О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2013 года № 487. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2023 года № 758.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.09.2023 № 758 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 мая 2013 года № 487
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2007 года № 343 "Об утверждении Правил создания, ведения и использования Национальных реестров идентификационных номеров" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 13, ст. 156):
в Правилах создания, ведения и использования Национальных реестров идентификационных номеров:
в пункте 16:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"При выдаче справки о государственной (учетной) регистрации или перерегистрации юридических лиц (филиалов и представительств) присвоение БИН осуществляется в результате занесения в информационную систему следующих необходимых сведений:";
подпункты 21), 22) и 35) исключить;
подпункты 27), 28) и 29) изложить в следующей редакции:
"27) сведения об учредителях-физических лицах (граждан-инициаторах): фамилия, имя, отчество, страна проживания, ИИН, доля участия";
28) сведения об учредителях-юридических лицах: место регистрации, БИН, доля участия;
29) сведения о первом руководителе: фамилия, имя, отчество, страна проживания, ИИН";
подпункты 33), 34) изложить в следующей редакции:
"33) сведения об уплате сбора за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств (сумма в месячных расчетных показателях и в тенге), реквизиты платежного документа, фамилия, имя, отчество, (наименование юридического лица) плательщик и ИИН";
34) информация о справке и месте выдачи всех справок о государственной (учетной) регистрации или перерегистрации юридического лица, филиала, представительства (выдана новая справка)".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2007 года № 406 "Об утверждении Правил формирования идентификационного номера, Правил обращения физических и юридических лиц (филиалов и представительств), а также индивидуальных предпринимателей для формирования идентификационного номера и переоформления ранее выданных документов" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 16, ст. 180):
в Правилах обращения физических и юридических лиц (филиалов и представительств), а также индивидуальных предпринимателей для формирования идентификационного номера и переоформления ранее выданных документов, утвержденных указанным постановлением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 мамырдағы № 487 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 758 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.09.2023 № 758 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 15 мамырдағы
№ 487 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер
1. "Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдерін жасау, жүргізу және пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 сәуірдегі № 343 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 13, 156-құжат):
Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдерін жасау, жүргізу және пайдалану ережесінде:
16-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Заңды тұлғаларды (филиалдар мен өкілдіктерді) мемлекеттік (есептік) тіркеу немесе қайта тіркеу туралы анықтамаларды берген кезде БСН беру мынадай қажетті мәліметтерді ақпараттық жүйеге енгізу нәтижесінде жүзеге асырылады:";
21), 22) және 35) тармақшалар алынып тасталсын;
27), 28) және 29) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
27) құрылтайшы-жеке тұлғалар (бастамашы азаматтар) туралы мәліметтер: тегі, аты, әкесінің аты, тұратын елі, ЖСН, қатысу үлесі;
28) құрылтайшы-заңды тұлғалар туралы мәліметтер: тіркелген жері, БСН, қатысу үлесі;
29) бірінші басшы туралы мәліметтер: тегі, аты, әкесінің аты, тұратын елі, ЖСН;";
33), 34) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"33) заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу үшін алымның (сомасы айлық есептік көрсеткіштерде және теңгеде) төленгені туралы мәліметтер, төлем құжатының деректемелері, төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты (заңды тұлғаның атауы) және ЖСН";
34) заңды тұлғаны, филиалды, өкілдікті мемлекеттік (есептік) тіркеу немесе қайта тіркеу туралы анықтама және барлық анықтамаларды берген орны туралы ақпарат (жаңа анықтама берілді)".
2. "Сәйкестендіру нөмірін қалыптастыру ережесін, Жеке және заңды тұлғалардың (филиалдар мен өкілдіктердің), сондай-ақ дара кәсіпкерлердің сәйкестендіру нөмірін қалыптастыру және бұрын берілген құжаттарын қайта ресімдеу үшін өтініш жасау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 22 мамырдағы № 406 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 16, 180-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Жеке және заңды тұлғалардың (филиалдар мен өкілдіктердің), сондай-ақ дара кәсіпкерлердің сәйкестендіру нөмірін қалыптастыру және бұрын берілген құжаттарын қайта ресімдеу үшін өтініш жасау ережесінде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"7. Для переоформления ранее выданных документов о государственной (учетной) регистрации или перерегистрации юридического лица, филиала и представительства в уполномоченный орган представляются следующие документы:
1) заявление по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
2) подлинник учредительных документов (устав, учредительный договор, положение) юридических лиц (положение) филиала, представительства (за исключением субъектов частного предпринимательства);
3) подлинник свидетельства о государственной (учетной) регистрации или перерегистрации юридических лиц, филиалов и представительств.";
в пункте 8:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) издает приказ о присвоении БИН юридическому лицу, филиалу и представительству и аннулировании прежнего свидетельства о государственной (учетной) регистрации или перерегистрации юридического лица, филиала и представительства";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) передает приказ о присвоении БИН юридическим лицам, филиалам и представительствам в налоговый орган";
подпункт 8) изложить в следующей редакции:
"8) выдает юридическому лицу, филиалу, представительству справку о государственной (учетной) регистрации или перерегистрации юридического лица, филиала, представительства установленного образца с присвоенным БИН, а также подлинники учредительных документов (за исключением субъектов частного предпринимательства).";
пункты 9, 10, 11 и 12 изложить в следующей редакции:
"9. Переоформление ранее выданных документов о государственной (учетной) регистрации или перерегистрации субъектов частного предпринимательства, их филиалов и представительств производится в течение одного рабочего дня со дня подачи заявления с приложением соответствующих документов, а иных юридических лиц, их филиалов и представительств – не позднее десяти рабочих дней со дня подачи заявления с приложением соответствующих документов.";
10. Для переоформления ранее выданных документов о государственной (учетной) регистрации или перерегистрации юридического лица-участника регионального финансового центра города Алматы (далее - юридическое лицо-участник финансового центра) в регистрирующий орган представляются следующие документы:
1) заявление по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
2) подлинник устава юридического лица-участника финансового центра;
3) подлинник свидетельства о государственной регистрации или перерегистрации юридического лица-участника финансового центра.;
11. После представления вышеуказанных документов:
1) регистрирующий орган проверяет полноту перечня представленных документов;

"7. Заңды тұлғаны, филиал мен өкілдікті мемлекеттік (есептік) тіркеу немесе қайта тіркеу туралы бұрын берілген құжаттарды қайта ресімдеу үшін уәкілетті органға мынадай құжаттар беріледі:
1) осы Ережеге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) заңды тұлғалардың, филиалдың, өкілдіктің (жеке кәсіпкерлік субъектілерін қоспағанда) (ережесі) құрылтай құжаттарының (жарғы, құрылтай шарты, ереже) түпнұсқасы;
3) заңды тұлғаларды, филиалдар мен өкілдіктерді мемлекеттік (есептік) тіркеу немесе қайта тіркеу туралы куәліктің түпнұсқасы.";
8-тармақта:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) заңды тұлғаға, филиал мен өкілдікке БСН беру және заңды тұлғаны, филиал мен өкілдікті мемлекеттік (есептік) тіркеу немесе қайта тіркеу туралы бұрынғы куәліктің күшін жою туралы бұйрық шығарады;";
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) заңды тұлғаларға, филиалдар мен өкілдіктерге БСН беру туралы бұйрықты салық органына береді;";
8) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"8) заңды тұлғаға, филиалға, өкілдікке БСН бере отырып, заңды тұлғаны, филиалды, өкілдікті мемлекеттік (есептік) тіркеу немесе қайта тіркеу туралы анықтаманы, сондай-ақ құрылтай құжаттарының түпнұсқаларын (жеке кәсіпкерлік субъектілерін қоспағанда) береді.";
9, 10, 11 және 12-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Шағын кәсіпкерлік субъектілерін, олардың филиалдары мен өкілдіктерін мемлекеттік (есептік) тіркеу және қайта тіркеу туралы бұрын берілген құжаттарды қайта ресімдеу тиісті құжаттарды қоса беріп, өтініш берілген күннен бастап бір жұмыс күні ішінде, ал өзге заңды тұлғалар, олардың филиалдары мен өкілдіктері үшін тиісті құжаттарды қоса беріп, өтініш берілген күннен бастап он жұмыс күнінен кешіктірмей жасалады.
10. Заңды тұлғаны - Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығына қатысушыны (бұдан әрі – заңды тұлға - қаржы орталығына қатысушы) мемлекеттік (есептік) тіркеу немесе қайта тіркеу туралы бұрын берілген құжаттарды қайта ресімдеу үшін тіркеуші органға мынадай құжаттар ұсынылады:
1) осы Ережеге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) заңды тұлға - қаржы орталығына қатысушы жарғысының түпнұсқасы;
3) заңды тұлға - қаржы орталығына қатысушыны мемлекеттік тіркеу немесе қайта тіркеу туралы куәліктің түпнұсқасы.
11. Жоғарыда көрсетілген құжаттар ұсынылғаннан кейін:
1) тіркеуші орган ұсынылған құжаттар тізбесінің толықтығын тексереді;

2) сведения о присвоении БИН юридическому лицу-участнику финансового центра передаются регистрирующим органом через каналы связи в Национальный реестр бизнес-идентификационных номеров для присвоения БИН;
3) издает приказ о присвоении БИН юридическому лицу-участнику финансового центра;
4) регистрирующий орган в течение одного рабочего дня со дня получения сведений о БИН юридического лица-участника финансового центра, направляет в уполномоченный орган в области государственной статистики информацию о присвоении БИН юридическому лицу-участнику финансового центра;
5) регистрирующий орган проставляет в документах соответствующий штамп, подтверждающий присвоение БИН;
6) после оформления дела регистрирующий орган выдает юридическому лицу-участнику финансового центра справку о государственной (учетной) регистрации или перерегистрации юридического лица-участника финансового центра, установленного образца с присвоенным БИН, приказ о присвоении БИН, а также подлинники устава (за исключением субъектов частного предпринимательства).;
12. Переоформление ранее выданных документов юридических лиц-участников финансового центра должно быть произведено не позднее трех рабочих дней со дня подачи заявления с приложением необходимых документов.";
приложения 1 и 2 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 21.01.2014 № 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.01.2014 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 мая 2013 года № 487
Приложение 1
к Правилам обращения физических и
юридических лиц (филиалов и
представительств), а также
индивидуальных предпринимателей
для формирования идентификационного
номера и переоформления ранее
выданных документов
_______________________________
(наименование регистрирующего органа)
Заявление
на переоформление ранее выданных документов
о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации)
юридического лица, филиала (представительства)
1. Форма организации (укажите в соответствующей ячейке х):
1) юридическое лицо ______;
2) филиал ________________;
3) представительство _____.
2. Наименование юридического лица, филиала
(представительства):
__________________________________________________________________

2) заңды тұлға - қаржы орталығына қатысушыға БСН берілген туралы мәліметтерді тіркеуші орган БСН беру үшін байланыс арналары арқылы Бизнес-сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізіліміне береді;
3) заңды тұлға - қаржы орталығына қатысушыға БСН беру туралы бұйрық шығарады;
4) тіркеуші орган заңды тұлға - қаржы орталығына қатысушының БСН туралы мәліметтер алынған күннен бастап бір жұмыс күні ішінде мемлекеттік статистика саласындағы уәкілетті органға заңды тұлға-қаржы орталығына қатысушыға БСН берілгені туралы ақпарат жібереді;
5) тіркеуші орган құжаттарға БСН берілгенін растайтын тиісті мөртабан қояды;
6) істі рәсімдегеннен кейін тіркеуші орган заңды тұлға - қаржы орталығына қатысушыға БСН берілген заңды тұлға - қаржы орталығына қатысушыны мемлекеттік тіркеу немесе қайта тіркеу туралы белгіленген үлгідегі анықтаманы, БСН берілгені туралы бұйрықты, сондай-ақ жарғының түпнұсқаларын (жеке кәсіпкерлік субъектілерін қоспағанда) береді.
12. Заңды тұлғалар-қаржы орталығына қатысушылардың бұрын берілген құжаттарын қайта ресімдеу қажетті құжаттарды қоса беріп, өтініш берілген күннен бастап үш жұмыс күнінен кешіктірмей жүргізілуі тиіс.";
көрсетілген Ережеге 1 және 2-қосымшалар осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.01.2014 № 20 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.01.2014 № 34 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 15 мамырдағы
№ 487 қаулысына
1-қосымша
Жеке және заңды тұлғалардың
(филиалдар мен өкілдіктердің),
сондай-ақ дара кәсіпкерлердің
сәйкестендіру нөмірін қалыптастыру
және бұрын берілген құжаттарын
қайта ресімдеу үшін өтініш
жасау ережесіне
1-қосымша
___________________________
(тіркеуші органның атауы)
Заңды тұлғаны, филиалды (өкілдікті) мемлекеттік (есептік)
тіркеу (қайта тіркеу) туралы бұрын берілген құжаттарды қайта
рәсімдеуге арналған
өтініш
1. Ұйым нысаны (тиісті ұяшықта х-пен көрсетіңіз):
1) заңды тұлға _______________________________________________;
2) филиал ____________________________________________________;
3) өкілдік ___________________________________________________.
2. Заңды тұлғаның, филиалдың (өкілдіктің) атауы:
_____________________________________________________________________

3. Юридическое лицо, филиал (представительство) является
(укажите в соответствующей ячейке х):
1) коммерческое _____; 2) некоммерческое _____.
4. Участие в составе юридического лица, филиала
(представительства) иностранных инвесторов (укажите в
соответствующей ячейке х):
1) да _____; 2) нет _____.
5. Юридическое лицо является дочерней организацией (укажите в соответствующей ячейке х):
1) да _____; 2) нет _____.
6. Юридическое лицо является международной организацией
(укажите в соответствующей ячейке х):
1) да _____; 2) нет _____.
7. Осуществление деятельности юридического лица на
основании Типового устава (укажите в соответствующей ячейке х):
1) да _____; 2) нет _____.
8. Местонахождение юридического лица, филиала
(представительства)
__________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, район в городе, населенный
__________________________________________________________________
пункт (село, поселок), улица, микрорайон, квартал, переулок,
__________________________________________________________________
проспект, номер дома, квартира, комната, номер телефона, номер факса)
9. Сведения о руководителе юридического лица, филиала
(представительства) (укажите в соответствующей ячейке х):
1) гражданин Республики Казахстан __________;
2) иностранное лицо ________________________;
3) лицо без гражданства ____________________.
__________________________________________________________________
(Ф.И.О., ИИН или документ, паспорт, номер, дата выдачи,
__________________________________________________________________
кем выдан, страна постоянного местожительства, номер телефона,
номер факса, E-mail)
10. Форма собственности (укажите в соответствующей ячейке х):
1) государственная _______; 2) частная ______.
11. Укажите основные виды экономической деятельности
__________________________________________________________________
12. Укажите другие (вторичные) виды экономической деятельности
__________________________________________________________________
13. Размер уставного капитала _____________________
14. Вид уставного капитала (для нерезидента) _______________
15. Состав учредителей юридического лица (укажите в
соответствующей ячейке х):
1) юридическое лицо _____; 2) физическое лицо _______.
Юридическое лицо (резидент)
__________________________________________________________________
(наименование, дата регистрации и регистрационный номер, БИН)
__________________________________________________________________
Доля в уставном капитале % ____ сумма вклада (тыс. тенге) ___
Юридическое лицо (нерезидент)
__________________________________________________________________
(наименование, страна регистрации, регистрационный номер согласно
__________________________________________________________________
выписке из торгового реестра, или другого легализованного
документа, удостоверяющего, что субъект является юридическим лицом,
__________________________________________________________________
дата регистрации, вид деятельности)
__________________________________________________________________
Доля в уставном капитале, % _____ сумма вклада _________
Физическое лицо (гражданин Республики Казахстан)
__________________________________________________________________
(Ф.И.О., ИИН либо документ, паспорт, номер, дата выдачи,
__________________________________________________________________
кем выдан, страна постоянного местожительства)
Доля в уставном капитале % _____ сумма вклада ________
Физическое лицо (иностранный гражданин)
__________________________________________________________________
(Ф.И.О., документ, паспорт, номер, дата выдачи,
__________________________________________________________________
кем выдан, страна постоянного местожительства)
Доля в уставном капитале, %: _____ сумма вклада ______

3. Заңды тұлға, филиал (өкілдік) (тиісті ұяшықта х-пен
көрсетіңіз):
1) коммерциялық ______________________________________________;
2) коммерциялық емес __________________________ болып табылады.
4. Заңды тұлғаның, филиалдың (өкілдіктің) құрамында
инвесторлардың қатысуы (тиісті ұяшықта х-пен көрсетіңіз):
1) иә ______________________; 2) жоқ _________________________.
5. Заңды тұлға еншілес ұйым болып табылады (тиісті ұяшықта
х-пен көрсетіңіз):
1) иә ______________________; 2) жоқ _________________________.
6. Заңды тұлға халықаралық ұйым болып табылады (тиісті ұяшықта
х-пен көрсетіңіз):
1) иә ______________________; 2) жоқ _________________________.
7. Заңды тұлғаның үлгілік жарғы негізінде өз қызметін жүзеге
асыруы (тиісті ұяшықта х-пен көрсетіңіз):
1) иә ______________________; 2) жоқ _________________________.
8. Заңды тұлғаның, филиалдың (өкілдіктің) орналасқан жері
_____________________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, қаладағы ауданы,
_____________________________________________________________________
(ауыл, кент), көшесі, шағын ауданы, орамы, тұйық көшесі, даңғылы,
____________________________________________________________________,
үйдің нөмірі, пәтер, бөлме, телефон нөмірі, факс нөмірі)
9. Заңды тұлғаның, филиалдың (өкілдіктің) басшысы туралы
мәліметтер (тиісті ұяшықта х-пен көрсетіңіз):
1) Қазақстан Республикасының азаматы _________________________;
2) шетелдік тұлға ____________________________________________;
3) азаматтығы жоқ тұлға ______________________________________.
_____________________________________________________________________
(Т.А.Ә., ЖСН немесе құжат, паспорт, нөмірі, берілген күні,
_____________________________________________________________________
кім берген, тұрақты тұратын елі, телефон нөмірі, факс нөмірі, E-mail)
10. Меншік нысаны (тиісті ұяшықта х-пен көрсетіңіз):
1) мемлекеттік _____________; 2) жеке ________________________.
11. Экономикалық қызметінің негізгі түрлерін көрсетіңіз _______
_____________________________________________________________________
12. Экономикалық қызметінің басқа (екінші) түрлерін көрсетіңіз
_____________________________________________________________________
13. Жарғылық капитал мөлшері __________________________________
14. Жарғылық капитал түрі (резидент емес үшін) ________________
15. Заңды тұлға құрылтайшыларының құрамы (тиісті ұяшықта х-пен
көрсетіңіз):
1) заңды тұлға _____________; 2) жеке тұлға __________________.
Заңды тұлға (резидент)
_____________________________________________________________________
(атауы, тіркелген күні және тіркеу нөмірі, БСН)
_____________________________________________________________________
Жарғылық капиталдағы үлесі ____ % салым сомасы (мың теңге) ____
Заңды тұлға (резидент емес)
_____________________________________________________________________
(сауда тізілімінен үзінді көшірмеге немесе субъектінің
_____________________________________________________________________
заңды тұлға болып табылатынын куәландыратын басқа да заңдастырылған
құжатқа
_____________________________________________________________________
сәйкес, атауы, тіркеу елі, тіркеу нөмірі)
_____________________________________________________________________
тіркеу күні, қызмет түрі
Жарғылық капиталдағы үлесі % _____ салым сомасы ______________;
Жеке тұлға (Қазақстан Республикасының азаматы)
_____________________________________________________________________
(Т.А.Ә., ЖСН не құжат, паспорты, нөмірі, берілген күні,
_____________________________________________________________________
кім берген, тұрақты тұратын елі)
Жарғылық капиталдағы үлесі _____ %; салым сомасы _____________;
Жеке тұлға (шет ел азаматы):
_____________________________________________________________________
(Т.А.Ә., құжат, паспорт, нөмірі, берілген күні,
_____________________________________________________________________
кім берген, тұрақты тұратын елі)
Жарғылық капиталдағы үлесі: _____ % салым сомасы ______________

16. Сведения о юридическом лице, создающего филиал
(представительство):
Юридическое лицо (резидент):
__________________________________________________________________
(наименование, дата регистрации и регистрационный номер, БИН)
__________________________________________________________________
Доля в уставном капитале, % __ сумма вклада (тыс. тенге)____
Юридическое лицо (нерезидент)
__________________________________________________________________
(наименование, страна регистрации, регистрационный номер (согласно
__________________________________________________________________
выписке из торгового реестра, или другого легализованного
документа, удостоверяющего, что субъект является юридическим лицом),
__________________________________________________________________
дата регистрации, вид деятельности)
__________________________________________________________________
Доля в уставном капитале, % ___ сумма вклада _______
17. Ожидаемая (примерная) численность занятых работников ____
18. Субъект частного предпринимательства (укажите в
соответствующей ячейке х):
1) субъект малого предпринимательства ________;
2) субъект среднего предпринимательства ______;
3) субъект крупного предпринимательства ______.
19. Создание юридического лица предшествует реорганизация
(укажите в соответствующей ячейке х):
1) преобразование ______; 2) слияние _______;
3) выделение ___________; 4) разделение ____.
20. Количество юридических лиц, участвующих в реорганизации ___
21. В случае преобразования необходимо указать следующие
сведения: __________________________________________________________
(прежнее наименование юридического лица, БИН)
___________________________________________________________________
22. В случае слияния необходимо указать следующие сведения:
___________________________________________________________________
(наименования юридических лиц, участвующих в слиянии, БИН)
23. В случае выделения необходимо указать следующие сведения
___________________________________________________________________
(наименование юридического лица, из которого выделено новое
___________________________________________________________________
юридическое лицо, БИН)
24. В случае разделения необходимо указать следующие сведения:
___________________________________________________________________
(наименование юридического лица, на базе которого созданы
___________________________________________________________________
юридические лица, БИН)
____________________________________
(Ф.И.О. и подпись заявителя)
"____" ________________ года
К заявлению прилагаются:
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 мая 2013 года № 487
Приложение 2
к Правилам обращения физических и
юридических лиц (филиалов и
представительств), а также
индивидуальных предпринимателей
для формирования идентификационного
номера и переоформления ранее
выданных документов
_______________________________
(наименование
регистрирующего органа)
Заявление
на переоформление ранее выданного свидетельства
о государственной регистрации (перерегистрации) юридического
лица-участника регионального финансового центра города Алматы

16. Филиал (өкілдік) құратын заңды тұлға туралы мәліметтер
Заңды тұлға (резидент)
_____________________________________________________________________
(атауы, тіркеу күні және тіркеу нөмірі, БСН)
_____________________________________________________________________
Жарғылық капиталдағы % _______ салым сомасы (мың теңге) _______
Заңды тұлға (резидент емес)
_____________________________________________________________________
(атауы, тіркеу елі, тіркеу нөмірі (сауда тізілімінен үзіндіге,
_____________________________________________________________________
немесе субъектінің заңды тұлға болып табылатынын куәландыратын басқа
да заңдастырылған құжатқа сәйкес
_____________________________________________________________________
тіркеу нөмірі, қызмет түрі), ________________________________________
Жарғылық капиталдағы үлесі, _________ % салым сомасы __________
17. Жұмыспен қамтылған қызметкерлердің күтілетін (болжамды)
саны ________________________________________________________________
18. Жеке кәсіпкерлік субъектісі (тиісті ұяшықта х-пен
көрсетіңіз ):
1) шағын кәсіпкерлік субъектісі ______________________________;
2) орта кәсіпкерлік субъектісі _______________________________;
3) ірі кәсіпкерлік субъектісі ________________________________.
19. Заңды тұлғаны құру қайта құруды болжайды (тиісті ұяшықта
х-пен көрсетіңіз ):
1) қайта құру ________________________________________________;
2) қосылу ____________________________________________________;
3) бөлініп шығу ______________________________________________;
4) бөлу ______________________________________________________.
20. Қайта ұйымдастыруға қатысатын заңды тұлғалар саны _________
21. Қайта құрылған жағдайда мынадай мәліметтер көрсетілуі қажет
_____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның бұрынғы атауы, БСН)
_____________________________________________________________________
22. Қосылған жағдайда мынадай мәліметтер көрсетілуі қажет:
_____________________________________________________________________
(қосылуға қатысатын заңды тұлғалардың атауы, БСН)
23. Бөлініп шыққан жағдайда мынадай мәліметтер көрсетілуі
қажет: ______________________________________________________________
(жаңа заңды тұлға бөлініп шыққан заңды тұлғаның атауы, БСН)
_____________________________________________________________________
24. Бөлінген жағдайда мынадай мәліметтер көрсетілуі қажет:
_____________________________________________________________________
(базасында заңды тұлғалар құрылған заңды тұлғаның атауы, БСН)
_____________________________________________________________________
(Т.А.Ә. және өтініш берушінің қолы)
_______ жылы "___" ___________________________
Өтінішке қоса тіркеледі:
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 15 мамырдағы
№ 487 қаулысына
2-қосымша
Жеке және заңды тұлғалардың
(филиалдар мен өкілдіктердің),
сондай-ақ дара кәсіпкерлердің
сәйкестендіру нөмірін қалыптастыру
және бұрын берілген құжаттарын
қайта ресімдеу үшін өтініш
жасау ережесіне
2-қосымша
___________________________
(тіркеуші органның атауы)
Заңды тұлғаны – Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығына
қатысушыны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы бұрын
берілген куәлікті қайта ресімдеуге арналған
өтініш

1. Наименование юридического лица:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
2. Участие в составе юридического лица иностранных участников
(укажите в соответствующей ячейке х):
1) да ___________; 2) нет ____________.
3. Юридическое лицо является дочерней организацией (укажите в
соответствующей ячейке х):
1) да ___________; 2) нет ____________.
____________________________________
(Ф.И.О. и подпись заявителя)
"____" ________________ года
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 мая 2013 года № 487
Сноска. Приложение 3 утратило силу постановлением Правительства РК от 21.01.2014 № 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 мая 2013 года № 487
Сноска. Приложение 4 утратило силу постановлением Правительства РК от 21.01.2014 № 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 мая 2013 года № 487
Сноска. Приложение 5 утратило силу постановлением Правительства РК от 21.01.2014 № 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 мая 2013 года № 487
Сноска. Приложение 6 утратило силу постановлением Правительства РК от 21.01.2014 № 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Заңды тұлғаның атауы: ______________________________________
_____________________________________________________________________
2. Заңды тұлғаның құрамында шетелдік қатысушылардың қатысуы
(тиісті ұяшықта х-пен көрсетіңіз):
1) иә ______________________; 2) жоқ _________________________.
3. Заңды тұлға еншілес ұйым болып табылады (тиісті ұяшықта
х-пен көрсетіңіз):
1) иә ______________________; 2) жоқ _________________________.
____________________________________
(Т.А.Ә. және өтініш берушінің қолы)
____ жылғы "___" ___________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 15 мамырдағы
№ 487 қаулысына
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.01.2014 № 20 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 15 мамырдағы
№ 487 қаулысына
4-қосымша
Ескерту. 4-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.01.2014 № 20 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 15 мамырдағы
№ 487 қаулысына
5-қосымша
Ескерту. 5-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.01.2014 № 20 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 15 мамырдағы
№ 487 қаулысына
6-қосымша
Ескерту. 6-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.01.2014 № 20 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).