О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1778 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2013 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2013 года № 384
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1778 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2013 год» следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2013 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 3, 4, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 15-1 и 15-2, следующего содержания:
«
15-1
Об инновационном кластере
«Парк инновационных технологий»
МИНТ
Март
Апрель
Июнь
Тулеушин К.А.
15-2
О внесении изменений
и дополнений в некоторые законодательные
акты Республики Казахстан
по вопросам инновационного кластера
«Парк инновационных технологий»
МИНТ
Март
Апрель
Июнь
Тулеушин К.А.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         С. Ахметов

"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2013 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1778 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 22 сәуірдегі № 384 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2013 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1778 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2013 жылға арналған жоспарында:
реттiк нөмiрлерi 3, 4-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 15-1 және 15-2-жолдармен толықтырылсын:
«
15-1
«Инновациялық технологиялар паркі» инновациялық кластері туралы
ИЖТМ
Наурыз
Сәуір
Маусым
Қ.А. Төлеушин
15-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне «Инновациялық технологиялар паркі» инновациялық кластері мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИЖТМ
Наурыз
Сәуір
Маусым
Қ.А. Төлеушин
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                     С. Ахметов