О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2012 года № 476 "Об образовании Комиссии по осуществлению контроля за использованием финансовых средств, направленных на реализацию индустриально-инновационных проектов в сфере передела сырьевых ресурсов и обслуживающей ее инфраструктуры"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2013 года № 407
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2012 года № 476 «Об образовании Комиссии по осуществлению контроля за использованием финансовых средств, направленных на реализацию индустриально-инновационных проектов в сфере передела сырьевых ресурсов и обслуживающей ее инфраструктуры».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"Шикізат ресурстарын қайта өңдеу және оның инфрақұрылымына қызмет көрсету саласындағы индустриялық-инновациялық жобаларды іске асыруға бағытталған қаржы қаражатының пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыру жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 476 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 407 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Шикізат ресурстарын қайта өңдеу және оның инфрақұрылымына қызмет көрсету саласындағы индустриялық-инновациялық жобаларды іске асыруға бағытталған қаржы қаражатының пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыру жөніндегі комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 476 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов