О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2013 года № 648
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 02 «Оборона»:
по администратору 202 «Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан»:
в программе 003 «Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций»:
в том числе на инвестиционные проекты:
в графе «2013 год»:
в подразделе «Акмолинская область» цифры «6 525 710» заменить цифрами «6 267 723»;
в строке «Строительство комплекса пожарного депо на 6 автомобилей (II типа для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области» цифры «296 455» заменить цифрами «38 468»;
в подразделе «Жамбылская область» цифры «417 352» заменить цифрами «518 219»;
в строке «Строительство комплекса пожарного депо на 6 автомобилей по ул. Санырак Батыра в городе Таразе» цифры «417 352» заменить цифрами «518 219»;
в подразделе «Карагандинская область» цифры «281 408» заменить цифрами «388 445»;
в строке «Строительство водно-спасательной станции в г. Приозерске Карагандинской области» цифры «263 002» заменить цифрами «370 039»;
в подразделе «Город Алматы» цифры «397 841» заменить цифрами «447 924»;
в строке «Строительство здания противопожарного депо на закрепленном земельном участке по адресу: западнее микрорайона Акбулак и Карасу в Алатауском районе г. Алматы, комплекса пожарного депо на 6 автомобилей в микрорайоне Акбулак» цифры «244 333» заменить цифрами «294 416».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 маусымдағы № 648 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
02 «Қорғаныс» деген функционалдық топта:
202 «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі» деген әкімші бойынша:
003 «Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау» деген бағдарламада:
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
«2013 жыл» деген бағанда:
«Ақмола облысы» деген кіші бөлімдегі «6 525 710» деген сандар «6 267 723» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақмола облысы Көкшетау қаласы «Көктем» шағын ауданының солтүстігіне қарай (қалыпты геологиялық жағдайларымен IВ, IIIА климатты аудандары үшін II типті) 6 автокөлігіне өрт депосының кешенін салу» деген жолдағы «296 455» деген сандар «38 468» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жамбыл облысы» деген кіші бөлімдегі «417 352» деген сандар «518 219» деген сандармен ауыстырылсын;
«Тараз қаласы Саңырақ батыр көшесінің бойында орналасқан 6 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешенін салу» деген жолдағы «417 352» деген сандар «518 219» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарағанды облысы» деген кіші бөлімдегі «281 408» деген сандар «388 445» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарағанды облысының Приозерск қаласындағы су-құтқару станциясының құрылысы» деген жолдағы «263 002» деген сандар «370 039» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы қаласы» деген кіші бөлімдегі «397 841» деген сандар «447 924» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы қаласы Алатау ауданы, Ақбұлақ және Қарасу шағын ауданының батыс жағындағы бекітілген жер телімінде орналасқан өрт сөндіру депосы ғимаратының құрылысы. Ақбұлақ шағын ауданында 6 автокөлікті өрт сөндіру депосының кешенін салу» деген жолдағы «244 333» деген сандар «294 416» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов