Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, консультативное сопровождение концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 002 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов" Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан на 2013 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 459. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2013 года № 906
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2013 № 906.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, консультативное сопровождение концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 002 «Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов» Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан на 2013 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 мая 2013 года № 459
Перечень
бюджетных инвестиционных и концессионных проектов,
финансирование разработки или корректировки, а также
проведение необходимых экспертиз технико-экономических
обоснований, консультативное сопровождение концессионных
проектов которых осуществляется за счет средств
распределяемой бюджетной программы 002 «Разработка или
корректировка, а также проведение необходимых экспертиз
технико-экономических обоснований бюджетных
инвестиционных и концессионных проектов, консультативное
сопровождение концессионных проектов» Министерства
экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
на 2013 год
№ п/п
Наименование проекта
Объем финансирования разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов (тыс. тенге)
Объем финансирования разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований концессионных проектов (тыс. тенге)
Объем финансирования консультативного сопровождения концессионных проектов (тыс. тенге)
1
2
3
4
5
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
1
Строительство и эксплуатация многопрофильной клинической больницы на 300 коек при РГП «Карагандинский государственный медицинский университет» в городе Караганде

Техникалық-экономикалық негіздемелер әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 002 "Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" бюджеттік бағдарламасының 2013 жылға бөлінетін қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 459 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № 906 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2013 № 906 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған техникалық-экономикалық негіздемелер әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 002 «Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың, техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының 2013 жылға бөлінетін қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 8 мамырдағы
№ 459 қаулысымен
бекітілген
Техникалық-экономикалық негіздемелер әзірлеуді немесе түзетуді
қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу,
концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан
Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің
002 «Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың
техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету,
сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды
консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының 2013
жылға бөлінетін қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік
инвестициялық және концессиялық жобалардың
тізбесі
Р/с
Жобаның атауы
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізуді, қаржыландыру көлемі
(мың теңге)
Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізуді, қаржыландыру көлемі
(мың теңге)
Концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуді қаржыландыру көлемі
(мың теңге)
1
2
3
4
5
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
1
Қарағанды қаласында «Қарағанды мемлекеттік медицина университеті» РМК жанында 300 төсектік көп бейінді клиникалық аурухананы салу және пайдалану

41 700,00
2
Строительство и эксплуатация многопрофильной больницы на 300 коек при РГКП «Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова» в городе Алматы
38 861,00
Министерство образования и науки Республики Казахстан
3
Строительство студенческого городка в городе Астане
4 009,90
4
Строительство студенческого городка в городе Алматы
7 482,55
5
Строительство учебного корпуса Евразийского национального университета имени Л.Н. Гумилева для Казахстанского филиала Московского государственного университета имени
М.В. Ломоносова в г. Астане
1 700,00
Министерство нефти и газа Республики Казахстан
6
Создание специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк» в Атырауской области
175 185,00
Управление Делами Президента Республики Казахстан
7
Строительство парка отдыха в поселке «Бурабай» (с крытым аквапарком и зоной активного отдыха)
16 071,00
8
Строительство инженерной инфраструктуры курортной зоны оз. Боровое
20 865,00
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
9
Строительство Юго-Западного обхода в г. Астане
15 000
Итого:
240 313,45
80 561,00

41 700,00
2
Алматы қаласында «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» РМҚК жанында 300 төсектік көп бейінді аурухананы салу және пайдалану
38 861,00
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
3
Астана қаласында студенттік қалашықты салу
4 009,90
4
Алматы қаласында студенттік қалашықты салу
7 482,55
5
Астана қаласында М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің қазақстандық филиалы үшін Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің оқу корпусын салу
1 700,00
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
6
Атырау облысында «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағын құру
175 185,00
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
7
«Бурабай» кентінде демалыс саябағын салу (жабық аквапарк және белсенді демалыс аймағы бар)
16 071,00
8
Бурабай көлі курорттық аймағының инженерлік инфрақұрылымын салу
20 865,00
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
9
Астана қаласының Оңтүстік Батыс айналма жолының құрылысы
15 000
Жиыны:
240 313,45
80 561