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
41. Налоговое управление по Жамбылскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
42. Налоговое управление по Илийскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
43. Налоговое управление по Карасайскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
44. Налоговое управление по Райымбекскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
45. Налоговое управление по Талгарскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
46. Налоговое управление по Уйгурскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
47. Налоговое управление по Енбекшиказахскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
48. Налоговое управление по Аксускому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
49. Налоговое управление по Алакольскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
50. Налоговое управление по Каратальскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
51. Налоговое управление по Кербулакскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
52. Налоговое управление по Коксускому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
53. Налоговое управление по Панфиловскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

38. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Қапшағай қаласы бойынша Салық басқармасы.
39. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Текелi қаласы бойынша Салық басқармасы.
40. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Балқаш ауданы бойынша Салық басқармасы.
41. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Жамбыл ауданы бойынша Салық басқармасы.
42. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Iле ауданы бойынша Салық басқармасы.
43. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Қарасай ауданы бойынша Салық басқармасы.
44. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Райымбек ауданы бойынша Салық басқармасы.
45. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Талғар ауданы бойынша Салық басқармасы.
46. Қазақстан. Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Ұйғыр ауданы бойынша Салық басқармасы.
47. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Еңбекшiқазақ ауданы бойынша Салық басқармасы.
48. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Ақсу ауданы бойынша Салық басқармасы.
49. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Алакөл ауданы бойынша Салық басқармасы.
50. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Қаратал ауданы бойынша Салық басқармасы.
51. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Кербұлақ ауданы бойынша Салық басқармасы.
52. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Көксу ауданы бойынша Салық басқармасы.
53. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Панфилов ауданы бойынша Салық басқармасы.

54. Налоговое управление по Саркандскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
55. Налоговое управление по Ескельдинскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
56. Налоговый департамент по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
57. Налоговое управление по городу Атырау Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
58. Налоговое управление по Курмангазинскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
59. Налоговое управление по Индерскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
60. Налоговое управление по Исатайскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
61. Налоговое управление по Кызылкугинскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
62. Налоговое управление по Макатскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
63. Налоговое управление по Махамбетскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
64. Налоговое управление по Жылыойскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
65. Налоговый департамент по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
66. Налоговое управление по городу Усть-Каменогорск Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
67. Налоговое управление по Зыряновскому району - городу Зыряновску Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
68. Налоговое управление по городу Риддер Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
69. Налоговое управление по городу Курчатову Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
70. Налоговое управление по городу Семей Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

54. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Сарқант ауданы бойынша Салық басқармасы.
55. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Ескелдi ауданы бойынша Салық басқармасы.
56. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Атырау облысы бойынша Салық департаментi.
57. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Атырау облысы бойынша Салық департаментiнiң Атырау қаласы бойынша Салық басқармасы.
58. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Атырау облысы бойынша Салық департаментiнiң Құрманғазы ауданы бойынша Салық басқармасы.
59. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Атырау облысы бойынша Салық департаментiнiң Индер ауданы бойынша Салық басқармасы.
60. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Атырау облысы бойынша Салық департаментiнiң Исатай ауданы бойынша Салық басқармасы.
61. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Атырау облысы бойынша Салық департаментiнiң Қызылқоға ауданы бойынша Салық басқармасы.
62. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Атырау облысы бойынша Салық департаментiнiң Мақат ауданы бойынша Салық басқармасы.
63. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Атырау облысы бойынша Салық департаментiнiң Махамбет ауданы бойынша Салық басқармасы.
64. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Атырау облысы бойынша Салық департаментiнiң Жылыой ауданы бойынша Салық басқармасы.
65. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментi.
66. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Өскемен қаласы бойынша Салық басқармасы.
67. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Зырян қаласы - Зырян ауданы бойынша Салық басқармасы.
68. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Риддер қаласы бойынша Салық басқармасы.
69. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Курчатов қаласы бойынша Салық басқармасы.
70. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Семей қаласы бойынша Салық басқармасы.

71. Налоговое управление по Катон-Карагайскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
72. Налоговое управление по Глубоковскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
73. Налоговое управление по Зайсанскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
74. Налоговое управление по Курчумскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
75. Налоговое управление по Уланскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
76. Налоговое управление по Шемонайхинскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
77. Налоговое управление по Абайскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
78. Налоговое управление по Аягузскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
79. Налоговое управление по Бескарагайскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
80. Налоговое управление по Бородулихинскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
81. Налоговое управление по Жарминскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
82. Налоговое управление по Кокпектинскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
83. Налоговое управление по Урджарскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
84. Налоговое управление по Тарбагатайскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
85. Налоговый департамент по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
86. Налоговое управление по городу Тараз Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

71. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Қатонқарағай ауданы бойынша Салық басқармасы.
72. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Глубокое ауданы бойынша Салық басқармасы.
73. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Зайсан ауданы бойынша Салық басқармасы.
74. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Күршiм ауданы бойына Салық басқармасы.
75. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Ұлан ауданы бойынша Салық басқармасы.
76. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Шемонаиха ауданы бойынша Салық басқармасы.
77. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Абай ауданы бойынша Салық басқармасы.
78. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Аягөз ауданы бойынша Салық басқармасы.
79. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Бесқарағай ауданы бойынша Салық басқармасы.
80. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Бородулиха ауданы бойынша Салық басқармасы.
81. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Жарма ауданы бойынша Салық басқармасы.
82. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Көкпектi ауданы бойынша Салық басқармасы.
83. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Үржар ауданы бойынша Салық басқармасы.
84. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Тарбағатай ауданы бойынша Салық басқармасы.
85. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық департаментi.
86. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық департаментiнiң Тараз қаласы бойынша Салық басқармасы.

87. Налоговое управление по Жамбылскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
88. Налоговое управление по Жуалынскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
89. Налоговое управление по Кордайскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
90. Налоговое управление по району имени Турара Рыскулова Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
91. Налоговое управление по Меркенскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
92. Налоговое управление по Мойынкумскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
93. Налоговое управление по Байзакскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
94. Налоговое управление по Шускому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
95. Налоговое управление по Сарысускому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
96. Налоговое управление по Таласскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
97. Налоговый департамент по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
98. Налоговое управление по городу Уральск Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
99. Налоговое управление по Бурлинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
100. Налоговое управление по Жанибекскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
101. Налоговое управление по Жангалинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
102. Налоговое управление по Зеленскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

87. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық департаментiнiң Жамбыл ауданы бойынша Салық басқармасы.
88. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық департаментiнiң Жуалы ауданы бойынша Салық басқармасы.
89. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық департаментiнiң Қордай ауданы бойынша Салық басқармасы.
90. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық департаментiнiң Тұрар Рысқұлов ауданы бойынша Салық басқармасы.
91. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық департаментiнiң Мерке ауданы бойынша Салық басқармасы.
92. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық департаментiнiң Мойынқұм ауданы бойынша Салық басқармасы.
93. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық департаментiнiң Байзақ ауданы бойынша Салық басқармасы.
94. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық департаментiнiң Шу ауданы бойынша Салық басқармасы.
95. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық департаментiнiң Сарысу ауданы бойынша Салық басқармасы.
96. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Жамбыл облысы бойынша Салық департаментiнiң Талас ауданы бойынша Салық басқармасы.
97. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментi.
98. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Орал қаласы бойынша Салық басқармасы.
99. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Бөрілi ауданы бойынша Салық басқармасы.
100. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Жәнiбек ауданы бойынша Салық басқармасы.
101. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Жаңақала ауданы бойынша Салық басқармасы.
102. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Зеленов ауданы бойынша Салық басқармасы.

103. Налоговое управление по Казталовскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
104. Налоговое управление по Сырымскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
105. Налоговое управление по Таскалинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
106. Налоговое управление по Теректинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
107. Налоговое управление по Бокейординскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
108. Налоговое управление по Акжаикскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
109. Налоговое управление по Чингирлаускому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
110. Налоговое управление по Каратюбинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
111. Налоговый департамент по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
112. Налоговое управление по городу Караганде Налогового департамента Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
113. Налоговое управление по городу Жезказгану Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
114. Налоговое управление по городу Сарани Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
115. Налоговое управление по городу Темиртау Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
116. Налоговое управление по городу Шахтинску Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
117. Налоговое управление по городу Балхашу Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
118. Налоговое управление по городу Приозерску Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

103. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Қазталов ауданы бойынша Салық басқармасы.
104. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Сырым ауданы бойынша Салық басқармасы.
105. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Тасқала ауданы бойынша Салық басқармасы.
106. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Теректi ауданы бойынша Салық басқармасы.
107. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Бөкей ордасы ауданы бойынша Салық басқармасы.
108. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Ақжайық ауданы бойынша Салық басқармасы.
109. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Шыңғырлау ауданы бойынша Салық басқармасы.
110. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Қаратөбе ауданы бойынша Салық басқармасы.
111. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментi.
112. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Қарағанды қаласы бойынша Салық басқармасы.
113. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Жезқазған қаласы бойынша Салық басқармасы.
114. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Сораң қаласы бойынша Салық басқармасы.
115. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Темiртау қаласы бойынша Салық басқармасы.
116. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Шахтинск қаласы бойынша Салық басқармасы.
117. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Балқаш қаласы бойынша Салық басқармасы.
118. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Приозерск қаласы бойынша Салық басқармасы.

119. Налоговое управление по городу Каражалу Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
120. Налоговое управление по городу Сатпаеву Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
121. Налоговое управление по району имени Казыбек би Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
122. Налоговое управление по Октябрьскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
123. Налоговое управление по Каркаралинскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
124. Налоговое управление по Нуринскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
125. Налоговое управление по Осакаровскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
126. Налоговое управление по Бухар-Жыраускому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
127. Налоговое управление по Актогайскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
128. Налоговое управление по Жанааркинскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
129. Налоговое управление по Улытаускому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
130. Налоговое управление по Шетскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
131. Налоговое управление по Абайскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
132. Налоговый департамент по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
133. Налоговое управление по городу Кызылорда Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
134. Налоговое управление по Аральскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

119. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Қаражал қаласы бойынша Салық басқармасы.
120. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Сәтбаев қаласы бойынша Салық басқармасы.
121. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Қазыбек би атындағы ауданы бойынша Салық басқармасы.
122. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Октябрь ауданы бойынша Салық басқармасы.
123. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Қарқаралы ауданы бойынша Салық басқармасы.
124. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Нұра ауданы бойынша Салық басқармасы.
125. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Осакаров ауданы бойынша Салық басқармасы.
126. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Бұқар жырау ауданы бойынша Салық басқармасы.
127. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Ақтоғай ауданы бойынша Салық басқармасы.
128. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Жаңаарқа ауданы бойынша Салық басқармасы.
129. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Ұлытау ауданы бойынша Салық басқармасы.
130. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Шет ауданы бойынша Салық басқармасы.
131. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Абай ауданы бойынша Салық басқармасы.
132. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қызылорда облысы бойынша Салық департаментi.
133. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қызылорда облысы бойынша Салық департаментiнiң Қызылорда қаласы бойынша Салық басқармасы.
134. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қызылорда облысы бойынша Салық департаментiнiң Арал ауданы бойынша Салық басқармасы.

135. Налоговое управление по Казалинскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
136. Налоговое управление по Кармакшинскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
137. Налоговое управление по Жалагашскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
138. Налоговое управление по Сырдарьинскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
139. Налоговое управление по Шиелийскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
140. Налоговое управление по Жанакорганскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
141. Налоговый департамент по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
142. Налоговое управление по городу Костанай Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
143. Налоговое управление по городу Лисаковску Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
144. Налоговое управление по городу Рудному Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
145. Налоговое управление по городу Аркалыку Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
146. Налоговое управление по Алтынсаринскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
147. Налоговое управление по Мендыкаринскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
148. Налоговое управление по Житикаринскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
149. Налоговое управление по Камыстинскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
150. Налоговое управление по Карасускому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

135. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қызылорда облысы бойынша Салық департаментiнiң Қазалы ауданы бойынша Салық басқармасы.
136. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қызылорда облысы бойынша Салық департаментiнiң Қармақшы ауданы бойынша Салық басқармасы.
137. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қызылорда облысы бойынша Салық департаментiнiң Жалағаш ауданы бойынша Салық басқармасы.
138. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қызылорда облысы бойынша Салық департаментiнiң Сырдария ауданы бойынша Салық басқармасы.
139. Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлiгiнiң Салық комитетi Қызылорда облысы бойынша Салық департаментiнiң Шиелi ауданы бойынша Салық басқармасы.
140. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қызылорда облысы бойынша Салық департаментiнiң Жаңақорған ауданы бойынша Салық басқармасы.
141. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментi.
142. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Қостанай қаласы бойынша Салық басқармасы.
143. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Лисаковск қаласы бойынша Салық басқармасы.
144. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Рудный қаласы бойынша Салық басқармасы.
145. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Арқалық қаласы бойынша Салық басқармасы.
146. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Алтынсарин ауданы бойынша Салық басқармасы.
147. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Меңдiқара ауданы бойынша Салық басқармасы.
148. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Жiтiқара ауданы бойынша Салық басқармасы.
149. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Қамысты ауданы бойынша Салық басқармасы.
150. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Қарасу ауданы бойынша Салық басқармасы.

151. Налоговое управление по Карабалыкскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
152. Налоговое управление по Костанайскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
153. Налоговое управление по Узункольскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
154. Налоговое управление по Наурзумскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
155. Налоговое управление по Денисовскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
156. Налоговое управление по Аулиекольскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
157. Налоговое управление по Тарановскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
158. Налоговое управление по Сарыкольскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
159. Налоговое управление по Федоровскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
160. Налоговое управление по Амангельдинскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
161. Налоговое управление по Жангильдинскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
162. Налоговый департамент по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
163. Налоговое управление по городу Актау Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
164. Налоговое управление по городу Жанаозену Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
165. Налоговое управление по Бейнеускому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
166. Налоговое управление по Каракиянскому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

151. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Қарабалық ауданы бойынша Салық басқармасы.
152. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Қостанай ауданы бойынша Салық басқармасы.
153. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Ұзынкөл ауданы бойынша Салық басқармасы.
154. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Наурызым ауданы бойынша Салық басқармасы.
155. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Денисов ауданы бойынша Салық басқармасы.
156. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Әулиекөл ауданы бойынша Салық басқармасы.
157. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Таранов ауданы бойынша Салық басқармасы.
158. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Сарыкөл ауданы бойынша Салық басқармасы.
159. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Федоров ауданы бойынша Салық басқармасы.
160. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Амангелдi ауданы бойынша Салық басқармасы.
161. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қостанай облысы бойынша Салық департаментiнiң Жангелдин ауданы бойынша Салық басқармасы.
162. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментi.
163. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментiнiң Ақтау қаласы бойынша салық басқармасы.
164. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментiнiң Жаңаөзен қаласының Салық басқармасы.
165. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментiнiң Бейнеу ауданы бойынша Салық басқармасы.
166. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментiнiң Қарақия ауданы бойынша Салық басқармасы.

167. Налоговое управление по Мангистаускому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
168. Налоговое управление по Мунайлинскому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
169. Налоговое управление по Тупкараганскому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
170. Налоговое управление «Морпорт Актау» Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
171. Налоговый департамент по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
172. Налоговое управление по городу Павлодару Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
173. Налоговое управление по городу Аксу Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
174. Налоговое управление по городу Экибастузу Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
175. Налоговое управление по Актогайскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
176. Налоговое управление по Баянаульскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
177. Налоговое управление по Железинскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
178. Налоговое управление по Иртышскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
179. Налоговое управление по Качирскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
180. Налоговое управление по Лебяжинскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
181. Налоговое управление по Майскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
182. Налоговое управление по Павлодарскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
183. Налоговое управление по Успенскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

167. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментiнiң Маңғыстау ауданы бойынша Салық басқармасы.
168. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментiнiң Мұнайлы ауданы бойынша Салық басқармасы.
169. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментiнiң Түпқараған ауданы бойынша Салық басқармасы.
170. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментiнiң «Ақтау теңiз порты» салық басқармасы.
171. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық департаментi.
172. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық департаментiнiң Павлодар қаласы бойынша Салық басқармасы.
173. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық департаментiнiң Ақсу қаласы бойынша Салық басқармасы.
174. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық департаментiнiң Екiбастұз қаласы бойынша Салық басқармасы.
175. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық департаментiнiң Ақтоғай ауданы бойынша Салық басқармасы.
176. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық департаментiнiң Баянауыл ауданы бойынша Салық басқармасы.
177. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық департаментiнiң Железин ауданы бойынша Салық басқармасы.
178. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық департаментiнiң Ертiс ауданы бойынша Салық басқармасы.
179. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық департаментiнiң Қашыр ауданы бойынша Салық басқармасы.
180. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық департаментiнiң Лебяжi ауданы бойынша Салық басқармасы.
181. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық департаментiнiң Май ауданы бойынша Салық басқармасы.
182. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық департаментiнiң Павлодар ауданы бойынша Салық басқармасы.
183. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық департаментiнiң Успен ауданы бойынша Салық басқармасы.

184. Налоговое управление по Шербактинскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
185. Налоговый департамент по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
186. Налоговое управление по городу Петропавловск Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
187. Налоговое управление по Кызылжарскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
188. Налоговое управление по району имени Магжана Жумабаева Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
189. Налоговое управление по Жамбылскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
190. Налоговое управление по Есильскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
191. Налоговое управление по Мамлютскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
192. Налоговое управление по району Шал акына Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
193. Налоговое управление по Аккайынскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
194. Налоговое управление по Тимирязевскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
195. Налоговое управление по Айыртаускому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
196. Налоговое управление по Акжарскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
197. Налоговое управление по Тайыншинскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
198. Налоговое управление по Уалихановскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
199. Налоговое управление по району имени Габита Мусрепова Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

184. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Павлодар облысы бойынша Салық департаментiнiң Шарбақты ауданы бойынша Салық басқармасы.
185. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментi.
186. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Петропавл қаласы бойынша салық басқармасы.
187. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Қызылжар ауданы бойынша Салық басқармасы.
188. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Мағжан Жұмабаев атындағы аудан бойынша Салық басқармасы.
189. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Жамбыл ауданы бойынша Салық басқармасы.
190. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Есiл ауданы бойынша Салық басқармасы.
191. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Мамлют ауданы бойынша Салық басқармасы.
192. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Шал ақын ауданы бойынша Салық басқармасы.
193. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Аққайың ауданы бойынша Салық басқармасы.
194. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Тимирязев ауданы бойынша Салық басқармасы.
195. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Айыртау ауданы бойынша Салық басқармасы.
196. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Ақжар ауданы бойынша Салық басқармасы.
197. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Тайынша ауданы бойынша Салық басқармасы.
198. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Уәлиханов ауданы бойынша Салық басқармасы.
199. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Ғабит Мүсiрепов атындағы аудан бойынша Салық басқармасы.

200. Налоговый департамент по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
201. Налоговое управление по городу Шымкенту Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
202. Налоговое управление по городу Арыс Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
203. Налоговое управление по городу Кентау Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
204. Налоговое управление по городу Туркестану Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
205. Налоговое управление по Абайскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
206. Налоговое управление по Аль-Фарабийскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
207. Налоговое управление по Байдибекскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
208. Налоговое управление по Енбекшинскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
209. Налоговое управление по Ордабасинскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
210. Налоговое управление по Махтааральскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
211. Налоговое управление по Отрарскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
212. Налоговое управление по Казгуртскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
213. Налоговое управление по Толебийскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
214. Налоговое управление по Сайрамскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
215. Налоговое управление по Сарыагашскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

200. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментi.
201. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Шымкент қаласы бойынша Салық басқармасы.
202. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Арыс қаласы бойынша Салық басқармасы.
203. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Кентау қаласы бойынша Салық басқармасы.
204. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Түркiстан қаласы бойынша Салық басқармасы.
205. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Абай ауданы бойынша Салық басқармасы.
206. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Әл-Фараби ауданы бойынша Салық басқармасы.
207. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Бәйдiбек ауданы бойынша Салық басқармасы.
208. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Еңбекшi ауданы бойынша Салық басқармасы.
209. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Ордабасы ауданы бойынша Салық басқармасы.
210. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Мақтаарал ауданы бойынша Салық басқармасы.
211. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Отырар ауданы бойынша Салық басқармасы.
212. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Қазығұрт ауданы бойынша Салық басқармасы.
213. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Төлеби ауданы бойынша Салық басқармасы.
214. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Сайрам ауданы бойынша Салық басқармасы.
215. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Сарыағаш ауданы бойынша Салық басқармасы.

216. Налоговое управление по Сузакскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
217. Налоговое управление по Тюлькубасскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
218. Налоговое управление по Шардаринскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
219. Налоговое управление «Оңтүстік» Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
220. Налоговый департамент по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
221. Налоговое управление по Алатаускому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
222. Налоговое управление по Алмалинскому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
223. Налоговое управление по Ауэзовскому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
224. Налоговое управление по Бостандыкскому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
225. Налоговое управление по Жетысускому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
226. Налоговое управление по Медеускому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
227. Налоговое управление по Турксибскому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
228. Налоговое управление «Парк информационных технологий» Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
229. Налоговый департамент по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
230. Налоговое управление по Алматинскому району Налогового департамента по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
231. Налоговое управление по Есильскому району Налогового департамента по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
232. Налоговое управление по Сарыаркинскому району Налогового департамента по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

216. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Созақ ауданы бойынша Салық басқармасы.
217. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Түлкiбас ауданы бойынша Салық басқармасы.
218. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Шардара ауданы бойынша Салық басқармасы.
219. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң «Оңтүстiк» салық басқармасы.
220. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы қаласы бойынша Салық департаментi.
221. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы қаласы бойынша Салық департаментiнiң Алатау ауданы бойынша Салық басқармасы.
222. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы қаласы бойынша Салық департаментiнiң Алмалы ауданы бойынша Салық басқармасы.
223. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы қаласы бойынша Салық департаментiнiң Әуезов ауданы бойынша Салық басқармасы.
224. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы қаласы бойынша Салық департаментiнiң Бостандық ауданы бойынша Салық басқармасы.
225. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы қаласы бойынша Салық департаментiнiң Жетiсу ауданы бойынша Салық басқармасы.
226. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы қаласы бойынша Салық департаментiнiң Медеу ауданы бойынша Салық басқармасы.
227. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Алматы қаласы бойынша Салық департаментiнiң Түрксiб ауданы бойынша Салық басқармасы.
228. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша Салық департаментiнiң «Ақпараттық технологиялар паркi» салық басқармасы.
229. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Астана қаласы бойынша Салық департаментi.
230. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Астана қаласы бойынша Салық департаментiнiң Алматы ауданы бойынша Салық басқармасы.
231. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Астана қаласы бойынша Салық департаментiнiң Есiл ауданы бойынша Салық басқармасы.
232. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Астана қаласы бойынша Салық департаментiнiң Сарыарқа ауданы бойынша Салық басқармасы.

233. Налоговое управление «Астана – жаңа қала» Налогового департамента по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
Перечень государственных учреждений –
территориальных инспекций Комитета финансового контроля
Министерства финансов Республики Казахстан
1. Инспекция финансового контроля по Акмолинской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Инспекция финансового контроля по Актюбинской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Инспекция финансового контроля по Алматинской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Инспекция финансового контроля по Атырауской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Инспекция финансового контроля по Восточно-Казахстанской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
6. Инспекция финансового контроля по Жамбылской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
7. Инспекция финансового контроля по Западно-Казахстанской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
8. Инспекция финансового контроля по Карагандинской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
9. Инспекция финансового контроля по Костанайской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Инспекция финансового контроля по Кызылординской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
11. Инспекция финансового контроля по Мангистауской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Инспекция финансового контроля по Павлодарской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
13. Инспекция финансового контроля по Северо-Казахстанской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
14. Инспекция финансового контроля по Южно-Казахстанской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Инспекция финансового контроля по городу Алматы Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
16. Инспекция финансового контроля по городу Астана Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
Перечень государственных учреждений - территориальных органов
Комитета по работе с несостоятельными должниками
Министерства финансов Республики Казахстан

233. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Астана қаласы бойынша Салық департаментiнiң «Астана - жаңа қала» салық басқармасы.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Қаржылық бақылау комитетiнiң аумақтық
инспекциялары - мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау комитетiнiң Алматы облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау комитетiнiң Атырау облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау комитетiнiң Жамбыл облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау комитетiнiң Қостанай облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау комитетiнiң Павлодар облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау комитетiнiң Алматы қаласы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау комитетiнiң Астана қаласы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң
аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесi

1. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Акмолинской области.
2. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Актюбинской области.
3. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Алматинской области.
4. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Атырауской области.
5. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области.
6. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Жамбылской области.
7. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области.
8. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Карагандинской области.
9. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Костанайской области.
10. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Кызылординской области.
11. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Мангистауской области.
12. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области.
13. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Павлодарской области.
14. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области.
15. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по городу Алматы.
16. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по городу Астане.
Перечень государственных учреждений - территориальных органов
Комитета государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан
1. Акмолинский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Актюбинский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.

1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң Ақмола облысы бойынша департаментi.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша департаментi.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң Алматы облысы бойынша департаментi.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң Атырау облысы бойынша департаментi.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментi.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң Жамбыл облысы бойынша департаментi.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша департаментi.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша департаментi.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң Қостанай облысы бойынша департаментi.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша департаментi.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша департаментi.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша департаментi.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң Павлодар облысы бойынша департаментi.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша департаментi.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң Алматы қаласы бойынша департаментi.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң Астана қаласы бойынша департаментi.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру комитетiнiң аумақтық органдары - мемлекеттiк
мекемелерiнiң тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Ақмола мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Ақтөбе мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi.

3. Алматинский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Атырауский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Восточно-Казахстанский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
6. Жамбылский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
7. Западно-Казахстанский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
8. Карагандинский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
9. Костанайский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Кызылординский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
11. Мангистауский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Южно-Казахстанский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
13. Павлодарский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
14. Северо-Казахстанский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Департамент государственного имущества и приватизации города Астаны Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
16. Департамент государственного имущества и приватизации города Алматы Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
17. Байконырский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
Перечень государственных учреждений - территориальных органов
Комитета по финансовому мониторингу
Министерства финансов Республики Казахстан

3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Алматы мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Атырау мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Шығыс Қазақстан мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Жамбыл мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Батыс Қазақстан мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Қарағанды мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Қостанай мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Қызылорда мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Маңғыстау мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Павлодар мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Астана қаласы мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Алматы қаласы мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi.
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң Байқоңыр мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Қаржы мониторингi комитетiнiң аумақтық органдары - мемлекеттiк
мекемелерiнiң тiзбесi

1. Департамент по финансовому мониторингу по городу Алматы.

1. Алматы қаласы бойынша Қаржы мониторингi департаментi.